• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
kačí...díky moc :wink:
4. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
hmm tak dítko už mi usíná v postýlce po dávce 200UM
4. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Jaji, ty se mas, ze ditko uz usina. my se teprve koupeme s tatkou a za chvilku budeme krmit a pak teprve uspavat.
Dneska jsem zase bojovala jak prcka obliknout. Na dupky jsem mu dala oteplenou mikinku, capku, deku a prikryty kocar, ale kdyz jsem videla maminky jak maji oblecene prcky do mikinky a bundicky, tak jsem znejistela. Navic se prcek porad v kociku mlel, pobrekaval a nechtel zabrat, tak snad nebude nastydly. Ale cumacek mel teply a predlokti taky, tak snad dobry. To je fakt hruza, kdyby si aspon rekl, jestli je mu teplo nebo zima :grinning:
4. čer 2009 v 19:29  • Odpověz
moje dítko mělo body s dlouhym, dziny a mikcu a cepku a deku pres sebe
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
jinak Tom usnul bez dudla do 5min, byl asi chudák unavenej, jsem zvědavá v kolik bude strašit :slight_smile:)
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem na to tedy zvědavá, jak bude probíhat noc i ten zítřejší den. Teď večer mi tu (asi) sestra řekla, jak to bude s ítm kojenim apitím a prý když skončí Ondra na JIPce s infuzí uvidí se jak bude reagovat, zda nebude zvracet atd. tak by měl dostat mlíko až večer!!! TO mi prsa asi bouchnou od dnešní půlnoci!!
4. čer 2009 v 19:36  • Odpověz
ty jo tak dlouho bez kojení??? teda hlavně odstříkávej i kdyby ručně, mě to odsávačkou nešlo ale ručně jo
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
Alí no zní to hrozně, taková doba, ale oni určitě vědí co dělaji :wink: A odstříkávat budeš muset, to bys jinak mohla dostat zánět. Tak už aby byla sobota a měli jste to vše zdárně za sebou, viď? :slight_smile:

U nás už se spí, tak snad se zase nevzbudí za půl hoďky s hysterákem.
4. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoja,
Alí tý jo, tak dlouho jo??? To nemaj ani dospělí... :confused: No ale snad fakt vědí co dělají. Už aby to bylo za vámi.

Tak vy tady jdete hromadně sportovat jo??? Teda :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
jůů to bylo hezký, viděly jste konec zpráv, bylo tam 9m mimčo jak plave samo, to bylo supeeeer
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
Jáji jo jo, chodím ke stejnému dr. jako Katchula, už 16 let, takže se známe a jsem spokojená, ovšem na stránkách www.znamylekar.cz o něm píšou hrozně.O mě se stará vzorně, občas má blbou náladu, ale to asi každý.
jinak se loučím, máme tátu, tak se mu jdu věnovat, dobrou a držíme palečky Ondráškovi.
4. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
U nás se chrní od 19.30 :wink:
My jsme si dali véču a pak mě manža šimral, to já ráda :grinning:
Jdu si dát kafíčko :sunglasses:
4. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz
My nespinkáme, achich achich achich. To tu bude asi zase veselo:frowning2: jako včera doma. No,uvidíme...
Jasně,že budu odstříkávat (asi do umyvadla), ale stejně je to děsný.
4. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Alí to je fakt děs. A je mi divný, že by tak dlouho nemohl. Ale tak snad teda opravdu vědí, co dělají :sweat_smile:

Holky nechce se některé zítra dopo na Chodov?
4. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
ducky..já bych ráda ale jaksi s kočárem eeeee
4. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
já tu budu mít kamarádku s mimčem a stejně jsem bez peněz do hospody nelez :angry:

jako dneska jsem se viděla s baji a mooooc se mi líbí její kočík, sakra :confounded:
4. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak Ondrášek se tak strašně točil v postýlce, strkal nohy mezi žbrdliny, hrál si se všemi hračkami, atd. Pěknej randál to v té kovové posteli dělalo, ale USNUL. No, za necelé tři hodinky bude probuzen a donucen k PAPÁNÍ, tak se musí pořádně našťouchnout!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Hanko, a jakej ma baji kočík?

Ducky, já bych na Chodov šla, ale jaksi....

JInak Vás zdraví moje sestra Štěpánka a dává nám typ na místo, kde bychom se mohly setkat a posedět:
http://www.sue-ryder.cz/restaurace.html

a také nás zve na koncert pěveckého sboru Vocalica, ve kterém zpívá (také jsem s nimi zpívala, i když teď už je to jiné složení a jiné vedení:slight_smile:), který se bude konat v Domově Sue Ryder 21.7.,myslím že od 19ti hodin.
4. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jáji na Chodově je ta plošina. Sice prý jede asi 100 let, ale vyveze tě :grinning:

Hani škoda :frowning2:

Alí to je mi jasný, že ty nemůžeš, škoda též :frowning2:
A to jsem vůbec nevěděla, že u Sue Ryder je i restaurace. To je bezva
:slight_smile:
4. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Alčo Cam Cortina X3 :slight_smile: Víš že Sue Ryder je domov důchodců že jo? Chodila jsem naproti do školy a mívali jsme tam španělštinu a popravdě moc dobře bych se tam na kafíčku tedy neciítila no...

:confounded:
4. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
Hani ale podle odkazu to tam vypadá docela hezky :wink:
A o Cam Cortině jsem taky uvažovala, ale pak se mi nelíbilo, že to nejde dát pro i proti a myslím, že na něj nejde Maxi Cosi, ale tím si nejsem jistá, abych nekecala :sweat_smile:

A jinak přeju dobrou noc všem
4. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky,
vůbec jsem nespala, Ondráška jsem násilím budila před půlnocí na kojení, pak se chudinka probudil kolem druhé, tak jsem ho chovala, laskala a uspala, pak přišla sestra před čtvrtou a zase jsem ho musela násilím probudit, dostal druhou dávku léku, měl to zapít čajem, ale necchutnal mu, no a teď jsme skoro padesát minut vzhůru a Ondrášek pláče, no asi už hlady, je a bude to náročné.

Zatím papa

Hanko, vím, co je Sue Ryder, ale je to tam pěkný. I to koncertní místo.
5. čer 2009 v 06:01  • Odpověz
Ahoj holky!
Alco, chudera Ondrasek. Uz abyste to meli za sebou a byli v poradku pekne doma :wink:

Kaci, dneska na Chodov nene. Dneska vam budu neverna :grinning: Mam sraz s holkama z Jarnacku :grinning:
5. čer 2009 v 07:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Alčo vydržte, za chvíli to bude za vámi, ten hlad je pro Ondráška nejhorší, to je jasný a pro tebe bude dlouhé to čekání, ale neboj, za chvíli bude po všem, vy jste šikulky :wink:
Kačí já bych potřebovala na Chodov, ale dnes to bohužel nezvládnu, kdyby se ti to chtělo odložit třeba na úterý, tak bych šla ráda, potřebuju ten slunečník na kočár a spoustu věcí.
5. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
Ondráška právě odvezli na sál.
5. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
Alí myslíme na vás, držíme všechny palce co máme.Je fajn, že vás vzali hned ráno.Za chvilku bude u tebe.
5. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Marti, jo, to je fajn, že ho vzali jako prvního - byl nejmladší tak prý proto. Je tu opravdu nejmenší miminko. Jsou tu samé starší dětičky. DOufám, že to dobře dopadne. Kdyby neměl kapačku (někdy prý některý doktor nedává při tomto zákroku) mohl by jít brzy za mnou na pokoj. Pokud ji mít bude tak bude na pokoji u sester a tam bude dokud to nedokape a neprobudí se. PRý za tři hodinky od provedení operace se bude moci napít čaje. No, ten mu moc nejel.

Jo, a moje prsa jsou na bouchnutí ale nějak to nejde odsát (ani ručo ani odsavačkou), co já s tím budu dělat,??
5. čer 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobré ráno
Alí a zkoušela jsi to odsát ve sprše? předtím nahřát teplou vodou, to by mělo pomoci :wink:
Tak blahopřeju k přežití první noci, musí to být fakt náročný. Ale zvládnete to a mysli na to, že zítra už budete spát oba doma :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno,
tak mě kůň hned po ránu vytočil, psala mi adminka, že v albu můžu mít pouze dva netextové prvky, ať si laskavě ostatní smažu, nebo mi vymažou celé album. Jako oni do toho počítaj i dkaz na videa, ať se jdou vycpat :angry: :angry: :angry:

Jdou mi H rodiče, přijdu později
5. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Alí a zkoušela jsi teplou sprchu?to mě pomáhalo.Myslim, že čajík si vezme, bude mít velký hlad a žízen.A pokud je to krátký zákrok jako že určitě je, tak si myslim, že infuzi mít nebudete, aspon u nás se to nedělá.Na druhou stranu by to nebylo štpatný, aspon by se zavodnil a neměl takový pocit žízně a u sestřiček bude pod kontrolou, no uvidíte.Jsi šikula, že ještě zvládáš koníka, v pondělí dostanete s Ondráškem medaile za statečnost :wink:
5. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
Já jdu dneska poprvé na rehabilitaci, takže v poledne musí dorazit přítel z práce a hlídat prcka. Naši jsou na dovolený, takže mamka nemůže. A až dorazim domů, tak asi pojedeme na chatu. I když pořád jsem takov nerozhodná kvůli tomu hnusnýmu počasí :unamused:

Martí kde maj na Chodově ten slunečník na kočár??
5. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.