• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ok tak před alberem :slight_smile:)))
8. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
sakra mi nějak nejde t :grinning:
8. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak co srazík???
Zrušen, jo?

My byli dvě hodinky venku, pak na nákupu v Albertu - uplatnila jsem ten slevový kuponek, pak jsem dala Ondráškovi k baště špenátek s bramborem (snědl to), teď zapíjí čajíkem (zkoušíme hrníček a nový ovocný čajík tak jsem zvědavá), snad se nepoblije:slight_smile: :slight_smile:. Dala jsem mu to s půl hodinkovým odstupem. No, a já zkusím něco odstříkat, potřebuju mít dávky mlíka v mrazáku, abych mohla v klidu být u zubařky po dva pátky.

Marti, kde bude solná jeskyně? Někde blízko?
8. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jajinko, chceš ty plenky nebo s Tebou nemám počítat?
8. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
ty jo, byli jsme chvíli venku a takové změny tady......venku to docela jde, zdála se mi zima, tak jsem nás navlíkla (i sebe, když slyším, jak rýmujete) a bylo mě teplo....
8. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
Alí tady u nás vedle Albertu, mám radost, já jezdila až do Modřan a sem to už zvládneme bez kočáru :wink:
8. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
jinak plenky mají stále V Hypernově a vyjde balík na 200 což je krásný :wink:
8. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Já vím, Marti:slight_smile:, je to do zítra.
Jen my máme balení 3 (kupovaných za 419), které už neužijeme, máme teď čtyřky, tak jsem ho chtěla udat.
8. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Samozřejmě za nižší cenu:slight_smile:.
8. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
aha, já myslela že Jáji shání plenky :wink:
8. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ondrášek se nám přehoupl přes 8kg a tak nějak mu ty větší teď sedí lépe, takže dopotřebuji načatý balík č.3 a ten plný právě nabízím, no.
8. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
A Ondru už to hraní na zemi nebaví, jdu za ním.
8. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
my jdeme papat, Neli má dnes dětskou svíčkovou a pak frčíme za Jájou a Tomíkem :slight_smile:
8. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak dobrou chuť a pozdravujeme Jáju.
8. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky máte mobil na Marťu??

ona už sem asi nejukne
8. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ali..nakonec ne, máme tady dva balíky Pampers a Tesco a Huggies
8. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jasně, dobře. Pošlu dál:slight_smile:.
Tak jsem zvědavá, zda balík dorazí:slight_smile:, zda se tu uráčí zazvonit, ale když volali, jestli budu doma, tak snad si netroufnou nepřijet, co?????
Dostala jsem reakci na tu svou druhou stížnost, tak se zase velevele omlouvali s tím, že to doručovatel s časových důvodů nedoručil a že to s tím doručovatelem razantně vyřešili, no tak uvidíme. Jezdí tu pořád, ale je pravda, že dokonce nechal (raději) balík u sousedů:slight_smile:.
8. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
Tak už přijel, někdo jiný:slight_smile: ale musela jsem si pro to dojít dolů, to jsou takoví hajzlíci, to je děsný. Doufám, že uvnitř v balíku bude to co jsem si objednala - jak barvy, vzory tak druhy. No, uvidíme. Nejdřív nakojím a pak otevřu:slight_smile:.
8. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
Alčo....já jsem si židličku pro Kubíse objednávala minulý týden a musím říct, že jsem snad poprvé byla s poštou spokojená.....nebyla jsem doma, tak jsem měla v kaslíku lísteček, ale volala jsem, a domluvili jsme se, kdy mě to přivezou a vyjímečně fakt vše bez problémů.....
8. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
čau holky,
no tak já jsem na poštu nas.aná děsně :angry: Absolutně nikdy už se vůbec neobtěžují tu zazvonit a fakt mě vytáčí ten jejich lísteček, kde je datum a hodina a napsáno: adresát nezastižen. Zřejmě ten doručovatel je věštec když ví, že nejsem doma aniž by tu zazvonil :angry: :angry:

Vladi tohle dodatečný doručení jsem už taky využila, ale mě štve, že kvůli tomu musim celý den tvrdnout doma, protože mi nikdy neřeknou aspoň přibližný čas. No ale lepší než nic...

Alčo tak pak napiš jak jsi spokojená. Docela by mě zajímala ta nepromokavá deka (něco takovýho bych využila na zahradě na chatě) :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
Alí tak já si ty plínky když tak vezmu :wink:

Kačí já myslím, že to bude pikniková deka. Kámoška jí má a z jedný strany je prostě igelit :wink:
8. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz
Já teď moc Koníka nestíhám, protože už musim být neustále Štěpánkovi doslova za zadkem. Pořád si stoupá a opírá se tady o kde co, například o otevřený dveře, balík petlahví, pračku, gauč.... A neumí se potom dostat dolů, teda možná umí, ale ne bez pádu. Už měl o víkendu několik karambolů, tam mám dojem, že za chvíli bude samá boule a modřina :unamused:
Nedávno jsem četla článek o tom, že děti se mají nechat padat a nemají se chytat, aby se to naučili. Tak by mě docela zajímala rada zkušených matek, protože mě to prostě nedá a jsem u něj a jistim ho. Možná to bylo myšlený až pro větší děti, nevim, asi si to přečtu znova :slight_smile:
Teď teda píšu, ale jen proto, že spí. Tak toho musim využít a jít si udělat něco k jídlu, ještě jsem totiž ani neobědvala :sweat_smile:
8. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
Kačí no to já právě teď dělám tak, že dám na trávu velký igelit a na to deku, ale to je trochu nepraktický, navíc igelit je o něco menší než deka. Ale teď si zase řikám jestli to neni zbytečný, protože mi z tý deky stejně okamžite zdrhá na trávu, ta ho zajímá víc :grinning: Možná si pořídíme tu ohrádku a do ní tuhle deku :wink:
8. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
já na poštu taky nadávám nemyslete si, těch lidí vždy co tam je to je hrůza, ale tentokrát to bylo v pohodě....
Kačko....fakt už máš takovýho rošťáka?? Tedy......to se mám na co těšit, a myslím, že si ještě budu užívat co se dá, že je to jak to je... :slight_smile: Dej pak vědět co ses dočetla, mně se zdají ty dětičky malinký na to, aby jsme je nechali padat a oni si to pamatovali....na druhou stranu zas, nemůžeme být za nima pořád....
8. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
Kačí vím o čem mluvíš. Bětka se plazí, musím jí hlídat. Stavěla by se taky, kdyby měla o co :grinning:
Dokonce když leží na břiše a podám jí ruce a pomůžu jí do kleku, tak normálně vstane :astonished:
Včera táta říkal, že má hrozně pevný nohy i ruce. Je to náš svalouš :grinning: a prý ať jí pořídíme ohrádku, že se o ní bude stavět. :wink: My už o ohrádce teda uvažujeme nějakou dobu.
A taky budu stát Bětce za zadkem, nenechám jí si ublížit. Jako trochu jo, ale žádný velký karamboly.
Jo a ta pikniková deka je super, ale opravdu pro ležáky :grinning:

Vladí určitě se máš na co těšit, i když ty už to všechno znáš, viď? :grinning: Akorát že těm starším asi někdy musíš být za zadkem kvůli jiným věcem. :grinning: Ty jo, ty budeš celá "uzadkovaná" :grinning: :grinning:
8. čer 2009 v 15:51  • Odpověz
holky já jsem taková kráva! Hlavně, že vám píšu, jaké máte neposedy.... :angry:
Kubík mi spadl z postele.....kdybyste slyšeli ten pláč, fakt jsem myslela, že mi pukne srdce....ani nevím jak spadl, byl to mžik, slyšela jsem jen velikou ránu, a mohl se bouchnout jak o skříň tak o postýlku, možná i o obojí....Má chudinka bouli na čele a i na tvářičce....já bych si nafackovala. Přitom já ho tak hlídám .... :frowning2:
8. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Vladi, to se stane. Mně Kája spadla když jí byly 3 měsíce, taky hrozně plakala, ale myslím že se víc než cokoliv jiného lekla. :frowning2: Ty děti jsou v tomhle věky naštěstí gumový, ale to určitě víš. Tak si nic nevyčítej, nemůžeš ho mít na očích 24 hodin denně. :wink:
8. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
a kam ti spadla a odkud? Mně štve, že jsem neviděla aspoň jak spadl, kam se bouchl....máme tam tak blbou skříň....ještě ke všemu jdu ve čtvrtek k doktorce, aby si ještě nemyslela, že je týranej.... :confounded:
8. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Katchul ten článek jsem četla taky a myslím že to bylo přesně na tyhle děti a dokonce tam byla rada toho odborníka, že chápe, že když stojíš poblíž, tak že chytáš, protože to je prostě instinkt, ale že prostě nemáš tomu prckovi stát za zadkem a nechat ho padat. Osobně bych to řešila tak, že bych ji hlídala jen v nebezpečném prostoru (u schodů, vody, skla atd.) ale třeba v obýváku když si stoupne k sedačce, tak bych ji nechala. Stejně jako se musela naučit když válí sudy, aby se nemlátila hlavou o zem, musí se naučit i tohle.

Katko taky "dobrá" rada s tou ohrádkou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nic proti, ale 7 měsíční dítě nemá na nohách co dělat, tak proč mu to ještě umožňovat :unamused: Trošku to vidim jak v naší rodině. Proč ji neposazuješ? Dyť se to musí nějak naučit? A zkoušíš ji dávat na nočník? :angry:
8. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
jsem domaaa, bylo to fajn :slight_smile:)

škoda že jsme nešli na ten srazík je tam pěkně :slight_smile:)

Vladi to bude dobrý, určo se mu nic nestalo
8. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.