• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj holky :slight_smile:
tak Nelinka dnes vstávala skoro v 10, ale než mi budete závidět, musím napsat, že dnešní noc byla strašná, budila se kvůli ucpanýmu nosu,poprvé v půlnoci, pak 2x po hodině, ve 2 měla asi 30 minut hysterák, vůbec nešla utišit, takže jsem zkoušela odsát, v nose nic, tak jsem jí ho vytřela Libenarem nakojila a pak už teda spala do rána.Je bez teploty,
vypadá v pohodě, ale já mám hrůzu, jestli na ní něco neleze, Kačka je totiž docela dost nastydlá a já taky smrkám :angry:
takže žádnej Chodov, sedíme doma. max. se půjdeme projít do parku.
9. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
marti...ty jo, tak snad nic nechytne, to by byl pech, budu držet palečky :wink:

jinak ahojky všem :grinning:

vladi..šla bych do použitého, my chcem taky koupit sportovní golfky použité
9. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
Vladi, mne se quinny moc libi. premyslela jsem o nem kdyz jsme vybirali kocarek :slight_smile: a cerna je elegantni barva a jde k ni vsechno :wink:
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky, s Ondrou na klíně Vás zdravím.
Zase mi tady něco zmáčknul a spousta mi toho zmizela, nebo se to nějak překonfigurovalo, ach jo:slight_smile:.

Jo ta včerejší zásilka, hračky dobrý, hrací deky taky (ty mám do Rumburku), ale ta židlička - je pěkná, ale přišla strašně umazaná (ten plast, což jde umýt, ale stejně - tak jsme psali stížnost spolu s fotkami, které jsme udělali a žádali slevu - no, dají nám ji, no), což mne hodně naštvalo.

Katchul, v Rumburku hodlám být skoro celé léto, takže dlouho, asi by se nám vyplatilo koupit nějaký ojetý sporťák. Ty máš Jané Nomad??? KOukala jsem, že někdo na severu Čech ho prodává za 5.000,- tak jestli je dobrej, šla bych do něj.
9. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Alí mám a jsem s ním celkem spokojená. Mě na něm vadí jen to, že nemá tu otočnou rukojeť ani otočný sedák. Ale jinak je fajn. Akorát musíš počítat s tím, že v terénu se s ním bude jezdit o něco hůř než s tím Tvým - aspoň myslím, že ta Inglesina má nafukovací a celkem velký kolečka, viď? Já jsem zvyklá, takže vždycky ty přední kolečka zaaretuju když jsem někde v horším terénu a jede se mi s ním celkem dobře všude :slight_smile:
Jané Slalom má nafukovací kolečka, ale je to trojkolka.

Martí a kdy letíte, v pátek?? Držim palce at jste všichni v pořádku, ty by fakt nasr... :pensive:
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Katchu v pátek ráno, snad je to jen rýma...
9. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
Marti....do pátku je ještě čas neboj, to bude určitě dobrý..... :wink:
Byli jsme venku na prochajdě....je tam teplo konečně :slight_smile:
9. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
Hrusti....mně se taky moc líbí.....a ještě víc od té doby co jsem se s ním projela....úžasně lehounkej, snadno ovladatelnej.... :slight_smile:
Jinak já taky chtěla tu přehazovací rukojeť, ale z těch všech co tam měli, byly jen dva s přehazovací rukojetí a nelíbil se mi až tak. Asi to budu muset oželet.....a trojkolky, to to vůbec nemají.....
9. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
Zdařte ženušky :slight_smile:

Řešíte kočárky jo? Já taky pořád šilhám, ale zatím se držím a nevymýšlím kde nějakej splašit. :grinning: Ve čtvrtek se ale uvidím s baji, tak chci pořádně prozkoumat ten její, třeba je blbej a mohlo by mě to zase pustit :sweat_smile: Teď o prázdninách nás čeká nová autosedačka, to bude taky prda..

Jinak od rána jsem vyžehlila snad tunu prádla, a ještě mi tu tak 200 kilo zbejvá, se picnu...leč dodělám to až večer, teď mám chvilku voraz, Kája spí, pak se nabaští a půjdeme plavčit. K večeři peču sekanou a pak udělám jen kaši a okurkovej salát, tak aspoň nebudu muset vyvářet. Včera jsem dělala po sto letech buřtguláš a byl výbornej :dizzy_face:
9. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ty jo Hani....taklhle vyvařovat dva dni po sobě.... :slight_smile:
Jinak na sedačku jsem taky už myslela, zběžně jsme se dívali, když jsme byli na těch kočárkách a bude to perda.....a od kdy by tak měla být ta normální za vajíčko??
9. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz
Vladi to záleží na velikosti mimča, né na věku, Neli je stále va vajíčku, ale po dovolené už půjde do velké :wink:
9. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
prostě až se tam nevejde a začne sedět, tak může do větší.... :slight_smile:
Co Nelinka?? Jak jí je?
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Já zrovna koukám na dovolené.....mám tam Zakyntos a Lefkádu....vy jedete co si našla a nebo ti ten hotel někdo doporučil?? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
vladi do větší autosedačky má jít buď když překorčí tu hranici pro ketou je dělaná (většinou 13 kg) nebo v době kdy se tam nevejde, tzn. hlavička přesahuje, případně pásy co jdou přes ramena už nejsou nad rameny, ale pod nimi (myslím to ukotvení pásů). To sezení samostatné bych řekla že není až tak podstatné, pokud si pořídíš polohovací autosedačku. Kája je od narození obřík, takže o prázdnínách pošupajdí do větší, tady už fak nemá prostor, pásy má pod rameny a hlava už jí taky za chvíli bude koukat. Takže tak..

No drahý to je o tom žádná, i když levná se dá pořídit taky, ale na tomhle moc šetřit nechci, takže to nakonec asi bude römer highline, vyšel dobře v testech, ale ještě to chci zkouknout osobně
9. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
Vladi, já si to našla podle katalogu, chtěli jsme ten Karpathos, tak tam zase tolik hotelů nebylo :wink:
Neli je dobrá, řádí, ale rýmu teda má, tak snad z toho nebude nic horšího...
nám už právě začíná vykukovat hlava z vajíčka, koupíme maxi cosi, už mám vybráno :slight_smile:
za chvíli jdu na třídní schůzky :unamused:
9. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
Vladi, tu prehazovaci rukojet trojkolky nemaji. Taky jsem ji chtela, ale nakonec jsem ji ozelela, protoze u sportaku lze kabinku nasadit po i proti smeru jizdy.

Hani, my mame autosedacku romer high-line, hnedo-cernou a jsme s ni moc spokojeni. vysla v testech narazu jeste lip nez maxi cosi, ma lip resene drzeni hlavicky, tedy aspon ta sedacka pro miminka, co mame my. akorat je krapitek drazsi :angry:
9. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
tak jsme doma z plavání

Hrusti my máme teď taky römera vajíčko, taky tenkrát vyhrál v testech, s touhle další uvidím, ale zatím römer vede
9. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Holky, nemate nektera zkusenosti s manducou? uvazuju, ze ji koupime, ale stoji 3 tis., tak shanim reference, aby to nebyli vyhozene korunky :wink:
9. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
a určitě i s tím spodkem koupíte tu sedačku co?? Nebo bez toho??
Peti....já nemám. Ani jsem nikdy nic takového nechtěla, takže jsem se moc nezajímala....
9. čer 2009 v 16:34  • Odpověz
Vladi s jakým spodkem???

peti, vidělas tu naší klokanku, kája je v ní hrozně spokojená, takže já bych do nějakého takového nosítka určitě šla a Manduca je dobrá na zádíčka a páteř a hlavně i pro tvoje záda, páč má lepší ty popruhy přes obě ramena, ne jako ta moje klokanka přes jedno :wink: Je drahá to sice jo, ale zase má nosnost 20 kg, takže by ti měla celkem dlouho vydržet. Myslím že je to fajn, když se ti nechce táhnout kočár, hodíš ho do nosítka. :wink:
9. čer 2009 v 16:37  • Odpověz
Peti ještě mě napadlo, co si ji nejdřív půjčit a vyzkoušet to? Buď od někoho kdo ji má nebo na MMB jsem viděla, že ji někteří půjčují...
9. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
Vladi, myslis tu zakladnu (bázi) pod sedacku? my to nemame a ani nam to ani nechybi :wink: mame dve autika, tak bysme to museli prendavat z auta do auta podle toho, kterym bysme jeli.

Hani, prave premyslim o te manduce hlavne kvuli zadickum a pateri, ze to prcka pekne podrzi a nenici se mi zadicka. chceme v srpnu nebo zari vyrazit na sumavu, tak by se urco hodila na vylety, kde bysme nemohli s kocarkem. a v praze urco taky, protoze to cestovani mhd mne fakt privadi k silenstvi :angry:
9. čer 2009 v 16:42  • Odpověz
9. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
peti ta báze je ale jen pod maxi cosi ne?

no tak jestli máte v plánu tohle všechno tak bych asi neváhala..
9. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
No, ma ji znama z diskuze Jarnacku, ale je z moravy :slight_smile: Aha, na MMB pujcuji, to jsem nevedela, mrknu na to. Jeste zkousim najit v praze nejaky kamenny obchod,kde je prodavaji a mohla bych si ji tam zkusit. hrozne se mi libi hnedo-tyrkysova :dizzy_face:

http://www.mamaja.cz/satky-na-noseni-deti/manduca-olive-grove
9. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
nam nabizeli tu bazi k teutonii sedacce. u toho romera nam nabizeli iso-fix, ale ta sedacka je pak zase drazsi a hlavne ten iso-fix jde jen do nejakych aut, do tech novejsich.
9. čer 2009 v 16:46  • Odpověz
jj, mají spoustu krásných barev a vzorů a zkus pak na tom MMB i pohrabat, viděla jsem tam většinu nových manduc třeba za 2600, to je docela rozdíl oproti 3190 :wink:
9. čer 2009 v 16:47  • Odpověz
no právě, k romeru je isofix a ten my v autě nemáme. Báze by se mi bývala líbila k té malé autosedačce, jenže to jsem ani nevěděla že něco takového existuje a k těm větším myslím že to ani nedělají
9. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
jo, maji levnejsi, ale je to jina barva nez chci. ta hnedo-tyrkysova je limitovana edice a proto je drazsti. kdyz mne se tuuuze libi :grinning:
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
jo, jo....myslela jsem tu základnu co se montuje pod sedačku..... :slight_smile:
9. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.