• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí musíš to jednak pořádně narazit na prso a druhak musíš chvíli pumpovat, aby se chytla :wink:
A myslím, že Ondrášulka bude dobrý jedlík :grinning:

Hani tak to je dobrý, no :grinning: Zas na druhou stranu ty jsi říkala, že Káje chutná Sunarka a Bětka snědla pár lžiček, pak zavřela pusu a konec :grinning:
3. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Katko, díky, já to ještě zkusím jednou. Dělala jsem to jak píšeš, ale prostě se nezadařilo....
3. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Alco, jj, stala jsem na Brechtovce. Jela jsem na Chodov, mela jsem tam spicha s manzou a sli jsme mrknout na ty plinky do Hypernovy a jeste jsem potrebovala do drogerie.

Holky, MHD je kapitola sama pro sebe. Dnes jsem se opet pri zpatecni ceste vytocila. Jel tam nejaky chromak na vozicku. Normalne byl tak drzy ze mi vzal kocarek a tahal mi ho na stranu, at pry se tam vejde nejaka pani :angry: Tak jsem mu rekla, at mi laskave nesaha na kocarek, tak cumel jako puk a kdyz jsem chtela vystupovat tak jsem nemohla projet, protoze mel moc siroky vozik a prosila jsem ho, at si popojede na stranu. Tak si nepopojel a tak jsem musela za ridicem, at pana vyveze, abych mohla vystoupit. No fakt jsem zase vytocena. Opravdu musim oprasit kondicni jizdy a jezdit autem, jinak z te MHD dostanu infarkt :angry:
3. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
hrusti...no to já už bych asi byla sprostá, jsem nějak nervní co se týká MHD :angry:

ducky...tak tam zkusíme zavolat a optat se na kdy mají volno? od 19?
3. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
Katko jestli ty to dítě nemáš nějak vybíravý, sunarka jí nejede, alnatura :grinning: :grinning: :grinning: to budou krušné časy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hrusti tak něco podobného se mi stalo v metru se slepcem. Já jako chápu že to tyhle lidi mají těžký a vůbec nechci jejich situaci zlehčovat, ale mohli by si uvědomit, že v MHD prostě nejsou sami. :angry: Tuhle jsem jela v metru, na plošině pri kočárky, seděla jsem před kočárkem, páč jsem jela z konečné na konečnou. Metro narvané, na muzeu nastupuje slepec. Přes uličku ode mne volná ta samá místa pro invalidy a kočárky a on se skrz ty lidi cpe k nám, tak mu říkám, ať počká, že tam mám kočárek a musím mu uhnout. Do toho nějaký člověk ho chytl za ruku, že naproti má volné to samé místo, ať tam ten kočárek nechá. Slepec že ne, že prostě musí sedět tam a dál se rval. Umíte si představit, jak se na místě v totálně narvaným metru uhýbá s kočárkem :angry: Takže to dopadlo tak, že já jsem jak debil stála uprostřed vagónu, překážela úplně všem, ale slepec byl na svým. :confounded: Chápu, že z hlediska orientace nebo čehokoliv tam prostě být musel...ale trocha slušnosti by taky neškodila. :angry:
3. čer 2009 v 19:34  • Odpověz
Hani, presne tak. Chapu, ze to nemaji lehky, ale my s tema kocarkama taky. Sice jsou to jen vyjimky, ale stejne to nastve :angry:

Jdu hodit sprsku a pak do postele. Hezky vecer!
3. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
Holky já se dneska taky vytáčela, neustále, páč jsme MHD počastovali naší přítomností poměrně dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale zase mi tam Bětka balila chlapa :grinning: :grinning:

Alí zkus to, nech si ty prsa trochu nalít :wink:

Hani nemám, ona jí skoro všechno :grinning: A jí hezky, otvírá pusinku a tak, tak zatím moc problémy nemáme :grinning:

A jinak Hani, Peti, oba vaše zážitky teda stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
3. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
V MHD je to fakt děsný!!!! Dneska jsem si taky "užívala".
Ondrášek nám bohužel v postýlce pláče a řve, ne a ne spinkat. Achich achich.
3. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
chudík, ten snad tuší co ho čeká :frowning2:
3. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Asi jo, mrňousek náš milovanej. Ale už spinká.
3. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Vůbec si nedovedu představit jak tam budeme přes den existovat. Jestli ho budu mít kam položit, kde mu dát hračky na zem, aby si mohl hrát a také se převracet a svobodně hýbat...
3. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ali...a to je dětské oddělení? tak snad to tam bude uzpůsobené
3. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
No jdeme na Kliniku plastiky ve FNKV, tak snad půjdeme na dětské... A kdo ví s kým budeme na pokoji, snad ne s nějakým puberťákem třebas. Já bych chtěla vlastní pokoj, ale to nevím nevím...
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak to jsem zvědavá ale snad vás dají na pokoj jen spolu, když tam budeš s ním, to by bylo trošku trapný bejt na pokoji s někým dalším, třebas puberťákem
3. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Alí :frowning2: Tak uvidíš zítra, jak to tam bude vypadat. Tak mu když tak vem nějakou tu hrací deku aspoň :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
No, právě, ale oni mi řekli, že jestli budeme mít vlastní pokoj tak to se uvidí až v den příjmu, ale spíš že ne.... Tak nevím.
3. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Já si kromě spousty věcí sebou beru podložky, velkou osušku a hračky, snad to přežijeme.
3. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Alí určitě to zvládnete. Jako že to nebude nic příjemného, to je jasný, ale dáte to :wink:
Vy jste takové šikulky :grinning:
3. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky dřív jsem sem psala a dnes jsem nakoukla, tak bych jen chtěla napsat Oskarce. Jestli FNKV myslíš Vinohradskou, tak jsem na dětskym byla tak před třema rokama s prvnim synem a oddělení pro maminky a malinký miminka je úplně oddělený od větších dětí. Co si pamatuju, tak postýlka pro malýho byla taková ta železná s vysokejma sundavacíma postranicema,což bylo dobrý, když jsem šla do sprchy, tak jsem se nemusela bát, že mi malej spadne z postele. Byla jsem na pokoji, kde i na zemi bylo dost místa kam položit třeba deku na hraní a nebo na postel. Byla jsem v celku spokojená doktoři i sestřičky byli moc milý a ochotný vše vysvětlit :slight_smile: .
omlouvám se, že sem vám sem tak vpadla jen jsem chtěla Oskarce napsat zkušenosti, znám ten divnej pocit před odchodem do nemocnice :wink:
A jestli se můžu zeptat s čim tam jdete?
3. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahooooooooooooj Marfuuuusko,
děkuji Ti za zprávu. Jo, myslím Vinohradskou, Kliniku plastiky. Jdeme na odstranění nadbytečného ušního boltce.
3. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak to budu držet Ondráškovi palce a občas nakouknu jak vám to dopadlo. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Děkujeme, určitě dáme vědět.
3. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky, jen nakukuju, dneska jsem bez nálady, uspávání bylo u nás úplně šílený, hysterák jako blázen. Tak jsme oba byli ze Štěpána dost napružený, dokonce i hádka byla :frowning2: Teď už je to OK, ale jsem nějaká vyřízená.

Alčo hlavně jsem Tobě a Ondráškovi chtěla popřát ať to tam zvládnete vše v klidu, ať Ondra dobře snese to cizí prostředí. Neboj, on to dost možná bude snášet líp než Ty :slight_smile: Moc na Vás budeme myslet a držet palce. Je fajn, že se ozvala Marfuuuska s pozitivní zkušeností :slight_smile:
3. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Kačenko tak snad to bude u vás taky už dobrý :sweat_smile:
Marně teď přemýšlím, čím bych tě rozesmála. Jsem totiž hotová, návštěva byla náročná, navíc celý den jsme chodili venku. Mám toho dva prsty nad fajn :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
katch...oujeee, to znám, teda teď už ne ufff, ale taky byla hádka kvůli tomu :confounded:

holky to asi padnete všechny za vlast co?
3. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj Katko, děkujeme moc za hezké přání.
Úplně se dokážu vžít do toho jak se cítíš, když to dítko nezbedné nechce spinkat a řičí jako bluzon. Utíkej do hajan a odpočiň si, papa
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Kačí no to chápu, že to muselo být náročný. Oni u vás teda i spali, viď? Tak to by teď chtělo aspoň den odpočívat s nohama nahoře, co? :slight_smile: :wink:
3. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Zítra ráno, stejně vstáváme brzy, už se slepicema:slight_smile:, dobalíme, zabalíme a po 9té vyrazíme. Určitě Vám dám nějakou zprávu jak jsme na tom a jak to tam vypadá.
3. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Kačí jj, spali :wink: A nohy si zítra hodím do bruslí :sweat_smile: Jsem to Martince slíbila, tak musím :grinning:
No a pak budu doma už jen ležet :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
Alí tak se držte a piš, ať víme, jak se vám daří :wink:
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.