• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj Katko,
jj, promiň, že jsem nereagovala, ráda Ti ty plenky prodám, souhlasila bys s cenou 250 (pořídila jsem je za 419)?
8. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ondrášek spinká, naštěstí, ale co ho to teď zase poslední dny bere, že musí řičet.
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jo, a přišlo nám pozvání na vítání občánků. Ovšem manžel nebude moci:frowning2:, no tak půjdu s občánkem sama, no.
8. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Alí jasně. :wink:
Dostal dneska kaši nebo jsi jenom kojila?
Nám pořád nic a čekám to tak na podzim :frowning2:
Tak vezmi rodičovstvo a sestru, aby vám Martina aspoň trošku nahradili :pensive:
8. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Katko, tak jo. Kdy Ti plenky předám? :slight_smile:
Ondráška jsem dneska jenom kojila, nějak na to nebyl čas, koupali jsme, pak dělal tyjátr a nemohli jsme mu přelepit a ovázat ouško, no prostě děs.
No, ono je to příští středu ve 14 hodin, takže to nikdo nebude mít volno...:frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
A strašně nám vrže a piští kočárek, včera jsme ho totálně rozmontovali, umyli, promastili a stejně to vydává ty nepříjemný a protivný zvuky. Tak pěkně se mi s tím kočárem jezdí, jen kdyby tolik nevrzal. Čím to sakryš může být?
8. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Tak pokud ti vyloženě nepřekážej, tak na dalším srazíku? :astonished: Nebo jestli se chceš někde sejít, tak s tím taky nemám problém :grinning:
Já jen jestli ten křik byl včera opravdu po kaši. Ale evidentně ne, když jsi dneska kojila a křik byl taky :confused:
A to by nemohli třebas na chvíli utéct z práce?
Já teda měla benevolentního šéfa a když to člověk nezneužíval, tak občas dovolil odejít dřív a nemuseli jsme si psát dovču. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Alí vrzání je nepříjemný :frowning2: Já jsem se přesvědčila, že dneska si s kočárkama nikdo moc práce nedává :angry:
Viz naše upadlé kolečko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale těm golfkám teda věřím, ty vypadají fakt fortelně :fearful:

Jo Martí a kámoška si nakonec nekoupila Chicco, ale Espiro :sunglasses:
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hmm, no je to těžký v naší rodince - Martin řídí nějaký meeting s Belgičany (tomu se nevyhne), maminka učí ve škole (tam ji nepustěj, strašně neradi řeší suplování), tatínek je v cizině a Štěpánka to má v práci taky náročný (i když ta by možná mohla, uvidím).

Ráda se s Tebou uvidím i dřív než na srazu:slight_smile:.
8. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky, když v Hypernově platí ta akce na pleny od 3.6. do 9.6., tak je to včetně zítřka nebo zítra už ne?
Asi bych ty pleny ještě koupila, páč bych si je odvezla pak do Rumburku, týýý jo, tam ale povezeme věcíííííí.
8. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
určo to bude platit i zítra :wink:
8. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
ahoj holky, co dělat, když Vám dítě dlouho řičí a nevíte proč? Máte nějaké typy, triky..? Dnes mi Zuz průběžně celý den řičela, vyjma času, kdy jsem jí kojila, a musím přiznat, že jsem z toho byla nervózní a chvílemi jsem jí "neměla ráda". Musela jsem použít špunty do uší :frowning2: . Teď, když Zuz klidně hajá, těším se, až se probudí, byť s křikem :slight_smile: . Když se dívám, jak spí, nemohu se na ní zlobit za její mrzutosti, je tak křehká a něžňoučká.. Bobiska moje. Děkuji za rady.
8. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
mě nikdy celý den nebrečel, když plakal tak hlady nebo ho něco bolelo, či byl unavenej
8. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Alí tak jo :grinning: Uděláme si pidi sraz :grinning: Jak dobře nebo špatně máš přístupnou Budějovickou? Že by jsme zašly k Hájkovi? Když budeme 2 kočárky, tak se tam snad někam vmáčknem :grinning:

Mojčo tak já ti moc neporadím, páč moje dítko je vcelku hodné a v kuse dlouho nikdy neřvala. Ale pokud je přebalená, najedená, nic jí nebolí a ani v náručí se nezklidní, tak prostě může potřebovat jen vybít energii a protože to jinak neumí, tak pláče. :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
Katko, Budějárna je OK, busem na Háje a pak metrem. Který den a hodina se Ti hodí?

Mojco, myslím, že je to tak jak píše Katka. My máme uřvánka. Ze začátku trpěl prdíky, měl šílené kolikové stavy, takže jsme ho omlouvali, že pláče kvůli tomu, dokázal hystericky řvát ve dne v noci, prostě pořád. Bylo to opravdu k zbláznění. Když přešly koliky tak stejně řval dál - pokud byl přebalenej, nakrmenej, jen prostě bezdůvodně řičel a řičel, tak nám nezbývalo nic jiného než ho řvát nechat ať se vyřve.
Teď je konečně klidnější, ale i tak ty svoje řevy mívá (kupříkladu před nočním spaním) nebo někdy jen tak zničehonic v kočárku nebo na přebalovacím pultu, musí se člověk obrnit a nechat ho vyřvat.

Opravdu si tím vybíjejí přebytečnou energii (prý) a neubližuje jim to, ubližuje to rodičům...
8. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Chystám se do hajan, přeji všem dobrou noooooooooooooooooooc, papapa
8. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
Katko Hájek jooo?? se chceš posilnit před cvičením cooo :grinning:
8. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
Alí kouknu a dám zítra vědět, páč chci jít do sprchy a do hajan. Po té děsné noci se mi už klíží víka :grinning:

Jáji samozřejmě že neee :grinning: . Jsem myslela na kafíčko :sweat_smile: :grinning: A jen třeba nějaký malilinkatý dortíček :grinning: :grinning:

Tak já jdu do hajánků, dobrou :wink:
8. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
oskarka: uklidnila jsi mě, zdá se, že naše 2 děti jsou si dost podobné, jen bych doplnila, že naše Zuzanka kypí energií možná i proto, že je zrozencem zvěrokruhu, tj. je narozena v Beranu :dizzy_face: . Děkuji za odpovědi a přeji dobrou nočku.
8. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen pozdravit, dneska moc nebudu, musím se konečně vrhnout na tu kupu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uklidit a po o máme plavání, vůbec se mi tam nechce, páč jsem se vzbudila s rýmou, ale co nadělám :confounded:
9. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Krásné ráno,
Hanko, užijte si plavání a zvládni tu kupu prádla - já ji tu mám taky, blééééé.
Mojco:slight_smile:, já jsem taky Beran, manžel Rak a náš Ondrášek Štír:slight_smile:.
Katko, jak ses vyspinkala? Byla to lepší noc? No, jistě, kafíčko, možná dortík, uvidíme.

U nás dobrý, po mém kojení spal lépe než po kaši:slight_smile:, spinkal od cca 21 do 4.20 a pak do 6.05, dobrý:slight_smile:.
9. čer 2009 v 07:18  • Odpověz
Dobre ranko mamušky!
Hani, to je neprijemny ta ryma, tak at se brzo vykuryrujes :wink:

Jinak naše dítko je taky Beránek a myslím, že si ho občas taky "užijeme", jestli si postaví tu jeho kebulku :slight_smile:

Jee, Hajek, mnam, ty jeho dortiky miluju. Samozrejme ovocne :grinning:
9. čer 2009 v 09:08  • Odpověz
Tak pád je opravdu OK, jen se nám večer kolem 10 probudil, to se snad ještě nestalo.....ale Míla hned když přišel domů, tak už z chodby říká, co to má na tvářičce? protože tam má fakt docela šlic....tak si neodpustil poznámku, proč jsem ho víc nehlídala a pak asi 3x řekl jako Kubíkovi, že musí dávat pozor a tak....až jsem pocit, že to říká mně :slight_smile: Navíc když jsme ho koupali, měl šlic ještě na zádech, takže si fakt musel namlít....
9. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
jo a holky, potřebuju poradit....nebo ani ne tak poradit, protože si stejně udělám co chci, ale znát názor jiných spíš.....jedná se o ten kočárek. Nevím, jestli koupit nový nebo použitý už.....Nový stojí necelých 9tis., ale je to bez pláštěnky, nánožníku prostě ten základ, a tenhle by vyšel na 5tis.....a je v tom i nánožník a pláštěnka.....je trošku poškrábaný, ale to si myslím, že tenhle by byl za chvíli taky, jak bych ho rvala do auta atd. Míla říkal, že mi chtěl udělat radost a klidně koupí ten nový.....ale nevím, nevím, trošku si říkám, jestli to není zbytečný a pak zas že ne.... :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
Hani....rýmu fuj.....říká se, že je to vážná mužská nemoc na 7 :slight_smile: ale pro mě je taky hrozně nepříjemná :zipper_mouth:
Alčo....co věcičky, ani si včera nenapsala, jak si byla spokojená...nebo napsala a ušlo mi to??
Ňam ... dorty od Hájka taky miluju....a i chlebíčky :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Dobré ránko,
u nás byl budíček v 5,15 a pak v 6 usnul a spali jsme do 8. Takže dobrý :slight_smile:
Vladi já bych šla do toho staršího za 5 tisíc. Pochybuju, že byste ještě chtěli dalšího sourozence, takže by Kubíkovi určitě stačil :grinning: A co to je vlastně za kočárek???
Rýmu taky nesnášim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
Vladi, teď nějak nevím - jaké věcičky? :slight_smile: :slight_smile:
Taky bych šla do toho staršího kočárku. Já teď zvažuji, zda převážet ten náš kočár do Rumburku anebo jestli nekoupit něco použitého a nechat to tam.
Katchul, ahooooj. Dobrý spaní.
9. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Alčo....včera si psala, že sis objednala židličku atd....že ti přišel nějaký balík....a jak často budete jezdit do toho Rumburku?
Kačí...Quinny speede - černý :slight_smile: Byli jsme v neděli na tom čerňáku a zamilovala jsem se do něj....krásně se s ním jede, je odlehčený....no super. Psala jsem to tady, ale žádná reakce v neděli od vás nebyla.... :wink:
Děkuju za názory.... :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Vladi mrkla jsem na něj, pěkný kočárek :slight_smile: Jen já nejsme na ty tříkolky, to jde asi jen o zvyk, ale na pohled se mi fakt líbí :wink:

Alčo jj o těch došlých věcích jsi nepsala, nebo nám to ušlo?
9. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Alčo my jsme taky zvažovali druhý kočárek, který by byl pořád na chatě, nějaký starší. Ale teď co Štěpánek jezdí ve sporťáku, tak jsme to zavrhli, protože se dobře skládá a v kufru už nezabere tolik místa jako ta hl. korba a podvozek. Ale vy budete mít to cestování složitější bez auta, tak to bych asi zvážila... Taky podle toho jak tam budete často jezdit nebo jestli tam budeš třeba několik týdnů vkuse :wink:
9. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.