• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Hani my jsme to úplnou náhodou pronakupovaly s Jájinkou v Bille :grinning:

Martí tak ta věta s Kačkou se ti fakt povedla :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
takže pokud budeme zdravé, tak čtvrtek 23.4. ve 14 u Hájka :dizzy_face: zváni jste všichni tady , jmenovat nebudu, abych někoho nezapomněla, to by byl malér :wink:
8. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
autor
Martí tak to je fajn :grinning:
abys jí pak na mě neukázala a řekla, že tahle teta to chtěla posunout :wink:

Hani měli tam něco obzvlášť zajímavého?
8. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
teda dejte pokoj s Tescem, nebo tam naběhnu, jen nevím kam všechny ty věci mám dávat? nemáme místoooo :sweat_smile:
8. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
My jsme, Hanko, taky trochu zmokly když jsme šli hudebničit:slight_smile:. Tak to je úterý v pohodě:slight_smile:, uvidíme jak nám to vyjde s kojením. (míváme to většinou 8.30, 11.30, 14.30) Kdyžtak bych přijela později, aby byl nakrmen a nebyl na cestu nevrlý.
autor
supéééééér :grinning:

Holky já jsem prase. Už jsem v půlce kelímku té zmrzky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Manža není doma, tak mám pré :grinning:
Ahááá, takže čtvrtek, jo?
8. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já zdlábla ochucený tvaroh vanilkový, mňam mňam.
autor
Alí a my ti zatím sníme dort :grinning:
Katko, to nevadí, kvůli dortu tam nejdu, ale kvůli Vám:slight_smile:.
8. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
Alí tvaroh byl jistě dietnější než ta moje zmrzka. Když manža mi jí nikdy nechce dovolit, páč je drahá. Tak když tu není, tak jsem si jí koupila :sweat_smile:
autor
To je jasný, však to byl fórek :grinning:
No koupila jsem sadu 3 letních overálků, sadu body s kr. ruk., klobouček s botičkama, pak v puntanele jinej klobouček a to je snad všechno. Že bych řekla že tam měli něco vyloženě úúúúžasného, to tedy ne, ale slevy dobrý :wink:
8. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
já měla čokolku a ještě se chystám na brambůrky :grinning:
Hani v každém Tescu nebo jen někde?
autor
Hani tak to bude Kája kočka :grinning:

Martí taky dobrý :grinning: Přijď za mnou do chlívku :grinning: :grinning:
Katko, je ta zmrzka dobrá? Já tedy nejsem zrovna zmrzlinovej typ, ale ségra jo, chtěla by ji vyzkoušet, ale chtěla by slyšet nějaké reference:slight_smile:. Já vím, že to byl fórek.
8. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
Kačí chro chro chro, už jedu :grinning: :grinning:
8. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
Martí, pošli brambůrky :dizzy_face:

Holky jako dneska jsem jela na Prosek s golfkama a jela jsem metrem a myslela jsem že vyletím z kůže, když stojím s kočárem na eskalátorech směrem dolů a dvě ženský se prorvávaly kolem mě, div kočár neshodily. Tak jsem jim řekla že to snad nemyslej vážně, cpát se kolem kočáru, když vidí, že neprojdou a oni se ani neotočily a šly dál. No chápete to??? :angry: Příště si na ně s sebou vezmu ducky a ta je zbuší na hromadu, viď Katko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já si ještě asi dám amarantové lupínky - jsou mňami a mnohem zdravější než chipsy.
autor
Alí ta zmrzlina je naprosto, ale naprosto úžasná.
Mám vyzkoušenou Baileys - ta chutná fakt jako kdybys pila ten likér a teď dlabu jahodovou a přijdu si jako kdybych opravdu jedla jahody se smetanou :grinning:
Kámoška měla příchuť cheescake s jahodama, ale moc spokojená nebyla, říkala, že jí vadily kousky sušenek.
A Jájinka dneska pěla ódy na čokoládovou a nedoporučovala moc vanilkovou :wink:
8. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
Marti slevy byly v Českých Budkách a v Letňanech, tak bych tipla že to bude všude, docela se vybrat dalo :wink:

Ali haagen dazs je výýýýýborná, lepší zmrzku neznám :wink: Miluju příchuť cheesecake :dizzy_face:
8. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Lidi jsou hrozní, taky to nesnáším když na eskalátorech musí někdo rychle lítat kolem kočárku, nebo když se postaví těsně za mne, oni prostě nepřemýšlejí!!! Je to k zbláznění a jsou na zabití.
8. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Martí :grinning:

Hani si piš, bych jim dala za čepec :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by si nedaly za rámeček, nány :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Alí ty jseš tak vzorná, jak ty to děláš :wink:
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Katko vidíš a mně zrovna ty sušenky chutnaly :grinning: Baileys nejela Honzovi, mně docela jo, pak jsme měli pekanové ořechy, brownies a kokosové sušenky a všechny byly super. Akorát je to fakt hutný, neobsahuje vzduch, takže stačí pár lžiček :wink:

Ali moje řeč :angry:
autor
Ty jo já už jsem jí skoro sežrala. To jsem ale dobytek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ali co jsou amarantové lupínky?
8. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Vzorná? V čem?
autor
Hani kéž by :sweat_smile: Já nějak furt dlabu a dlabu a je hutná, ale je to prostě zmzlinka a tý já můžu hodně :sweat_smile:
autor
Alí s tím jídlem.
8. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.