• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Vy teda zkoušíte recepisů, hlavně Hanka. Taky něco musím zkusit. Jenže mi, tedy manžel, je v tom hubnoucím režimu, tak moc nepeču. Jen sem tam někdy.
7. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
Alí tak jukni, jestli tam nejsou nějaké dietnější koláče, buchty apod. Já mám pocit, jestli tam jednou nebyla nějaká :sweat_smile:
Holky nevím, jak se sem už dostanu, za chvíli asi dorazí návštěva, takže zatím papa :wink:
7. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
tak Tomík spapal půlku skleničky brokolice a dal 120UM :slight_smile:))

hele pak musim jeste nejakou zeleninu nebo muzu mrkev a brambory ?? sem v tom nováček a nevím :frowning2:
7. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Hani, jak zitra pojedete? 170 na Kacerov a tam odsud 114? Nebo to prubnes pesky?
7. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak koláč v troubě, jako má tam být ještě 50 minut ale už vypadá hotovej :astonished:

Peti já právě nevím no, nechce se mi přestupovat, ale... ještě to musím prozkoumat a nějak se domluvíme :wink:
7. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Holky já na srazík nejspíš nepřijedu, ale příště už se pokusím....... :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Jinak my jsme s Mílou a Kubíkem dnešní den věnovali obchodům s kočárkama. Byli jsme na tom Čerňáku, jsou tam dva obchody s kočárkama, tak jsme to tam prošli, vyzkoušeli, a musím říct, že jsem se zamilovala do quinny speddi 09 raven :slight_smile: Je to trojkolka, což jsem chtěla, strašně dobře se s ní jezdí, i lehká.....no nevěděla jsem pořád jaký kočárek a teď už myslím vím. Jen to přehazovací madlo asi oželím, protože to mě ukazovali jen dva kočárky, co to mají a nelíbili se mi tolik, kromě toho trojkolky vůbec nedělají s tím....
7. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
No chtěla jsem spíš jen získat trochu přehled , ty peg perego jsou taky moc hezké, promyslím to.....škoda, že to je tak drahý.....taky uvidím, co na to Míla :grinning:
7. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
hm to bysme si dali....my jsme si teď dělali kafíčko a Míla hned co jsem upekla, tak jsem mu dala miňonky :slight_smile:
7. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
autor
Tak návštěva odešla. Bylo to fajn, roštěnky se mi povedly, bábovka chutnala, takže vše O.K. :grinning:
Akorát Bětka dneska blbě spí. Dopo dává vždycky hodinu, dneska 30 minut. Pak spala asi od 13.45 do 14.20 a od té doby ani ránu :confounded: A to byla v posteli. No, asi dneska dostane kaši v 18.30 a v 19 už bude v posteli :confused:

Jáji většinou se dává mrkev, brokolice, květák a pak tyto druhy s bramborem :wink:

A jdu koukat na Jak se staví dům :slight_smile:
7. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
Hezký podvečer,
tak jsme doma. Prababička i strejda byli Ondráškem nadšeni, byl hodňoučký - jen mírný křik:slight_smile:. Na Chodově nakoupeno pár hadříků (trička pro mne, overálky na spinkání Ondráškovi a tríča pro Martina), drogerie a Huggies v Hypernově (koupili jsme si už velikost 4, na kterou teď najíždíme) - možná tam manžel ještě zítra skákne, ta cena je faaak dobrááááá.

Pak jsme doma nakojili, sebe napojili a nakrmili a vyrazili ještě na procházku když je tam tak pěkně.

Katko, to je dobře, že všem chutnalo a měli jste se pěkně.
Vladi, škoda, že nedorazíš, tak příště:slight_smile:.
Jajinko, hezky papá, hezky papá Tomášek.
7. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Alčo....vy jste toho taky dneska hodně stihli.... :slight_smile:
Příště už bych opravdu moc chtěla přijít....tak zatím jsem přišla jen o jeden srazík, jestli se nepletu tak jste měly zatím dva, z toho když jste měly ten první, tak jsem se k vám teprve přidávala....takže o tom jsem ani neuvažovala.....chtěla bych vás poznat všechny víc než přes net, tak snad to vyjde příště :wink:
7. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Tak buchta hotová a jako teda musím říct, že je to sice dobrý, ale hodně suchý no :confounded: To teda nevim, jak to případně vylepšit aby to tak suchý nebylo... jdu jim to na apetit zrdbnout :grinning:

jinak u nás byl dneska hroznej boj, potřebovala jsem káje sundat naušnice a vyčistit je, protože jsem zjistila že to co má v dírkách je hnědý, jakoby zaschlá krev. No a to byl kámen úrazu, protože ty debilní dětský naušnice mají takový háček a zaboha nešly vytáhnout z ucha. :confounded: Nakonec se asi po hodině zadařilo, ale nechci to vidět, až jí je budeme nandavat...
7. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
čau holky,
my byli dnes na chatě, ale asi jsem měla zůstat raději doma, nejlíp v posteli. Už včera mi bylo tak jako slabo, dneska mám na levý mandli takový bílý čepy, nikdy jsem to neměla, tak jsem na to zírala jak vrána (sorry Hanko :grinning: :grinning: ), no a k tomu mě začalo bolest v krku jako prase a hlava. Jinak žádná rýma ani kašel, dokonce ani teplota, ale cítím se fakt blbě. Uvidím zítra jestli s tím jít k doktorce nebo ne, moc se mi nechce :unamused:

Jdu Vás dočíst, doufám, že se máte líp :slight_smile:
7. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
Tak jak jsem Vás tak dočítala, tak mi došlo, že jsem to už taky měla dostat. Ale je to teprve podruhý, tak uvidíme po kolika dnech :unamused:

Kačí co Ti vlastně řekla ta gyndařka na ty prášky na zástavu laktace??
7. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
Kačí žádný prášky nemám, řekla stáhnout a míň pít :sweat_smile:
Každopádně dokud si Bětka nevezme UM, tak kojím :confused: Za necelá měsíc jí už můžu dát jogurt, tak se když tak zase "zbavím" jednoho kojení, ale doufám, že se mi to podaří dřív.
7. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahoj holky, tak asi před půl hodinkou jsem dala Ondráškovi Hami První kaši a moc mu to chutnalo, jen nevím jestli ho mám ještě dokrmit svým mlíkem nebo prostě dát do postýlky (je tedy čilý až až) s tím, že bude spinkat.
7. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
takže stáhnout prsa joo?

Alí...jo jo papá, jinak jsem ti ani nenapsala že jsem moc ráda že e Ondrášek doma, že jste to super zvládli :wink:
7. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
katch...hmm mě dneska pobolívá v krku, snad to nic není :frowning2: tak nevím zda zítra jít :pensive:
7. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
Katko a co ty homeopatika a šalvěj? prý to zabírá
7. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jáji já uvidim jak se zítra probudim, jestli mi bude jako dneska nebo hůř, tak určitě nejdu. Nerada bych někoho nakazila :cry: Už takhle se bojim, aby něco ode mě nechytl Štěpánek.

Jinak u ná se ještě nespí :angry:
7. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Katchul, u nás se taky nespíííí:frowning2:, co naděláme.
Holky, sice teď asi máte plen od podlahy až ke stropu, ale nehodily by se Vám někomu Huggies 3? Jedno celé balení bych prodala, my už ho neupotřebíme, dopotřebuji to co tu máme a pak najedeme na ty 4.

Takže Vy tady marodíte, holky, jo? Zítra tedy bude srazík opět v menším počtu.
7. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ali...za kolik?

katch...hmm a to jsme spolu nikde nebyly coo :grinning:
7. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Kočky stavím se ráno. Jdeme si dát s manžou mojito a Zoufalky :dizzy_face: Tak hezkou dobrou noc
7. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jajinko, řekněme za 250?
Hanko, hezky si užij večer, pa ráno.
7. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Achich achich, Ondrášek zase vysílá na celé sídliště, prooooooooooooč?
7. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Stále nespinkáme:frowning2:
7. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak já taky sraz zvažuju, dnes jsem hrozně zmokla, je mi zima a mám trochu rýmu, uvidim co ráno, ale nutně potřebuju být ok...
Neli dnes usnula už v 19,což je u nás zázrak :slight_smile:
7. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Holky, tak to odložme, vždyť se nic neděje, to už Vás odpadá nějak hodně:frowning2: :frowning2: a důležité je Vaše zdraví!!!!!

Tak Marti, to Ti závidím, že Nelinka už spí dvě hodinky, Ondra vřeští v postýlce - že by ho ta kaše tlačila???
7. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Alčo to je možný :frowning2:
7. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.