• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
No právě já to pochopila, že kupovat budeš obojí a ne že by sis sporťák inglesinu nechala v R :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
Ale já chci kupovat obojí:slight_smile:.
Inglesinu sporťák si nechám v Praze - na nákupy a chůzi po sídlišti je super.
Novej, resp. z druhé ruky, sporťák si nechám v Rumburku.
Nové, resp. z druhé ruky klidně, golfky si nechám v Praze - na vejlety mimo Prahu když chci něco lehkého.
9. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jo tak, aha. Tak to jsem to nepochopila :slight_smile: A už máš vybráno?
9. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
No, do Rumburku by mohl být Jané Nomad Pro 2006, ptala jsem se na něj Katchul, která ho má a je s ním spokojená (žádné velevýlety tam dělat nebudeme, tak si myslím, že na procházky po městě to bude stačit).
A ty golfky ještě nevím, mrknu na net.
9. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Alí to je jasný, že do toho nebudeš vrážet mnoho peněz. A z druhé ruky se dají sehnat pěkné kočárky :wink:

Baf Hani. Co tvoje rýma? A co tvoje vybírání sporťáku? :wink:
9. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Alí slyšela jsem o golfkách Inglesina, že nejsou moc dobré. Kámošce teď majitel Dětského ráje (znají se s ním) doporučil golfky Espiro. Hodím ti odkaz, jen to najdu. A jen tam mimochodem, ty stojí 3tis., tak to bys klidně mohla možná mít i nové :wink:
9. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
No rýma v rozjezdu, tak doufám že se třeba ještě zarazí. Hlavně nechci aby to chytla Kája, to je pak vopruz. A sporťák no...to je složitější...teď nejsou prašule a bude se kupovat ta autosedačka. Ale táááák bych chtěla jinej... kdyb\ mi tak spadnu z nebe :grinning: :zipper_mouth:
9. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
Katko který inglesina že jsou blbý? Mám reference na zippy, a ty jsou jedny z nej... akorát že inglesiny obecně jsou hrozně úzké.
9. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
Alí tady je odkaz.
http://www.detskyraj.cz/zbozi/7009-espiro-city-2009
Mají taky kluka, takže mají ty modrozelené a naživo jsou fakt dobré :wink:

Hani konkrétně nevím :sweat_smile: . Každopádně třeba Jané Energy jsou prý taky hrozně úzké.
No a ten sporťák, tak co fakt zkusit nějakou tu firmu za ten barter nebo jak to bylo :grinning:
9. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Na barter jsem zapomněla vidíš no, ale obávám se, že na akovej barter jsme zatím malý :cry:
9. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
espiro pěkný, ale na golfky teda zatraceně těžký :astonished:
9. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Katko, díky, tak Espiro asi znám, na ty jsem se koukala, ale přišly mi takový humpolácký a těžký, ale možná, že to byl jen pocit, a jsou takový všechny golfky:slight_smile: :slight_smile:.
9. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Hani :wink: Tak třeba by to mohlo někoho zajímat. Nikdy nevíš :wink:

Ona chtěla původně ty Chicco Multiway, ale ty jsou prý ještě těžší a navíc madlo musíš sundat při skládání a ještě něco říkala. Nevím. Každopádně ona je menší než já a její Matýs má určo přes 8 kg a říkala, že je s ním zvedla v pohodě :wink:

Jako naše golfky mají 8,5 kg. Pokud někdo říká, že jeho golfky mají 6 kg, tak většinou kecají a mají kolem 8 kg.

Alí humpolácký určitě nejsou. Viděla jsem je naživo. Určitě se běž někam podívat, ono to na obrázku vypadá jinak. Zkus si golfky povozit a zvednout, samo myslím s Ondráškem. A nemyslím Espiro, ale ty, který si vybereš.
9. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
Už vím, že ten Espiro má odpružená všechny kolečka :wink:
9. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky frčím. Potřebuju tady něco dodělat, dobrou :wink:
9. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
To jo, golfky mají kolem 8kg.
Inglesina Zippy se mi líbí moc, do těch bych asi šla.
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Hani dobrou :wink:

Tak teď jsem to ještě pročetla, že tam je shodně 9,5 kg. Ale prý ty Espiro jsou lehčí, tak nevím :sweat_smile:
Každopádně je dobrý si to fakt vyzkoušet. Každýmu vyhovuje něco jiného.

Jo a Chicca s Nelinkou zvedne i Martinka :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Alí určo si je vyzkoušej :wink:
9. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Alí tak ty Zippy mají 9,3 kg :sweat_smile: Takže ono je to fakt všechno téměř stejný.
A je fakt užší. Zippy má sedák široký 27, Espiro 31. Určitě si to fakt někde vyzkoušej, aby se ti tam Ondrášek dobře vešel :wink:
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Na stránkách Inglesiny je uvedeno 8,5kg, ale to je fuk. Hlavně, aby se tam Ondra jako starší dítko vešel...
9. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Alí aha, tak u Dětského ráje mají 9,3 kg. Já bych ale možná trošku víc věřila nezávislému prodejci. Už jsem se několikrát setkala s tím, že výrobce uvádí něco, prodejna to převáží a výsledek je zcela jiný.
Každopádně spíš s tou šířkou, fakt si to radši někde zkus, ať víš, do čeho jdeš :wink:

Jdu se koupat a pak tu asi už nikdo nebude, tak přeji dobrou noc už radši teď :sunglasses:
9. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobrou noc, taky jsem hodila koupel a jdu do hajan, pěkně se vyspinkejte.
Uvidím do čeho půjdeme:slight_smile:. Možná do něčeho z cudziny, co se tu neprodává:slight_smile: :slight_smile:. Uvidím, prohraboším na netu bazary a nabídky....
9. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobré ráno, koukám že tady to ještě chrní či co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

no co to je tady? :grinning: Vždycky tady v tuhle hodinu bývá čilý ruch a dneska? :astonished: :grinning:

Bětka zase řádila od 6.15 do 7.15, pak jsme naštěstí na hodinku usly, ale stejně jsem vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
I já dobré raníčko....to mi povídej....mi spali do 6, pak něco pojedl a nechala jsem ho v postýlce, chvílema usnul, chvílema tam brblal.....no a kolem 8 jsme lezli z postele....
Nějak se u nás horší usínání.....to že dřív v 7 už spal je nějakou hudbou minulosti....posouvá se to k 8 hodině :unamused:
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Tak to u nás usínání dobrý, ale fláká spaní přes den a chce najednou vstávat po 6té, když ještě před pár dny v pohodě do 8.30. Jako fakt nechápu. Ano, dětem se spánek mění, ale že by najednou z ničeho nic potřebovala o 2,5 hodiny míň spánku, to je trošku moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Holky já už fakt nemůžu. Když tady nebudší vevnitř, tak venku řeže silnici. A přímo pod naším oknem. Smrad jak v cařihradu a rambajs :angry: :angry: :angry:
10. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,
me taky prcek zlobi se spanim. Vcera cely den nechtel spat, vzdycky na chvilku usnul a pak se probral, ani kocarek nezabral. Zabralo az vecer, kdyz jsem ho po silenym hysteraku sesnerovala do zavinky. Na noc jsem ho opet sesnervoala a spal bez revu a ted rano jsem ho zkusila bez zavinky a brecel, tak jsem ho opet sesnerovala a dala do kose a uz zabira. Co to s tim ditetem je???

Kaci, to ti fakt nezavidim. Naproti nasemu domu zatepluji barak, tak je tady pres den taky rachot, ze obcas nemuzu otevrit okno, abych prcka nevzbudila. Je to fakt na palicu :angry:

Jinak my jsme dneska spinkaly hezky. Od 20 hod. do 4 hod., krmeni a pak opet spanek do 7.30 hod. Tatka si ho pak vzal na chvilku k telce, tak s papanim vydrzem az do 8.15 hod. :slight_smile:
Jsem ostuda jeste v pyzamu, jdu se zkulturnit :grinning:
10. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
to je hrůza ten rambajs,to chápu....Kubík taky přes den skoro nespí, možná hodinu a půl když se to nasčítá, a když pak usne na svých 20minut a začne tu někdo do něčeho bušit tak taky rostu.....
10. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Holky já jsem z toho nasraná ještě z jiného důvodu. Kdyby to ty kreténi někde pověšili, tak jsme dali auto pryč. Jednak ho máme už zasraný jak blázen a druhak jak řežou, tak lítají kamínky, tak mám jen strach, kdy to vlítne na auto :angry: :angry: :angry: :angry:
Sorry, jsem fakt hodně vytočená :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
my se za chvíli oblíkneme a jdu na gyndu pro antikoncepci, tedy nakouknu tam, pokud tam nebude moc lidí....a zítra jdeme dopoledne do poradny, tak jsem zvědavá na váhu, jestli už začneme příkrmy a tak.... :wink:
10. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.