• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
bré ránko,

dneska super noc, od půlnoci spal v kuse do 6:30 jupíííííííííííí a pak hodku a půl u mě v postýlce, jsem spokojenááááá

hrusti...ajaj noc nic moc :frowning2: ale neboj, já mám jednu noc super a druhou horší, jak na houpačce

Ali...držímě palečky

a kdepak máme Kačenku?
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
autor
Tady :grinning: :grinning:
Já jsem sice vzhůru asi od 7mi :angry: , ale vylezly jsme až před 8mou a než jsme se nasnídaly a tak :grinning:

Tomáškovi všechno nejlepší k 5ti měsíčninkám :grinning:

Vladi vyfoť :wink:

Peti H.E.A.T. je pro trénované. V pátek byla spalovací hodina, ovšem když jsme nemohla popadnout dech a srdce mi bilo jak na poplach, tak to jsem asi nespalovala, že? :grinning: Takže jsem si šla svým tempem, abych to udýchala a tudíž spalovala. Ale stejně, stepík bude lepčejší, kór pro mě, bývalou tanečnici. Háňa má totiž super sestavy :grinning:

A dneska Bětuška vypila 150tku + dokojení a dokonce s větším dudlem :grinning:

Alí dobře dopadněte, hlavně ať to má hezky zahojený :wink:
15. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
jůůů děkujeme Kačíííí, tak a můžeme jít hajat :grinning:
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Jééé a Vladčině Lucce je 14 let :wink: Tak to hezky oslavte :grinning: :sunglasses:
15. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
To jste jako čekali na mě, jo? :grinning: :grinning:
15. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Dobré ráno,
tak dneska zase v letu :slight_smile: Za chvíli razíme s baji na prochajdu do lesa. A jako huuuustý, jsem si musela vzít manžovi 3/4, protože normálně fakt nemám co na sebe :astonished: A jako oni mi jsou jak hr na pr, to je strašný :sweat_smile:

Jinak noc dobrá, jen 2x si zaplakala, ale stačilo pohladit a pak spala až do 7:30 :dizzy_face: Tak nevím jestli náhoda spojená s rýmou nebo jestli pomohlo že jsem jí dala tmavé povlečení na okno místo závěsu. Dnes to otestuju znovu.

Odsávání teda běs a hrůza, chudinka malá, musela jsem ji skoro zalehnout, abych ji vůbec odsála.. Řvala jak tur ale povedlo se. Snad se to oproti víkendu už i trochu zlepšuje.

Jáji golfky krásný :dizzy_face: Budeš spokojená, uvidíš. Já už jsem Káju na chalupě dala taky na chvíli do sedu, sice si sama ještě nesedla, ale jinak sedí krásně, tak ono se to nepo..

Vladi hoď foto. Máte nakonec ten použitý nebo nový?
15. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Hani co je hr na pr? :grinning: Jako že tě obtahujou? :grinning:
To já bych se asi do manžových nevešla. Má hubenější nohy než já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ty voe, tady zase řežou ty silnice a OPĚT u našeho auta, který stojí už na to vyřezaným :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a nějaký šmejd nám ukradl anténu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. čer 2009 v 09:20  • Odpověz
noo spánek se moc nekonal teda, dal si 10min, hmmm

a asi to mělo být že jí sednou jako prdel na hrnec? nebo neee :grinning:
15. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
tedy ja jsem rozlustila jen to pr.., ale to hr.. netusim :grinning:

Kaci, vy mate tedy smulu s tim rezanim. Tak aspon sousedi vi, kam nemaji parkovat ... vedle vas :wink:

Dneska nejak nesel kun, co?
Nam za chvili dorazi babuse z Berouna, aby si pekne uzila Honzika. To jeste bude rada, ze za 2 dny pojede domu, tam ma vetsi klidek :grinning:
15. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
Už mě to fakt sejří s tím koněm :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, aspoň jsem něco udělala, že? :grinning:

Peču tohle:
http://www.apetitonline.cz/recepty/1474-eierschecke-alias-vajecny-kolac.html
ale je to nějaký na prdlačku. Mám to všechno nějak řídký, přitom jsem to dělala přesně podle receptu. Tak jako fakt nevím. Navíc prý pečte hodinu, já už peču dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:

Jáji že by? :grinning:
15. čer 2009 v 16:00  • Odpověz
hrnec na prdel :grinning: :grinning: :grinning: jako že mi jsou fakt dobře a jemu jsou volnější a to je fááákt děsný :sweat_smile:

já jsem od rána nic neudělala, dopoledne jsme byli s baji vozit, pak přišel MM z práce, páč mu není dobře (:grinning:) a teď se nějak nemůžu dokopat. Je tu bordel jak v tanku, prádlo na vyprání, další na žehlení...no co vám budu vykládat...zase začal novej tejden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:09  • Odpověz
autor
Hani a jak se cítí Baji jako vdaná paní? :grinning:
A okoukla si jí ten kočárek?

Jáji tak trefa, si dobrá :grinning:
15. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
ducky...já to taky používám :slight_smile:)

jinak já jsem byla venku, Tomíkovi koupila něco na sebe žee, když mu je těch 5 :slight_smile:) teď peču třešňovou bublaninku :slight_smile:)
15. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
autor
Já chtěla jít ven, jenže jsem ten koláč pekla místo hodiny dvě a to mi trochu zkřížilo plány.
Teď jsem ho vyndala, otevřela formu a celý se trochu rozkydnul. To, co odpadlo je ale dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Každopádně už ho asi péct nebudu. Nevím, co jsem kde udělal blbě, ale nevypadá jako na obrázku ani smykem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
15. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
já radši dělám jednoduchý věci :slight_smile:) příště udělám šlehačkovou bábovku :grinning:
15. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
autor
Ono to není složité. Jen z neznámého důvodu jsem měla směsi hodně tekuté. Fakt nevím proč.
Teď jsem si nakydala zkušební vzorke na talířek a je to dobrý. Akorát že to můžu servírovat jako hromádku :grinning:
15. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Tak jsem Vám ten kočárek vyfotila :slight_smile: Jen se omlouvám za pozadí a tak, ale máme ho v kolárně. Zatím s ním nejezdím, než objednám to madlo....o víkendu jsme ho jen testli :slight_smile: Koupili jsme nakonec ten starší a jsem ráda, je to fakt zbytečný.....k tomuhle ještě byla pláštěnka a nánožní,tak jsem spokojená...
Jinak Kačí....díky....to je hrozný, jak to letí..... :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:33  • Odpověz
ty joo Lucce je 14, tak vše nej přeju :wink:

ducky...mno jooo, hele já vlezla na váhu a zas mám skoro o kilo nahoře, to už není možný :frowning2:
15. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
Jáji....a Tominovi taky jen to nejlepší.....cos mu koupila na sebe?? :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
Vladí pěknej. :wink: Tak hlavně ať se v něm Kubíkovi dobře drandí :grinning:
Jo a ta fotka jak pase je super :grinning: :grinning:

Jáji já ti něco poradím. Přestaň se tak strašně pozorovat. Ona dost dělá i psychika. Když budeš šílet, tak nezhubneš. Hoď se do pohody, choď na stepík (samo se mnou) a jinak se hýbej, snaž se jíst rozumně a uvidíš, že to půjde :wink: Když budeš furt úzkostlivě hlídat, jestli hubneš, tak to nepůjde :wink: Mám to odzkoušený. :sunglasses:

A dítě mám vzhůru :grinning:
15. čer 2009 v 16:39  • Odpověz
vladi...no mikinku bez kapucy bílou, overálek bez nohavic za 59kc a lacláče na 1,5 roku za 39 no nekup to zeee :grinning:

ducky...mno jooo ale ja mam pocit ze furt musim zrat :((( a uz ted musim zhubnout skoro 7 kg abych měla jako před těhu :cry:
15. čer 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Jáji a jíš správně? Myslím jako správné potraviny?
15. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
ducky...no samo že ne :frowning2: když mě chutnaj ty nesprávný :frowning2:
15. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
autor
Jáji tak to mě vesměs taky, ale snažím se. Např. už dávno jsem vyměnila bílé pečivo za celozrnné. Snažím se dělat spíš rýži, brambory, těstoviny. Ty jsem jeden čas kupovala taky celozrnný, jenže pak mi do nich nalezly ty moly a od tý doby jsem je nekoupila. Maso převážně kuřecí, někdy hovězí, občas prasátko :sweat_smile:
15. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
no jo jenze ja mam bokem slany tycinky a tak :(( si nemůžu pomoct od těch chutí, ale spíš se bojím že mi to dělá ta antiko

celozrnný mám radši :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:54  • Odpověz
no jasně....nekup to, to chápu :slight_smile:
Jinak holky....u nás polívky žádný velký úspěch nemají, no ani malý.....jak to bylo u vás??
15. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
ducky...nicméně budu chodit cvičit 2x týdně, už jsem domluvená s manžou
15. čer 2009 v 16:57  • Odpověz
autor
Vladí my polívky ještě nezkoušeli. Zatím jedem jen ve skleničkách. :confused:

Jáji tak to chválím. Já až Bětku utnu, tak budu cvičit i doma a až se Martinka vrátí, tak zase vyrazíme na brusle a to jsme se taky domlouvaly 2x týdně :wink:
15. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Holky, ahooj.
Když jsem měla čas a chtěla na koně, tak NEŠEL, co se to tady děloooo???

Jajinko, vše nejlepší Tomáškovi k dnešním 5měsíčninám.
Vladi, vše nejlepší Lucce k 14tinám.

Jinak kontrola v nemocnici dobrý, prý je to v pořádku, vypadá rána dobře, samozřejmě si Ondrášek v ordinaci poplakal, ale stehy jsou venku, ještě nemáme jít týden do bazénu a jinak už k nim nemusíme. Jen kdyby se nám něco nezdálo, tak hurááááá.

Teď tu mám maminkuk, Štěpánku, přijde ještě tatínek a Martin, takže nás tu bude habaděj:slight_smile:.

Zatím pááááááááááááá
15. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
ducky...já se doma nedonutím :( a na stepík jsem chodila sama, takže v pohodě, ale tak za měsíc nebo dva chci zkusit zase heat :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.