• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Marti, to je teda ale rada :unamused: ...
8. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
prý to zabere čtvrtek pátek....
8. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Jáji jsou cestou lavičky :wink:

Martí tak to je opravdu rada nad zlato :confounded:
Je mi to tak líto, moc bych vám přála, aby jste byly už v pohodě. Tohle musí být fakt na palici :frowning2:
8. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Kačko...supr :grinning:

Marti..ty jo to fakt děs a rada super :confounded:
8. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
no třeba mají pravdu, máme dobrýho doktrora... na letáku taky píšou, že to zabírá až po více dnech, no takl holt budeme čekat...docela pomáhá ta rehabilitace, žepak pěkně vykašlává, ale je to náročný, bojuje jak tygr.
8. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahojky,
tak já byla včera celý den venku - u našich na zahradě nebo na prochajdě se švagrovou a neteří :slight_smile: Takže jsem vůbec nebyla na netu.
Krém na opalování mám ten samý jako Ducky od La roche, faktor 50 a taky v akci 1+1 zdarma. Ale myslim, že to nemůžeme nikdy vypotřebovat, je to sice až do roku 2011, ale nevim, nevim. Ještě jsem Štěpulu nemazala, nějak jsem včera na to zapomněla.
My jdeme dneska ve 12,30 na převážení k doktorce. Pak na procházku a v 16h se tu staví kámoška, tak půjdeme ven ještě jednou takhle odpoledne, snad nebude Štěpánek protestovat.
Jinak naše noci se už taky lepší, budí se méně často, dneska v 0,30 a pak ve 4,30 což je fajn. Ale proč proboha vstává tak brzy, včera v 5,30 dokonce :angry: dneska sice v 6,30, ale i to je na mě brzy.

Prioritko my máme vysílačky Motorola, mají větší dosah než chůvičky a dají se využít i až bude Štěpánek větší. Ale já se v tom nevyznám, tohle u nás vyřizuje a kupuje muž :slight_smile:

Martí snad se z toho konečně vyhrabete, chudák Nelinka, v takovym krásnym počasí a ona je nemocná :unamused:
8. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
katch,,,u nás se taky vstává brzo, chtěl už v 5:30 ale dudlík pomohl a dal to do 6:30
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
autor
Kačenko ahooooooooj :grinning:
Já myslím, že v létě budeme mazat jak vzteklé a několikrát denně. Kor když je třeba posadíme do bazenku a tak. A navíc já teď třeba mažu jen obličej, ale až bude mít krátký rukáv a třeba kraťásky, tak je zase hned větší plocha na mazání :grinning:

Ty jo holky ty vaše ranní ptáčata vám fakt nezávidím :confounded:
To teda Bětule v nejhorším případě vstává v 7, ale to jen velmi zřídka. Většinou máme interval od 7.30-8.30 :sweat_smile:

Martí tak asi budete muset opravdu vydržet. Je to určitě na palici, ale co se dá dělat. :frowning2:
Zase když to teď vydržíte, tak snad už budete mít pokoj.
A žádné plavání, dokud nebudete úplně zdravé :pensive:
8. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo, jo nechápu po kom je takový ranní ptáče :unamused: A to včera usnul až někdy po 21h.
Kačko to je fakt, já teď taky budu mazat jen ksichtík a v létě asi celýho Štěpulu :grinning:

Holky jak dneska prcky oblíknete?? My vyrážíme v poledne, tak to bude asi pěkný pařák. A vy vlastně taky Kačka a Jájinka. Myslíte, že stačí body s krátkým a mikinka s kapucou?? V kočárku už mám jen tenkou zavinovačku, ale on ten "poklop" na korbičce je docela silnej, tak by možná ani ta zavinka nemusela už být.
Kačí a Bětka už frčí ve spoťáku??
8. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
katch...jako vcera a to mel body s kratkym, mikcu s kapucou, teplacky a pres nohy deku, pak byl odkrytej uplne a rozepnutej
8. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Jáji tak super, takhle ho chci presne obliknout dneska :wink:
8. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
ze začátku měl čepku ale to jsem jela metrem, pak sem ji sundala

ducky...mladej mi vytuhl na ruce :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Kačí Bětka měla včera body s dl. ruk a na tom tríčo s kr. ruk., džínečky, botičky a klobouček a byla teploučká celou dobu. Vozím sebou deku, ale nepotřebovala jsem jí.
A Bětka už jezdí ve sporťáku. Mám ho jen na tu nejvíc sklopenou pozici, je tam zhruba jako v lehátku. Takový pololeh :wink:

Jáji tak ho z ruky sklepni do kočárku :grinning:
8. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
ducky...jo to by šlo kdybych ho nemusela v pul nakojit a oblict :sweat_smile:
8. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
já ho před půl vzbudím a snad to stihnem v pohodě
8. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
O.K. Jáji. Však se pak zase dospí v kočárku :wink:
8. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
dala jsem ho na sedačku, jdu se oblíct ať nezdržuju
8. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Tak si to holky užijte, je tam krásně :slight_smile: a závidíme :frowning2:
8. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
ja vubec nevim co na sebe
8. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
autor
Martí :frowning2:
Taky se dočkáte. Já vím, že tohle tě neutěší, ale bohužel čas postrčit neumím :frowning2:

Jáji nejspíš nějaké oblečení :grinning:
8. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
ducky...hahahhaaaa, tak ja nas balim a mazu na bus v 05
8. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Teeeda, vy se všichni venčíte nějak dlouho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já jsem tady opuštěná :cry: ale zase mám uvaříno a uklizeno :dizzy_face:
8. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
já už jsem tuuu :wink:

ducky.. tak mezitim co jsme bily v bille tak tu sprchlo :grinning: jo a cislo poslu
8. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
no jupí, já už tu brečim :wink:
8. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
jak jste se měli?
8. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
bylo to bezvadny :grinning: kojila jsem venku, pak u Kačky domy, vyklepla sem u ni na schodech tomika chudacka :sweat_smile:
8. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
jako ti vypadl na zem? a je v pořádku?
8. dub 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Jáji tady u nás taky. Jsem ti chtěla napsat, že jsme tomu ujely, ale evidentně sprchlo, když jsme nakupovaly :wink:

Martí už jsme tuuuuuu.
8. dub 2009 v 16:29  • Odpověz
hura!!! :dizzy_face:
8. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
to bylo hrozně dlouhý odpo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chtěla jsem založit téma maminky co nemůžou ven, ale pak jsem si to rozmyslela :wink:
8. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.