• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kačko.....já myslela ty příkrmy ve skleničkách....taky polívky nedělám, špatně jsem to napsala....nějak mi je nechce. Zatím tedy začínáme od čtvrtka, tak jsem se chtěla zeptat, jak ostatním šmakovalo a jestli hned a nebo taky si musely zvyknout :slight_smile:
Alčo....děkuju za přání....a je super, že máte stehy venku.... :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:51  • Odpověz
vladi...mě je někdy chce, někdy ne, podle mě si musí zvyknout
15. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
autor
Vladí aha, tak já na polívky ve skleničkách ještě nenatrefila.
Já pak chci vařit, ale až tak po Bětčiným roce :wink:

Jáji tak to já zas jo. Doma si zatancuju, stačí 30 minut denně a kila půjdou dolů :wink:

Alí tak super, že to má Ondra dobrý. Teď už se to jen dozahojí a pak už bude dokonalej fešák :grinning:

Jinak holky ten koláč, jak vychladnul, tak i drží pohromadě, ale stejně je to asi poprvé a naposled, co jsem ho zkoušela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
15. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Všichni jsou už pryč, Ondrášek spinká po přejedení se kaší /myslím, že jí snědl až až:slight_smile:, udělala jsem jí dneska nějak víc a on měl pořád hlad a hlad:slight_smile:/ a já si chvilku sedla k PC, ale myslím, že si půjdu dát blahodárnou koupel a dám nožky nahoru:slight_smile:.

Zkoušeli jsme domácího robota na úklid a řeknu Vám, zlaté ruce, sehnout hřbet a luxovat:slight_smile:. Dělá to dost hluku, naráží to do předmětů a stejně po něm zůstalo na zemi takovýho prachu...

Katko, tak Tys experimentovala v pečení, jo?
Vladi, ty polévky, o kterých mluvíš jsou od jaké značky?
15. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Já tu byla, ale nikde nikdo, tak jsem hrála hru :wink:

Alí prosím tě a co to bylo zač? Jaká značka? A je to vysavač nebo samochodný mop?
My jsme totiž na to taky koukali a říkali jsme si, jaký by to asi bylo, kdyby něco dělalo za nás :wink:
15. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
Je to robotický vysavač roomba, více info zde http://www.irobot-roomba.cz/

Tak Ty sis hrála hru, jo? :slight_smile:
Já jdu do hajan, mějte se všechny krásně a hezké sny.

Kam se nám ztratila Pri?
15. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Možná bych raději zkusila toho robota na mokré čištění, tenhle mi nepřišel nic extra,
15. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
Alí díky, juknem na to :wink:

Dobrou noc.

Jo a Pri nevím, prý do Únorovek chodí :frowning2:
15. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Čau holky, hezké ránko, teda tam je ale víííítr!!!
Máme po raní dávce kojení, Ondrášek je zpět v postýlce a mě nějak bolí hlava takže nevím jestli ještě usnu, ono by to na moc dlouho stejně nebylo...

Tak co máte v plánu na dnešek? My nějaký pevný bod nemáme, když nemůžeme ještě plavat, takže pokud počasí dovolí půjdeme asi jen na procházku.
16. čer 2009 v 05:02  • Odpověz
Dobré ráno,
ted Alčo, to je hodina. Já jsem byla vzhůru ve 4:35, taky mě vzbudil vítr, tak jsem šla pozavírat okna, ale pak ještě šupkydupky do postýlky a Kája vstávala tradičně v 6:30, takže závěsy moc efekt nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vladi kočárek moc hezkej. Já se budu muset vypravit někam do krámu a zkouknout všechny a pak teprve případně lovit.

Katko kočárek baji jsem neprozkoumala, protože jsme byly jen vozit a malá je ještě v hluboké korbě. Sporťák jsem měla slíbený na ukázání až přijedu k nim, což nechci s tou rýmou, protože u Týnky jsou záněty komplikovanější. A navíc, byla jsem varována že sporťáky u Cortiny jsou malé (lůžko, sedák a tak).

Dneska nás čeká 8.měsíční prohlídka a pošta. Plavání zrušeno kvůli rýmě.

No a teď vás jdu dočíst.
16. čer 2009 v 07:49  • Odpověz
Tak dočteno, moc práce to nedalo :slight_smile:

Ali nevím jaké polévky měla Vladi, ale já jsem už párkrát koupila od Hippu, jmenuje se to sice polévka, ale konzistenci to má jako ostatní příkrmy a Káje to moooooc chutnalo. On vůbec ten Hipp má rozmanitější nabídku a Káje daleko víc chutná. Teď měla o víkendu makarony s hovězím masem a jak jí to šmakovalo a pak tu máme těstoviny se šunkou. Po všem se jen zapráší. Hami mě hrozně rozčiluje, protož ty od uk. 6 mají velké kousky a hodně vody, takkže se to lžičkou fakt blbě jí a většinu té vody vyleje :angry:
16. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
u nás se dneska vstávalo v 7, ale předtím až ve 4.30, tak jsem konečně měla zase pár hodin v kuse :wink:

Já čekám na kámošku a nejdřív vyrazíme do jednoho sekáče na Hájích, odkud máma vždycky přinese spoustu pěkných věcí a pak do Arkád. Tam dáme jídlo a pojedeme zase k nám na Eierschecke. Nakonec je docela dobrej a jak je studenej, tak i drží pohromadě :wink:

Hani já už rezignovala a taky kupuju Hipp. Ty těstoviny se zeleninou a šunkou měla předevčírem a moc jí chutnaly. Polévky jsem ale ještě neviděla. Každopádně ty kousky v Hami mi nevadí, jsou měkoučký, ale ta vodovatost pravda není nic moc. Na cesty to moc neberu, páč to kape ze lžičky. Jsem zvědavá na ty od uk. 8 měsíce, tam už mají zase rozmanitější paletu :wink:
16. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
Katko kde je na Hájích jakej sekáček?

Káje ty kousky taky nevadí a sní je, ale vadí mně, ve spojitosti s tou vodou, takže abych se přiznala Hami teď kupuju minimálně.
16. čer 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Týýý voeeeeeeeeee, Bětka si sedlaaaaaaaaa :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Hani napíšu, až to tam dneska vykoupím :grinning:
16. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
No tak to jsem zvědavá :slight_smile: žiš musím dodat nějaký fota na picasu, naposled je tam duben :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
autor
Hani hoď odkaz :wink:

A fakt to nebyla náhoda, od té chvíle si sedla už 2x :grinning: Tak už to má v pamětní knížce :grinning:
16. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Tak super, to je teda fofrník :slight_smile:
16. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Hani ona na to aspirovala. Kolikrát mi to řekla i doktorka, že si brzo sedne a taky že jo :grinning:
Přes bok :wink:
Hele Kája se zase rychle začala točit na bříško :grinning:

A jdu jí dát najíst, než sežere mě :wink:
16. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Brý ránko,

tak u nás vstávačka v 6, nenechal se ukojit ke spánku, ono asi už není čím :unamused: Pak jsme teda dáchli hoďku a teď už nic, páč jdeme v 10:30 na hexu

Ducky...Bětka je šikulka :wink:
16. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Jáji tak hlavně ať zvládnete bodanec a schrupnete si až se vrátíte :wink:
16. čer 2009 v 08:58  • Odpověz
no já doufám že se bude řehnit jako minule :slight_smile: akorát jedl před 9tou, vzal jen 100UM tak nevím zda mi vydrží
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz
autor
Tak Bětka dneska dala 180. Ale jak včera odpo, tak dneska dopo lehce ublinkla :astonished: Přitom když jsem jí to UM začla dávat, tak v pohodě. Srovná se to?

Hani tvoje máma vypadá fakt výborně. Hrozně mladě :wink: Teda ne že by byla stará, víš jak to myslím :grinning:
16. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Tak dítě ještě spí :confused: Jsem se zasekla u videí, potřebuju to projít, promazat a pojmenovat, páč jinak nikdy nevím co na tom je :angry:

co znamená lehce ublinkla? A byla na bříšku? Jestli jo tak je to normální, Kája někdy ublinkne i 2 hodiny po jídle, protože dělá kraviny.

Jáji tak očko zmákněte, nás čeká jen prohlídka, naštěstí
16. čer 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Hani nebyla. Seděla v lehátku a pravda, předkláněla se :sweat_smile:

Jo a co jsem zatím projela, tak super fotky. Koukala jsem i na malou Káju a mám stejný pocit jako u Bětky, že to není to dítě, co teď :grinning: :grinning:

Nic, kámoška tu bude co nevidět, tak se loučím, budu až večer.

Pa :wink:
16. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky,
jen vas rychle pozdravim. Mam tu od vcera mamku-babi az do zitra, tak nemam cas sedet u pc. Dneska mame v planu vyrazit na Chodov a skoupit kramy :grinning: A ted mi tady zehli plinky, pry aby se nenudila, kdyz prcek spinka :grinning:

No nic, jdu chystat obidek, pak vas nejak doctu. Mejte se krasne :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahooooooooooooooj,
tak my byli dvě hodinky venku a teď si dal Ondrášek obídek a šmakovalo mu to (mrkev, brambor, hovězí).
Holky, mám dotaz, kdy jste dali žloutek do jídla? Už ho tam mohu zkusit dát?

Katko, teda Bětka někam spěchá, co? :slight_smile:
Hanko, pošli mi taky odkaz, ráda mrknu na Vaše fotičky. Ať je prohlídka úspěšná. Nás 8M čeká 26.6.
Jajinko, hezké spinkání má teď Tomášek, zvládněte očkování.
16. čer 2009 v 11:31  • Odpověz
Holky, kolik by toho - mléčného i nemléčného mělo dítě přes den vypít a kolik toho ovocného či masovo - zeleninového příkrmu sníst?
16. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Zkusila jsem si koupit asi dvě ty skleničky od Hami od ukončeného 6.měsíce, tak uvidím, pak jsem koupila jednoho BioHamánka (masozeleninového i ovocného) na vyzkoušení. Zatím tedy Ondra baští malé skleničky, ale myslím, že by klidně spořádal velkou, takže na ně za chvíli najedeme. Dneska se přímo olizoval:slight_smile:.
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
Ahoj holky, slyšela jsem názor, že malé děti by měli spát na jiném místě přes den a v postýlce přes noc, tak aby dokázali odlišit den a noc, jaké jsou Vaše zkušenosti? Dáváte děti do postýlek i přes den? Děkuji.
16. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.