• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
a případně která je to firma, nechce se mi obvolávat všechny :unamused:
5. čer 2009 v 11:54  • Odpověz
a jé, my jsem se probudili po necelé půl hodině a po vstávali jsme po zadečku :frowning2:
To nevím Marti....kouknout na net si zkoušela?
5. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
koukala jsem jen na áčka a tam nic nepíšou, píšou malé zvíře velké zvíře ale sadačky nic...no budu hledat, ale možná nás odveze brácha
5. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. čer 2009 ve 12:06 • hayerova
já bych hlásek dala, ale nevím komu a kam :wink:
5. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Marti, myslím, že city taxi to dělá...
5. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Alí dík, na stránkách to ale nepíšou :unamused: už Ondrášek papal?
5. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ondrášek se právě nakojil, huráááá. Snad mu bude dobře. Zatím to tak vypadá, usíná....
5. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
tak to je fajn, ted už bude dobře, je u mamky a nemá hlad :slight_smile: navíc doznívá naroza, takže bude víc spinkat :wink:
5. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
Marti, nepíšou, ale my s ním jezdíme a mám dojem, že když se na to Martin ptal tak říkali, že jsou schopni zajistit auto se sedačkou. Zkus tam zavolat.
5. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
ok, zkusim, ješztě čekám, jestli si brácha vezme volno, že by nás odvezl...já už taky jela taxikem s Neli, ale tam i zpět, takže jsem měla naší sedačku...
5. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
My sice nemáme auto, ale ke kočárku byla výhodně i sedačka, tak jsme si ji nechali k tomu přidat a teď ji využíváme když jezdíme do nemocnic na vyšetření, docela se šikne
5. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Tak jsem doma.

Nejdřív Alí hurá, že to máte za sebou, že se Ondrášulka už napapal. Teď se z toho ještě hezky vyspinká a pak už bude zase všechno dobrý :wink:

Martííííí mám super brusle. A zjistila jsem, že ty moje byly fakt pěkný šmejdky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tlačily mě snad všude a tyhle? Nádheraaaaaaaaaa :grinning:

Holky a potřebujete rukojeť nebo aby sedačka šla pro/proti?
5. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kačí tak super, doufám, že mi ted nebudeš ujíždět :wink:
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
jaký sis koupila?
5. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Holky, díky za hezké reakce!!! Jsem ráda, že je to za námi, teď ještě, aby to bylo udělané pořádně a nerostlo to znovu. Máme tam stehy, které se musí vyndat a vypadá to, že na jejich odstranění půjdeme to další pondělí.
5. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Alí to vůbec neděkuj, všechny jsme na vás mysleli, aby to dobře dopadlo :wink: A zvládli jste to oba na jedničku s hvězdičkou.

Martí si piš :grinning: Mám značku Rollerblade. U jiných byla potíž s velikostí, páč mám 41 a brusle radši 42 :sweat_smile:
Ale jsem fakt spokojená. A podle toho, co mi ten pán říkal o bruslích, tak ty moje byly opravdu hodně špatné. Se divím, že jsem v tom vůbec vydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže příště 5, jo? :grinning:
5. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz
To jsem ráda, Katko, že jsi s koupí bruslí spokojená. Tak ať se Ti pěkně jezdí.

Ondrášek je teď při tom spinkání (spinká hodně - nad svoje poměry) tak krásně růžovoučký ve tvářičkách...
5. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
autor
Alí naprosto, ty pojedou samy :grinning:
To je dobře, že spinká, jeho tělíčko se regeneruje :wink:
5. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
jéé, tady nikdo není?
5. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
mně se vůbec nechce ven, ale Neli docela zlobí, tak nevím co s ní :unamused:
5. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak holky, byla jsem pryč něco přes 2 hodiny a přijdu domů, tady ticho, smrad a spoušť. Kluci oba chrnící v naší posteli :grinning: Takovej binec bych nedokázala vytvořit ani za celý den natož za 2 hodiny. Kdyby byl na mateřský chlap, tak teda chudák ženská, měla by po příchodu z práce ještě další směnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
tak to by u nás bylo podobné :grinning: ale zase dobrý, že ho uspal :wink:
5. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
Já tu jsem, ale vzhledem k tomu, že by stále poslední můj příspěvek, tak jsem se začetla jinde :grinning:

Ven se mi taky nechce, kór když jsme dneska byly nakupovat.
Tak je teď Bětulka v posteli a snad usne.

Kačí tak to je dobrý :grinning: Ale jak píše Marťa, zase uspal ho, no :grinning:
5. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
nás nákup ještě čeká, mám kilometr dlouhý seznam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
autor
Martí já nemyslím klasický nákup jídla, ale bruslí :grinning: A pak teda Kofola a pivo, páč v neděli přijdou táta s maceškou :grinning:
5. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
já to mám od jídla, přes pleny a lékárnu :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
a na točenou kofolu se těšim na louku :wink:
5. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
A co masáž? Jaký to Kačí bylo?? Máš pravdu, být chlapi na mateřský, žili bysme v bordýlku, protože jim by to bylo fuk a my bychom uklízely, protože by nám to vadilo.....a nedalo nakonec :angry:
5. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
autor
Martí hm, mňam, mňam :grinning: Ale ta z láhve bude taky dobrá :grinning:
5. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.