• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
vladi jj, ale teď si nemůžu vybavit název, máma mi o něm říkala
5. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
autor
Vladi na Čerňáku to moc neznám, jezdím tam jenom za tátou :wink:

Kačí tak to jsi ale vybrala dobře, páč Bugaboo jsou fakt hnusný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Škoda, že tu není blijící smajlík :grinning:
5. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
Ty jo já bych potřebovala, aby se nám rozjel bubísek a ideálně sehnat jako nějakýho partnera eshop s kočárkama :grinning:
5. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
autor
Hani tak zkus nějaké vygůglit a zeptat se. :wink:
5. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
katch fakt máte tak pidi? u tchýně je taky miniaturní, že tam skoro musím zatahovat břicho :grinning: ale když se tam kočár narve a sklopí rukojeť, tak je to ok
a proč nechcete ty nafukovací kola? Mně se zdá, že se s nima líp jezdí.....tenhle co mám má nafukovací kola, a nafukovali jsme jen před porodem, jinak ne.....
Martí já to taky nechápu, mám to na pojišťovnu a na tu metodu, co cvičím já se prý ještě doplácí 240Kč za každou tu hodinu. Mám jich mít cca 8.

Vladi jo, jo na čerňáku jsme byli asi ve 3 dětských obchodech a měli tam spousty kočárků. Pokusim se najít jejich webovky. A pak taky na Ládví měli velkej výběr :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
jsem myslela že by mi je jako dávali bartrem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne na poradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Vladí jednak jsou těžší a druhak když píchneš, tak jsi v .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já myslím, že nafukovací kola jsou vhodné do terénu a to v Praze fakt nemám :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 17:22  • Odpověz
vladi, já je mám a už nekolikrát jsem měla kolo úplně prázdný a nikdy se nepřišlo na to proč, tak proto už bych je nechtěla, jinak se s nima jezdí dobře o tom žádná, ale tím že ani do terénu nechodíme, tak je to celkem zbytečný
autor
Hani cože? Co to je za příspěvek? :grinning: :grinning:
katko kterej?? :confused: :grinning:
5. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
ty jo Kačko to je doplácíš docela dost....asi bych tam šla tak 2x, zapamatovala bych si cviky a kašlala bych na to....tedy pokud už tě to nebolí, ale nečetla jsem, že by sis v poslední době zastěžovala.... :wink:
5. čer 2009 v 17:24  • Odpověz
Vladi líp se s nima jezdí, to máš pravdu, ale ten kočár je pak lepší. A pokud někdo jezdí převážně ve městě, tak tam jsou nafukovací kola zbytečný, ty jsou spíš do terénu.

Kačí blijící smajlík taky postrádám :grinning: Bugaboo je fakt podivnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani jj máme fakt pidi výtah, třeba jané slalom už by se tam nevešel. je moc "dlouhej" :cry:
autor
Ten o tom bartremu, co jsem nejdřív četla jako bratra :grinning: :grinning:

Kuk na hustej kočár :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.eshopbaby.cz/katalog/quick-smart-sportovni-kocarek-youpala-p2896/
Oprava, kočár je pak těžší, ne lepší :grinning: :grinning: Pro Vlaďku. Ale vy jste to pochopili určitě.
5. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
jo ták, tak já ti to přeložím - nabídka e-shopu, my vám reklamu, vy zaplatíte barterem, tzn. výměný obchod, my vám reklamu, vy nám kočár :grinning:
5. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
ducky, to je hnus fialovej, oprava, oranžovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
Hani aha :grinning:

A já musím pro malou, páč ječí v postýlce. To teda moc nespala, jestli vůbec :pensive:
5. čer 2009 v 17:26  • Odpověz
Vladi no právě, že už mě to vůbec nebolí, tak se mi tam ani nechce.
5. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Katko fakt hnusnej. No lidem se líbí dneska už kde co, nejlíp aby to bylo něco "zvláštního" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
tak jestli jsou ty bez nafukovacích kol lehčí, tak bych možná je oželela.....je fakt, že v nějakých terénech nejezdíme....
5. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Tak někteří lidi si asi fakt potrpí na zvláštnosti. Viz ten s těma malinkejma předníma kolečkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zase mi chybí blijící smajlík :grinning:
5. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
:eek:
5. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
Ještě že si ten hnus opravila.....mám totiž poslední rok fialovou barvu ráda :grinning:
5. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
pardon, jsem zkoušela jestli by nešel blijící tag :grinning:
5. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
jestli tě to nebolí, tak na to kašli....zacvič si doma a za ušetřený peníze kup něco Štěpulovi... :slight_smile:
5. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Vladi tak dneska jsem po RHB šla do terranovy a málem jsem si tam koupila fialový tričko :grinning: A to já fialovou barvu neměla ráda, teď se mi taky nějak začíná líbit. A zkoušela jsem si úžasnou košili, ale byla mi malá a větší neměli :cry:
5. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
nebo sobě :grinning:
jo, jo to spíš sobě. Potřebuju totiž NUTNĚ nový naušnice :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.