• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Já bych byla pro, ale zas bych nerada dotáhla domů rýmu, přece jen to není tak dlouho co měla tu angínu, tak bych ráda aby byla chvíli ok :sweat_smile: Tož prekérka :sweat_smile:
8. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
tak se mnou teda radši nepočítejte, sice budeme venku takže tam to asi není takové riziko ale to je fuk
8. čer 2009 v 10:16  • Odpověz
jáji nee, to jsem nechtěla, spíš já si to musím rozhodnout jestli půjdu nebo ne. Když pojedu busem tak je to riziko stejný, taky tam kdekdo bude chrchlat no :frowning2:
8. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Hani asi tak :wink: ale klidně to zrušíme, vždyt se nic neděje :wink: +
8. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Ja se podridim vetsine. Kdyztak Honzulu zahrabu v kocarku, aby k nemu zadne bacily nemohly :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Hanka ma pravdu, ze v busiku na nas muze stejne nekdo chrchnout bacila a nebudeme vedet jak :unamused:
8. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
ale já nekašlu :frowning2: a v krku mě bolí míň než včera ale fakt to nechám na vás :pensive:
8. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Holky na mě nehleďte, já si to rozmyslím a buď dorazím nebo ne. Myslela jsem že bych jela autem, jenže to má Honza, a ta socka se mi nepozdává, tak já si to ještě rozmyslím, ju?
8. čer 2009 v 10:48  • Odpověz
a co ta Ducky?? a co Alča

a Katch??
8. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Holky já bych byla klidně šla, ale když to tady tak čtu, tak myslím, že většině se nechce :sweat_smile:
Takže bych to nelámala přes koleno, sraz má být pro všechny příjemný :wink:
Navíc počasí na sezení na zahrádce Louky stejně není nic moc :frowning2:
Tož toť můj názor, samozřejmě pokud se zavelí, že se jde, tak my s Bětkou přijdeme :wink:
8. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
Mam stejny nazor jako kaci. Nechala bych to, az bude lepsi pocasi a budeme vsichni zdravi :slight_smile:
8. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
a já se tttttaaaaak těšila :frowning2:
8. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Jáji já se taky těšila, ale většina je nějak indisponovaná :frowning2:
Myslím, že Kačka leží, když se tu ještě neobjevila anebo je asi u toho dr., jak psala.
Většina z vás prská choroby :frowning2: což by třeba zejména pro Ondráška mohlo být teď blbé.
Takže bych to fakt nechala. :pensive:
8. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
ok, srazík je tedy zrušen, náhradní termín bude včas oznámen :wink:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
Myslím že je to rozumný nápad no...necháme to na sluníčko :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ok, podřizuji se většině, tak půjdem ven asi samotinkýýý
8. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu až teď, protože jsem hned ráno jela na krev a pak rovnou na nákup, přítel zase hlídal :slight_smile:
Alčo u Alberta jsem byla okolo 10h a moc lidí tam nebylo, já jsem si tu účtenku se slevou zapomněla doma. Ale nevadí, stejně jsem měla nákup jen za 140Kč a bude to i příští týden ta akce :wink:
Já jsem pro zrušení srazu, protože je mi pořád nic moc a počasí fakt na zahrádku moc neni no.
Ty jo, tak to jsem možná něco chytla v MHD v pátek když jsem jela na tu rehabilitaci do centra :astonished: :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
já to asi chytla v čekárně jak sem byla s Tomem u mudry
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
Tak my pojedem jen na ten nákup. Uvidím odpo, jestli by se ukázalo sluníčko, tak bych šla ještě na prochajdu. Ale jinak mě to teda ven moc neláká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je fakt červen, to by se jeden po.. :angry:
8. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
autor
A já MHD nejela a proto mi nic není. :grinning: Jen teda ta bolest hlavy, ale to je z nevyspání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
kam jedeš na nákup??
8. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
holky a nechce se vám někomu zítra na Chodov?já tam musim pro slunečník a ještě nějaký drobnosti
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
Jáji já půjdu odpo ven, tak se můžeme projít jestli chceš :wink:
8. čer 2009 v 11:17  • Odpověz
chjo to dítě je tak akční že mi po každým jídle ublinkne páč si strká nohy až za hlavu a tlačí si břicho :rolling_eyes:
8. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
mari...jujuju jsem proooooooooo
8. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
marti tam mělo být :grinning:
8. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
v kolik se ti to hodí? nám tak kolem 14
8. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
Jáji jedu na Budějárnu. Ale budu tam autem, tzn. v sedačce. Takže pojedu pak zase domů. :pensive:

Martí zítra bohužel nemůžu, jedu zase za kámoškou.
8. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
marti...super, kolem 13té bude jíst takže ideálka :grinning:
8. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
Kačí to neva :wink:
Jáji tak ve 14 u Alberta?
jo a budou tady otvírat solnou jeskyni :slight_smile:
8. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.