• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
katch ono je to spíš do bazénu než do vany, je to pomůcka na učení plavání, místo kruhu, je to lepší že z toho jen tak nevypadne.

Alči to je super, že jste tam sami a máte klid. Taky je prima, že jsi s námi ve spojení. Máš tam PC jo? Tak ať vám to tam utíká a dobře to zvládáte.
4. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Meli jsme 3-9-9. Ta trojka kvuli tomu, ze byl priduseny. No, ted mi tedy priduseny neprijde, hlavne kdyz ma ty svoje hysteraky :grinning:
Samozrejme nezehlim, protoze mel pulhodinovy hysterak, s kratkyma prestavkama a ted ho pujdu nakrmit a snad po papani trosku zabere, abych si udelala obed a neco vyzehlila.

Alco, ahoj. To je super, budete mit na pokoji klidek. Brzy se aklimatizujte :wink:
4. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak jsme byli venku, teda na červen to nevypadá ani náhodou.... :frowning2:
Kačko....s těma mýma nespavcema to bylo na dlouho, do dvou let určitě a mám pocit, že celou noc nespali snad skoro do 3let. Teď ovšem jsou z nich spáči jako já, tedy hlavně z Tomáše, ten do oběda o víkendu vydrží, Lucka je větší živel, ta aby stihla kamarádky a všechno vstává dřív :slight_smile: Ale neděs se, každý období je jiný.....a třeba za měsíc budeš psát, jak už je Štěpula v noci hodný :grinning: Musí to být pěkný kvítko, když už si i chce stoupat.....ale lepší než najký mouchy sněste si mě ne??? :grinning:
4. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Tak jedna sportovkyně se hlásí :grinning:
Dítko nakrmené, já právě obědvám a Bětka mi k tomu smrdí :grinning: Asi jí ten oběd vytlačil zásoby :grinning:

Jinak my měli Apgara 9-10-10, tu první 9tku máme kvůli barvě kůže :confused:

Jdu dojíst a pak mi přišla malá práce, tak to budu muset sfouknout.

Jo a Alí super, že jste sami na pokoji a zatím to zvládáte :wink:
4. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hani....moc hezký fotky, mně se líbí ta jak má na sobě převrácenou krabici :slight_smile:
Alčo:...to je fajn, že jste na pokoji sami, užívej si Ondráška a můžeš se věnovat jen jemu, nemusíš se rozptylovat nějakým úklidem, vaření, žehlení.... :slight_smile:
4. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme si s Kačkou zasportovaly, bylo to fajn :slight_smile:
cestou od autobusu jsem ještě potkala Jájinku :slight_smile:
Neli měla agpar 10-10-10 musela jsem se podívat do zprávy, nikdy jsem to nezkoumala :slight_smile:
Katchu Štěpánek je stejnej drak jako Nela, takže vím, co musíš hlídat, nechci strašit, ale bude hůř :wink: já za ní stále lítám, absolutně nemá zábrany a klidně by odešla komkoliv.
4. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
to apgarové skóre to jsou jako body celkem(ta akce, dech, fonus....)??? Protože já tam mám nějaké tři čísla vedle sebe a nikdy mě nenapadlo to zkoumat co to znamená.....ale je fakt, že jsem měli taky veliké problémy, jak měl Kubík 3x obmotanou šňůru kolem krku a kolem pusinky...A jak o tom píšete tak jsem hned běžela najít ten papír z porodnice... :wink:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Vladi, jo to je ono, hodnotí se to v 1,5 a 10 minutě života(akce,dech,tonus, reflex a barva)
4. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Alčo prima, že jste zabydlený a že budete mít klid pro sebe :wink: hlavně at to máte rychle a bez problémů za sebou :wink:
4. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
Vladi, jj, to se hodnoti reakce prcka 1, 5 a 10 min po porodu a to bodovani zohlednuje ruzna kriteria :slight_smile:
Dr nas strasila, ze muze byt prcek pomalejsi, ale mne prijde spis hyperaktivni :grinning: Ted jsme dopapali, asi se pri tom pokadil, tak ho jdu znovu prebalit a snad konecne zabere :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak to vidíte, to mě nikdy nenapadlo zkoumat....to se člověk dozví věci....A jenom 1 a 2 tam jsou, že jo? Tedy aspoň u nás :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky, tady ty děti tak strašně pláčou a brečej a řičej - nevím, jestli je něco bolí nebo spíše mají hlad před či po narkoze, těžko říci. No, jsem zítra zvědavá na křik našeho synáčka, když opravdu o půlnoci poslední kojení, pak kolem třetí-čtvrté může dostat něco napít (říkali mi nějaký čajík že připraví).

A světe div se, Ondrášek tu USNUL. Posadila jsem si ho do autosedačky a dala mu trochu šťávičky, no spíše vody:slight_smile:, a on u toho pomalu usínal a usínal. Zkusila jsem ho přenést do té postýlky a povedlo se, asi 15 minut skoro spíííí.

Tak jste si bruslení užily, holky?
4. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
Bruslení jsme si užily a mě se na závěr rozbila brusle, tak aspoň si budu moct koupit nový, páč tyhle jsou strašný, mají malá kolečka, takže se hrozně namakám :grinning:

Hani fotky jsou bezva a já si i dokonce pustila konečně ty videa, páč jsem na velkým PCčku :grinning:

Alí já bych řekla, že jak je Ondrášulka někde jinde, tak je z toho unavený. Je tam hodně věcí na koukání a tak :wink:
Hlavně aby vás zítra fakt vzali nějak brzo
4. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
kaci, ze tys je rozbila schvalne :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
autor
Peti schválně ne, ale mám z toho skoro radost :grinning:
4. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Martí nestraš mě, že to bude horší. To bude chudák Štěpula určitě samej úraz až začne chodit. A já zkončim v Bohnicích nejspíš :grinning:
Ba ne, já si pořád stěžuju, ale berte mě trochu s rezervou, hlavně, že jsou děti zdravé a prospívaji, to je to nejdůležitější :wink:

Vladi no tak mouchy snězte si mě bych zrovna taky nechtěla, ale něco mezi :slight_smile: Tak aspoň, že s Kubíkem se vyspíš když Tomáš s Luckou byli takový nespavci :sweat_smile:

Katka schválně zničila brusle, to je jasný :grinning: Nezapírej! :grinning: :grinning:

ALí super, že Ondra to tak pěkně zvládá a je dokonce hodnější (nebo klidnější) než doma :slight_smile:
4. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Tak schválně to nebylo, ale radost byla :grinning: :grinning:
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
mně ta potvora mrnavá po o neusnula, takže jedeme ven, stavíme se pro fotky z vítání :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ale je to otrava být v tom pokoji zavřeni, ale vydržíme, je to jen na pár dní... (doufám).
Musím si dojít pro nemocniční oblečení na zítřek, to nesmí být ve svém, už jsem se tam sice stavila, ale je to krátké, tak musím najít něco delšího. Snad tam v těch hadříkách něco najdu.
4. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz
autor
Přesně jak píše Martinka, schválně to nebylo, ale radost byla :grinning:

Kačí však my tě bereme s rezervou. Každá z nás si tu občas postěžuje, ale je mi jasný, že ani jedna z nás by to svoje nevyměnila :grinning:
A já bych řekla, že Bětulka bude tak mezi, takže to snad bude dobrý :sunglasses:

Alí vydržíte. Co jiného vám taky zbývá, že? A zase je lepší zmáknout to teď, Ondrášulka si z toho nebude nic pamatovat :wink:
4. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
jsem doma :slight_smile:)

dítko jsem přenesla v korbě do chodby a on stále spí, neuvěřitelnéééééééééééé

Ducky...zkoušela jsi tam volat??

jo jo potkali jsme Martinku heč heč :grinning:
4. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
Týýý jo, Jajinko, Tomášek spí po procházce doma, jo? Tak to se nám stalo tak nejvýš čtyřikrát za těch sedm měsiíců... To je zázrak, co?

Tak jsme byli na chirurgické vizitě, zítra opravdu půjdeme jako první, dělat to bude nějaký doktor Paděra, jaké budou stehy to ten doktor z viźity neví, jak to ten Paděra dělá (on sám dává vstřebatelné). Jinak dostaneme k večeru nějaký lék, který bude muset Ondra zapít čajem, no to jsem zvědavá, v noci nás probudí, aby byl o půlnoci nakrmen, no a pak jen napít a hladovka až do rána. v šest další prášek zapít čajíčkem, vykoupat, obléci do eráru, v sedm vizita a snad v osm nástup na sál. No, to bude hladovej jak pejsek. A pak ještě po té narkoze nebude papat, noooo....
4. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Jáji já se tam nemůžu dovolat. Vždycky to jednou zazvoní a pak to pípá jako obsazeno.
Volala si na ten mobil co je na hlavní stránce?
4. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Alí to je síla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle malé mimi trápit hlady, to je děs :frowning2:
Snad to Ondrášulka zvládne, klouček malinkej :frowning2:
4. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Vid, taky mi to přijde jako velké trápení malého mimi.
4. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
jo jo na ten mobil a zvedli mi to teda po dost dlouhe dobe :unamused:

Ali...to je, páč se vždy vzbudil jen co jsem odemykala dveře od baráku, už je teda vzhůru ale vyspinkanej do růžova :grinning:
4. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
No hlavně je mi divný, proč nekojit, když to MM v podstatě tráví beze zbytku.

Jáji tak mě to 1x zazvoní a pak pípá, že obsazeno. Mě to ani nezvoní :angry:
4. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Jáji tak příští pátek :wink:
4. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
to taky nechápu, že plně kojím vědí, tak to asi jinak ne
4. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
nejde, no. Už aby to bylo za námi. ondra je ted desne protivnej, co bude delat v noci a zitra???
4. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.