• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Tak náš tatínek už je sice doma, ale stejně prý musí pracovat, tak to vypadá že večer budu trávit na koni..
10. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
autor
Tak Jájinka je u Lednovek, ale kde je Kačka, to nevím :astonished:
10. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
A jé FBI zasahuje :grinning:
10. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
ještě než dočtu, u lednovek sem se prosím jen mihla :slight_smile:)) byla jsem na výletě a pak koupání a uspávání a tak :slight_smile:)

ducky :grinning:
10. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Sim tě nedočítej, nic podstatného se nedělo
10. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
joo co se týká rýmy tak mudr z ORL řekla že vytírání je na prd, že mám kapat :grinning:

a stejnak sem dočetla :grinning:
10. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Ondrášek v postýlce, hurááá, snad usne.
Dala jsem mu tu kaši zase lžičkou, je to teda vopruz:slight_smile: - jde to pomalu, je to všude, jak je to řídké, i když to ze začátku je docela dost husté, je od toho ulepenej a nemá dost - asi by potřeboval celej balík, takže si vzal ještě něco ode mne... No, tak nevím, kaše mne zrovna dvakrát nenadchla, šlo by dávat něco jiného.

Jééé, nazdáááár Jáji.
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
no vida, tak mě ještě napadá jestli třeba není rozdíl ve věku, že měsíčnímu doporučej vytírat a půlročnímu klidně kapat a nebo je to zas co doktor to názor :angry:
10. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Jáji já jen šla zkontrolovat, jestli někde seš :grinning:
Kačka fakt nee :sweat_smile: , tak asi neměla čas.

Alí a proč jí nedáváš z láhve? Já tu Hami jinak nepodávám, páč to právě teče ze lžičky všude. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a jinak Bětka asi bude brzo následovat Štěpulu. Dneska jsme spolu seděly, já ruce na kolenou, ona se najednou za ně chytla a postavila :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahoj Alíííí :wink:

Hani...spíš bych řekla co mudr to názor, jako na vše :grinning:
10. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
Katko, protože si říkám, že je to jiné jídlo než mlíko, a tak by se mělo podávati lžičkou, i když je to dost práce:slight_smile:. Hlavně, že to Ondráškovi chutná, ale jestli ho to nějak více zasytí - o tom pochybuji:slight_smile: :slight_smile:, žroutek jeden.

Dneska jsem snědla Frutapuru - tu ukázku jablko hruška - je to mňam, tak doufám, že si Ondra na tom za nějaký čas taky pošmákne.
10. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Alí tak já, ptž dávám lžičkou oběd a sváču, tak večer už mě to teda neba. A hlavně tu Hami fakt nee. Třeba Nestle je hustá, tu lžičkou krmím, ale ta první kaše od Hami je fakt řidinka.
A mě zatím chutnaly všechny ty přesnídávky :grinning:
10. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Zítra zkusíme Nestlé:slight_smile:. My zatím lžičkujeme obídek - jsem ráda, že Ondrovi zeleninka jede - řekla bych, že květák víc než mrkvička:slight_smile: :slight_smile:. Zítra mu dám zahradní zeleninku a jsem zvědavá jak se bude olizovat.
10. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
frutapura mnaaaam , ja si ji kupuju prosim, jsou zatim mnam vsechny :slight_smile:)))))
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak my lžičkujeme všechno kromě mlíka a nejřidší je teda jogurt a některé hami zeleniny, to je hnus na podávání lžičkou, ale co no. Nechci aby si z lahve zvykala na jiné věci než na mlíko.
10. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Tak ta Nestle se ti bude krmit dobře. Ta je fakt hustá :wink:
A teda to je zajímavý s tím květákem. Bětce jede mrkev a vše, kde mrkev je :sunglasses:
Proto jí asi nejela ta Dýně a brambor s fenyklem od Alnatury. Ale snědla od nich nějakou zeleninovou směs a chutnala jí. :wink:
10. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jinak já si u kaše tu hustotu přizpůsobuju, píšou to i na krabici a většinou není potřeba o moc víc než je v návodu
10. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Tak mi stále máme mlíko z kozy :grinning: Bětce se to tím pádem nesplete :grinning: :grinning:
tak Tom se na mrkev taky netvářil, dneska jsem zkusila s bramborem a snědl trochu
autor
Tak mu dej čas, on si zvykne. Nemůžou být všechny děti jedlíci :grinning:
10. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jáji to přijde, je to pro ně j pořád nový, dej mu čas, je malej
10. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
nebojte holky, já mu to nenutím, holt někdy mu to jede a někdy ne :slight_smile:))

ale mlíčko to joo, a pak to hotové rýžové od Netslé to mu šmakuje a mě taky :grinning:
10. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
Hotové jo? To jsem ještě nezkoušela :dizzy_face:
10. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
autor
Jáji a za jak dlouho se Tomík naučil na UM? Bětka ho zatím nechce, ošklíbá se :frowning2:
Já ale fakt chci pomalu utnout kojení.
Jo a koupila jsem si na H.E.A.T. speciální sportovní podprdu. Aby mi tam ty kozy nelítaly z prava doleva a naopak :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
hotové mlíčko?? co to je? to můžou takhle malá miminečka, jo?
Katko, taky chci kojení utnout, ale tak rychle to asi nepůjde.
10. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
Alí no, asi budeš mít stejný problém jako já. Ale musí si zvyknout, ty naše dětičky. To prso nemůžou mít navěky. Navíc manža se na ně už třese :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
ducky...no hele taky se netvářil ale když měl hlad tak to vzal hned :slight_smile:) co si jí zkoušela dát??

Hani...jo jo hotové a je to dobrý a zasytí to :wink:

Alí...jo jo je to od 4.tého měsíce

http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?pageid=118
10. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
ducky...ty vogo se děsím že nedojdu ani na bus , nebo zdechnu rovnou tam :grinning:
10. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
A kdy toto mlíčko podáváš? Dopo, odpo, večer na spinkání?
Nejde to moc do peněz:slight_smile:?
10. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
Hm, tak ona jako vyloženě hlad asi nemá, no :confounded: Tak to budu stále zkoušet, ona si to snad časem vezme.
No, asi tam zdechneme obě :grinning: Přinejhorším zavolám manžovi, ať sbalí spící Bětku do sedačky a přijede pro mě autem :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.