• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani ještě že jste nešly. By jste dostaly pěknýho plavajze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě se akorát setmělo u oběda a začlo to práskat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji dobrý, tak vidíš :grinning:
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
ducky,,,no jeden den to má tak a druhej onak, uvidíme :slight_smile:)) ty jo to je počasí a manža má jít domu na oběd, chudák
11. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
Hani.....děkuju... :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
tma jako v pideli a není slyšet slovo :confused:
11. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
autor
Jo Vladí a máte pěkné míry. Bych málem zapomněla :grinning:

Jáji však on si zvykne. Hlavně že ti vůbec papá. :wink:

Hani :grinning:
11. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
fakt děsný to počasí, ještě, že jsme všechny pěkně doma na koňovi :slight_smile: :grinning:

Vladi já sice začala s mrkví, ale Štěpánek se jí ani nedokl, takže jsem pak na radu doktorky začla s brokolicí a tu papal, takže mrkev jsem dala vlastně až jakou druhou nebo třetí, pak už jí jedl. Doktorka mi říkala, že prostě mám začít tou první lžičkou, ale že nevadí když to nebude mrkev. Jinak mrkev se doporučuje první proto, že na ní nejsou žádný alerg. reakce :wink:
11. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
jééé Štěpánkovi vše nej k 7 měsícům :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
Vladi téda míry máte fakt pěkný, Kubík bude velikánskej chlap asi :slight_smile:
autor
Kačí :grinning: Já teď momentálně koníkuju i s Bětkou, páč se mi odplazila z krtků a začala si tykat s mým svetrem :sweat_smile: A podotýkám, že je pěkně chlupatý :sweat_smile:
autor
Jéééééééééééééééééé a jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :grinning:

Štěpánkovi vše nej k dalším pidi narozeninám :grinning:
11. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
díky, díky :slight_smile: ale štěpula si to ani nezaslouží, dnes jsem z něj už fakt na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky ho mám na klíně.
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Hm a Vlaďky Kubík musel mít teď někdy půl roku. Tak to mi uteklo a přitom většinou koukám na pasy :pensive:
11. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Tak já s ní musím pryč, páč kňourá, že se jí to nelíbí. Tak si jdeme hrát, Bětuška pak stejně půjde spinkat, tak ať si jí užiju :grinning:
11. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz
my taky ven nejdeme,je tam fakt hnusne :rolling_eyes:
ja se ted pokousim uspat to moje zviratko, snad zabere :unamused: nejradsi bych zalezla do postele s knizkou :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
Peti se ani nedivím. Tady se trochu časí, ale stejně bude všechno mokrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě včera přišly 3 knížky od Terryho Pratchetta. Už jsem jednu začala číst, ale jde to pomalu :grinning:
11. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ja si beru obcas knizku sebou na prochazku do parku, ale moc toho neprectu, protoze jak se nehybe kocarek, tak je prcek vzhuru :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
Peti mám stejnou zkušenost. Máma mi říkala, že my jsme chrněli, že nás vždycky někam postavila a hotovo. Tak já teda nevím, proč Bětule nespí :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Tak u nás se chrní a já obědvám :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
hmn, u nas taky, ale nevim na jak dlouho, protoze dneska jeste nekakal, tak cekam, ze budu za chvili vzhuru a budeme spolecnymi silami rodit hovinko do plenek :sweat_smile: ja jsem musela koštnout to tiramisu a fakt se mi povedlo, jsem holka sikovna :grinning:
11. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
no já už se těším na tu bublaninu, ale obávám se že si budu marně říkat že nesmím ochutnat :grinning:
11. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
autor
Bětka taky už nějakou dobu chrní. A byla děsně roztomilá, páč tam řvala, tak jsem přišla, pohladila, nandala dudlík a dalá jí do ruky takovýho zajíce. Ona si ho pomuchlala a vytuhla :grinning:

Hani tak zkušební malý vzoreček se musí, ne? :grinning:
11. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
No jo jenže znáš to, jeden kousek... :grinning:
11. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
hmn, tak u nas uz se nespi :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
Kačí....my máme takovýho plyšovýho tygra....když usíná a řve, tak mu ho dám, jako že tam není sám, a on ho taky poňuchňá.....aspoň chvíli, než začne zas hulákat... :slight_smile:
Jinak já mám dnes fofr, takže nevím, jestli ještě sem vlezu.....ale teď něco musím udělat a večer jdeme na koncert - hrozně se těším. No a předtím máme se známýma ještě srazík na kafčo....takže mám toho moc... :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Kačko....já taky začala brokolicí (2lžičkama) - první lžičku mrkev nikde neeměli a já už byla tak zvědavá, jak bude reagovat, že jsem mu to chtěla dát už dnes....ty ksichtíky co dělal, to bylo úžasný :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
autor
Hani :grinning:

Vladi tak kdyby jsi se tady už neukázala, tak si to všechno krásně užijte :wink:
11. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Kuk a BAF,
tak jak se máte při odpoledni?

Ondrášek dnes spánek jen 35 minut, takže jsme se vrátili do starých známých kolejí.
Jo, a jinak golfky jsou fajn a Ondrovi se v nich líbí, hned jsem ho do nich zkusila posadit a líbilo se mu to:slight_smile:. Až budu mít čas, dám nějakou fotečku do alba, abyste se mohly mrknout.

Jinak jsme dnes baštili zahradní zeleninku a chutnala nám velice:slight_smile:.
11. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahoj Alí, tak to jsem na fotku kočárku zvědavá :wink: A zahradní zelenina byla celkem hit i u nás a myslim, že Kačka taky psala, že Bětce moc chutnala :slight_smile:

Kačí Ty jsi brala HA Logest??
11. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Katchul, ahoj, přejeme Štěpánkovi vše nejlepší k měsíčninám, už sedmým:slight_smile:.
11. čer 2009 v 15:44  • Odpověz
autor
Alí a jak jste se tak rychle ke golfkám dostali? Vždyť jsi psala snad předevčírem, že budeš teprve vybírat? :astonished:

Jj, Kačí, psala. Máš paměť jako slon :grinning: Bětce strašně chutnala. :wink:

Bětulda jde za 15 minut do pelíšku,tak se jdu poňuchňat a pak přijdu.
11. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.