• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Tak já si koupila tříčtvrťáky, černý tričko, pak takovou polokošili v tmavorůžové barvě s proužkem. Pak jsem si koupila novou menší tašku přes rameno, ptž ta moje je už děsná, jak jí furt tahám.
Bětce jsem koupila šatičky, tílko a sadu bodýček s dl. ruk :slight_smile:
Pak jsem jí koupila 2 knížky o Krtečkovi, jednu o Púovi a jednu o kuřátku v obilí :wink:
A pak v DM tři polívky Hipp, hrneček Nuk, dvojbalení Hami 2 a já si koupila takovou houbu na mytí :wink:
Takže super, super, jsem spokojená :grinning:
16. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
autor
Jáji klidně, ale mám od 13.30-14.15 Hajísky :wink:
16. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Tééééééééééda, tady se nakupovalo ve velkém:slight_smile:.
Katko, a díky za popis čeho kolik by mělo dítko vypít a vyjíst. Ondra bude asi pěkný žrout. Četla´s, že vyžahl UM skoro na jeden zátah a snad by snědl i tu lahvičku:slight_smile:.
16. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
no tak můžeme klidně po,uvidím jak bude Tomovi :wink:
16. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
Alí četla. A já na Bětku zatím se 180ti :grinning: A to jsem jí dneska přes den poprvé nedokojila :frowning2:
Tak jí zítra udělám taky 210 ml, prdelce mojí :wink:

Jáji já to mám na Nedvědově náměstí. Tak až tam zítra skončím, tak si zavoláme?
Jo a četla jsem to o Maově. :frowning2: Je to fakt strašně smutný a až bych se dostala z nejhoršího, tak bych si nechala udělat testy, proč se jim to pořád děje. :frowning2: Ježíš to je fakt strašný. :frowning2: :frowning2:
16. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
ty jo náš sní sotva 150UM :sweat_smile:

ducky...ok, tak jo :slight_smile: kdyby se mi nezdal tak ti dam vedet nez pojedete na Hajísky
16. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
holky mě bolí v kříži a břicho a je mi divně, chjooooo
16. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
Jáji Bětka už má roztáhlý žaludek, když sní k obědu 200 g :grinning:
A O.K., kdyby vůbec, tak napiš ještě dopo :wink:
16. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
A co tetka červená? :astonished:
16. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
zatím nic, břicho mě bolí tak nějak divně, no nevim a ty záda k tomu no fuj :rolling_eyes:
16. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Jáji já než začla brát HA, tak mě děsně bolelo břicho a i záda. Bez dvou brufáčů jsem nedala ani ránu :sweat_smile:
Tak snad to bude z něčeho jiného :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
no ja bych snad radsi tu tetku, pac nic jineho nechci, zadny problemy eeeee bleeeeee
16. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
Tak v tom případě ti přeju tetku :wink:
Já se bála, jak to bude bez HA po porodu a zatím to ťukám snad do všeho, bez bolestí. Jako předtím to byl fakt děs. Mrcha 7 dní, z toho 4 dny v bolestech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak já jdu jukat na telku, pa pa zítra
16. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Já se jdu koupat :wink:

Paaaaaaaaaaaa :grinning:
16. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz
Hezké ráno!
Máme po kojení, ovšem musím teď odstříkat alespoň trochu, jinak se zblázním jak to bolí:frowning2:.

Přeji všem příjemnou středu.
17. čer 2009 v 05:02  • Odpověz
Ahoj holky,
prcek se dneska rozhodl vstavat brzo, tak na vas na chvilku juknu. Dneska vecer mi mamca odjizdi, tak snad prcek nebude moc brecet, protoze ho hroooozne rozmazluje :wink:

Alco, ty jsi tedy ranni ptacatko :wink:
No, ja jsem dostala mrchu pred tydnem, byla to sila, jsem si prisla jako po porodu :sweat_smile:
17. čer 2009 v 07:33  • Odpověz
Taky přeju všem krásné ráno.....teda Alčo to by mě zabilo v pět vstávat..... :grinning:
Já vůbec nějak sem nestíhám, jsme pořád pryč, dnes to nebude o moc lepší.....takže jen vám chci napsat, že už máme dva zuby, já koukala včera jak blázen.... :slight_smile:
17. čer 2009 v 08:23  • Odpověz
Vladi, gratulujeme k zoubkum. My si na tesaky jeste pockame :grinning:
17. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak u nás opět příšerná noc a nejhorší byl ranní budíček. Bětka se rozhodla, že 6.37 je nejlepší hodina na vstávání. Hodinu a čtvrt jsem ležela, cpala jí dudlíka, abychom ještě usnuly a prd.
Vůbec nevím, proč moje dítko dříve spící do 8.30 vstává najednou o 2 hodiny dřív :angry: :angry:
Teď chystám mlíko a ona řičí, ptž jsem neměla převařenou vodu, takže je to hrozně horký.
No, to kojení má fakt něco do sebe :sweat_smile:

Vladí gratulujeme k zoubkům, ať ti dá Míla na nové šaty :grinning:

Peti a kdy se vrací manža?

Alí tak snad si ještě usnula, v 5 by mě to zabilo :sweat_smile:
17. čer 2009 v 08:45  • Odpověz
Ahoj holky,

no tak dítko jsme vzbudili před půlnocí, horko těžko do něj dostali 50UM, vůbec nechtěl, teplota 37,3 po odečtu, usnul, ráno budíček v 4:30 ale s dudlem usnul ještě na hoďku a pak řev, vzala jsem ho do postele že ho nakojím ale odvracel se, běžela jsem udělat UM, snědl sotva 80UM a plakal dál zase bolevě, šla jsem ho přebalit a šup teplota 37,8, pak usnul na 15min a zase se vzbudil pláčem, takže znova a usnul na hodinu ale vzbudil se opět děsným pláčem :frowning2: dala jsem mu radši Nurofen sirup, chudík
17. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Jáji teda. My měly teplotu většinou večer a né ráno :astonished: A čípky nemáš? Ty jsou lepší, mají větší a rychlejší účinek.
Navíc ten sirup mu zaplácne žaludek. :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
ducky..mam cipky ale ten jsem mu zatim nedala kdyz nema tak vysokou horecku, nevim co to je, fakt teplotu rano :unamused: ted je docela v pohode, asi po sirupu, dokonce do sebe dostal 110UM
17. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Jáji tak uvidíš, když tak můžeš dát třeba i půlku čípku :wink:
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahojda maminy a miminka :slight_smile:

dlouho jsem tu nebyla, za což se omlouvám, ale já neměla do minulýho týdne internet. Byla jsem z toho nešťastná připojovala jsem se přes mobil, takže i do únorovek jsem chodila hodně specificky. Nechtěla jsem totiž investovat do nějáké antény, když se budeme v září stěhovat do baráčku, takže nakonec jsem to vyřešila u Vodafone. Sice připojení je maličko pomalejší, ale hlavně, že je...
Jinak u nás je vše v nejlepším pořádku. Od včerejška máme za sebou první hexu, zítra jdeme na naušničky, máme za sebou dovolenou s tchýní a švagrovou - právě když byl ten druhý srazík (už nikdy více, jinak mě MM bude navštěvovat ve vězení za dvojnásobnou vraždu ).
Aduška je moooc šikovná, minulý týden jsme oslavily čtvrtrok a v neděli se nám poprvé přetočila sama na bříško - tleskali jsme jak šílení . Je hrozně hodňoučká, upovídaná, pořád se směje - už i nahlas, prostě samá pozitiva a jistoty . Taky už musíme koupit postýlku, protože v košíku má poslední 4cm místa. Kojení pořád tak nějak pytlíkujeme. V noci kojím normálně, přes den kojím a dokrmuju mým odstříkaným a na noc dávám UM. Chtěla bych to vydržet do 6 měsíců, tak snad ...

Dneska budem celý den na cestách, ale večer vás přijdu zase pozdravit
17. čer 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jéééé ahoj Pri :grinning:
My jsme si říkaly, co s tebou je :wink:
Tak sláva, že máš připojení a šikovnou Adrianku :grinning: Už je to taky velká slečna a až bude mít náušničky, tak bude kočička :grinning: Bětka najednou vypadala úplně jinak, tak víc holčičkovsky :wink:
Tak se zase ukaž a srazík určitě bude, ptž jsme jeden musely zrušit, holky byly většinou nachrchlané. :wink:
17. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
ducky: však jájinka mi psala do IP a na její podnět se ve mě hnulo svědomí a jsem tu :slight_smile:
Na ty naušničky se moc těším, ale doufám, že Dr. nebude chtít, abych u toho byla až jí to bude píchat...chudinka moje :frowning2: A to nás za 14 dní čeká ještě Synflorix...ten prej taky bolí. No uvidíme...
A na srazík se moc těším!!!
17. čer 2009 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
Alí aha, tak to jsem netušila, že to Jájinka až takhle vzala do rukou :grinning:
Já jsem u náušniček taky nebyla, ale byl tam manža, můj táta a maceška. Byla jsem ráda, ale měla jsem utéct ještě dál od tý ordinace, páč jsem stejně slyšela Bětušku až ven a málem jsem se tam složila.
Ale neboj, ono je to individuální, sestřenky holčička ani nepípla a to to holkám dělala stejná dr. :wink:
Synflorix nevím, ale Prevenar jo. Bětka u hexy nikdy ani nepípla, naopak se smála a u Prevenaru vždycky brekla. Tak zlehka, ale jo. :frowning2: Tak uvidíš.
17. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
autor
HANI, HANI:
našla jsem další kočárek, který se otáčí pro i po směru a vypadá moc dobře.
Coletto Austin 3
Tady na koňovi prodává holka i hl. korbu, ale v modrým.
Ale zkus někde zainzerátit. Vypadá moc pěkně. :wink:
17. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
tak my jsem si dvě hodinky dáchli, oba jsme to potřebovali, Tomík aspoň nabral sílu :slight_smile:)

Jo jo já to vzala do svých rukou a Alence jsem písla do IP :grinning:
17. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.