• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
zahradní zeleninka chutnala?? zrovna jsem si říkala že jí kupovat nebudu,že mu to nepojede :grinning:

jinak jsme byli venku, docela fajn :grinning: koupila jsem dvě velké balení beby do zásoby, sakra to mizí to je děs
11. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Jé sorry, já úplně přehlédla tvůj dotaz.
Jj, brala jsem jí a ta mi začala všechny mé váhové problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zase vím o holkách, které jí braly a nic, všechno v pohodě.
11. čer 2009 v 15:47  • Odpověz
Tak jsem něco vhodila do alba a jdu krotit Ondráška.
11. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
autor
Jáji ta je fakt dobrá a chutná, tak jí určo kup :wink:
11. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
jůů kočárek pěknej, dost podobnej peg peregu :slight_smile:) joo a koukám že má Ondrášek pyžamka jako Tomík :wink:
11. čer 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
Alí pěknej. A kde jste ho sehnali? A takhle rychle? :astonished: :astonished: :astonished:
11. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Ali, ty golfky vypadaji fakt dobre, a za tu cenu neber je :wink:
11. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
Jajinko, opravdu mu šmakovala, je to dobrý - já to taky vždycky ochutnám:slight_smile:.
Co mu dám zajtra? Možná už něco s masíčkem? Můžu?

Vladi, hezké míry má dítko Tvoje.

Katko, mrkla jsem na net do bazarů a našla toto, neměla jsem přehnané požadavky a tento vůz vyhrál:slight_smile:. A ta paní, která ho prodávala mi ještě včera v noci nabídla, že by mi ho mohla předat dnes - chtěla v Průhonicích, ale když jsem ji vysvětlila že nejsme motorizovaní a že by to znamenalo jet s Ondráškem busem, metrem, busem a pak to tahat zpět, byla tak hodná, že přijela až k nám domů. Super. Dala jsem jí něco navíc:slight_smile:.

Jj, je hodně podobnej Peg Peregu. A super barvička a hezky se řídí, zkusila jsem si to zatím po bytě. O víkendu vyrazíme ven:slight_smile:.
11. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
Jo, Ondrášek usnul v lehátku, tak kdyby z toho byla alespoň půlhodinka:slight_smile:.
11. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
Ještě se musím pořádně seznámit za který čudlík a páčku tahat, abych položila záda úplně do lehu či do sedu, odstranila či otevřela madlo, složila kočár, atd.. Ale to snad brzy zmáknu:slight_smile:.
No, a ta cena, prostě super.
Ali: tak to je paní hodná :wink:

my se jedem na kočár podívat v neděli, na peg perego
11. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Mne prisla dneska manduca, tak se s ni musime taky seznamit. O vikendu planujeme vylet za Miksem do Hrusic, tak ji mozna vyzkousime :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
Jaji, a jaká pyžamka máme stejná?
11. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Tak teď nevím, jestli pořídit ještě něco podobnýho do Rumburku nebo ne a vozit tam a sem tyto golfky.
11. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
Ali,,,to se zajíčkem s C&A a takové bílé s něčím světle modrým, nevím co tam je :slight_smile:))
11. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Tak bubloša si bublá v troubě a zatraceně voní...nevím nevím co dovezeme na chalupu :sweat_smile:

Ali golfky super, fakt krásný, perego přes kopírák :grinning: a ta cena paráda!!! Tomu říkám kup. Nechceš mi takhle vybrat sporťák? :grinning:
11. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Alí aha, tak to je super. A paní teda byla hodná :wink:

Peti tak pak poreferuj, o manduce jsem taky uvažovala :wink: A v Hrusicích jsem byla xkrát, byli jsme 1x i v muzeu Čapka :wink:

Jáji nové nebo bazáčové?
11. čer 2009 v 16:15  • Odpověz
ducky..bazáčové, od kámošky Anacondy :grinning:
11. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Katko, manducu taky mám a těším se až ji budeme používat více, pořádně si seřídím ty pásy a popruhy a bude to. Budu ji nosit na výlety s sebou:slight_smile:.

Hanko, jj, je to bezva kup a vypadají fakt dobře ty golfky, tak snad nám udělají dobrou službu.
11. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
jáji máš foto? pliko? jakou barvu?
11. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
autor
Jáji aha :grinning: Kde ty kočárky furt bere? :astonished: Vždyť já viděla na bazaru min. 2 inzeráty :grinning:

Alí takže jí zatím taky nemáš moc vyzkoušenou, viď?

Hani bublaninka voní až sem :grinning:
11. čer 2009 v 16:21  • Odpověz
holky luxus, měli byste ji vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (nikoliv blijící smajlík :grinning:)
11. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Tak já jí snad teda taky zkusím :grinning:
11. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
Zatím ne, jen jsem nosila Ondru doma když jsem třeba luxovala, věšela prádlo atd.. A asi dvakrát jsem s ním šla na procházku, ale jen v blízkosti našeho domu. Ale je to hrozně pohodlný, dítě tam není zkroucený, a člověka nebolí ruce, krásně se ta váha dítěte rozloží.

Hanko, mňam mňam, bublaninka.
11. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
A jaká že je to bublanina?
11. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Nazdar drbny :wink: kdo vás má dočítat??? :grinning: :grinning:
já hlásim sbaleno a Míšova máma si vzala holky až do 18, tak tu ležim s nohama nahoře a vegetim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to jsem čekala jaký dnes bude chaos :wink:
11. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
11. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
marti ahoj, no ti jsi šikula :dizzy_face:
11. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Hani...jsou to ty světle modré ze stříbrnou a je to Pliko

ducky...ona je děsná šmelinářka :grinning:
11. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.