• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani Mutsy Slider
5. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
taky nutně potřebuju letní boty, sukni, plavky... a spousty dalších věcí :grinning: :grinning:
5. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
Vladi a ten má snad i přehazovací rukojeť :wink:
5. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
katch, vítej do klubu, já potřebuju všechno,. přijít ke mně LIbor Šula, vyhází mi komplet všechno :pensive:
5. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
Kačí ten Mutsy Slider je ale docela drahej a taky teda neni nejlehčí.
5. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Hani chachááá to snad ne :grinning:
5. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
autor
Kačí jj, já myslela bazáčovej :wink:

Ale ten Britax
5. čer 2009 v 17:40  • Odpověz
jako fakt no :cry: popravdě, já teď chodím v jedněch džínech, jedněch botech, sportovní bundě a akorát střídám pár triček, fňuk, fňuk :cry: si přijdu jak nějaká vesnická cuchta :cry:
5. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Jj ten Britax je poměr cena výkon dobrej :slight_smile: Zvlášť pro ty co upřednostňujou trojkolku.
Dítě se mi vzbudilo.
5. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
hm tak já musím jít udělat něco k večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: budete večer?
5. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
tak to mi tak za půl hoďky půjdeme koupat.....teď jdu ještě něco tady udělat..... :confounded:
5. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
je fakt, že ségra koupila si na dvojčata kočárek přes internet nový a měla s ním problémy, Pořád s ním něco měla, posílala ho na reklamace, lítala na poštu, z pošty, hrůza....pak si koupila nějaký na mimibazaru a je s ním spokojená....
5. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
tak my jedeme na nákup a musíme volit! Už jste byli?
5. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Martí tak hezky nakupte. My nebyli a nejspíš půjdem až zítra. Ale stejně jsem nasr.ná, že nám nepřišly lístky :angry: Nejradši bych nikam nešla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
no my jdeme volit spíš proti někomu, než že bych byla rozhodnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
autor
Martí asi tak nějak. Mi volala máma a ptala se, jestli jdem volit a já že se nám nechce a máma hned že tím dáme hlasy socanům :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych zase fakt nerada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
Nám přišli domů lístky jen mě, to je divný... Akorát mě štve, že s kočárem se k volbám nedostaneme, jsou tam dlouhý schody, takže nepůjdeme spolu.
Na chatu teda pojedeme až zítra. Ale ono se nakonec udělalo celkem pěkně, to jsme klidně mohli jet. Ale teď už se nám nechce.
5. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Kačí teď se sice pěkně udělalo, ale zítra má být chcanda :angry: My chtěli jít na brusle :angry: :angry:
5. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
Kačí už mě pěkně se.ou s tim počasím. ještě dopoledne bylo na netu, že má být zítra celkem pěkně a odpoledne už je zase změna k horšímu. To v dubnu bylo snad lepší počasí než teď :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Tak u nás už se jde chrupat a my koukáme zase na Zoufalky. Volit jsme nebyli, chystáme se zítra dopo a popravdě vůůůbec nevím koho. Jsou to všichni jedna verbež. :angry: O počasí mi ani nemluvte, zítra jedeme na grilovačku na terasu :confounded:
5. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF!!!
Překvapení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JSME DOMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!
5. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Jůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je supééééééééér. Japakto?
5. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Musím obhospodařit našeho operovaného synáčka s ovázaným ouškem, snad se mu po kojení bude hezky spinkat doma v postýlce, pak se na Vás možná ještě juknu a asi odpadnu páč jsem v noci spala jen hodinu.
5. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
Jasný jasný, mám radost :dizzy_face:
5. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Alí supéééééééééééééééééééééééééééér :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Krásné překvapení.
5. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj holky,
jen se hlasim, ze jsem ziva :grinning: Jsem hrozne utahana, prcek v noci trosku zlobil, tak jsem se moc nevyspala, tak si dam sprchu a pujdu lezet.

Alco, super zpravicky :slight_smile:
5. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ondrášek nakrmen kolem 19.45, ale pak srdceryvný pláč, dneska nám ho je líto, chudinky, tak jsme ho vyndali, chovali, laskali a usnul mi v náručí, tak jsem ho před chvilkou dala do postýlky, doufejme, že zabere.

Jsem taaaaaaaaak ráda, že jsme doma. Že vše proběhlo hladce a Ondrášek na ten zákrok nezareagoval špatně. Propouštěcí zprávu nám prý pošlou domů a v pondělí 15. půjdeme na kontrolu a vyndání stehů.
5. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
A já si dávám svůj oblíbený kefír s kuličkami Nesquick:slight_smile:, mňam.
5. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.