• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak my se chystáme koupat. Bětka je mlsná koza a odmítla Hami rýžovou kaši s banány. Vypila sotva 70 a už krčí nos a nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme byli taky venku, protoze prcek nechtel odpoledne spinkat, tak na chvili vytuhl v kocarku, ale jen na chvili. tak doufam, ze ho za chvilku nakrmim a bude spinkat minimalne do 4 :wink:

Marti, uzij si dovolenou, nech ditka tatkovi a pekne relaxuj :grinning:

Mnam bublaninu bych si taky dala, ale co moje linie :grinning: No, jsem si koupila dzinove kratasy, jako velky optimista jsem si zkousela vel. 42, ale byly male, tak jsem si musela vzit o velikost vetsi :grinning: A to nemam cas se poradne najist a stejne nezhubnu:angry:
11. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
no holky tuhej byl ale jen půl hodky, najednou plac, tak sem dala dudla a spinka a ja bumbam vinko
11. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
hrusti,,,kéééž bych měla velikost 42 :sweat_smile:

ale já to vycvičím že Kačkoooo :grinning:
11. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Velikost 42??? Tak to jsem nikdy neměla... To mohu jen závidět, i když se svou konstitucí bych to nikdy neměla. Ale ještě tak 10 kg dolu alespoň, to by bylo supeeeeeer.

Já se začnu tak za hodinku snažit dát Ondrovi kašičku a pak pokusit do postýlky.
11. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak jsem tu.

MArtí užijte si dovču. Bude tam určitě nádherně. Nahlas závidím :dizzy_face: .

Dítko spí už od sedmi, byla hrozně unavená, málem jsme nestihli večeři a koupando.

Hi hi hi, velikost 42 jo? To je blbej vtip :grinning: Takový číslo ani neznám :confused: No co no...ale bublaninu jsem ochutnala s chutí, se ráno zacvičilo a zítra se taky zacvičí tak co no.
11. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
mě tak napadlo, dlouho se neukázala Priorita co?
11. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
hmn, tak u nas se jeste nespinka. sice u papani vytuh, ale ted vedle vriska, tak cekam jestli se do 5 min uklidni

Hmn, vel. 42 jsem mela, ale to uz je daaavno, ted mi po tehu zbyly oplacane boky, prdelka a brisko :angry:
11. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
není náhodou pryč? nebo to možná byla a už je zpátky? nevím...
11. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Hani...jukla jsem a na koníka píše ale na nás prdí :unamused:

jooo 42 jsem taky míííííváááááávalaaaa, minulý čas je hodně minulý :grinning:
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
no jo, to už je trochu klasika s tím prděním :zipper_mouth:

jo o časech dávno minulých netřeba mluvit, proto nekoukám na starý fotky, kde jsem měla skoro poloviční váhu :sweat_smile: :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
no to máš pravdu

jinak jsem si udělala sýrovej popcorn a kde je jako ten sýr nevim :angry:
11. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Holky dávám odkaz na zajímavej textík, je tam vysvětleno proč prckové v noci pasou ze spaní, budí se atd... Vím , že nás tu mělo tenhle problém víc. U nás to teda sedí i ta separační úzkost asi už se projevuje.
http://www.maminkam.cz/spanek-kojencu-6-az-9-mesicu/

Jáji tak popcorn bych si taky dala, ale mám strach, že by to vzbudilo Štěpánka ty rány. On je nějakej lehce vzbuditelnej poslední dobou :cry:
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky, ja se s vami pro dnesek loucim, jdu natahnout nozky a za chvili chrupkat, at neco naspim :wink: brou noc :grinning:
11. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
hezký článek, my jsme ještě v nižší kategorii :grinning:

popcorn jsem sežrala, hrůůůůůůza
11. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Holky takovej intim dotaz jo...slyšely jste o menstruačním kalíšku? Neuvažovala jste o něm některá?
11. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
slyšela ale já do toho nejdu :sweat_smile: od nás z lednovek to používá jedna holčina
11. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak my ještě nespinkáme, kaši z lahvičky vysosal, pak se ještě napil čajíku a řičí, chjooooo.
11. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
A je spokojená? Já se tím probírám dneska celý den. Kdysi když jsem o tom četla poprvý, tak mi to přišlo všelijaký, nechutný, nehygienický atd. ale co o tom čtu víc a víc tak víc a víc zjišťuju že opak je pravdou a normálka to zvažuju :confused:
11. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
no ona je spokojena, rika ze to je naprosto v pohode a existuje nekolik druhu prej
11. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
Tak jsem tady :wink: U nás se chrní od 19.45, padla za vlast :grinning:
Já pak dělala véču a čučela na VKV, ke kterým ještě na chvilku odběhnu.

Co jste tady vtipkovaly s velikostí 42? To jsem taky mívala :sweat_smile: Ale zase budu, páč to vypotím s Jájinkouuuuuuuuu :grinning: :grinning:

Hani kolegyně si to s velkou pompou objednala a vůbec to nepoužívá. Nevím, já na tohle nejsem. Já používám i tampony s aplikátorem, páč se mi nelíbí strkat tam za tím prsty. To by mi to asi musel nandavat manžel :grinning: :grinning:

A článek jsem nestihla, ale přečtu :wink:
11. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Taky jsem o tom slyšela, ale na sobě to praktikovat nebudu.
U nás ticho v ložnici, tak že by???? Tak co banánová kašička, kolik jí Bětka vysosla?
11. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
Mno nic, tak budu sondovat jinde :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak o tom menstr. kalíšku jsem jen slyšela, nijak mě to nezaujalo, spíš naopak, takže podrobněji jsem to nezkoumala. Teď ale po porodu mám strašně silnou MS, dost mi to vadí. Naštěstí bolesti žádný, ale musim měnit vložku nebo tampon snad každou hodinu a půl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
11. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
jo jo Kačko to vypotíme, budem chodit každý týden a počkej jaké z nás budou kočeny :grinning:
11. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
katch byla jsem na tom stejně, myslím že je to jen o nedostatku informací, právě že mě už vložky a tampony s..ou a po porodu si musím kupovat i na den ty noční a tohle se zdá být řešením
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jaji, Katko, moc to nepřehánějte, ať nemusím pak lézt kanálama.
Jdu se koukat na Ordinaci, teda spíš si u toho odpočinout a pak hodit koupel.
11. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Frčím na manželky, hezký večer :wink:
11. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hani jj taky potřebuju ty noční, je to děs. Máš pravdu skoro nic o tom nevim, tak já to nastuduju :slight_smile:
Chystám se taky do vany a umýt vlasy, ale krutě se mi nechce. Zítra jdu hned ráno na ty odběry se Štěpánkem. Doufám, že nebude lejt, jdu tam pěšky.
11. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ali...se nebooj :grinning:

jinak já ještě ms nedostala a to skoro nekojím :confused:

ale holky mám nového gynekologa, jsem to říkala Martince :slight_smile:))
11. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.