• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Aha vidíš to jsem ještě neviděla. Co za to chtějí?
10. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ali...já to dávám občas, jen jako za odměnu :slight_smile:)) a dala jsem ho dopoledne a pak zbytek odpoledne, musí se do 6hod spotřebovat

ducky...co jí dáváš za UM?
10. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
Hani..no 50,- jsou tam dvě po 250ml
10. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
Jo sorry, to jsem nějak zapomněla. Dostala jsem Hami 2. Co pije Tomík?
10. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tom pije Bebu, ona je sladká a dost podobná mm... Hami nevim jak chutna, mam ho taky, že by od Hami??? :grinning:
10. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
ty vogo od Hamé samo :grinning:
Vypadá to zajímavě, v regálu jsem to viděla, ale nějak přeskočila s tím, že jsme na to ještě asi maličcí, vůbec mne nenapadlo, že je to pro malá miminečka... To vyzkouším taky:slight_smile:.
Taky chci zkusit Ondrovi udělat nějaké UM a zjistit, co on na to:slight_smile:.
10. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
autor
Jáji manža chutnal to Hami a sladké je prý taky. Já fakt ale nechci kupovat krabice a Bětka to pak nebude pít a já to budu vyhazovat nebo co :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, tak uvidíme, budu zkoušet tohle zatím :sweat_smile:

Možná bych mohla zkusit taky tohle rýžové, třeba by si spíš pak vzala to UM. Uvidíme
10. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ali...hele to Nestle mu chutna a docela dost zaplacne, je to hustsi a i tak to vytahnul z klasické flašky a jak sosal :grinning:
10. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Tak to není tak strašný. My pijeme Nutrouš no, jsem na něj zase přesedlala, je sice drahej jak prase, ale teď už nemáme takovou spotřebu tak to jde. Hami je stejnej výrobce jako Nutrilon, jen toršku "chudší" bráška
10. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
čauky,
hlásím se, že žiju, jen jsme byli celý den na chatě, takže bez internetu pěkně na čerstvym vzdoušku :sweat_smile: Bylo to naprosto super a vůbec se nám nechtělo domů, ale přítel musí zítra do práce a sama tam být se Štěpulou nechci.
Dočtu zítra, teď už se mi nechce, nějak mě ten čerstvej vzduch zmohl :grinning: . Nebo možná mrcha, která mě dneska podruhý navštívila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Tak pěkný zbytek večera a brou noc :slight_smile:
10. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj Katchul, fajn, že jste si užili hezkej den. A závidím, že jste jako rodina mohli takhle hezky odjet uprostřed pracovního týdne. Jestli můj manžel někdy bude mít dovolenou, to bude asi zázrak.
10. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
ducky...tak zkus bebu, jukni na stranky nestle ted maji akci, poslou ti dva vzorky zadara :wink:

Hani...hami vyrábí nestlé??
10. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Jé Kačenka se našla :grinning: Tak brou noc a zítra ať si tu jak na Koni :grinning:

Hani a nevíš v čem je chudší?
10. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
ty voe,,.já sem debil, to je jinej výrobce :grinning:
10. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
Jáji hoď mi odkaz pls. :wink:
10. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
ne ne nutricia

má jiné složení o nějaké nukleotidy a ten imunofortis místo optivitalu a je to vidět i když to nedopité necháš odstát, tak má každé jinou konzistenci, navíc to hami nechávalu víc sajrajtu na stěnách lahve
10. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
10. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
10. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
Hani aha. Díky :wink:

Jáji díky, jdu se zaregistrovat. A co posílají? Já potřebuju dvojku :sweat_smile:
10. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
ducky...dvojku, je to tam dole jako Tip, musis si tam zavolat, neregistruj se
10. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Ty voe, už jsem se zaregistovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky, jdu si dát osvěžení v podobě koupele a pak hajdy do pelíšku.
Jo, a jinak se mi už rýsují golfky, huráááá.
10. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Já jdu taky do vany :wink:

Alí a jaký?
10. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Přeju krásné ráno, že bych byla nejčilejší??.....a to jsme spinkali do 6, dostal napapat a do půl 8 ještě usnul a do 8 jsme leželi...zato večer zas usnul až v půl 9, já si zalezla do vany a Míla běhal :wink:
Venku prší a my jdeme na 10 do poradny, tak snad přestane. Pak se ozvu, jak jsme dopadli.... :slight_smile:
11. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Bré ráno, u nás vstávando v 6:30, teď jde chrupat znovu. Já budu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: Měly jsme jít kočárkovat s baji, ale je tam měga hnusně, takže jsme to odložily na odpo jestli nebude líp. Před obídkem musím do krámu, chci péct tu Martinky jahodovou bublaninu, ale musím ji někam ukrýt páč ji chci odvézt zítra na chalupu, tak abysme ji nesežrali :zipper_mouth: A taky musím do bankomatu, konečně mi dorazila mateřská a dnes nebo zítra by mi mělo přijít spodní prádlo, tak jsem zvědavá :dizzy_face:
11. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
u nás se dnes vylezlo z postele v 8, vstávalo se v 7.30 :rolling_eyes:
Každopádně počasí rozhodlo za mě, na brusle nejdu :frowning2:
Já si teda ten déšť momentálně pochvaluju, jen ať prší tak do oběda, páč zase přišli ti řezači silnice. Nařízli to zrovna u našeho auta :angry: :angry: , ale ten déšť je vyhnal :grinning:

Vladi dej vědět míry :wink:

Hani mě taky dneska přišla :grinning: A včera proplacená dovča z práce, tak jsem zase chvíli bohatá :grinning:
11. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
zdarec :slight_smile:

ducky nesmutni, zítra si to vynahradíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak vstavacka v 8:20, ale v noci sem byla vzhůru každou chvíli kvůli svému kašli :angry: Tomovi jsem snad dala dudla ve 2 když sem se dusila a pak v 4:30, myslím a pak po hodině a v 6:30 ke mě do postýlky
11. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
ÁÁÁÁ, Jájinka má nové foto :grinning: Hm a odkud ho asi známe :grinning: :grinning:
Když já jsem ještě nevyzkoušela své nové brusle. :frowning2: :frowning2:

Ty jo holky Bětka si nejdřív sedla v tom hracím centru a teď se z něj vyplazila :astonished: Já najednou syším, jak plácá rukou do plovoučky, tak si říkám, sundala si tu postranici a ono prd. Ona byla venku :grinning: A hned jak mě viděla, tak se začala plazit směrem já :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.