• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Alí a jak to, že vás takhle pustili? Jako je to super, jen se divím :grinning:

Já si dávám kafíčko :grinning:
5. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jééééé tak to jsou dobrý zprávy. Téda to musíš mít Alí obrovskou radost, co? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Tak co Kačí, už jsi to všechno po chlapech uklidila? :grinning:
5. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Prohlásili, že je všechno v naprostém pořádku, žádné komplikace, není důvod zůstávat tam další noc. Jsem šťastná jako blecha. Přeci jen doma je doma. Byla to sice jen jedna noc, dva dny, ale i tak nic příjemného. Ondráška jsem si párkrát vyfotila tak jsem dala na rajče několik fotek, kdyby někdo chtěl juknout...
5. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Alí tak to je super. Moc dobré zprávy takhle na večer :wink:
Na Rajče juknu :wink:
5. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Ježiši to je šmudlík s tim ouškem zalepenym. No ještě, že už jste doma :slight_smile:

Kačí jj uklidila :grinning: Teď mě akorát pěkně štve, že Štěpula nechce spát :unamused: Měli jsme na večer jiný plány než ho honit po bytě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
Alí a to bude mít zalepený až do toho 15.?
5. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Katchul, měl by to mít zalepený, určitě teď přes víkend to necháme tak jak to je, a pak to přelepíme sami. Prý přímo na té ráně, resp. tam, kde jsou ty stehy, je ještě nějaká přelepka a až pak ten fáč a náplast, takže je to chráněné dost.
Doufám, že se za to Ondrášek nezačne tahat.
5. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Ježíš mě se úplně nahrnuly slzy do očí. Jste strašně stateční, krásně jste to zvládli :wink:

Teda, u vás se ještě nespí, jo? To asi někdo zapomněl Štěpánkovi vysvětilit, že miminka chodí spát se slepicema :grinning: :grinning:
Bětule chrní od 19.30 :sunglasses: A honit jí teda ještě úplně nemusím. Jako suduje kam chce, to jí hlídat musím, ale ona by se spíš stavěla a chodila :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Alí snad ne. A vypadá to, že ho to ani nebolí, když na tom oušku spinkal :sweat_smile:
5. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
Katko, to asi nebolí. Doktor říkal, že by neměl cítit žádnou bolest. A právě mne připravovali na to, že ten pláč k ránu a pak hlavně po operaci nebude bolestí, ale hlady, a taky že jo.
5. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
A utvrdila jsem se v tom, že jsme udělali správně a nechali Ondráška operovat jako takhle maličkatého. Ty větší děti tam byly na zabití - řičely, vztekaly se, kopaly nohama kolem sebe, neposlouchaly, kapky nechtěly, atd...
5. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ondrášek, i přes své plačtivé a sem tam řičící stavy byl asi nejhodnější dítě.
5. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
Alí tak to je fajn, že to nebolí. A já, kdybych byla ve vaší situaci, bych se rozhodla stejně. V tomhle věku na všechno brzo zapomene a to, že se někdy něco takovýho odehrálo mu budou připomínat max. fotky :wink:
5. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Je to statečnej kluk :wink:
5. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Přesně jak píše Katka, mě ty fotky taky úplně dojaly. A Ondra nebude nic vědět. Hlavně teda, že ho to nebolelo a že už to máte z krku. Je fakt, že čím menší dítě, tím jsou tyhle zásahy snažší :wink:
5. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky koukám na 13.komnatu a pak bude druhý pokus o uspání Štěpánka. Tak se loučím, dobrou noc :sweat_smile:
Alí pěkně se vyspinkejte zase doma :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Kačí dobrou a i pro Štěpánka :grinning:
5. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Katky, bylo mi Ondráška líto, chudinka malinkej, ale máme to za sebou (doufám, že to udělali dobře).
Jdu si lehnout, ta hodina v noci mi fakt nestačila:slight_smile:.
Dobrou noc všem.
5. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Alí dobrou, hezky se vyspinkejte. :wink:
5. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Alčo koukala jsem na fotky, Ondra je sladkej a i mně to vehnalo slzy. :dizzy_face: Zvládli jste to perfektně :slight_smile:
5. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jak jste se vyspinkaly? U nás vstávando v šest,teď je v pelechu jestli ještě nezabere. Dnesk nebudu, dopo varážíme na nákup a pak ro´vnou na grilovačku k našim, tak snad bude počasí...

Mějte se bájo a hezkou sobotu :wink:
6. čer 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobre ranko!
Hani, haha, my jedeme taky na grilovacku, ale ke znamym, znama slavi 30 narozeniny. A samozrejme to spojime s navstevou nasich, bydli kus od kamosky a mama by mi neodopustila, ze jsem neprivezla Honzika :slight_smile:

Uzijte si sobotu a v pondeli se tesim na srazik! :wink:
6. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: tak my jsme dnes spali do půl deváté, úžasný :slight_smile: chtěli jsme jít na ten pochod proti rakovině prsu, ale je tam zima, takže uvažujeme, že se na to vykašleme a budeme doma...k obídku dělám biftečky s fazolkama,mnam :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
jééé Alča je doma, to je príííma :slight_smile: tak je to za vámi :slight_smile:
6. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak my vyrazíme pro kočár, až se manža osprchuje :wink: No a uvidíme, jestli půjdem odpo na brusle, jestli nebude vyloženě pršet, tak by se snad dalo.

Dneska jsme ráno zkoušeli UM a Bětka to nechtěla. Mám Hami 2, takže jednak ho někomu věnuju, jestli chcete a druhak mám velkou prosbu. Chtěli bychom zkusit jiné, ale nechce se nám kvůli tomu vždycky kupovat celá krabice. Myslíte, že by jste mi mohly věnovat jednu odměrku na vyzkoušení? :astonished:
6. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Kaci, hrozne rada, ale my mame zatim BEBU HA1 :grinning: Jajinka myslim psala, ze ted dava Nestle vzorky Beby 2. :slight_smile:
6. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Kačí já bych ti ráda pomohla, ale my už máme Bebu 3 a ta je od 10 měsíce.
6. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, tak my jsme doma. Probudila jsem se s bolesti v krku a v puse mam samy aft, ach joo, ja to tak nesnasim :unamused: A budicek u nas v 6,15. Ze nas to dite nenecha aspon o vikendu spat treba do pul osmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kaci tak ja bych Ti urcite mohla v pondeli prinest Nutrilon 2 :wink:
6. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
Kaci me doktorka rikala, ze ty UM jsou vsechny skoro stejny, takze myslim, ze to nebude tim, ze zrovna Hami Betce nechutnalo a neco jinyho ji chutnat bude. Ale taky jsme to takhle zkouseli, takze Te chapu. Spis teda myslim, ze jde o zvyk. Je zvykla na MM a bude si muset zvyknout na UM a nekomu to trva trosku dyl - treba nam.
6. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.