• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Alco, diky :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Hmm, tak nevím, kde se ta rodičovská fláká, ale já ji mívám na účtě kolem 14tého. Tak uvidíme.

Marti, to je super, že jste byli tak pěkně zubařsky úspěšní. Dovolena neohrožena?
Peti, nemáš zač.
11. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
Ondrášek na mně usnul, tak jsem učinila pokus přenesení do postýlky a jsem zvědavá, co z toho bude.
Normálně včera přes den spinkal dopoledne 70 minut a odpoledne 80 minut. To jsem ještě neviděla :astonished: :astonished: :grinning:
11. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Teda Alí, z Ondráška se stává spáč, z Bětky nespáč :frowning2:
I když včera usnula i odpoledne. :wink:
11. čer 2009 v 11:24  • Odpověz
Třeba mu po těch sedmi měsících konečně dochází, že spánek je hezký a užitečný. A že je za ty měsíce značně nevyspalý:slight_smile:. Anebo je to jen nějakej omyl:slight_smile:, i když velmi příjemnej.

Tak golfky budou, je to švýcarská značka Wisa Gloria a jsou velmi podobné Peg Peregu:slight_smile:. A jsou hezky tmavo-světlo modré:slight_smile:, snad se nám osvědčí a hlavně se budou líbit Ondrášulkovi.
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Tak jsme z krámu doma, bankomat mimo provoz :angry: :angry: :angry: Jinak u nás azůro, tak možná přeci jen po o s tou baji ven půjdeme...

Mně rodičák přišel dneska a o vyžití mi ani nemluvte, tenhle měsíc mi z toho dochází ještě ke všemu poslední splátka na školné 2500, tak si umíte představit co mi z toho zbyde :confounded: Budu muset škemrat u manži.
Hanko, teď je tam hezky, ale mrkneš-li se na CHMI na radar tak se blíží nějaké bouřky, no třeba to Prahu mine?
Venku se udelalo fakt moc pekne. Prcek se kazdou chvilkou vzbudi a az se napapame, tak vyrazime na prochajdu.

Hani, a co studujes?
11. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ali a cena? A jakej je to pls odkaz na to počasí na radaru?

Peti už nic, měla jsem školné na splátky na 4 roky po dokončení studia
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ale ještě to chvíli potrvá než se to sem přižene (snad).
11. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
hi hi a která barvička je dobrá a která špatná :confused:

Tak to je super cena, nemáš odkaz jak vypadají?
11. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ja jsem koukala taky na net a Američani předpovídají, že by mělo pršet kolem poledne. No, zatím žádný mraky nevidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale CHMI bude určo přesnější :wink:
11. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
:astonished: jste nějaký vzdělaný kde hledat počasí, já koukám max. z ona a na meteopress :zipper_mouth:
11. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Prcek uz je vzhuru, tak se vzdaluji, papa :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Hani já taky koukám z okna :grinning: :grinning: :grinning:
Ale taky poctivě sleduju každý den předpověď počasí :wink:

Alí a dají se ty golfky někde vidět?
11. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
tak jsem se probrali a jsme zase tu :slight_smile:))

normálně dítko nemá skoro hlad, divný
11. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
autor
Áááááá, šípková Jájinka se probrala z komatu :grinning: :grinning:
Tak Bětka slupla oběd a teď si ho dělám jááááááá :sunglasses:
11. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz
Katko jsem dočetla to téma a asi se budeš zlobit, ale já nesouhlasím... Já ten příspěvek chápu úplně jinak a nemyslím si, že ta holčina chtěla říct že ty co s dětmi nechodí plavat se jim nevěnují... Obávám se že to blbě napsala a ještě blběji to vyznělo.
11. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak jsme zpátky z půlroční prohlídky a z hexavakcíny.....vážíme 8040g a měříme 73,5cm.....a máme začínat s příkrmama...takže vás "zkušené" matky :grinning: poprosím ještě jednou o rady. Moc jsem doktorku neslyšela, protože Kubíno po očkování už tam nechtěl být :wink: a ona mi dala nějaký papír, že tam to mam napsaný, jenže tam je jen recept na domácí polívky :slight_smile: Vím, že se tady o tom mluví dost, ale znáte to, dokud se vás to až tak netýká, tak to čtete NE TAK POZORNĚ :slight_smile:
koupila jsem první lžičku brokolici a květák (mrkev neměli), tak tím začnu a pak začnu přidávat příkrmy s bramborama a pak až s masem? Je to tak?? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Hrusti....Honzula už je velkej kluk....ty jo....moc hezký.... :slight_smile:
A když už mluvíte o tom počasí, nejsou nějaké stránky, kde by se dalo najít počasí zpětně, konkrétně na nějakém místě?? :wink:
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
vladi já nevím jak je to se začínáním s jinýma věcma...všude říkaj začínat s mrkví, ale proč to netuším no...

Jukni tady: http://www.hami.nutricia.cz/cs/vy-a-vase-dite/4-6-mesicu/4-6-vyziva/zaciname-s-prikrmy/ Je to docela fajn popsaný
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
ducky...tsssssss :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
autor
Hani já to už četla, ale ta Hupcza to tak myslela. Předtím tam napsala Karle, že píše bludy a přitom ona jen zkopírovala nějakou studii. Navíc jak jsem psala, narazila jsem na ní i jinde a vždycky byla velmi radikální a nikdy to nevyznělo jako její názor, ale jako svatá pravda. Navíc nemá daleko k urážení.
Ale to je fuk, s tebou se kvůli tomu dohadovat nechci :grinning:
Myslím, že tady vždycky ctíme názor jedna druhé a necpeme si nic. Tak v tom budeme pokračovat a já nebudu číst jiné diskuze, které mě jen rozčilují :grinning:
11. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Jo a Hani mě nenaštve jiný názor, mě nakakává to podání. A to tvoje bylo zcela v pořádku. Vyjádřila si svůj názor :wink:
11. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
jj taky se nechci dohadovat, je mi jedno, kdo chodí nebo nechodí plavat. Asi tu holčinu holt chápu jinak no. :slight_smile:

Tak kočárkování se nekoná, je to hnus černej :angry: séřu na to, půjdeme až navečer vyzvednout tátu na parkoviště a s čokliskem

bych si měla udělat oběd a kruuuuutě se mi nechce :confounded:
11. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
ty vogoo,to je mazec venku
11. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
hnus velebnosti
11. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
A už tu bouří, jdu obědvat, papa
11. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
jinak Tom snědl půlku mrkve s bramborem s chutí a dal si cca 80 mlíka na to :grinning:
11. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.