• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Dobré ránko,
u nás noc taky nic moc a to jsme nikde nebyli :wink: Jen Bětka se opět nějak budila, kolem 1 dokonce nebyla k utišení, zavírala pusu na dudlík, tak musela na kozu.

Jo, ale ráno úspěch, vzala si 30tku Hami 2 :grinning:
Dala jsem jí to první a asi jak měla hlad, tak pila. Nejdřív to teda strčila do pusy, potáhla, pak zkoumala, jestli to přijme na milost, ale nakonec začla pít a pila :sunglasses:
Tak zítra ráno dám 60tku :grinning:
12. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojda :slight_smile:

ducky no vidíš, ona si zvykne :wink: U nás noc jako vždy, ráno jsem si ho brala k sobě do postele v 5:15 a spali jsme do 7 cca :grinning:

ale ted se mu nejak nechce spát a mě joooooooooooooo
12. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
holky? Nedávno jste tady mluvili o nějakých sušenkách, co dáváte prckům?? To se prodává v lékárně nebo co to je??
12. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
teda kde jste kdo??? vždyť je hnusněěěěěěě
12. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Kuk....my vyrazili na chvíli ven, chtěla jsem se podívat po těch sušenkách, ale začalo pršet, tak jsme letěli domů....já si umím vybrat.... :frowning2:
12. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
no ja cekam co bude odpoledne a pak uvidim zda jit ven nebo neee

kde mame Kačenky?
12. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
fakt tu nikdo není, mám trochu času, odpoledne mě čeká balení, pak sqvoš, ještě včera jak jsme byli na tom koncertě bych chtěla stihnout skouknout Ordinaci, no prostě nestíhám.....a teď když bych i chvilku povídala tak nikde nikdo....to je hrůza....jak si to ty holky představujou??? :grinning:
12. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
dostanou černej puntík :grinning:
12. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
mně to tedy chvílema zlobí a vypadává....tak třeba jim to nejde....jinak by tu PROBOHA byly.... :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
jo a co Marti?? Ta už je ve vzduchu?? Ani jsem jí nestihla popřát hezkou dovolenou.....tak dodatečně tedy :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
joo Martinka ta se mááááááááá, bledá závist normálka

Kačka se asi psychicky připravuje na večerní cvičení :grinning:
12. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
jdete cvičit?? jÁ taky na sqvoš...:o)
teď jdu Kubínovi dát brokolici první lžičku, včera snědl dvě lžičky, jsem zvědavá dnes.... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak naše malá Zuz, která se po 2-denním zápolení narodila 5.4.2009 ve FTN, měří 61 cm a váží 5 840 g:slight_smile:). Dr. se mě zeptala: "a to jen kojíte?", a sestřička připojila:" to Vám asi teče smetana:slight_smile:)". Malá Zuz je hrozný žrout, stále si vyžaduje kojení 20 min. z každého prsu. Kdybych kojení zkracovala, řičela by a vyžadovala by "jídlo" každou hodinu, teď se snažím kojit každé 3 hodiny, v noci vydrží i 4 hodiny bez"jídla". Jdu k Vám pro informaci o PPM a rodičovském příspěvku, dostáváte je od sociálky včas?? Já jsem např. ještě nedostala PPM za duben a květen. Urgovali jste některá PPM nebo rodičovský příspěvek na Praze 10? Děkuji moc za odpovědi.
12. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
vladi...tak já dneska Tomovi dala králíka se zeleninou a jak mu šmakovalo, snědl půlku skleničky :slight_smile:)) špenát s bramborem eeeeee

mojca..já dostávala mateřskou od firmy a ted jsem jeste rodičák nedostala až za měsíc
12. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jáji....tak mě usnul....byl tak ospalý, že nechtěl, plácl mi do toho a spí....ale tak deset minut jako vždy, na dýl to nevidím....
A Tomík to jedl hned? Hned mu to chutnalo? A čím ty si začínala? a kdy si začala s masem?
Mojčo....já chodím na Prahu 5, tam mi zatím ten jeden přišel včas. No tedy mám ho mít od 1.5. a 10.6. mi to poslali....
12. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
vladi...já dala první mrkev od Hami, to se tvářil děsně, spíš jedl mrkev od Hippu, to jsem zkusila tak 3 dny, pak brokolici, ta mu jednou jela a pak ne, pak mrkev s bramborem,to docela šlo a ted už maso a to první lžičku se netvářil ale pak otvíral pusinku a smál se u toho , to neznám
12. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz
tak já koupila tu brokolici a květák první lžičku, mrkev neměli....taky to udělám tak nějak jak píšeš..... :slight_smile: tak já to tady na chvíli opustím....a jdu něo udělat.... :wink:
12. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
autor
Čauvec holky,
tak my tady včera s Alčou píšem kde a kdy se sejdem a vy nás pak hledáte :grinning: :grinning:
Jsme byli všichni na kafíčku :wink:

Vladi já koupila Hami safari a to mají normálně třeba v DM :wink:

Mojčo já mateřskou dostávala taky z práce, takže včas. Teď jsem již 2x dostala rodičák a taky včas. Navíc z Phy 4, takže nepomůžu.

Jáji králík se zeleninou byl Bětky oblíbený. Se ani nedivím, že Tomovi chutnal :wink:
12. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
no joooooooooo, já zapomnělááááááááááááááá
12. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska opet nestiham :unamused: Rano jsem byla v praci a na nakupech. Ani jsem Kaci a Alce nepsala, protoze jsem potrebovala neco vyridit a jeste na nakupy, takze bych stejne s nimi na kafco nemohla. tak priste, ju? :slight_smile:

Mojco, ja jsem byla psychicky smirena s tim, ze dostanu materskou dlouho, ale prvni mi prisla, kdyz jsem byla v porodce a dalsi v pulce mesice a ted cekam dalsi. Socialka ma na vyrizeni mesic od obdrzeni zadosti o materskou.
12. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
autor
Peti tak příště :wink: Ale to musíš dát vědět včas, páč já na Budějárnu musím vyjet :wink:

Jájinka sklerotickááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Čauves, děvčata!!!
S Katkou jsme si příjemně poseděli v kavárně na Budějárně, dětičky se oňufávaly:slight_smile:. Když jsem dojížděla domů busem, Ondrášek usínal, tak jsem ještě skoro hodinku jezdila venku (naštěstí nelilo a nebouřilo), pak si Ondrášek dal skleničku s kuřecím masem, spapal ji celou (přidala jsem do toho ještě trochu mrkve, aby toho bylo víc) a zapil zředěnou šťávičkou. Po cestě jsem se ještě na Hájích stavila pro to hotové mlíčko, tak to někdy vyzkouším.

Zatím pááá, Ondra se vzteká na dece.
12. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
já jsem dneska zavřená akorát tak celej den doma a už mě to neba ale tady je tak hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

už aby byl manža doma
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
Alí tak to jste se teda pěkně prošli :wink: Já byla ještě na tý Novodvorský a OPĚT jsem koupila džínečky Bětce. Jsem hrozná :frowning2: Ale sehnala jsem i ty pro kámošku, jsem ráda, že je neprodali. Musela jsem to tam ale pěkně prohrabat :sweat_smile:

Jáji tady před chvíli slejvák a teď zas nic. Je to jak u blbejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
ducky..no právě a nechce se mi vyjít ven abych zase za 5min zašla a doma se nduíííííííííím

hlavně nevím jak celej den Toma zabavit
12. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
autor
Tak teď je tady zase chvíli modro.
Já dala Bětuli spát, páč usnula na chvíli cestou z Budějárny na Novodvorskou. Jenže jak jsem jí přendávala do kočárku, tak se vzbudila.
Navíc po 15té přijde máma, tak ať je vyspinkaná :grinning:

Já s Bětkou chvíli blbnu, pak si hraje taky sama, hrajeme si spolu a tak :wink:
Jo a zase se potkáme na pondělku :grinning:
12. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
no u nás to je podobný ale si říkám zda mu to stačí :unamused:

jo jo v pondělí už mu bude 5 měsíců, ty jo to letí :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz
autor
Jáji tak nic moc jinýho zatím nevymyslíš :sweat_smile: A já myslím, že jim to zatím stačí. Teda Bětka už objevuje byt, plazí se kam může a ochutnává. Já jí teda chudinku moc nepouštím, páč tu máme plovoučku a dlažbu a velmi studenou, tak je na puzzlích a občas se někam vydá. Dost jí chutná noha od PC stolu :grinning:

A letí, já bych taky neřekla, že už bude Bětulce 7,5 měsíce :grinning:

A prchám na Čarodějky :grinning:
12. čer 2009 ve 13:42  • Odpověz
Katko, a jaký džínečky v CA jsou osvědčený pro chlapečka? Já že bych tam taky hodila oko o víkendu do některého CA, Ondra by taky potřeboval nové. JJ, prošli jsme se hezky, před chvilkou tu byla zase šílená buřina a slejvák, teda to je ale střídavý počasí.

Už se těším až bude Martin v noci doma a že o víkendu (snad) někam vyrazíme.
12. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
Venku je fakt hnus. Dopoledne bylo pod mrakem a zima, cestou na Budejarnu jsme se na zastavce skoro upekly ze slunicka a na Budejarne nas stihla burina. Rekla bych aprilove pocasi v cervnu :wink:

My mame zitra v planu Hrusice. Manza odjizdi pristi tyden na skoleni, tak at si ho jeste uzijeme :slight_smile:
jj, leti to, nam budou pristi tyden 2 mesice :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.