• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Holky co to tady čtu? :astonished:
Teda když pominu to spaní, tak se nám to tady zase nějak rozpadá :sweat_smile:
Tak zítra dejte vědět teda :frowning2:

Hani zatím ještě kojím, tak pak uvidím. Zkusím to bez toho a když to nepůjde, tak zvážím co dál.
Každopádně sestřenka mi zase radila osvědčený fígl z JAR, prý nachladit zelné listy a dát na kozy :grinning:
Tak já uvidím, co si tam budu dávat :grinning:

Alí a dali jste kaši před nebo po koupání? Každopádně Bětka i když jí dostala po koupání, tak jí pak netlačila. :confused:
7. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Katko, dneska jsme nekoupali, Ondrášek dostal kašičku nějak kolem čtvrt na osm s tím, že do postýlky jsme ho chtěli uložit kolem půl deváté jako každý den. No teď už je v ložnici ticho a spinká, tak nevím čím to bylo, že tak urputně a docela dlouho brečel.
7. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Alí tak to jo. Snad to tou kaší nebylo, uvidíš zítra, jestli mu jí dáš. Ale Bětku z toho bříško fakt nebolelo :wink:
7. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz
Taky by mne to překvapilo. Všude tam píšou jak je to lehce stravitelné, tak doufám, že jo.
Zítra si k obídku dáme špenát:slight_smile: :slight_smile: a večer zase zkusíme tu kaši (jen jsem ji měla nějakou řídkou - z lžičky to teklo, možná tam přidám trochu více hmoty).
7. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Alí tak to jsem zvědavá. Bětce napoprvé ten špenát chutnal, ale jak ochutnala maso, tak konec :rolling_eyes:
A ty jsi kaší krmila lžičkou? Já tu Hami dávám z láhve.
7. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Katko, jj, krmila jsem lžičkou, udělala jsem to přesně podle návodu a dala jsem na radu Martiny, abych nakrmila Ondráška lžičkou, tak jsem to tak udělala. A šmakovalo mu to velmi, jen nám to krapet teklo:slight_smile:.

Když ochutnala Bětka maso, tak pak nechtěla špenát, nebo jak tomu mám rozumět?
Já to pak asi zkusím dělat tak, že třebas uvařím maso, brambor a přidám do toho nějakou tu jednodruhovou skleničku:slight_smile: :slight_smile:.
7. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Alí tak nějak tomu máš rozumět. Ale spíš moc nechce ty skleničky, kde chybí mrkev :sweat_smile:
Takže asi tak. Ale uvidíš, třeba ti to Ondrášek bude papat i pak :wink:
Já jsem nad tím taky přemýšlela, ale do toho roku na to asi fakt kašlu a pak jí budu vařit s náma, samozřejmě bez koření a tak :pensive:
7. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
holky můžu si vůbec něco vzít na bolení v krku??
7. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jajinko, můžeš, Propolki nebo Septisan můžeš cucat, myslím.
7. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Tak Bětce přidávej tu mrkvičku do ostatního jídla:slight_smile:, ale pozor, aby pak nezežloutla:slight_smile:.
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Jáji jj, jak píše Alča. :wink:

Holky já jdu popřát dobrou noc, půjdu se koupat a spinkat :wink:
Zítra teda dejte vědět, jak to bude :dizzy_face:
7. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Alí to už má, špičku nosu :grinning:

papááááá
7. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ráno,
tak u nás vstávando v 7, takže super :dizzy_face: A už tady zase řádí na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mně dneska čeká nekonečná hromada žehlení, v týdnu jsem se k tomu nedokopala a dneska už fáááákt musim. Ale až za chvíli :sweat_smile:

Jak to tedy je se srazem? Odkládáme?
8. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Hezké ráno!
Tak Ondráška ta kaše asi nijak výrazně nezasitila, protože jsme kojili normálně kolem půl druhé a pak klasicky kolem půl šesté, naštěstí usnul a vstávali jsme v 7. No, mohlo by se už to jídlo noci nějak zrušit, ale i tak...dobrý.

U nás v Albertu je dnes a zítra sleva 10% na nákup (dostali jsme nějakou poukázku minulý týden při nákupu nad určitou sumu), tak se tam asi dojdu s Ondrou mrknout na tu hromadu lidí a spoušť, myslím, že tam bude šílené množství lidí.

Zatím se mějte
8. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Hola hola, koník volá! Vstávejteeeeee, ne že tu budete až půjdu žehlit :angry: :frowning2: :confused:
8. čer 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
tak u nás děs běs, bolí mě opět hlava z nevyspání. Dneska 2x dudlík, 2x kojení, ale všechno to Bětka završila tím, že po kojení v 6 vysílala až do 7.15, kdy jsem to vzdala a vstala. Už jsem na ní i křičela :frowning2: , aby byla zticha. Zlobím se na sebe, ale jsem fakt dlouhodobě nevyspalá a dneska tomu Bětka nasadila korunu. :cry:

Každopádně jdu se taky mrknout, co bude se srazem.

Jo a Alí jseš si ale jistá, že se vzbudil hladem? Já mám totiž už zjištěné, že Bětka se hladem nebudí, že to je jen ze setrvačnosti :angry: Takže už jsem rozhodnutá, poputuje do vlastního pokoje a žádný noční krmení už nebude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Počkám jen na manžovu dovolenou na začátku července a jdeme na to.
8. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Katko,
myslím, že je to žízní nebo hlady, padá to do něj jako do studny:slight_smile:. Asi je to holt žraveček (což je). No, my ho nemáme kam dát do vlastního pokoje, takže v tomto mám smolíka, buď ho nechám v noci řvát, že prostě prso nebude nebo ho budu i dále kojit.

Odpoledne nám přivezou balík - židlička, nějaké hračky, deka na hraní, která neprovlhne (bude se hodit na zahradu do Rumburka), lžičky, mističky, atd... Se těším. Mají přijet kolem 14té - teď mi volali, snad tak dorazí.
8. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak já jsem se ze zimnice vyspala je mi dobře, sice máme všichni trošku rýmu, ale opravdu maličko, takže můžeme dorazit :wink: jak jsou na tom ostatní?
8. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
autor
My můžeme. Já jsem jen nevyspalá, ale to mi nebrání. :wink:
8. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj

no me trochu boli v krku, jinak je mi fajn, takze to necham na vas.....
8. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky.....tak mně včera říkal tomáš, že ho taky pobolívá v krku a dneska i Míla hledal nějaké cucací bonbóny, to dělá to počasí pitomí....takhže vitamínky holky papat :slight_smile:
Jinak mi spánek od 8 do 5, z postele jsem vylezla v 8 a mezitím chvíle spánku, chvíle kňourání, nic moc dnes
8. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahoj holky,
u nas vcera k veceru a vecer hysterak, nezabralo ani vozeni v kocarku, kam jsem manzu poslala, prestal az kolem 9 hod., kdyz jsem ho sesnerovala do zavinovacky. Ale spal do 5 hod. v kuse a pak jeste do pul 9.
Jo, my mame asi taky trosku rymu, asi z toho sobotniho grilovani. Venku byla fakt kosa :frowning2:
8. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
Holky, a nechcete ten srazik posunout na ctvrtek nebo patek, to uz by snad "rymari" meli byt fit??? :wink:
8. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Peti Martinka 12.6. odjíždí na dovču. :wink:
8. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Jee, to jsem uplne zapomnela :sweat_smile: Vzdyt o tom mluvila, tedy psala :wink:
8. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
autor
Ale já bych potřebovala, aby se to už ujasnilo, páč budu muset nakoupit ještě nějaké drobnosti, tak to potřebuju naplánovat. :wink:
8. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
já též, tak písněte kdo jste pro :wink:
8. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
My jdeme :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
no já bych byla pro ale nechci vám nakazit děti :frowning2:
8. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
jinak na nás nehledte a klidně se sejděte v pátek :wink: já vám pošlu sms z pláže :dizzy_face:
8. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.