• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alčo tak bezva, že už to má Ondrášek za sebou :slight_smile: A pak si dá pořádnou baštu od Tebe :grinning:

Vladi no tak to chceš skoro zázraky, myslim ten kočárek :grinning: Až na nějaký takový narazíš, tak dej vědět :wink: Akorát já bych nechtěla trojkolku. A ještě jedna věc - pokud chceš s nafukovacíma kolama, tak asi zas tak lehký nebude.

Já už mám to balení na chatu taky celkem vychytaný a hlavně tam mám spousty oblečení jak pro malýho, tak pro sebe, pleny a tak... Což je výhoda, horší to bude až pojedeme někam jinam. No topit budeme muset určitě, momentálně je mi zima i v paneláku. A kde máte chajdu vy??
5. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
Já už bych nafukovací kola nechtěla, spíš takový ty co má právě Cortina nebo Teutonka. Do terénu beztak moc nejezdíme a je pro mě podstatně pohodlnější nestresovat se kdy bude zase ucházet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katch jj, zázrak :grinning: to bysme chtěly všechny :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
Jupííí tak Ondrášek to zvládnul, mám radost...Alí jen bacha až ho budeš koijit, at nevypije moc, děti velice často po narkoze blinkaj, určitě kojit kratší dobu než jindy, ale to ti určitě řeknou...
5. čer 2009 v 11:05  • Odpověz
Hani tak už další kočík, jo?Tak řekni manželovi, že si ho pak schováš na druhý mimi :wink:
5. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
marti já bych ho chtěla místo toho máminýho sporťáku víš. A Honzovi jsem to říkala, jenže mě dobře zná a já sebe taky :sweat_smile: Až bude další, takbudou zase jiný věci no... Já jsem prostě hračička...Původně jsem myslela když bychom vzali tu sadu, že by se to právě schovalo na druhé, ale je fakt že 8000 je dost no a ty dvě věci jsou pro nás teď zbytečný...jenže kde splašit levnej sporťák, co by mi vyhovoval :grinning:
5. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
a nebo ty 2 věci hned prodat, ale je fakt, že každý to chce komplet
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Tady na pokoji je mi taky zima, nějak to tu táhne jak v porodnici.
Mám hlad tak tu pojídám sušky, co jsem si donesla. Ta snídaně moc vydatná nebyla - rohlík, chleba, paštika a hnusná bílá kává. Co asi bude k obědu, doufám, že to bude poživatelné.
5. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Alí dobrému jídlu v nemocnici nevěř, radši si nech něco donést z domova, znáš to :unamused:
5. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Já vím, že chci zázraky.....ale jsem ochotná ze svých požadavků slevit....holky já fakt nevím a už mě to štve, ani nemám pořádně čas na to se pokoukat :slight_smile: takže nafukovací kola byste nechtěli? A co si myslíte vy sporťák nebo golfky, já totiž nechci mít tři kočáry, dva prozatím budou stačit.....co víc užijete vy? Do terénu taky moc nejezdíme, ale zas na procházku jo....chjooo, to jsou starosti.... :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Teda holky, co Vy to s těmi kočárky pořád vymýšlíte??
:slight_smile::slight_smile:
Kromě toho, že mi Inglesina začala vrzat a pištět (musíme ten podvozek pořádně vyčistit, třebas to pomůže), jsem s ní spokojená a Ondrášek asi taky. :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
vladi, já mám sporťák i golfky a rozhodně bych dál chtěla mít oboje, po zkušenosti s nafuk. kolama, už děkuju nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Golfky spíš na cestování, do auta, a tak, sporťák když je prázdné auto, menší výlet a na chození ven doma :wink:
5. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
a na mimi si koukala Hani??
kAČKO...my jezdíme ob víkend k jedněm rodičům a pak k druhým a mezitím třeba ke známým na chatu. I chatu totiž řešíme, ale nevím, jestli bychom měli vůbec na ní čas. Oboje rodiče totiž máme dost daleko a chtějí nás taky vidět....nemluvě o tom, že tam máme kamarády a tak :slight_smile: A ještě ke všemu přítel je nemocný na karavany a obytný auta, takže prostě řešíme i tohle :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Alčo...mě to bílý kafe v nemocnici docela chutnalo, ale to bylo skoro jediný :slight_smile:
No spíš budu koukat po sporťáku a uvidím, a Kačko kolik asi váží ten tvůj sporťák???
Jo a Hani, když jsem koukala na mimi, tak tam třeba měly kočárek a slevu z 15tis na 5tis, jen proto, že byl někde vystavený.....ale jak říkám, pořádně nemám čas si k tomu sednout. Včera jsme zas byli pryč, ani "ordinaci" jsem neviděla, jsem zvědavá jestli jí stihnu skouknout, mám jí nahranou... :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
vladi myslíš mimibazar nebo co?
5. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
jj myslím mimibazar..... :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
tak ten brouzdám od včerejška, ale nějaká extra nabídka mě tam teda nepraštila :confused:
5. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Hani to jsem teda zvědavá, co vybereš :wink:
no každej ulítáváme na něčem, tak Hanka na kočárkách, že jo :grinning: :grinning: Hani u nás je to opačně, manžel by furt nakupoval a já to krotim :wink:
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
marti tak ho pošli ke mně :grinning:
5. čer 2009 v 11:40  • Odpověz
nebo ke mně... :grinning:
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
jo kočárky, to není zdaleka jediná moje úchylka, spíš nová úchylka... :grinning: jinak to byly mobily, co rok novej mobil :zipper_mouth: a pak hodinky, šperky, sranda je že to pak neumím moc nosit :grinning: zrovna včera jsem koukala na swarovskiho, já bych to tááááák chtěla umět nosit :dizzy_face:
5. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Vladi váží tak 7-8 kg. Já musim letět nakrmit malýho a připravit se, protože za půl hoďky odcházim.
Takže zatim pa :slight_smile:
5. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Hani taky se mi hrozně líbí naušnice od Swarovskiho, ale právě nevim jestli bych je nosila :grinning:
Jinak teda jak tak na to koukám, tak nejsem moc utrácivá, já si všechno pětkrát rozmyslim než to koupim :sweat_smile:
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
klidně pošlu, myslim, že byste ho rychle vrátili :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
už jsou tu, musím běžet, pa
5. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Swarovskiho miluju, mám řetízek za Neli, ale ted ho nemůžu nosit, protože dáma mě za něj tahá, je to nádhera :slight_smile:
Hani pa :dizzy_face:
Katchu já taky neutrácim a když si něco koupim, tak klidně i drahý, ale pak to mám dlouho :wink:
manžel je hroznej, má asi 50 košilí, kalhot, bot....zrovna včera, že zase potřebuje džíny a divil se že já ne, tak jsem mu řekla že mám 2 od pordzimu a další nepotřebuju, tak koukal :grinning: většinou to bývá opačně, ale u nás ne :grinning:
5. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak jsem zatím zběžně našla, že tu přehazovací rukojeť má Demi a Chipolino....
Marti....teda, to u nás je to taky obráceně....já jsem hrozná.....Míla má chudák věci ve dvou fochách a já mám celou velikou skříň a pořád nemám co na sebe :grinning:
5. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Chipolino myslim měla Hanka a spokojená nebyla...
5. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
holky, nevíte někdo, jestli si lze objednat taxi s dětskou sedačkou?
5. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.