• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jo a koukla jsem zběžně v chicu na kočárku, ale hrozně malý výběr.....
6. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Jinak my už spinkáme, dnes už od 7, to je taky dost, protože jestli dneska celkem naspal 40 minut, tak je to hodně.... :wink:
6. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
Jo a jsem taky moc ráda, že Ondrášek to takhle krásně zvládnul.....je to šikovný kluk.....Tak Alčo je fajn, že jste doma :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:38  • Odpověz
Vladi to máš super, že ti spinká takhle brzy, to u nás se ještě lítá, ale za chvíli jí zaženu a doufám, že bude hodná
6. čer 2009 v 19:43  • Odpověz
tak taky už to ale není pokaždé....včera třeba usnul až někdy kolem půl 9......ale je to fajn, takže jsem vás chtěla pozdravit a půjdu si sednout k tv :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
jo a Marti....co jste vy dnes nakupovali?? :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
Tak já nakouknu za chvíli, jestli tu někdo bude.... :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
Vladi, jen blbosti, baterky do fotáku, opalovací krémy a zase jídlo :grinning:
včera jsme v Hypernově udělali zásobu huggiesek, mají stále tu akci 1+1, máme 6 balíků :grinning:
6. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
doufám, že tu někdo bedete, Míša šel na pivo, nejsem z toho nadšená, jenže on jak je furt pryč a víkendy s námi tak se s nikým nevídá, takže jsem nic neříkala, navíc dnes vařil a zítra prý bude taky :slight_smile:
6. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
a mně se zrovna vrátil Míla, byl pracovat a teď přijel....tak se mu jdu věnovat. Přijdu jen kdyby byl unavenej a šel spát.... :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Martí :frowning2: , já jdu akorát napsat, že jdeme čučet na DVD :sweat_smile:
Tak se nezlob, já ani nepamatuju, kdy jsme s manžou na něco koukali spolu. Většinou je on u PC a já u TV+PC :sweat_smile:
6. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Kačí jasně :wink: neboj nebrečim :grinning: já tady mám spoustu práce, ta aspon něco udělám :wink:
6. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ahoj holky, nakonec jsme Ondráškovi kaši nedali, nějak ten čas rychle letěl, on byl hrozně ufňukanej, tak mi nějak přišlo že není ta správná nálada. Vykoupali jsme ho, převázali, resp. přelepili ouško, a až někdy po půl 9 nakojili a před devátou dali do postýlky, teď už, zdá se, spinká.

Bolí mne děsně hlava, tak se jdu natáhnout asi k TV, mějte se, papa
6. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vcera navsteva i oslava u kamosky super. Akorat prcek nemel moc spolecenskou naladu, kdyz jsme byli u nasich tak asi hodku rval kvuli prdikum a mamka z nej byla uplne vyrizeni,jak ji ho bylo lito :frowning2: Ja jsem se na oslave pobavila a trosku odreagovala, maly spinkal po hysteraku v kocarku, ani doma se neprobudil pri svlekani a ukladani do postylky :astonished:

Jo, jinak jsem dostala MRCHU :angry: To asi vcera to cervene vinko :grinning:

Prcek spinka jako zabity, to byl ten vcerejsi mejdan opravdu narocny :grinning:
My pojedeme nakupovat do Globusu a na obed do Ikei, tak sem mrknu nejak odpoledne. Zitra srazik plati?

Hezkou nedeli!
7. čer 2009 v 07:40  • Odpověz
Krásné ráno,
u nás první krmení ve 4.30, pak tedy Ondra ne a ne zabrat, ale nějak jsme pak naštěstí usnuli ve velké posteli a spinkali do 7.05, tak alespoň něco. Teď se asi všichni nasnídáme a vyrazíme na procházku.

Hezkou neděli.
7. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Ještě dotaz ke srazíku. 14.30 Louka, jo?
7. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
ahoj holky, srazík platí, přesně jak píše Alenka-louka 14.30 :slight_smile:
my se chystáme do Žlutých lázní, jsou tam narozeniny čtyřlístku,kterej milujeme od dětství :grinning:
a k obídku budeme mít tresku, má vařit M., ale zatim má půlnoc :grinning:
7. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
Ahojky holky,

já dneska nebudu, asi až k večeru páč přijdou táta s maceškou. :wink:
Budu vařit Vídeňské roštěnky, tak snad se mi povedou jako posledně. Akorát musím vychytat, abych měla víc omáčky :sweat_smile:

Martí do Žlutek jo? Tak to budete kousek :grinning:

Alí tak mu dáte kaši jindy, vždyť není kam spěchat. Ono to asi stejně nebude mít účinek delšího spánku. Aspoň u nás nemá, jen vím, že se nebudí hlady, ale zatím to nemůžu odbourat. Udělám to až o dovolené.

Peti tak super, že jste si oslavu užili :grinning: A mrcha :angry: , ty vlastně nekojíš, viď? No, já už to taky měla 2x :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: a v úterý na gyndě mi říkala, že se zase chystá, takže já už funguju se vším všudy :rolling_eyes:

Tak papa všem, hezkou neděli.

A Jájinka má asi víkendovýho zaracha na koně, ne? :sweat_smile:
7. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj,

ducky ne ne ale neni čas :wink: Zítřek platí, počítám s tím a těším se :grinning:

Martí pojedem zase spolu?

já ještě ms nedostala a to už přes měsíc přikrmuju a poslední dva týdny už kojím jen tak 4x denně
7. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
Kaci, ja kdyz jsem byla v pondeli na gynde, tak dr. rikala, ze muzu cekat ms kazdou chvili. A znama sice koji, ale byla taky na cisari a prisla ji mrcha taky po sestinedeli :unamused: No, aspon vim, ze telo po porodu funguje :wink:

ja ted nakrmim a prebalim prcka a konecne vyrazime na ten nakup a na obidek do Ikei :grinning:
7. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Jáji, ráda, v kolik plánuješ jet?
7. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
já to dostala po 7 měsících, pak 2 nic a ted už pravidelně a kojim stále :unamused:
7. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Baf Jáji :grinning: Už jsem myslela, že když jsi pod dozorem, tak nemůžeš na koně :grinning:

A já asi tentokrát pojedu taky sockou, tak bacha na mě, budu tam taky :grinning:

Peti někdy ty gyndr. nemusí říkat vše, že? :grinning: Ale ne, já jsem sice taky ráda, že funguju, ale že dostanu MS před Bětčiným půlrokem, to jsem nečekala :sweat_smile: Ale už je to jedno, já jsem hlavně ráda, že zatím (ťuk,ťuk,ťuk) je nemám bolestivý jako když jsem nebrala prášky. To jsem lezla po zdi a bez Ibáče ani ránu. Tak zatím je to dobrý, tak snad to tak vydrží. :pensive:

Martí pokud si dobře pamatuju, tak ten bus je 14.12, ne? :grinning:
7. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
to bude dobrý, až se sejdeme všechny u jednoho busíku :grinning: :grinning:
Kačí ty máš ale paměť :wink:
7. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
jojo 14:12 a budu tam jako na koni :grinning:
7. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
autor
Tak pokud to bude ten dobrej, tak se tam 3 kočáry vejdou. A pokud tam teda nikdo nebude :grinning:
Když jste jeli posledně, byl tam někdo?
7. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Bré ráno,
mám nějakou mizernou náladičku :confounded: Zítřek tedy platí jo? Já přemýšlím že bych jela busem jen k FTN a odtamtud pěšo, je to daleko?
7. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Jo a pozuor dneska se chystám na tenhle koláč http://www.apetitonline.cz/recepty/270-kolac-s-cokoladovou-dusi.html, tak jsem fááákt zvědavá
7. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
autor
Hani jako až dolů? To je trošku štreka :sweat_smile: Jako dáš to, ale projdeš se :wink:

A koláč vypadá moc dobře, pokud vám bude chutnat, tak bych ho asi taky zkusila :wink:
Já teda už taky rejdím na Apetitu :grinning: A můžeš za to ty :grinning: :grinning:
Jo a já právě dělám Vídeňské roštěnky z Apetitu :grinning:
7. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky, tak procházka za námi, Ondrášek hodňoučký a spinkací, teď si děláme oběd - jen něco jednoduchého, páč za chvíli pofrčíme za Ondráškovou prababičkou a taky nakupovat na Chodov (buď sama nebo všichni, uvidíme), Ondra si pochutnal na První lžičce brokolici, tak hurááá:slight_smile: :slight_smile:. Zítra bude špenátek:slight_smile: :slight_smile:.

Hanko, určitě se to projít dá, ale lépe vystoupit na zastávce IKEM a hurá dolů do lesa.

Já to zatím nedostala, a ani se na to moc netěším.
7. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.