• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
tak holky sportujou a já jsem právě zbouchla zbytek koláče... no není to ironie :grinning:
4. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani,ja si zase delam jidlo k obidku, takze kalorie si taky pripravuju prisun kalorii.
Jinak 22.6. jdeme s prckem k neurologovi, tak snad to bude o.k. :pensive:
4. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
hrusti,,,něco mi uteklo? :confused: proč k neurologovi??

Jako venku zase hnus a já dneska nemám co dělat, procházky mě samotnou faaaakt nebaví
4. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Peti proč jdete na neurologii a kam? mě to naše pediatrička rozmluvila, taky jsme s nim chtěli jít.
Hani je to fakt šídlo, nechápu kde se to v něm bere!! Já bych chtěla poklidný ležící tichý miminkoooo :slight_smile:
A koláč jsem měla taky k snídani, ale koupenej :wink:
4. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
My jsme měli mít před 10 minutama náhradní hodinu plavča ale vyprdla jsem se na to, hrozně tam fičí a je fakt zima a i když odcházíme 30minut po skončení hodiny, bojím se aby nenastydla :confounded:

po o máme program, jdeme se projít na hostivař s Baji, jak jsem s ní byla v porodnici :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
já bych se šla taky projít ale nemám s kým :frowning2:
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Fuj zima tam teda je, naštěstí tady ani moc nefouká. Já mám odpoledne návštěvu, kámošku :slight_smile:
Hani tak Baji určitě pozdravuj a vyřiď gratulace ke svatbě :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:47  • Odpověz
jj vyřídím, jsem zvědavá, naposled jsme se viděly skoro před 3 měsícema :sweat_smile:

jáji řekla bych ti pojď s náma, ale na háje se ti asi nechce co :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
Hani...to je takový blbý :unamused:

ted se mi ozvala kámoška a půjdem na chvíli ven po obědě

dneska bude zase papat mrkvičku a zítra brokoličku :grinning:
4. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
Holky tak naše dítě normálně tancuje :grinning: Když slyší hudbu, jakoukoliv, hraje hračka, Honza na kytaru, znělka v TV, tak se vytrčí na rukách a kejve se ze strany na stranu a směje se tomu :grinning:
4. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
jo a úspěšnej tip jak se jí zbavit na celý den - tepláky s tkaničkou v pase, má jí v puse jak je den dlouhej :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Hani tak to je komediantka teda :grinning: :grinning:
Hele tak tkaničku u mých tepláků taky Štěpán rád cumlá. Ale na tu svojí na svých teplákách si bohužel nedosáhne.
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
tak to kája se přiškrtí v pase a stůj co stůj jí prostě do pusy natáhne :grinning: cucá si i tkaničky od bot, když jí je náhodou dám :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Jako ono už je zase 11 pryč :astonished: Já budu muset jít něco dělat :confounded:
4. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Já asi půjdu za chvíli učinit pokus o uspání šídla :grinning: Ale už nejsem v pyžamu, ustlala jsem a umyla nádobí a sebe, takže úspěch :slight_smile: :grinning:
4. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
No dr. se nezdalo,jak se porad krouti a meli jsme pri porodu nizke APGAR skore, jak byl priduseny, tak nas poslala k neurologovi, ale rikala, ze si mysli, ze nas jen prohlidne a zadna rehabilitace nebude treba, max. pry treba budeme chodit jednou za ctvrt roku na ko. Tak snad to bude dobry :wink:

Ja jsem ted nalozila maso na obed a musim jit zehlit. Mam pradlo tak pul metru nad urovni kosiku a dalsi dve pracky dneska peru. Fuj, mne to zehleni nebavi :unamused:
4. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
No tak já se jdu teda taky převlíct a oškrábat brambory k obědu :sweat_smile: Tak paaa
4. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
hrusti...kolik jste měli ??
4. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Hani pa :slight_smile:
Peti aha, tak to je dobrý zkontrolovat kvůli tomu problematickýmu porodu, to jo :wink: Naší doktorce se právě taky nezdálo, že se Štěpán pořád kroutí, napsala mu na doporučenku, že je motoricky neklidný a šli jsme rovnou na rehabilitace. Pak jsme chtěli právě, aby ho vyšetřili na neuro a objednali jsme se na Antala Staška. A doktorka nám to rozmluvila, že je zdravej a že to neni potřeba a hlavně, že prý ta doktorka, ke který jsme měli jít je hrozná!
A žehlení taky nesnášim, mám na balkoně plný sušák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
šmarjaaa, dítko je protivné a já netuším proč, nechce si ani hrát ani se moc chovat, hlad vypadá že nemá, tak já nevim :unamused:
4. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
o žehlení mi nemluvte mám plnej koš :rolling_eyes:
4. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Tak jsem se nikam nedohrabala :grinning: Skončila jsem tím že jsem vypla noťas a zkejsla na velkým, božééééé....

Jsem vám aspoň přidala pár novejch fotek

Peti my měli taky blbý APGAR skore :frowning2:
4. čer 2009 v 11:33  • Odpověz
Kolik jste měli to skore holky? My teda dobrý, samý 10 :wink:

Hanko na fotky jsem koukala, pěkný:slight_smile: Zaujala mě ta plavací ryba, kde se to kupuje?
Já teď uspala dítě a jdu opravdu už něco dělat, asi oběd a pak seberu prádlo a budu žehlit, brrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahooooooooooooj holky, tak se Vám hlásím z pokoje nemocnice.
Po všech těch přijímacích procedurách už máme svoje místečko a sžíváme se s ním. Ondrášek právě prozkoumává tu velkou kovovou postel. A zatím to s ním docela jde. Naházela jsem mu tam hračky. No, uvidíme jak to tu bude se spánkem přes den a pak v noci, aby se na ten zákrok pěkně vyspinkal. Jinak jsou tu zatím milé sestřičky i paní doktorka na příjmu byla milá.

Zítra ráno operují asi od 8mi, měli bychom jít mezi prvními na řadu, protože jsme tu nejmenší přijaté dítě dneska.

Zatím papa
4. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Jéé Alí moc Vás zdravíme :slight_smile:
Prima, že jsi se ozvala a máš tam spojení se světem. A jste na pokoji s Ondráškem samy? Tak přeju abyste zítra ráno na řadu přišli co nejdříve a nemuseli čekat a hlavně klidnou noc a vlastně i den :wink:
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Katch 5,8,9. Ta plovací ryba je super. Já ji koupila tady: http://www.vodnihratky.cz/katalog.php?kategorie=6189 ale mají je i u nás na plavču.

Alí super zprávy, tak jen tak dál :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
Katchul, jj, jsme tu sami:slight_smile: díky tomu, že je Ondra plně kojen, což je super. Jinak jsou tu pokoje pro 3-4 maminky a dětmi.
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Hani díky za info :wink: Já tohle vidím poprvé a do vany nic nemáme, jen kachničku, ale ta ho nezajímá :grinning: My pořád koupeme na tom lehátku...
Tak jdu něco dělat.
4. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
my měli Agpar, 6-8-10
4. čer 2009 v 11:43  • Odpověz
My měli 9-9-9
4. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.