• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Katchu v tom eshopbaby, já na to koukala na netu a na chicco jsem tam žádný nenašla, tak tam chci jet rovnou s kočárem, aby mi něco poradili a rovnou vyzkoušeli, potřebuju to na tu dovču, jinak bych to neřešila, ale abychom tam mohli jezdit :wink:
5. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
www.eshopbaby.cz jestli se chceš mrkonout
5. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Martí já právě vim, že se prodávaj nějaký univerzální slunečníky, co by měly jít nasadit na většinu kočárků. No já ho chci taky pořídit na ten sporťák, Štěpánkovi dost vadí když na něj svítí sluníčko. A ten eshopbaby je přímo v tom nákupním centru, jo?
5. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
Aha, díky :wink:
5. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Katchu v centru ne, je to tam jak byla růže, tak hned za rohem :wink: jako u parkoviště
5. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Jo, jo už jsem to zjistila na těch stránkách :slight_smile: Mě pšávě překvapilo, že by bylo něco takovýho v tom centru a já o tom nevěděla :grinning: No slunečníků tam mají mraky, to si určitě vybereš. Kamarádka kupovala v Kika nějaký univerzální asi za 250,-
5. čer 2009 v 08:47  • Odpověz
já hlavně chci, aby mi to zkusili namontovat, aby to drželo
5. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
my tam kupovali zatím úplně všechno a ta paní tam je hrozně milá a ochotná :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
No vidíš a já to neznala, my nakupovali hodně věcí ve Špuntíkovi, to je na Opatově. A pak ještě koused odtud je Dětský dům, tam jsou teda taky moc milý a ochotný :wink:
5. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
nevíte jestli ještě mají ještě v hypernově ty huggiesky? večer pojedeme na nákup, tak abychom nejeli zbytečně tam...
5. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Včera jsme je tam kupovali, takže určitě :slight_smile: Mám dojem, že ta akce je teprve od 3.6.
5. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
dík, tak to je fajn :slight_smile:
5. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Dobré ránko holky,

já jsem to změnila a pojedu jen na Novodvorskou. Je tam velký sport, tak tam snad budou mít brusle. A protože chceme jet zítra, tak je musím koupit dneska :sweat_smile:

Alí to je mi moc líto, že vaše noc takhle vypadala. Snad se ti podaří prsa odsát. Já jsem s tou odsávačkou měla největší úspěchy, když jsem měla prsa jak měchy. To bylo v době, kdy jsem přijela z porodnice. Tak snad ti to půjde. Ondrášulka to snad zvládne a jak psala Marťa, v pondělí dostane medaili :wink:

Kačí já bych teda v tomhle hnusu nevytáhla paty z Prahy. Co budete na chatě dělat jinýho, než sedět vevnitř. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky snad ale od pondělí se to má už lepšit. Tohle je červen teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak už jsem tu.

Ducky právě že cortina to otáčení po a proti směru jízdy má, proto se mi líbí...

Ad sue ryder, prostředí možná hezký je, mně ale vadil tan pach domova důchodců, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Hani má jo? Já myslela že ne, když to má vepředu stupátko na pevno :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
To sice jo, ale má :slight_smile: to je jeden z hlavních důvodu, proč po ní šilhám
5. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
včera jsem našla na MMB celou sadu s hlubokou korbou a autosedačkou za 7999,- ale manža řekl, že jsem se zbláznila, že korbu a malou autosedačku zatím nepotřebujeme a kdyby byl sporťák za 2000, tak klidně, ale 8000 že ani náhodou...tak si asi musím najít hezkej, otočnej proti směru jízdy za 2000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevíš o něčem? :grinning:
5. čer 2009 v 09:30  • Odpověz
autor
Hani a sporťák? To bude asi těžký, to asi jen tak nikdo neprodá. Spíš to lidi prodávají v těch kombinacích. :sweat_smile:
Anebo jsem viděla Jané, ale ty nejdou nasadit proti, je po :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nic, jdu se namalovat a musím jet, páč Bětka kňučí že by spala, tak aby si schrupla cestou. Snad seženu brusle :sweat_smile:
5. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Hani a ty sháníš nový golfky? Na co trojkombinaci? To se teda manžovi ani nedivim :grinning: :grinning:

Kačko no nevim no s tou chatou, když my tam potřebujeme něco udělat, protože ve středu nám přivezou krb a do tý doby se ta místnost musí vymalovat. Takže přítel by tam stejně musel jet aspoň na jeden den a já tu zase nechci trčet s prckem sama, víš. Jinak se mi v tomhle hnusu taky nikam nechce, ach jooo :frowning2:
5. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Já myslim, že sporťáky se taky prodávaj zvlášť :wink:
5. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
jj taky myslím že se prodávaj zvláˇčť, bych potřebovala seznam těch co jdou i proti...

katch golfky neee, ty mám a jsou ok, ale sporťák stojí za prd a v něm vozím Káju nejčastějc a chtěla bych aby šel tak aby na mě koukala no... Tím že jsme ho podědili po mámě a vlastně jsem si ho nevybrala sama, což mi ze začátku přišlo fajn, že jsem to nemusela řešit, tak teď mám takovej pocit neuspokojení se no... Jsem prostě pakoň :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
Hani aha :grinning: Každopádně mě by taky zajímalo kolik je typů sporťáků (i golfek) s přehazovací rukojetí, takže pokud nějaký seznam najdeš, tak se poděl :slight_smile: :grinning: Mě to totiž pořád vadí, že na Štěpulu nevidim... Jinak mám ten sporťák Jané a spokojenost, je strašně lehoučkej a skladnej, jen tu přehazovací rukojeť nemá no.

Jdu do vany, páč jsem právě uspala zvířenu a musim si umýt vlasy.
5. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
jj, i když pochybuju že něco takovýho najdu no... jestli já to neudělám na ty naše stránky :grinning: To je právě to proč koukám po jiným no, taky mě štve že na ni nevidím a když huláká v kočáře jako třeba včera, tak bych ji zajízdy spíš mohla uklidnit než takhle no :confounded:
5. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky, Ondrášulka malinká to má za sebou, ten zákrok byl rychlý a ani mu nic nekapali, nebyl na infuzi, zkoušeli jsme mu dát čajík a vypil ho:slight_smile:, teď skoro hodinku ještě spinká a prý ho potom mohu nakojit, hurááááá. Prsa jsem nahřívala, ale nic moc pomoc, dřív mi to pomáhalo, ale teď nějak ne, no Ondra to snad vypije a doufám, že se tím neudusí, chlapeček můj zlatej.
5. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj....tak jsme dneska spali dlouho, tak mírně nestíhám.....teď ještě mi přivezli tu dřevěnou židličku, jak jssem si objednala a je moc hezká....tak mám radost :slight_smile:
Alčo....hlavně, že to máte za sebou a je super, že mu můžeš dát papat a netrápí se hlady....a neboj, oni ho ohlídají :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
Alčo super :dizzy_face: To byl tedy fofr :wink: Je fajn že mu nedávali infuzi a že se může takhle brzy nabaštit :dizzy_face:

Nám teď nešel net, jsem normálně neměla co dělat, páč mám vyjímečně uklizeno :grinning:
5. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Jinak holky já řeším taky dilema s kočárkem.....nevím jestli golfky nebo sporťák....mám jen takový velký kočárek a když někam jedu, hrozně se nadřu do auta a tak, takže to řeším. Už jsem byla rozhodnutá pro golfky ale kamarádka mi to rozmluvila, že víc užiju sporťák, že dělají už i takový lehčí.....taky bych určitě chtěla přehazovací rukojeť, trojkolku, nafukovací kola a aby nestál moc a aby nebyl těžký....takže fakt nevím.... :grinning:
5. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Kačko....já bych určitě na tu chatu jela....nechtěla bych být taky sama v Praze, tak si přitopíte ne? :slight_smile: Spíš to balení, ale my jak jezdíme skoro každý víkend, tak už to mám docela zmáklý. Minule jsem poprvé něco zapomněla - punčocháče :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
Alčo....a seš hodná, že nám takhle dáváš průběžně vědět.... :slight_smile:
Hani....kdybys něco našla ohledně toho kočárku, pošli.... :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
vladi nápodobně :grinning:
5. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.