• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
To se ti nedivim. To bych taky byla vytocena. Tak se uklidni a s usmevem se panu remeslniku zeptej, proc se neobtezovali to oznamit driv, ze byste se podle toho zaridili.
10. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
ty jo, to jsou hovada Kačko....to bych byla taky nasr....a Mílu toho by kleplo...protože ten na autě odhalí každý škrábaneček....
10. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Ja jsem zkousela vazet prcka dneska rano a vazi uz cca 5,1 kg :astonished: Nemame detskou vahu, tak se zvazim ja na digi vaze a pak s prckem :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
Holky tak to bych se už úplně po :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oni to řezali jen proto, aby to hned zase zaasfaltovali :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Pochopíte to?
Hluk, smrad, auto zasr.... a doufám, že né poškrábaný a jen pro tohle? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:

Vladí tak dobře dopadněte :wink:

Peti takhle se vážil manža s Bětulí a vyšlo 7 kg. Pak jsme byli na kontrole u dr. a ona 6,5 s bídou :sweat_smile:
Tak orientačně jo, ale jinak to ber s rezervou. :wink:
10. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Vladi, muj manza je taky sileny, porad kouka jestli mu nekdo auto neposkrabal atd. Driv jsem si z nej delala srandu, ze auto je na prvnim miste a pak ja. No, ted samozrejme se na prvni misto posunul Honzula :slight_smile:

Kaci, nam to docela s tim vazenim odpovida. Takhle jsem ho vazila pred minulou ko u dr. a vyslo mi 4,8 kg a u dr mel 4,85. To bylo minuly tyden a ted ma 5,1, coz by asi odpovidalo. Pocitam ze pribira tech 250 g za tyden.
10. čer 2009 v 10:41  • Odpověz
hrusti to pěkně přibíráte :dizzy_face: Nám váha doma taky sedí stejně jako u dr. Snažím se ji vážit v podobnou denní dobu jako chodíme k mudře a úplně nahatou a je to skoro stejný.
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
autor
Peti aha, tak to máte asi lepší váhu :grinning:
Já se o auto taky bojím, ale zas to asi nemám tak, jako ti vaši chlapi :grinning:

Kde je dneska Martinka, Alča, Jájinka, Kačka :astonished:
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Hezký den.
My klasické vstávando v 6 s tím, že kojení bylo jedno kolem 3 hodiny. Takže spokojená jsem. Zase jsem večer nedala kaši, ale dneska ji zkusím a uvidíme:slight_smile: :slight_smile:.
Byli jsme dvě hodinky venku, hezky se prošli, nakoupili a teď jdeme na květáááák:slight_smile:. Snad pošmakuje.

Martin je ode dneška do pátku fuč, tak jsme zase siroty. Odpoledne přijde moje maminka, tak to bude fajn.

Ducky, to je děsný, vůbec se Ti nedivím, že jsi nakakaná!!!!
10. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj holky, i já jsem zvědavá, kolik naše Zuzanka váží a měří, bude mít asi srovnatelnou váhu a míru jako mimi Hrusti, při poslední kontrole, před 3 týdny vážila 4970 g a měřila 58 cm. Tráoí mě, že Zuzanka od dnešního rána chrčí při dýchání a někdy i pokašlává, bojím se, že se včera, při procházce nebo v obchodě s potravinami nachladila. Co byste mi poradili jako první pomoc? Existují nějaké kapky pro tak malá miminka? Jaké jsou Vaše zkušenosti s léky pro tak malé dětičky? Nebo mám rovnou použít odsávačku hlenů? Chrčí při dýchání, ale neteče jí z nosu nic. Mám takový splín z toho, co jsem zanedbala a mohla udělat špatně, že se (poprvé ve svém 2 měsíčním životě) nachladila. Děkuji.
10. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
autor
Alí už jsou pryč, ale byl to teda rachot a smrad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A je mi líto, že je Martin zase pryč, tak aspoň že vám to tam mamka zpříjemní :wink:

Mojčo malá měla rýmu ještě dřív holt podzimní mimi. Tomu jí neuchráníš.
Každopádně nám pomohl Nasivin pro děti a odsávat. Pak si můžeš koupit ještě Libenar, to je roztok s mořskou solí a zvlhčuje sliznici.
10. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz
tak jsme zpátky. Mám antikoncepci, napsala mi hned dvě balení, tak to je fajn, že tam zas nebudu muset běžet.....pak jsme se ještě prošli, něco pokoupili, Kubík dokonce 3/4 hodiny spinkal
Alčo....ještě, že mě takhle často neodjíždí, já jsem stýskací typ....a ještě ke všemu mám rodiče daleko, takže by ani nepřijeli. Takhle když tam ale můžeš mít mamku, tak to uteče :slight_smile:
Mojčo....přesně jak píše Kačka - odsávat a nasivin, ale mě řekla doktrorka nekapat do nosu, ale na štětičku a vytřít. My měli rýmičku zatím naštěstí jen jednou, tak jsem ráda, že se tak držíme :slight_smile:
10. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
ale mně dneska trochu pálí v krku, doufám, že to neznačí příznak rýmy, to bych se picla.....
10. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky, jen v rychlosti zdravim, mámdnes honičku.Neli je dobrá, občas utřeme nudli, ale jinak nic.Už mám téměř sbaleno.Zítra dopo jdeme s Neli k zubaři, tak jsem zvědavá, zda otevře na doktorku pusu.Večer nebudu, máme Míšu doma, ale zítra ještě juknu, zatím pa všem :dizzy_face:
10. čer 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
Martí takže na brusle nepůjdeš co? :frowning2:
10. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Kačí, omlouvám se, ale ne.Na zubaře jsem úplně zapomněla, jsme totiž obj. od února.
10. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Alco, me jede manza pryc cely pristi tyden. Ale mela by dorazit moje mamca-babi, je na Honzulu cela zhava, tak si vzala v praci par dni dovcu a dorazi. Jsem zvedava, jak to tady spolu zvladneme, snad mi nebude prcka moc rozmazlovat, aby pak nebyl z babi moc divoky :grinning:
10. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
Vladi, proc se nesmi strikat do nosu? Me dr. nic takoveho nerikala, jen mi doporucila Sterimar, Vincentku nebo Libenar. Prcek ted taky obcas sipe, obcas pcikne, to asi tim pocasim. Tak jsem mu strikla do nosu tu Vincentku a snad dobry :slight_smile:
10. čer 2009 v 16:40  • Odpověz
Peti to s tím stříkáním se spíš vztahuje na kapky jako takové, třeba ten Nasivin, ale jiným dr. to zase neva a stříkat můžeš. Každopádně vytírání tou štětičkou je šetrnější :wink:
10. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
Jo jinak Sterimar, Vincentku, Libenar jsou sice fajn, ale při rýmě naprd, pouze jako doplněk proti vysušování sliznice odsávačkou, jnak to prckům moc nepomůže, aspoň nám nepomáhalo, nemohla dýchat
10. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
jo, jo.....vincentku apod. můžeš ale ty nosní kapky....že je lepší vytírat..... :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
Martí jasně, v pohodě. Já uvidím, jestli půjdu sama, teď odpoledne mi bylo trochu šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to zítra bude dobrý.

My jsme Nasivin teda kapali, nikdo nám o vytírání štětičkou neřekl :sweat_smile:
Ale jinak souhlas s Háňou, když je to fakt rýma jako taková, tak ty zvlhčovače moc nepomůžou. :pensive:
10. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
Katko nám o tom vytírání taky nikdo neřekl, tak jsme taky kapali a prd se stalo :slight_smile: Myslím že kdyby se to jó nemělo, tak to bude na letáku napsaný. Já dávám Libenar jen když mi přijde že trochu chrčí, ale rýma to není a nebo když odsáváme, jinak vůbec. NAštěstí jsem pořádnou rýmu měli jen jednou (ťuk,ťuk,ťuk) tak doufám že ji teď nechytne ode mne
10. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky že jste tu tak řešily tu Kynychovou...víte o tomhle že jo http://www.hejbejse.tv/on-line-televize ? Dneska dopo jsem si s tím zacvičila a musím říct že super :dizzy_face: Teď se ještě donutit cvičit denně :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
No, mne prave prijde, ze se prckovi hur dycha, asi vzduchem, ale kdyz jsem zkousela odsavat jen pres tu odsavacku do pusy, tak nic. tak jsem toho nechala, abych mu zbytecne nedrazdila tu sliznici a po te vincentce dobry.

my mame zase dneska odpoledne. skoro cele odpoledne rve, dvakrat uz jsem musela pouzit rourku, protoze se nemohl vykakat. jsem z nej uplne hotova a jako naschval manza dneska prijde dyl z prace :angry:
10. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Peti tak to jo, jestli nemá rýmu ale má to třeba jen ze suchého vzduchu tak je to ok, to byx poznala kdyby vincentka nestačila. Nám ťulda přijde taky později :cry:
10. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
Ty jo, tak dítě spí, bez večeře :astonished: Doufám že se ještě vzbudí, naposled jedla v 16 ale asi se nějak unavila a vytuhla už teď :sweat_smile: jsem ji výjimečně nekoupala, protože by mi tam asi umřela smrady, jak jsem myla vanu po psovi, tak to tam smrdí čistícíma prostředkama, hnus :angry:
10. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Hani taky myslím, čekala bych to v letáku a že já je čtu :sunglasses: Obzvlášť po tom, co jsem jednou měla vedlejší účinky :fearful:
Jinak já mám knížku i nějaký DVD s Háňou, ale dokopat se. Pro mě je lepší, když se s někým domluvím, viz. Marťa a brusle, Jájinka a H.E.A.T. :wink: Tak se spíš donutím něco dělat.

Peti rýmu bys poznala. My jí měli naštěstí taky jen 1x. Bětka ani nechtěla pít, chrčela, dusila se. Brrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky doufám, že už nikdy více. Jinak jsme kapali Libenar, páč tu v zimě byl suchý vzduch, z kterýho byla Bětka zahleněná.

A jdu pověsit prádlo :grinning:
10. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
autor
A nám už jede taťka v autobuse :wink:
10. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Mně právě na těch stránkách vyhovuje, že to jsou 10-15 minut videa a má to fakt švih a ještě si můžeš vybrat na co máš náladu, jsem dneska dala posilování břicho a pánevní dno a pak aerobic a ani jsem nemrkla, zpocená jsem byla jak dobytek. Tak uvidíme co zítra .

Já mám hlad, ale nechce se mi nic vařit, toť zapeklitá situace :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kde máme jako tu Jáju a katchulu???
10. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooje holky, tak maminka právě odešla - bylo to fajn, ale už jela domů, páč tatínek už přiletěl ze služebky, tak aby byla s ním. Ondráška dneska vykoupu a udělám kaši a uvidíme:slight_smile:.

Jak se máte?
10. čer 2009 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.