• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
No holky já se už teď bojim, že až bude Štěpán větší a bude pořád tak divokej, tak že nepůjdu pro "ránu" daleko. Jsem nějaká nervní z něj. Ale to předbíhám, třeba bude klidnější - moje zbožný přání :grinning:

Jinak u Alberta fakt ta akce na pleny neni (aspoň u nás ne).
3. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Kačí mě se asi taky občas splaší kladiva :grinning: Jako budu se toho snažit vyvarovat, ale někdy se mi taky třese ruka :sweat_smile: Bětka bude asi spíš paličatá a bude se vztekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

A my máme teď zásobu z Tesca, tak další pleny zatím nechci :grinning:
3. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
Alí tak dobrou noc :slight_smile: A ono to uteče, vlastně jsou to jen dvě noci :wink:

Kačí téda vy jste fakt dobrý s tím sportováním. A s Jájinkou cvičení, fakt smekám :wink:
3. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
katch,,,to je jasný albert to má vždycky jiný

jooo naše dítě je taky divoký, asi budu stejná :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Katchul, u nás v Albertovi taky není žádná akce na pleny. Takže jedině do Hypernovy na Chodově, pošlu tam manžela ať koupí Huggies číslo 4 - myslím, že už je za chvíli budeme potřebovat (a to mám ještě 2 celá balení 3 -ale ona je ta spotřeba někdy docela velká, tak myslím, že za pár dní budou fuč).

Holky, dobrou noc, jdu si dát koupel (asi), ale místo zkoušení odsávačky asi padnu do postele.
autor
Kačí já fakt potřebuju zhubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Však si mě viděla, malý slon :grinning: Teda vlastně spíš velký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
splašej kladiva, jo, jo přesně tak :grinning: :grinning:
autor
Alí dobrou :wink:

Kačí jj, však to říkal Macháček v Horem Pádem :grinning:
3. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
Alí dobrou a klidnou noc :slight_smile:

Kačí no já myslim, že jsi ten případ co bude hubnou po té co zkončíš s kojením. Moje švagrová to tak měla, ale je fakt, že musela začít jíst trochu zdravěji. Jenže ona byla zvyklá na fast foody a pod. hnusy kalorický :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já nemám vůbec kondičku, jdu do kpečka a už funim :grinning:
3. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
A ani už neumim psát, tolik překlepů, hrůza :rolling_eyes:
Holky v sobotu má snad být asi 10 st., to je červen jak vyšitej teda :frowning2:
3. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
No, je fakt, že jsem teď najednou zjistila, že mám dole 2 kila a nevím jak, takže možná něco trochu dolů půjde. Ale ten zbytek?????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já občas něco dám, ale snažím se jíst normálně. Já právě musím sportovat a pak je to dobrý :sweat_smile:
Když nezaberou brusle a HEAT, tak budu zase tancovat.
V lednu 08, než jsem otěhotněla, tak jsem tancovala denně 30 minut a za měsíc byly dole 3 kg. Takže to je můj osvědčený recept :wink:
3. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Fuuuuuuuuuj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska teda fučel pěkný vítr.
Jako Bella má studený odchov a měla na sobě jen lehkou mikču. Ruce měla teplý a tak.
Bětka měla medvídka a na sobě deku, staženou clonu a ruce studený :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Tancovala jsi kde? Doma? A co to je ten HEAT?
Jako já si taky občas dám něco z Mekáče nebo nějaký rychlovky nezdravý, to je jasný. Ale rozhodně se to nedá jíst 5x týdně, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: A k tomu dortíky, koláčky a švagrová se divila, že nezhubla od porodu ani kilo.
3. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Taky jsem dala dneska Štěpulovi venku deku. A pak spal doma v pokoji kde bylo otevřený okno a pak měl ledový ruce. Dneska fučelo dost, jinak by bylo i celkem pěkně.
3. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
autor
Jj, doma. Pustím hudbu, zavrtím se a je to :grinning:
Tak my máme Mekáče tak 1x za 14 dní, když jedeme na nákup a jíme v Arkádách. A taky né pokaždé. Naposled jsme tam měli ty ryby, ale ty jsou drahý jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A sladký jsem omezila na 1 sladkost denně. Jako zatím se bez ní neobejdu, ale až přestanu kojit, tak tu mám vzorek chromu, které má tišit chuť na sladké. Jenže tam vysloveně píšou, že to nesmí kojící :sweat_smile:

A H.E.A.T. Training (tak je to správně) je v podstatě chození a menší běhání na pásech, které jsou zvedlé, takže jdeš jakoby do kopce a ten pás snad spoustíš vlastní silou nebo co :grinning:
3. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
hihi pak po heatu nedojdu ani na zastavku :grinning:
3. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak v Arkádách jsme byli v sobotu a na ty rybí speciality jsme koukali, ale ty ceny jsou fakt přemrštěný. A já nevěděla co si z toho vybrat, tak jsem zkončila u pizzy :grinning: Se sladkym tomu rozumim, když jsem kojila, tak ta chuť byla přece jen větší a snědla jsem toho víc. Ale to pak přešlo jak jsem přestala kojit :sweat_smile: Ale sladký stejně pořád miluju.

Takže budeš Bětce dělat taneční představení, jo? :grinning: To se Štěpánkovi líbí když se před nim kroutim :grinning:
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jáji no hlavně aby Ti to taky pomohlo na ty kolena.
3. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
katch,,no snad jo, fakt to sedání a vstávání je hrůůůůůůůůůůůůůůůůůza :frowning2:
3. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
Holky nekoukáte na Top star mag.?? Ta Mesárošová ty kozy vylezlý, to je sílaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je tupec všech tupců ta holka :angry:
3. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: To já asi taky ne. Si zavolám manžu, ať hodí Běťu do sedačky a přijede :grinning:

Kačí ty ceny děsný, co? Já tam měla nějaký mix a docela to šlo, ale manža měl nějakou tresku a ta byla fakt dobrá :wink:
A Bětka se taky vždycky smála, líbilo se jí to :wink:
A Top Star poslouchám, občas se otočím. Ale Mesarina mi utekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
katch...jo jo síla a stejná síla Hanychováááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ducky..zkusíš tam zítra brnknout??
3. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Jáji a nemáš to už natrénovaný? :grinning: Si, zavolám. Každý chvilku tahá pilku :grinning:
3. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
jo a Vov alias Niki není až tak otevřená jí řekli v Krči a mimčo má docela hezkej odhad váhy, tak to snad ještě chvíli vydrží :wink:
3. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
natrénovaný? a co jakoo? :grinning:
3. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
jinak kromě čtvrtka jakýkoli den :wink:
3. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
No Hanychová no comment, to je taky chytrolínka :grinning:
Kačí nějak mě v těch Arkádách ten výběr jídla celkově nenadchnul, vůbec jsem nevěděla co si dát. Ta pizza byla dost slabota teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
jo a předevčírem jsem si vyzvedla balíček od Hami a byla tam frutapura, jsem si pochutnala a dneska si ji koupila :grinning:
3. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
Holky tak já jdu do kanafasu :grinning:
Brou noc a dlouhou bych všem přála. Takovej spánek do desíti to by bylo něco :slight_smile: :grinning:
3. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz
autor
Jáji tak to je fajn :wink: Aspoň mimi ještě unosí. Jako nej by bylo aspoň do toho 38tt :grinning:
A jako natrénovaný, že jsi tam už volala :grinning:

Kačí mi v tý picně jíme buď gnocchi s houbama anebo spaghetti carbonara a ty jsou dobrý :grinning:

Každopádně děvčátka, jsem se tu s váma hezky zakecala a nejsem vykoupaná před Myšlenkama :grinning:
Nicméně mi za chvíli začnou a páč je dávají jednou týdně, tak jim neodolám, i když už tam není Gideon :grinning:
3. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.