• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
No ja jsem dneska vystartovala s prckem ven na prochajdu a na tom slunicku jsem si uvedomila, ze jsem se taky mohla namazat kremem. Ale byli jsme vicemene v parku ve stinu, takze snad nebudou zadne citelne nasledky.
Alco, vidis, jak se Ondrasek lepsi s tim spinkanim. Jo a na zastavu laktace existuji nejaka homeopatika, tak je muzes zkusit :wink:
14. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
Brej večír :grinning:

Jáji na stepíky jdeme, v pondělí to objednám :wink: A naštěstí mě taky nic nebolelo, ale na HEAT půjdu, až budu mít fyzičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peti Bětka zatím pije 120 UM a pak jí vždy dokojím. My se snažíme na UM přejít, takže na to jdu pomalu. Začly jsme 30tkou a teď už jsme na 120 :wink: U nás je to hrozný úspěch.

Alí zkus Ondrovi dát to UM a pak myslím, že je pro tebe jediná šance opravdu např. ty homeopatika :sweat_smile:
Jestli se ti doteď ta laktace neuzpůsobila, tak bys asi hodně trpěla, pokud bys to zkoušela jen tak :sweat_smile:
14. čer 2009 v 19:23  • Odpověz
ducky...se nemusíme objednávat tam prostě jen přijdeme a cvičíme :wink: a až získáme kondičku tak půjdeme na HEAT :slight_smile:))

joo juk do albaaaa
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v letu, jsme zpět z chalupy, bylo to super. Jen Kája má hroznou rýmu :frowning2: Povyprávím zítra. Jdu do vany a s MM na telku. Tak brou..
14. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Jáji cože? Jak to víš? Já jsem s tím teda zítra ještě nepočítala :astonished:

Hani hezký večer :wink:
14. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Jáji tak jestli to víš jistě a myslíš to vážně, tak můžeme jít. Já akorát budu muset předat Bětku 17.48 na Koni manželovi :wink:
14. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
neee zitra nemuzu :slight_smile:)) pristi tyden juu?? a vim to jiste, chodila jsem
14. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
autor
No, tak já tam stejně radši zítra zavolám :sweat_smile: Jen pro jistotu :wink:
14. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
viděla jsi kočárek???
14. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Akorát jsem dojela alba a chtěla jsem ti jít napsat, že má Tomík super bourák :grinning:
14. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
vid??? jsem ho tam zkousela dat do lehu a lebedil si :grinning:
14. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Hezký večíííííííííííííííír,
tak co dětičky už spinkají?
Odpoledne nakonec program jinej, nějak se mi v tom vedru nechtělo courat po obchodech, a tak jsme poté co se Martin vrátil z centra a dali jsme si všichni pozdní oběd, vyrazili ven, myslela jsem, že to bude na chvíli, ale nakonec jsme byli venku zase dlouho:slight_smile:. Ondrášek totiž opět spinkal!!!!! A to asi 1,5 hodinky, neuvěřitelné. A teď asi dvacet minut hajá v pelíšku, usnul už u kašičky ani se nestačil něčeho napít, snad to nevadí (?).

No, s tím odstavováním a ukončováním laktace to u mne bude asi fakt problematické:frowning2:, bojím bojím.
14. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Tak to je super. To už v tom teda vlastně Tomíka můžeš vozit, když bys někam jela sockou, co? :grinning:
14. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
no ono by to šlo i v pololehu,ale on furt zvedá hlavu pacholek :grinning:
14. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Hezký kočík, Jajinko,
Ondrovi se v golfkách také líbí, včera i dnes si to užíval:slight_smile: :slight_smile:. Neprotestoval být v lehu, pololehu a někdy za odměnu dokonce i v sedu:slight_smile:, to byl nejšťastnější:slight_smile:.
14. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Alí tak já asi začnu závidět spaní :grinning: Bětka teď spí dost děsně a vstává brzo :frowning2:
A odpoledne usnula až po hodině a to přesně kousek před barákem. Tak jsme nakonec sedli na půl hoďku na lavičku, aby se trochu prospala :confused:
A to, že se moc nenapil nevadí, akorát se ti asi vzbudí dřív, že má hladík. Ale třeba taky ne, uvidíš :wink:
Hele a kvůli té laktaci, nechceš si zavolat na gyndu?
Jo, ale nejdřív zkus UM :wink: Bětka už ho pije, hurááááááááá. :grinning: Zítra zase zvednu dávku a zkusím větší dudlík :grinning:
14. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ali,,,jsem shlídla fotečky ze včerejška, je vidět že se mu tam líbí :grinning:
14. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Jáji to je moc brzo :sweat_smile: , jen ať pěkně hajá.

Já Bětce jak golfky tak sporťák taky zvedám do sedu, páč ona prakticky už sedí :grinning:
Ale taky to dělám jen na chvíli a pak jí zase chudinku sundám :grinning:
14. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
Katko, myslíš, že mi na gyndě pomůžou? :slight_smile:
Jasně, že zkusím UM (někdy v tomto týdnu ho udělám a jsem moooooooooc zvědavá na Ondráškovu reakci). To je fajn, že Bětuška už pěkně bumbá, za chvíli budeš mít pokoj:slight_smile:.
14. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
Alí na gyndě ti když tak předepíšou prášky. Ale to nejsou asi ty homeopatika. Ty asi budou volně prodejné, pokud bys nechtěla klasické. Každopádně na gyndě by ti s tím měli pomoct a poradit. A podle toho, co popisuješ, tak to asi jen tak nepůjde. Mě se třeba ty prsa přizpůsobily poměrně rychle, ale jestli si musíš dávat ručník do pyžama, tak to je docela síla :sweat_smile: :frowning2:
A já bych klidně kojila, kdyby to k něčemu bylo. Ale myslím, že moje mlíko přestalo být výživný po tom 5tém měsíci, do 5,5 měsíce přibrala jen 20 g :frowning2: A navíc fakt potřebuju sundat kila a nechci se bát, že Bětce předám nějaké škodliviny :sweat_smile:
14. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Katko, ono to kojení je super - rychlé, levné, celkem i příjemné. Klidně mohu kojit dál, zdá se, že Ondra po mém mlíku hezky rostl a přibíral. Ale zase si říkám, že je třeba postupně přestávat a odnaučit zcela, abych ho nekojila kdoví do kdy.

Jj, musím v pyžamu něco mít - tuto noc to byl ručník:slight_smile: :slight_smile:. Je to fakt síííííla.
14. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Alí přesně tak, ale ... Taky nechci odstavovat pak závisláčka :frowning2: Ale u mě je fakt ta největší motivace v té váze a v tom, že bych řekla, že to Bětce už nic nepřináší :frowning2:
Jako prý neexistuje pojem slabé mléko, ale nevím, co jsem teda já měla.
Včera jsme vylévali zamražené zásoby a musím se přiznat, že mi to bylo chvíli líto, když jsme si uvědomila, že už jí kojit nebudu, že nebude závislá jen na mě :cry: To jsem zvědavá, co budu dělat, až si přitáhne domů chlapa :grinning:

A tvoje laktace je teda fakt síla :astonished: Bys mohla být dárkyně :grinning:
14. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Katko, no, je to síla, ale představ si, že když jsem chtěla odstříkat, tak to nešlo, no chápeš to?
Teď už asi odstříkávat nebudu, nebo se mi toho bude tvořit čím dál více:slight_smile:, a poteču až do smrti.
14. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
slabé mléko existuje, jinak taky nevim co mam ja
14. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Alí :grinning: :grinning:
Ne, neodstříkávej teda. To je fakt síla :astonished:
Zavolej si fakt na tu gyndu, co ti poradí, když to máš takhle hodně.
14. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
Jáji taky si myslím. Jak to, že Alča kojila plně do 7mého měsíce a Ondra krásně přibíral?
A jak to, že mě Bětka téměř přestala přibírat v 5ti měsících? Jako ať mi to někdo vysvětlí, když mlíka na množství jsem měla dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky,
dnesni noc byla hruza :rolling_eyes: Prcek byl vcera protivny, nevim, jestli poznal, ze neni doma tatka. Vecer usnul pozde, predtim vyzahnul 190 ml :astonished: :astonished: :astonished: , tak jsem si rikala, jak dlouho vydrzi, ale od pulnoci uz zacal pobrekavat, musela jsem mu nahazovat dudel a pokazde jsem myslela, ze me asi sni i s dudlikem, caj nezabral, tak ve 2 hod. rev, tak jsem mu daval napapat a vzbudil se opet v 5.45 hod :angry: A to ted posledni dobou zase pekne spinkal od 20 hod do 5 hod., tak nevim, jestli mel hladik z toho vedra :rolling_eyes:

Ali, tak zkus ty homeo, ricinus communis 15 nebo 30CH.

Kaci, tak to jo, ja jsem si rikala, ze by Betka mela po 120 ml hladik :slight_smile:

Jaji, Tomik ma pekny faro.

Holky, tak rikate, ze H.E.A.T. je narocny?
15. čer 2009 v 07:39  • Odpověz
ahojky....tak se hlásím po víkendu....byli jsme pryč, a bylo to super.....jen to vždycky hrozně rychle uteče. Byli jsme si i pro kočárek - ten quinny speedi raven, tak už v něm taky Kubíno trandil. Jen nemá madlo, tak ho musím dosehnat, protože mi tam tedy chybí.....
Jáji.....pěkný golfáče.... :slight_smile:
Hrusti....ty máš tedy jedlíka, otesánka :grinning: 190 ty jo :slight_smile:
15. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Holky, jen rychlé kuk, za chvíli vyrážím s Ondrou do nemocnice na vyndavání stehů, snad tam nebudeme moc dlouho čekat a bude vše v pořádku. Mějte se!!
15. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Vladi, tak nam vyfot novy kocik, at se pokochame :wink:
15. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.