• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jáji tu frutapuru sis koupila pro sebe, jo? :grinning: Já jí teda taky jim, dojídám po prckovi, protože mám dojem, že na něj je to moc kyselý, takže sní jen pár lžiček a mě to chutná :slight_smile:
Ale už vážně mizim, pa :grinning:
3. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
autor
Teda Jáji, sežrat Tomíkovi frutapuru. A nestydíš se trochu? :grinning: :grinning:

Kačí do 10ti by bylo hezký, ale to by mi asi Marťa klepala na okno :grinning:
3. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jsem přemýšlela co je to picna :grinning: :grinning:
Už tu nejsem, ale jako fakt!
autor
A já už taky mizím.

Jo a v tom případě nekupujte Sunárek jablko-banán, páč to je neuvěřitelně dobré. Žel po Bětce teda nezbývá :frowning2: :grinning:

A uuuuuuuuuuuuuuuuuž jdu :grinning:
autor
KAčí :grinning:

A už opravdu taky jdu :grinning:
3. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Ahoj holky! Jsem tady dneska prvni :confused:
Ja jsem Alce nestacila rict, ze jim s Ondraskem drzim palecky, at to v pohode zvladnou.. tak dodatecne :slight_smile:

Jo, v sobotu ma byt pekna zima a my jsme pozvani ke zname na oslavu 30 - grilovacku venku. Vcera vecer psala, ze si mame vzit teple obleceni, nacez manza konstatoval, ze kozichy nevedeme :grinning: Jdeme jeste s prckem, takze to vypada, ze ji asi poprejeme, ukazeme prcka a jedeme domu, protoze jestli bude zima, tak tam s prckem fakt dlouho nevydrzime :unamused:

Holky, vyzkousejte ten HEAT a nekdy bych vyrazila s vami, pokud to prezijete :wink: :grinning: Ale az tak v srpnu nebo zari, ted se jeste nemam namahat :slight_smile:
4. čer 2009 v 07:22  • Odpověz
Dobré ránko :dizzy_face:
Alenko, zvládněte se to, budeme na Vás moc myslet :wink: dej nám prosím vědět, až to bude za vámi,dík.
Kačko přijedu na Dvorce 9.52, ale klidně se sejdeme až pod kopečkem na dráze, at nemusíte chodit sem a tam :wink:
Neli měla špatnou noc, asi vodu v uších z plavání, mezi 2-3 byla asi 4x vzhůru, takže ted dospává.
4. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Hezké ráno, holky,
děkujeme všem za milá povzbuzení. Určitě se Vám ozveme, to je jasný.
Ondrášek po večerním plačtivém usínání spinkal krásně, probudil se až před 5tou na krmení a pak budíček v 7, to tu už delší dobu nebylo. Asi tuší, že ho něco čeká a potřeboval nabrat síly...

Zabalila jsem, ještě něco mi určitě chybí, ale kdyžtak rodina doveze:slight_smile:.

Tak se mějte pěkně, jdeme se nasnídat, Ondráška nakrmit a pak šupky dupky do Vinohrad.
4. čer 2009 v 07:58  • Odpověz
Tak Alčo...všichni tady budeme na Ondráška myslet.....hlavně, že to budete mít za sebou.... :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
A všem krásné ráno....u nás fakt takové bylo. Kubík spinkal dnes od 8 do 7, to byla paráda. Většinou se budí v 6 a ta hodina mi bodla, bylo to poznat :slight_smile: Jako by věděl, že to potřebuju. Včera byl národný den, dopoledne přijela kamarádka, tak jsme byli u nás, venku, na obědě....pak ona domů a já rychle na nákup nějakých laskomin, protože jsme čekali návštěvu. Ta odjela kolem půlnoci, dali jsme nějaké vínka, takže ráno kruté....ale Kubíček je zlatíčko..... :slight_smile:
4. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Jinak jsem Kubíkovi koupila ten sáčkový dětský čaj, a vůbec mi ho ńechce. Jak je asi zvyklej na Hip přislazený, tak se ošklíbá. Píšou tam tedy, že se může i přisladit, ale to by mělo už stejný efekt jako ten od hipu...takže ho asi vyhodím, protože fakt nepije.... :frowning2:
4. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Vladi, já jsem to roka sladila glukopurem,ten je pro mimča lepší, ale kvůli zoubkům by se přislazovat nemělo
4. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno,
Ali myslíme na vás :slight_smile:

Vladi nevyhazuj ho, zkus mu ho dát až bude vedro, třeba když bude mít pořádnou žízeň, tak ho bude pít :wink:
4. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

u nás se taky celkem hezky spinkalo, ty děsný noci asi byly kvůli těm zoubkům :wink:

Martí budu tam, to není problém. Těch pár kroků navíc mi fakt neublíží :grinning:
4. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Kačí tak my se oblékáme a za chvíli vyrazíme :dizzy_face:
4. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Jj, budeme tam na vás čekat :grinning:
4. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Pěkný den,
tak u nás noc na prd jako vždy.
Vladi teda spánek Kubíka od osmi do sedmi Ti strašně závidim. Já jsem se vyspala naposledy v říjnu, možná ani to ne, páč před porodem už se mi spalo dost blbě s tim pupkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je hroznýýýý! Vzpomínám na kolegyni, která říkala, že se s prckem nevyspala 2 roky a doufám, že tak to u nás nebude :frowning2:

Kačce a Martě přeju ať si pěkně zasportujou (i za mě) :slight_smile: :grinning:
4. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
jo, jo.....máš pravdu Hani....zatím ho vyhazovat nebudu. Zkusím druhý pokus, až budou horka.... :slight_smile:
Kačko....já vím, jak ti je... :slight_smile: Já jsem si to užila u Tomáše i Lucky a ještě dýl než do dvou let....a to jsem měla ještě větší nespavce, než máš ty Štěpulu :slight_smile: škoda, že se nedá naspat do zásoby viď?? :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
A sportovcům zdar.... :grinning:
4. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
ahoj,

katch...nesmutniii, já měla noc taky na h... Byla jsem vzhůru co 1,5 - 2, dítko se furt budilo a já nahazovala dudla a dokonce ve 2:30 jsem kojila a to jedl o půlnoci :confused: A to už spal i 5 hodin v kuse, hmmm asi náhoda a vrací se do starých kolejí
4. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
Holky je to na prd jak se to pořád mění ten spánek. Hlavně místo toho, aby se to měnilo k lepšímu, tak u nás je to spíš horší :frowning2:
Jáji mě už taky Štěpula spal i 5 hodin vkuse, mám dojem, že asi 2x dal i 6h :confused:

Vladi a byli Tomáš s Luckou taky takový živý jako malý? Nebo jen špatně spali a byly to klidný děti? hrozně by mě totiž zajímalo jestli se ještě může Štěpán změnit v klidný dítě, víš :grinning:
4. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
někdy je hůř, někdy líp..... :slight_smile:
Holky my jdeme aspoň na hoďku ven, tak zatím....
4. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Nebyli klidný....a už jsem to tady určitě psala, dělala jsem si i čárky kolikrát vstanu a bylo to třeba i kolem 20, takže ty vlastně seš na tom ještě dobře, mohlo by být hůř.... :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
katch...to nás ty kluci akorát namlsali a teď si matky trhněte cooo? :grinning:
4. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
já měla kolikrát krizovku a říkala jsem, že už se určitě v životě nevyspím, ale uteklo to, ani nevím jak.....doktorka radila, když byli už trochu větší kolem roku asi, nechat řvát, že jde o pár nocí a spát se naučí, ale já to nedokázala. Hlavně to ani dost dobře nejde, když bydlíš v paneláku...
4. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
Jáji přesně tak, mršky jedny :grinning:
Vladi no já to právě taky nevydržím nechat ho vyřvat, protože on je hysterický a řve jak na lesy. A jak píšeš v paneláku to fakt nejde, určitě ne v noci. Jsem to zkoušela včera přes den a vydržela jsem to asi 20 minut se špuntama v uších :grinning: Ale pak jsem tam stejně šla a vyndala ho z postýlky, protože už to moje nervy neustály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak jsou na tom děti teď? kdy se zklidnily?
4. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
kuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
A samozřejmě vim, že na tom nejsem tak špatně, jsou mnohem horší děti... Ale to mě zase tak nezajímá, já se chci prostě vyspááát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A neni mi pořád jasný po kom je Štěpula tak divokej, on už si teď snaží stoupat!! Blázen! :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Už ho zase pomluvám :grinning: :grinning:
Hani čauuu :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
téda,co ty to máš doma za aktivistu :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.