• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
jo aha, ty mají levnější max. o 100 no :frowning2:
9. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
a jsou nějaké stránky, kde najdete test která sedačku dopadla nejlíp? Nebo myslíte to jak je to napsané u každé zvlášť??
9. čer 2009 v 17:06  • Odpověz
vladi třeba tady http://www.babyweb.cz/Rubriky/s180-Autosedacky.aspx nebo obecně testy ADAC, když si zadáš do vyhledávače test autosedaček 2009, tak ti jich to pár najde
9. čer 2009 v 17:11  • Odpověz
hrusti..půjčují jí na Praze 10 např, Toulcův dvůr :grinning:
9. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Jaji, diky za info :slight_smile:
9. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak my byly celý den u kámošky a ráno už jsem ani koně nestihla, ptž k mému překvapení po kojení v 6.30 Bětka sice chvíli mrmlala, ale pak klasicky usnula a spaly jsme do 8.30 :grinning:

Alí co pátek? Hodil by se ti?
A noc byla dobrá, ale stejně celý den zívám :grinning: Jo a já být váma, tak určitě nějaký kočárek do Rumburku zakoupíš, páč ta přeprava busem je hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti a ze kdy byly ty testy autosedaček? Já totiž všude našla Maxi Cosi Cabriofix jako nejlepší a jako jediná dosáhla v testu 5ti hvězdiček z pěti :astonished:
Pak v těch starších už ne, tam vycházejí Romerky líp, ale u těch vajíček joo :fearful: :astonished:

Hani rýma je hnus, to je mi líto. Hlavně fakt trvá min týden a člověk s tím nic nenadělá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad jste zvládly plavání :wink:

Jinak holky Bětka se už druhý den plazí. Doteď jen sudovala a plazila se občas, ale teď to začlo a je to síla. :sweat_smile: Už takhle se sudama dostala kam potřebovala, ale teď je zase hbitější :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
ducky..tak to už nebude tolik kůň coo? to budeš Bětce za zadkem :grinning:

se děsím kdy to přijde u nás, protože už se snaží chudák :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
No Jáji, asi pořídíme ohrádku, aby maminka mohla koníkovat :grinning: Né, zatím to není tak strašný, dokud jí zajímají hračky, tak si s nima hraje. Ale pak jí něco zaujme a šup, už tam sviští :grinning:
Tak si dneska sedla u kámošky na přebalováku. Jsem čučela jak puk, páč má stejný jako já. Nadzvedla se, chytla se jednou rukou okraje a šup :astonished:
A Tomík pod sebe cpe kolínka, ne? Oni to tuším v nějakém věku dělat mají, ale pak z toho nic není. Ale teď přesně už nevím kdy, tak budeš muset jen čekat, jestli je to planý poplach anebo jestli ti začne dělat doma inventuru :grinning:
9. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Tom nadzvedává zadek a snaží se šoupat dopředu, kolena pod sebe, jen ty ruce nevi jak dat

jako je ve vsem moc rychlej, tak se obávám že mi do měsíce poleze :sweat_smile:
9. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Kaci, ja uz si presne nepamatuji kde jsem ty testy nasla, byly to testy myslim z predminuleho roku, protoze jsem sondovala sedacky minuly rok a zacatkem ledna jsme ji objednavali. Podle me je maxi cosi a romer v bezpecnosti nastejno, my jsme ho brali kvuli tomu polstrovani kolem hlavicky, ta maxi cosi se mi moc nelibila, jak to ma vresene.

Nas prcek nastesti jen konikuje, ale ma takove tendence mrskat nozkama, tak jsem zvedava kdy bude lezt :grinning:
9. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Ahoj holky,
Hrusti, manduca je dobrá - už jsem ji párkrát vyzkoušela a vezmu si ji s sebou do Rumburku a tam budu Ondráška nosit víc. Když byl malinkej tak v ní být nechtěl, to řval hrozně, ale teď se v tom nosit nechá a směje se tomu:slight_smile:. Tak to budu zkoušet častěji.

Ducky, já si říkala, kdepak jsi celý den:slight_smile:. Bětuška tedy spí celou noc od cca 8 do půl 6? To je teda dobrá. Pátek by byl dobrej si myslím, v kolik hodin to vidíš? Já bych byla pro dopoledne, někdy kolem půl desáté?? Většinou kojím kolem 8.30-9.00 a na oběd potřebuji být doma, čekám jednu známou.
9. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
čau holky,
tak tu větší sedačku naštěstí ještě nepotřebujeme, vidím to tak na podzim. Tak aspoň pak budu vědět, která je dobrá, vy mi poradíte :slight_smile:

Peti tak prcek už Ti koníkuje, jo? A do jaký diskuze chodí? :grinning: :grinning:

Katko takže Bětka už si sama sedá, jo? Já jsem si zrovna dneska říkala, že bych byla celkem ráda kdyby se Štěpula naučil sedět místo toho stavění :slight_smile: To je takový míň nebezpečný a navíc by si mohl v sedě pěkně hrát :wink: Ohrádku taky řešíme, už máme prolezlý celý internet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pořád jsme žádnou nevybrali, jsme v tomhle fakt dvojka :grinning:

Jáji jj ten Ti za chvíli poleze, teda spíš se bude nejdřív plazit :slight_smile:
9. čer 2009 v 19:37  • Odpověz
katch...no poplazí se asi brzo :slight_smile:)) uvidíme kdy
9. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jajinko, to dělal Ondrášek taky, ale nic z toho nebylo, žádné plazení. Ale třeba u Tomáška to bude jinak.
Tak já jdu kojit, a dát to naše zvířátko do postýlky a připravit se zase na klasické večerní vyřvávání :frowning2:.
9. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Katchul, prcek chodi asi do diskuze urvana a zvedava miminka :grinning:
Predevcim se mu povedl moc pekny kousek. Tatka ho koupal a v nestrezenem okamziku se prcek vyperoval na nozickach a brinknul hlavou o vanicku. Uz mu asi zacina byt vanicka mala, tak asi brzo zacneme koupat ve velke vane.

Prcek ted vyzahnul 160 a tvaril se jako ze si da jeste :astonished: Dala jsem ho do postele a cekam kazdou chvilkou sileny rev, ze nechce spinkat :unamused:
9. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak to naše dítko vyžahlo jen 100UM :frowning2:
9. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Alí spaní celou noc je zatím stále jen mé zbožné přání. Standardně jsem kojila ještě ve 2 ráno :unamused:
A v pátek dopo, čas mi vyhovuje :wink:

Kačí tak teď se ti povedlo mě rozštípat :grinning: A manžu jsem tím taky rozesmála. Představa Honzíka, jak koníkuje :grinning: :grinning: :grinning: A sedá si, už dokáže z boku skoro sed, ale ještě né úplný. :wink:
Ohrádka se nám celkem líbila v Dětském ráji, byla 130x110, víc místa stejně nemáme.

Peti aha, tak fakt nevím, každopádně souhlasím naprosto s tím, že nej jsou Maxi Cosi a Romerky :wink:
A pérující Honzík mě taky pobavil :grinning: , i když to finále samo nee :frowning2:

Jáji tak to jsem na Toma zvědavá teda :wink:
9. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Katko, my taky nespíme celou noc, ale nedělám z toho žádnou vědu. Pokud to není desetkrát za noc tak se to dá tolerovat. Přes prázdniny to doufám zrušíme a hodně kojení /nebo všechno kojení/ nahradíme.
9. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jo, tak dobře, počítám tedy s 9.30 na Budějárně - kde přesně se máme "vylodit"?
Kdyby něco, dám vědět.
9. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak prcek nerve tuk tuk tuk a usnul. Opet jsem ho sesnerovala do zavinovacky a evidentne ho budu muset zacit snerovat, protoze pekne spinka. Ach jo, neni to s tema detickama jednoduchy.

Jee, na Budejarne jsem pracovala. Tak az pojedu mrknout do prace, tak dam vedet a muzeme se tam sejit :wink:

Kaci, nam se taky v detskem raji libila ohrad, ta nejvetsi co tam meli, aby to nase zviratko melo vybeh. Ale jeste jsme ji nekoupili, asi az se zacne vic hybat, ted to nema cenu :grinning:
9. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
hrusti...já tu bydlíííím a Martinka taky :wink:

se mnou se nikdo scházet nechceeee :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jaji, klidne si muzeme dat spicha. Az pojedu do prace, tak napisu a kdo bude chtit, tak se pripoji, ju? :slight_smile:
9. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
Alí tak zase před MC? To je takový dobrý styčný bod :wink: A já chci o dovče to noční taky odbourat.

Peti tak určitě dej vědět. Holky tam bydlí, já jen pod kopcem :wink:
A ta velká je pěkná, ale nám by se nevešla :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
No my te ohradce nejspis vyhradime asi pulku obyvaku, do detskeho pokoje se nam urco nevejde :grinning:
Holky, jdu si cist a spinkat. Dobrou noc a at prckove spinkaji celou noc :grinning:
9. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Tak dneska bez křiku a spinkáme hodinku:slight_smile:.
My ohrádku kupovat nebudeme, ať si pak leze po bytě:slight_smile: a když ho bude třeba někam šoupnout, aby neutekl, hup s ním do postýlky:slight_smile:.

Koukám po golfkách a nějakým sporťáku a zvažuji co nechat tady co nechat v Rumburku, aaaaach jooooo.

Katko, souhlas, před Mekáčem.
9. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Alí já jí taky nechám lézt po bytě, ale nechce se mi pokaždé chodit do ložnice do postýlky. :wink:
Sporťák bych dala do Rumburku a golfky nechala v Praze. Jasná volba :wink: V Praze potřebuješ golfky, já je sama zvednu i do tramvaje, takže super. A naopak v Rumburku, kde MHD jezdit nebudeš a naopak třeba pojedeš po polňačce a tak, tak tam bych jezdila se sporťákem, který je pevnější :wink:

Jinak Bětka šla dnes do postele už v 19, ptž spala dneska jen jednou, na procházce asi od 12.30 do 13.30 a pak ani ránu. Holt ona v tramvaji už nespí a radši kouká, takže i když byla unavená, tak to přemohla :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
Katko, máš na to stejný náhled jako já:slight_smile:.
A obojí ale koupíme už od někoho, nechce se mi do toho vrážet moc peněz.

Ondrášek dneska taky spinkal jen jednou, a to necelou hodinku, ale že by šel spát dříve, to ani ve snu...
9. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Kuk :slight_smile:

Ali ty chceš kupovat sporťák i golfky? Z inglesiny nejde udělat sporťák?
9. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hanko, jasně, že jde udělat z Inglesiny sporťák, tím jezdím teď, ale nechce se mi ho tahat do Rumburka pokaždé když tam pojedeme. Teď tam budeme trávit většinu prázdnin a pak tam jezdit i na víkendy atd... Takže chci mít kočár - sporťák tam. A golfky tady v Praze.
9. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.