• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kde jste byli na kaficku na Budejarne? Nebyli jste v Coffee Hell :grinning: ?
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Alí kámoška je už měla a líbily se jí a nemohla teď jiný sehnat. Mají je jen na Novodvorský ve výprodeji. Když jsem tam bylaminulý týden, tak měli hodně 62, pak něco 68, 1x 74 (ty jsem dnes koupila) a 1x 80. Jsou takový normoš, s bílým páskem :wink:

Peti byli :grinning: Akorát škoda, že jsem neměla manžovu pracovní průkazku :grinning:
12. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
Jste meli sjet o par stanic metrem dal a zavolat manzu, at vytahne prukazku a zaplati :grinning: :wink:
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
autor
Peti příště to zvážím :grinning: Jako ty ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu dát sváču a pak asi už dorazí máma, tak se zatím loučím.

Jáji tak večer na Koni :grinning:
12. čer 2009 v 15:06  • Odpověz
jo jo na koniiiiii
12. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
čauky, nestíhám dnes nic a ještě jsem vytočená. Platila jsem pokutu 700Kč, jela jsem na černo jednu stanici z Pavláku na Vyšehrad, grrrrrrrr :angry: :angry: :angry:

Holky, mějte se tu pěkně a přeju krásný víkend. Jedeme na chatu a budu zpátky až ve čtvrtek. PA :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
katch...ty joo na tak dlouho jedeš? tak si to užij :wink: a revizora nakopak do zadku :angry:
12. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Katko, hezky si užij chatování:slight_smile:.
Jaji a Ducky, pěkně si zacvičte a pak podejte hlášení o svém stavu:slight_smile:.

Ondra usnul teď, tak jsem zvědavá, kolik minut bude spinkat a hlavně, jak pak bude večer usínat. No, od 12 je vzhůru takže teď u kojení už byl značně znaven. Večer bude zase kašička a jsem zvědavá, jestli bez kojení jako včera:slight_smile:.
12. čer 2009 v 17:13  • Odpověz
Ducky, tak se Ti v kavárně nelíbilo, jo? Tak příště jdeme jinam:slight_smile: :slight_smile:.
12. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
My jsme byli venku. Prcek spal odpoledne asi hodku, tak si chvilku zdrimnul v kociku, doufam, ze bude vecer utahany, aby brzo spinkal :wink:
Kacul, uzij si chatu a hlavne, at vyjde pocasi :slight_smile:
Kaci, Jaji, pak poreferujte vase dojmy ze cvica. tedy pokud dojdete domu a budete moct sedet u pc :wink: :grinning:
12. čer 2009 v 18:42  • Odpověz
ha jsem tu první, Kačko snad si dojela :sweat_smile:

jsem myslela že tam chcííííípnu, jdu do vany, jsem spocená jako to prase ajako rudá v obličeji furt :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
Tý voeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako já se teď připojila, musela jsem si namazat chleba k večeří :wink:

Holky to byl děs. Spocená jako čuně jsem byla snad i na pipině, funěla jsem jako stádo slonů v říji, skoro sem to neudejchala a lektorka si tam capkala jak kdyby se nechumelilo :grinning:
Nic pro mě, dokud nebudu mít fyzičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jáji už jsem se domluvila s manžou, zkusíme to zvládnout tak, že mu Bětku předám na Koni. Takže až to další pondělí jdeme na stepy :wink:

Alí mě se tam líbilo, jen u manži v práci bychom to měly se slevou :grinning:

Kačí užijte si chatičkování

A teď to nejlepší na konec, zpráva od Martinky:
Ahoj, cesta ok, Neli spala. Je tu krásně, sluníčko a vedro, jsme nadšení. Pa :grinning:
12. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky, tak jste si daly do těla, koukám. No, ani Vám to nezávidím.
Tak to jo, Katko:slight_smile:, mně se tam taky líbilo ve Vaší společnosti.

A děkujeme za zprávu od Martinky, fajn, že se tam mají hezky.
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Alí daly, až moc. Ale Jájinka je moje holka, páč je taky rudá až na pr... když sportuje :grinning:
A příště si na nás musíte udělat víc času, abychom si vás užily :grinning: A taky půjdem do toho Hájka :grinning:
12. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
myslím že Kačka to shrnula za obě :grinning: ano ano rudá až na prdeli a to mi vydrželo až domu, by mě zajímalo co si ty lidi asi o mě mysleli :grinning:
12. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Katko, to je jasnýýýýýýýýýýýýýýýý!!!!
Příště už se mi do toho nikdo nepřiplete:slight_smile: :slight_smile:. A rádi Vás uvidíme do prázdnin, než se rozprchneme z Prahy.

Ondrášek po kaši hezky usnul, tak snad se mu budou zdát pěkné sny a krásně se vyhajá. A opět už nechtěl dokojit, tak to je super. Takže už dvě kojení mám nahrazena jídlem.

Já bych byla taky rudá - jsem taky ten typ.
12. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Při pohledu z okna se mi ani nechce věřit, že bude zítra hezky. Ale kéž by bylo a mohli bychom vyrazit na nějakou delší procházečku - asi do Průhonic bych to viděla.
12. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
chjo tak jsem se dočetla že se Matýskův stav dost zhoršil :cry: :cry:
12. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
Jáji to já taky byla rudá ještě v tramvaji. Si říkám, že mě třeba zachraňovala ta sportovní taška :grinning:

Alí určitě, domluvíme se :wink: Já v podstatě kromě úterý a středy můžu kdykoliv :sunglasses:
Já zítra ráno zkusím dát víc toho UM a kdyby to klaplo, tak bych jí na to fakt převedla a vyprdla se na kojení.
Doufám, že mi při tom výkonu nezkyslo mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A já taky doufám, že bude hezky, chceme na brusle. Manža je má tady půjčený na vyzkoušení už asi 14 dní a ještě se k tomu nedostal. :unamused:

Holky moje, ráda bych si tu s vámi povídala, ale všechno mě bolí, tak se půjdu natáhnout. :confused:
Omlouvám se, ale sedím tu zkroucená na tvrdý židli a to se momentálně mému zadku vůbec nelíbí :grinning:
Tak dobrou noc maminkám i miminkům.

Mmch Bětka se vzbudila, když jsem přišla domů. Kočička moje. Jinak to tu ale ti moji miláčci zvládli na jedničku s hvězdičkou.

Papa :sunglasses:
12. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Katko, dobrou noc, budu ráda, když se sejdeme:slight_smile:.
Ty už kojíš ale málo viď? Kolikrát denně? Taky to vyzkouším a uvidím, co Ondrášek na UM...
Fajn, že to Tvoji drahoušci zvládli.

Prosím Tě, a ještě mi napiš, kde je ta diskuze, na kterou jsi reagovala, ráda bych si to taky přečetla, díky.
12. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
autor
Alí ještě nakukuju, než vypnu PC. Kojím 3x denně a 1x v noci :wink:

A diskuze je v Kojencích a jmenuje se Plavání kojenců může být nebezpečné pro děti alergiků :wink:

A fakt už jdu :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahooooooooooooooooooj holky, tak koukám, že hezké počasí Vás také asi vyhnalo ven, co???

My dnes vstávání už v 6 hodin, ale jen jedno kojení, a to až před 5:slight_smile: :slight_smile:.

Martin byl velmi brzy ráno fotit v centru Prahy (než se tam přiřítí davy lidí a mělo to ten správný nádech) a jak se vrátil tak jsme vyrazili pěšmo do Dendrologické zahrady. Chodíme tam sice často, ale tentokrát to bylo jako připomenutí si hezké svatby před třemi lety - ne sice na den přesně, ale když ono se v pracovní den takhle vyrazit nemůže, no.:slight_smile: :slight_smile:. Dnes tam probíhaly svatby, oddávala paní starostka (stejně jako nás) a když jsme se už vraceli z procházky zahradou, byla zrovna mezi svatbami pauza, a tak jsme jí a její spolupracovnice oslovily a zavzpomínaly jsme na naši svatbu - a ony nám poblahopřály k tomu, že nám to vydrželo a že máme tak hezkého synka. Paní starostka si mne dokonce pamatovala:slight_smile: :slight_smile:.

Venku jsme byli od 9.15-16.30 a dooooooooooooooooost jsme se připálili. Ondrášek byl celou dobu hodný, až teď řičí, je ospinkaný, no. A zase ne a ne zabrat.

Tak se těším, kde všude jste byli Vy:slight_smile: :slight_smile:.
13. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoooj holky...nezapoměli jste na nás???Jsme od Velikonoc na Slovensku.....jak se máte?Nebudu mít čas přečíst všechno za 2,5-3 měsíce,napište prosím jak se která máte,ju?
Máme 10 zubů,chodíme za 1 ručičku a na všechno říkáme ne-ne.....papáme nejradši mlíííííko..ach jo,ale není to na nás samo vidět.....v noci pořád pije mlíko..co vy?paaa zatím
13. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Ahoooooooj Kate,
to jsem ráda, že ses nám ozvala a je vše v pořádku.
Stále tedy na Slovensku? Nebo už zpět?
Zrovna tuhle jsem na Tebe vzpomínala jak se máš a kde se touláš:slight_smile:.
13. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
AHoj holky,
hlasim ze ziju :slight_smile: Dneska jsme byli cely den na vylete - v Hrusicich a u znamych a dorazili jsme az pred chvilkou. Ale koukam, ze jste byli asi vsichni na vylete nebo nekde venku. Prcek byl vzorky, jen u znamych chvili brecel, ale pak vytuhnul :wink:
Jinak na me asi leze nejaka ryma, uz to citim v nose, tak jsem si uvarila bylinkovy caj, dala vitaminy a snad to prejde. To je z toho blbyho pocasi. Hlavne, aby to nechytil prcek :frowning2:
13. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
Koukám, že jsou všichni v luftě, tak přeji dobrou noc.
13. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
sorry, ale my měli včera celkem hektický den. Lezla jsem na koně jen dopo a to zrovna nešel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My jsme včera dopo byli nakoupit, pak jsme se vrátili a že vyrazíme na brusle. Ještě jsme se stavili za mým tátou ve Žlutých lázních, kde byla nějaká akce pro děti a Záchranka tam měla stan :wink: A jen jsem vylezla ven, tak mi manža říká všechno špatně, naši jsou tady. Měli přijet až v neděli. Doma nebylo naklizeno, samo nic upečeno, navíc krásně, tak jsme byli natěšení na ty brusle a prd. Tak jsem koupili cestou zákusky a švihali domů. Nakonec to byla docela příjemná návštěva, ale prvně jsme byli docela nakakaní. Nakonec když odešli, tak jsme ještě vyrazili na ty brusle a znovu jsme se stavili za tátou, páč prvně na nás neměl čas.
Večer jsem byla tak hotová, že jsem se svalila k Zemřít mladý a nehýbala se :grinning:

Jinak jsem si přečetla, že jste měli hezké dny a čtu, že se nám vrátila zatoulaná ovečka :grinning:
Kate ahooooj, jsme si říkali, co s tebou je, že je to mnohem víc jak měsíc :grinning:
Ve zkratce u nás, máme spodní 2 zuby, Bětka dělá paci, paci, staví se a skoro sedí. Říká mama, tata, papa, baba a ham, to jí jde nejlíp :grinning:

Jo holky a úspěch veliký, Bětka dneska vypila 120 UM :grinning: Takže pomalu fakt přestanu kojit. :wink:
14. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
ahoj holky,

já sem taky lezla dopoledne, když to nešlo... My byli včera u babičky a dorazili až kolem 19:30 domu, docela pozdě na Tomíka, ten chrupal v autě chudík, usnul už v Tescu v nákupním košíku :sweat_smile:

jinak dneska taky nebudu, musim uvařit a po obědě jedem na kočárek :slight_smile:)) ráno jsem v 7 žehlila, blázen cooo :grinning:

joo a koupila jsem dítku zase zeleninu s králíkem, včera mu opět jela a dal by ještě ale nebylo :sweat_smile: No dlabe pěkně, akorát ho chci naučit na čajík, aby zapíjel papů

ducky...bolelo tě něco? mě neeee, musíme na stepík :grinning:
14. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,
dneska ma byt hezky, tak pocitam ze vsichni budou opet pryc :grinning: Nam dneska odjizdi tatka na cely tyden na sluzebku, tak si ho jeste musime uzit :wink:

Kaci, Betus pije jen 120 ml? Honzula ted v klidu dava kolem 150 ml, vecer 160 ml a jeste by si dal :slight_smile: No, holt je rozezrany po tatkovi :slight_smile:
Jinak na me vcera zaútocil nejaky bacil, tak jsem do sebe nacpala bylinkovy caj a paralen a dneska lepsi, tak snad se to nerozjede :confounded:
Hezkou nedeli!
14. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky,
ač spálená jak blázen ze včerejší procházky šla jsem s Ondrou ven a to na dvě hodinky, a on v kočárku dlouho spinkal, já zírááááám. Takže jsem mu ještě něco koupila na sebe a něco k papu v Albertovi. Martin je s maminkou na výstavě kaktusů.

Jinak nám teda zelenina s králíkem vůbec nejela, sice snědl to, ale nic moc obličeje u toho. Takže dneska zkusím krůtu:slight_smile: nebo dušené jehněčí, uvidím.

Tak se zatím mějte, páááápááá

Odpoledne se, možná, pojedu podívat za nákupy sama, chlapci budou doma.

Ducky, super, že Bětka tak pěkně začala pít UM. Já bych na to taky najela, ale ta moje prsa, holky, to je hrůza. Ondra z nich nesosá od 17.30 cca do 5 do rána a mně tak protečou, až byl mokrej ručník, kterej jsem si do pyžama dala. Co já s tím budu dělat????
14. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.