• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahooojky všem :slight_smile:

A Jájinka má novou fotku a tu jsem fotila já, heč :grinning: :grinning:
U nás noc hrozná, dva mega hysterický neutišitelný záchvaty, takže spal skoro celou noc s náma. A to tak, že byl namáčklý na mě a já málem spadla z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě děs běs, spaní je u nás teda čím dál tím horší. A mám obavy jak to půjde na chatě, budeme tam od pátku asi tak do středy, aby to tam nebylo ještě horší...
Počasí nic moc, taky se mi nikam nechce. Asi budeme doma no.
11. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Kačí teda, tak to jsou ty naše noci vlastně dobrý :sweat_smile:
Asi pláče, že nemůže řádit :grinning:
A promiň, ale smála sem se, že si málem spadla z postele :grinning: Jsem si to představila :grinning:
Každopádně mě už začnou taky krušný časy, nevím, jestli si dočítala, ale Bětka se postavila o moje ruce. Naštěstí zatím na to jinde nepřišla, ale je to jen otázka času. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
katch...ajaj :confounded:

jinak to s tím spadnutím postele znám, Tomáš se během hodiny spánku u mě v posteli tak roztáhne že já mám co dělat abych se na posteli udržela :grinning:
11. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Kačí jj dočítala jsem, je to fakt náročný už, já ho nemůžu pustit z očí ani na vteřinu :unamused: Už jsem i přemýšlela o tý ochraný helmě pro děti, ale asi je to pitomost :grinning:

Jáji nechápu proč se ty prckové tak roztahujou :grinning: Já se fakt nemohla ani pohnout, páč bych letěla :grinning:
11. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Kačí nepsala jsi o tvoje nohy, že se postavila?
11. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
já se po...... :frowning2: Tady je tak hnusně, teď zas začalo pršet, fouká vítr jak blázen.....a my musíme do čtvrt hoďky vypálit....myslela jsem, že pojedu autem, ale než dojdu se sedačkou k autu, a pak z parkoviště do polikliniky to zmokne možná ještě víc než v kočáru....nehledě na to, že to tam je s parkováním na houby....
Jo a asi fakt dostanu rýmu :confounded:
11. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Kačí já jsem někde četla, že to pitomost je. Že se nenaučí padat a hlavně nestrkat hlavu kam se jim zlíbí. Něco podobnýho, jak bylo v tom článku, co jsi sem házela odkaz. :wink:
Tak to nevím. Jako chápu nás, úzkostlivé matky. Na druhou stranu s tím fakt nesouhlasím, přijde mi to jako blbost dávat dítěti helmu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem rozpolcená :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
Vladi dneska má pršet celý eden, hnus :frowning2: Mě zas už několik dní bolí v krku, ale je to už lepší teda.

Kačí beru zpět ten posl. příspěvek, našla jsem to, že se postavila o ruce :slight_smile: Mě se totiž štěpán opírá o nohy a staví se, tak jsem myslela, že Bětka to dělá stejně :sweat_smile:

píšu jednou rukou, chovám štěpulu, to je ale hrozně pomalýýýý :angry:
11. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
přítel je taky proti helmě, že prý si tu přece nebude štěpula v bytě pařit hlavu v helmě :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to co píšeš ty, mě taky napadlo.
11. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Vladi tak to je mi vás líto teda. Ale já bych asi radši jela autem :sweat_smile:

Kačí tak než jsem stihla zareagovat, tak jsi to už napsala :grinning:
Já předtím měla taky Bětuli na kolenou, ale teď jsem jí odlifrovala nach postel :grinning: Zatím tam teda huláká, ale věřím, že šlofíka hodí :grinning:
11. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Kačí asi tak nějak, myslím, že přítel na to má rozumný názor. Na druhou stranu s ním není celý dny, viď? :sweat_smile:
Ale i když já sama to nemám ráda a Háňa to nemá ráda :grinning: , my jsme taky vyrostli bez helem a naopak nějaký šrám byl kolikrát hrdinský :grinning:
Mě fakt přijde, že se teď výrobci zaměřili na matky s dětma a cpou jim kolikrát nesmysly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
Uf, jsem vám byla nevěrná s Kynychovou a jsem zpocená jak myš. Musím dát dítěti najíst a pak do sprchy.

Katchul, zapomeň na helmu, je to fakt PITOMOST a jenom další výmysl jak z nás matek strašpytlů tahat prachy :angry: :angry: :angry: Helmu uznávám POUZE při sportech jako je kolo, lyže, u dětí ještě třeba tříkolka, ale jnak neee. Dyť by v ní pak musel chodit všude, protože bez ní by to neuměl :astonished:
11. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Hezké ráno.
Tak u nás dneska vtávačka v 7.30 - to teda byl asi rekord nebo co:slight_smile:. S tím, že bylo jen jedno kojení ve 4.45. No, tomu říkám hezké spinkání:slight_smile: :slight_smile:. Kéž by to tak zůstalo

Počasí venku teda hnus hnus hnus, co?
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
A jsem tu až teď páč jsem od rána žehlila a žehlila a žehlila.
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
V současné době se fakt vymýšlejí samé kraviny a blbiny, jen aby dostali spooooustu peněz z rodičů.
11. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
Souhlas :grinning:

Holky já se úplně třepu vzteky. Začetla jsem se do diskuze o dětském plavání dětí alergiků a jak to vůbec nedělám, tak jsem musela zareagovat na jednu krávu vesmírnou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Napsala toto:
myslím, že plavat chodí spíše ženské, které se dětem věnují a dá se u nich předpokládat vyšší míra odpovědnosti než v průměrné populaci
Já se vzteky třesu ještě teď :angry: :angry: :angry: :angry: To si jako myslí, že mámy, které plavat nechodí z nějakého důvodu se svým dětem nevěnují? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (berte ho jako blijícího)
11. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak tak jsem tady teprve ted baf :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme vstavali sice v 7.30, ale papali jsme o hodku dyl a jeste nechtel spinkat a musela jsem trosku poklidit curbes doma a ted chci delat domaci tiramisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: me prijde, ze nic nestiham. Vcera mel prcek skoro cely den sileny zachvaty, nemohl se vykadit, tak porad jen rval a vecer jsem z nej byla na prasky a manza dorazil jeste pozde z prace, takze jsem byla mega nasr.......

Kaci, to je nejaka pipka inteligentni, co to tam pise, ne?
11. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
autor
Peti tak to je mi líto, že má Honzík bolení :frowning2: Holt zatím asi rourkovat a kapičkovat a až se začne víc hýbat, tak se to bude lepšit :wink:
Já už jsem na tuhle pipku narazila i v jiných diskuzích a někde jí i vyfuckovaly. Evidentně je vydlabaná jak stará kánoe :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tohle totiž může napsat jen dement. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blijící)
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
No, me materska jeste neprisla, cekam pristi tyden.
Ale dneska dorazi ta manduca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem fakt zvedava :wink:
11. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
A ještě vlastně asi nejsem zodpovědná matka podle ní :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To je fakt k.nda :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
11. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
No to se nedivim, ze ji vyfackovali :grinning: Tohle je diskuze pro normalni lidi :grinning:
11. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
Peti my jsme to vlastně napsaly že mateřská, ale on už je to rodičák :frowning2:
11. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
autor
V týhle ne, tam s ní dokonce jedna souhlasila. Ale v jiný, už nevím kde. Psaly jí tam něco v tom smyslu, že všude dělá jen zlou krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: No s takovýma názorama se ani nedivím. Já fakt na takový věci nereaguju, ale tohle mě tak pobouřilo, že jsem si to neodpustila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
No jo, me to vubec nedoslo. No, ja mam zatim materskou, to se da. Ten rodicak bude masakr :unamused:
11. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Jinak jsem pridala par novych fotecek. Muzete mrknout :dizzy_face: Jdu delat to tiramisu nez se prcek vzbudi. Zase se zjevim :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
Rodičovská mi taky ještě nepřišla. Mateřská byla fajn, ale tohle je tedy nic moc. Nedovedu si představit, že bych z těch 7.600,- vyžila, byla-li bych s Ondráškem sama. To by byla hrůza.

Katko, to je ale nějaká pořádná pipina dementní. To jsou teda názory, ještě, že si ty diskuse moc nečtu. Bych se musela zvencnout.
11. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Hrusti, fotečky jsem viděla, hezké:slight_smile:.
11. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Hrusti, mrkni do IP.
11. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak jsme byli u zubaře všichni 4 a nikomu nic nedělali, jupí :slight_smile: Nelince jen mrkla na zoubky a dala razítko do průkazky a máme přijít v prosinci a chválila, že nemá dudlík, tak jsem řekla, že má a prý to na zoubkách není vidět.
11. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Peti já už koukala a super, jak se tam Honzík chechtá :grinning: :grinning:

Alí mě přišla včera :astonished: A o tuhle diskuzi jsem zavadila omylem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Martí tak super. A co ta rýma? Doufám, že už jste všichni v poho.
Jo, jak tu budeš a nebudeš? Abychom ti v pravý čas popřály hezkou dovolenou :wink:
11. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.