• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Jáji a jsi spokojená? Myslim s gyndr. :wink:
11. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
katch já to nikomu nevnucuju, to vůbec :slight_smile: jen jsem chtěla říct že ze začátku jsem ragovala úplně stejně, ale pod váhou informací jsem nucená změnit názor a to ho ještě nemám doma :grinning:
11. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
Já dostala MS dýl jak měsíc po tom co jsem přestala kojit.
11. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
A teˇˇd už fakt frčím. Tak brou..
11. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
katch,,,jeste nevim, jdu tam za dva tydny :slight_smile: na pankrac
11. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
autor
Jáji si piš. A pak budeme taky 3x přeložený větříčky jako Kačenka a Martinka :grinning:

Alí potvůrka vypila jen 80 :angry: A přitom Hami na dobrou noc banánovou normálně jedla. Začínám mít podezření, že jí chutnají ty obilné. Zas na druhou stranu lepek už jsem vyzkoušela, tak by to snad mohlo být už v pohodě :wink:

Kačenko tak dobře dopadněte. :wink: Hele mě ještě tak napadlo, jak ti vlastně lidi říkají? Jestli ti neříkám nějak, jak se ti to třeba nelíbí :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Holky já ale i spím s tampónem. Vložky bytostně nesnáším a navíc bych pak celou noc musela spát na břiše :stuck_out_tongue_closed_eyes: , aby to nikam neproteklo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
no já teda zatím vložky na noc, ale děs běs, někdy to přes noc nemám vůbec a někdy až na zádech :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Dneska jsem po kaši už nekojila, tak to je super, že bychom odbourali druhé kojení? To by bylo fajn, ovšem co mám dělat s těmi mými prsy, které produkují moc mlíka??:slight_smile: Asi mi bouchnout nebo co.
Ondrášk zblajznul asi 140 té kaše:slight_smile:.
11. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
Týýý jo, když to tak čtu ani tu MS dostat nechci:frowning2: :frowning2: - to bude hnus silnej - jak průtokáč určitě. Na to se teda netěším. A jsem taky zvědavá, kdy to ke mně dorazí.
11. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Alí já jsem to poprvé měla silný a po druhé to šlo. Ale za co jsem ráda, před HA jsem to měla velmi bolestivé a teď ne. Tak snad to vydrží :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
chjo sleduju osud Matýska od Maovy, chodila do prosincovek, má to holka hodně těžký a já jí tak držím palce :pensive:
11. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Jáji ona porodila brzo, viď? A píše do těch extrémních nedonošenců nebo kam?
11. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo jo moc brzo, 2x předtím mimčo nepřežilo :cry: píše do společného termínu Maminky únor 2008 nebo tak nějak :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
Katko, mám ta prsa odstříkat nebo to mám nechat?
11. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Alí já neodstříkávala. Ale pokud tě vyloženě bolí, tak odstříkej jen trošku na uvolnění.
Ony si musí zvyknout, no :sweat_smile:

Jáji já vím, četla jsem to. :frowning2: Je to smutné. Na druhou stranu to s tím doktoři nic nedělali, když 2x donosila dítě jen do 20tt?
11. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
ani nevim, vim ze o tom psala ale uz si to moc nepamatuju, kazdopadne ji strasne preju at to zvladne, tohle me vzdycky zamrazi a obzvlast kdyz psala do diskuze kam sem chodila, tenkrat jsem tam chodila kdyz prisla o to druhe miminko :pensive:

tak doufam ze ho ty dva andilci ochrani a on to zvladne :pensive:
11. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
Jáji už jsem to četla. Co na to říct, tohle je vždycky sázka do loterie. Dětičky buď přežijí, většinou ale s následky, nebo to vzdají :frowning2: Pouze malé procento se ze všeho dostane a je normální.
Je to vždycky hrozně smutné, číst takový příběh. :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jasně, musí si zvyknout, ale to bude teda něco, páč já je mám pořád hodně nalitý a furt z nich něco teče:slight_smile:. Tak jo, nechám to být, odstříkám jen trošku stejně jako v nemocnici když jsme byli - to jsem tam normálně měla boule všude, to byl děs.
11. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
no právě, každý den sleduju jak na tom je :pensive:

ty jo jako manža ještě není doma, je stále na pivku po volejbale :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Manžel mi před chvilkou volal, oni ještě pořád se školí, dostali i nějaké úkoly, které musí do zítra zpracovat, no to je ale vopruz. Na sobotu hlásí hezké počasí, tak bychom někam mohli vyrazit jako rodinka, no uvidíme.
11. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Alí teda, ty bys mohla kojit trojčata či co :sweat_smile: No, budeš to mít těžší, ale prsa si snad jednou zvyknou.
To teda nechci vidět, až budeš přestávat. To asi bez medikace nezvládneš :sweat_smile:

Jáji teda, bych mu to vytmavila. Jako kdyby si někdy ještě zkusil ceknout, že jsi na koni, tak bych mu řekla, že je to pro tebe to samý jako když on je v hospodě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na sobotu se těším, akorát my musíme na nákup a uklízet. No, ale snad chvilku najdem :wink:
11. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
ducky...mi povídej, prej do půl desáté budu doma ha ha ha a to jako chodí každý čtvrtek po volejbale :rolling_eyes: tssss

se docela na zítra těším, snad to tu zvládnou, musí a my to snad taky přežijem :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
Katko:slight_smile::slight_smile:, asi to jednoduché nebude no. Ale doufám, že to zvládnu!
Jaji, přesně tak - on v hospodě, tak ty na koni. Tss, jen ať si dovolí něco povídat!!!
11. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
autor
Jáji musíme to zvládnout a chlapi taky. Já se teda ani nebojím, vím, že ten můj to zvládne. Jen mu budu muset ještě jednou vysvětlit, jak udělá kaši :grinning:

Alí zvládneš. Jako kdysi nekojily, tak zase musí přece :grinning:
11. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
už dorazil :grinning:

no tak mlíko snad zvládne udělat, doufáááám
11. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Přeji všem dobrou noc a zítra Katko papa!
11. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
autor
Jáji zvládne. Musíííííííííííííí :grinning: Nebo bude poslouchat řvoucího Toma, páč zaplej mobil určo sebou mít nebudeš :wink:
11. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
asi pojedu 18:15 at mam cas se v klidu prevlict
autor
Alí dobrou a zítra se těšíme :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.