• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak jsem tu, kamarádka už odfrčela, bylo to moc fajn, malej je roztomilej. Teď mám chvilku než dorazí tatínek.

Ducky já bych právě radši přendavací sedačku než přehazovací rukojeť a Chipolino už mi do domu nesmí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zrovna teď jsme byly ve Špuntíkovi, koukala jsem na Janečka, jsou super, jen kdyby meli tu otočnou sedačku no... to bych pak fakt neváhala, jsou úžasně lehký, ale cenově taky nic moc no.

Marti, já bych zkoušela ty větší taxi služby a podle mě když jim to nahlásíš pár dnů dopředu, tak ti sedačku seženou..
5. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
No Hani, doporučovat ti ABC Desing po tom, co mi upadlo kolečko je trochu divný. I když já věřím, že jsem měla jen smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já bych Jané nechtěla ještě kvůli jiné věci, mi přijde, že to mají zbytečně předražený.
A ta Cam Cortina by se ti teda nelíbila?
5. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Hani a co Quinny Buzz? Ten je moc pěknej, to bych ti i skoro záviděla :grinning:
5. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
KAtko mně by se ten tvůj i líbil, jenže je to o ceně víš. Nevím jestli jsi dočítala, MM právě řekl, že za 8 to jsem upadla a že nepotřebujeme celou sestavu a že kdyby šlo o 2000 (možná o 3, si myslím) tis. tak ok, ale takhle... No a já pochybuju, že za 3000 najdu kočár který mi bude vyhovovat funkčně a esteticky, byť ojetej no :cry:
5. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
a nemá ten quinny moc krátké to lůžko? mi tak jako přijde, že by tomu našemu obříkovi byl brzy malej :confused:
5. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
Jinak jsem si z MMB objednala pro káju džíny, vel. 74 cherokee a normálně jsou jí velký :astonished: jako v pase jí budou snad v roce.. :angry:
5. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Hani a Quinny Freestyle jde taky tak i tak.
A ty se prodávají jen sporťáky, tak někde zkusit bazáče :sweat_smile:
Ten nás je sice levný, ale zatím jsem na něj nenarazila jen jako na sporťák.
5. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Implast Bolder jde taky tak i tak a určitě i V-Cross, ten má švagrová ve čtyřkolové verzi a sporťák má nasazený aby na ní synovec čučel :wink:
5. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
teda já zírám jak to všechno znáte, já se v kočárech absolutně nevyznám :slight_smile: víc mě zajímají auta :grinning:
5. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
čoveče ten implast nikde nevidím jako sporťák :confused: všude jen jako hlubokej, na V cross kouknu
5. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
já tady taky u toho sedím chvíli co mi Kubíno dovolí :wink:
Mně se zas zdají všechny dost těžký, chtěla bych tak 8kg a oni jsou i 14 kg :o((
5. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
ach jo, to je fakt všechno docela drahý i na ty z druhý ruky :frowning2: se asi budu muset domluvit s máti, že bychom střelili ten její sporťák a zatím by nám z toho případně třeba půjčila na novej a pak by se jí to dalo. :frowning2: Chjo jsem fakt hrozná, vždycky se na něco upnu a pak to NUTNĚ POTŘEBUJU :grinning:
5. čer 2009 v 17:08  • Odpověz
vladi ono sporťák do 8 kilo, to chceš asi fakt moc, to mívaj spíš golfky. :confounded:
5. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
autor
Vladi ale sporťák takový prostě bude. Jsou jen vyjímky, které jsou lehčí. Pokud chceš takovou váhu kočárku, jdi do golfek. Anebo pokud ti nevadí, že na Kubína neuvidíš, tak myslím, že Kačka psala, že ten její Jané Nomád má takhle málo :wink:

Hani já to ještě procházím a hledám, tak když něco najdu, tak písnu :wink:

Martí já kočárky dost řešila, než jsme koupili tenhle. A teď ještě hledám a oprašuju :wink:
5. čer 2009 v 17:10  • Odpověz
to máš pak fakt to janečko, nomad má těch 8 kg
taky bych raději 3 kolečka a ty přehazovací rukojeti mají snad jen se 4 kolečkama.....já bych zas raději tu přehazovací rukojeť.....sice se říká, že se to časem může rozbít, ale zas chci ten směr řešit operativně podle sluníčka a křiku malýho a nechce se mi moc hýbat s korbičkou....i když někdo taky říká, že to je hned. Četla jsem nějakou diskuzi na to, a co človíček to jiný názor :slight_smile:
Marti....já se v tom taky nevyznám, taky víc auta, proto jsem ráda, že tady o tom tak krafeme a něco pochytím :slight_smile:
autor
Hani dobrý, než jsem to napsala, tak jsi napsala to samý :grinning:
A tohle já znám, můj manža by ti mohl vyprávět. Jak myslíš, že to bylo z golfkama? Prostě jsem se najednou zbenčila a pak se mnou nehne ani pár volů :grinning:
5. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
tak mně by 4 kolka nevadila, ale ty přední by musely být otočný

vladi nejde o to rozbít no, říkají že ty s přehazuvací rukojetí mají vachrlatější konstrukci
5. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Vladi to asi budou mít, páč na trojkolce by to bylo hrozně nestabilní. A jinak jsem taky slyšela, že se to hodně ošoupává :sweat_smile:
5. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
autor
Hani to už snad dneska dělají všichni, otočný kola :astonished: , ne? To už by si snad ani nikdo nekoupil :zipper_mouth:
5. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Teda já taky zírám co to tady házíte za značky :confused: :sweat_smile:
My jsme Jané pořídili za 9000 Kč po jednom dítěti. Máme hl. korbu + sporťák a k tomu nánožník, tašku, 2 pláštěnky. To mi teda drahý fakt nepřijde a nic mu nebylo. A pokud chcete jen sporťák tak se prodávaj bazarový okolo 5000 Kč a trojkolky tak o litr víc, nechápu proč.

Vladi bohužel nebyla jsem na masáži, ale na rehabilitaci, takže mě tam učí cviky na doma. Je to hrozná nuda a ještě za to doplácim docela dost peněz, možná se na to vykašlu :unamused:
5. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Katko 4 kolky ne ne, spousta právě nemá, třeba inglesiny, některý perega, prostě takový ty "bytelný" kočárky, ale to já bych ani moc nechtěla.
5. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Katchu to jsem ráda, že nejsem jediná co neví o čem je řeč :grinning:
jakto že nemáš rhb na pojištovnu? to je něco soukromého?
5. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Ty vole se z toho fakt už pos.ru. Už po několikátý se mi stalo, že jsem chtěla odeslat jen:

Kačí :grinning:

a ono mě to hodilo na stranu 1 a nikdy se to neodslalo :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
By mě zajímalo, co je to zase za fórky hernajs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
5. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
katko jj, to mi taky nikdy nejde a hází to na 1.stranu
5. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Hani jo, tak na ty jsem zapomněla :grinning: Já žiju jen v těch menších, páč já ty bytelný moc nemusím :sweat_smile:
(sorry holky :wink: )
5. čer 2009 v 17:16  • Odpověz
autor
Tý voe, a proč jako, že? Proč by člověk nemohl odeslat jen jméno a :grinning:
Však je to příspěvek jako každý jiný, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
mně se ten jané líbí, škoda, škoda...ta rukojeť... :frowning2: Prý někde na Čerňáku u Sika je nějaký větší obchod s kočárkama, neslyšely jste o něm?
5. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Hanko na Tebe by platil akorát malej výtah co máme my, páč vzhledem k tomu, že je fakt pidi, tak jsem mohla vybírat jen ze dvou kočárků. Jané nomad a Bugaboo :grinning:
Jinak bysme asi taky pořídili něco levnějšího... I když jak řikám my ho máme z druhý ruky a cena byla podle mě v pohodě.
5. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Vladi nevim, Černák máme z ruky :wink:
5. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.