• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahoj Hanko,
psala jsem to tu mám Nokii E66 (červenostříbrné provedení - ten červený prvek mám vždy nejraději, a proto dostávám takto zabarvené mobily:slight_smile:) a jsem spokojená.
17. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jinak Ondrášek po kaši v postýlce, jupííí, mám chvíli čas si brouzdat netem.
17. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz
Mnoooo hezkej telefonek :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
jo jo hezkej telefoooon

jinak ted Tomik zaplakal ze spanku, chudik muj
17. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Chudinka Tomášek, snad bude brzy dobře.
Dík za pochvalu telefonu - doufám, že ho někde na procházce nevytrousím...

Mám nějakej kupon na slevu Tescomy tak mrknu co bych si objednala:slight_smile:, ségra už si taky něco "naporoučela".
17. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
A do alba jsem dala pár foteček z dneška, ale jsou jen z kompaktu tak to není žádná sláva, ale pro tu dokumentaci to zatím stačí. Jsem zvědavá na ty od fotografa.
17. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Kdyby tam mohl být manžel tak by tou naší technikou pořídil nádherné fotky. A hlavně bychom tam byli jako rodinka, ale bohužel to nevyšlo. Tak u dalšího vítání to třebas vyjde:slight_smile:.
17. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Tak už jsem tu taky. Jsem musela ještě pověsit prádlo a pak jsme hledali koberec pro Bětku a ohrádku. Ona totiž pod sebe dostane kolena, jenže jí to tady všude klouže.

Alí-Oskarko Bětka už vůbec nespala. Jako nevím, kde brala energii.
A na mobílek se juknu :wink:

Hani tak koukni jen tak. Mě se docela líbil, když jsem ho viděla :grinning:

Mojčo taky bych nedávala ze stříkačky. Jak píše Hanka, dej to na lžičce. Jinak flašku já mám MAM, sametovou savičku a prý to má připomínat matčin prs. Ovšem to se říká i o Aventu a dalších lahvích. Nám třeba Avent nevyhovuje, Bětka tu láhev plive, ptž má strašně dlouhý ten dudlík :sweat_smile:

Alí- Pri to jste teda měly dneska pěkně rozlítaný den holky :grinning: A Los Eda je boží, Bětka ho teď miluje. Tahá ho za kopýtka :grinning: nebo mu okousává ty kroužky na zadku :wink:

Peti tak to se máte s Honzulkou na co těšit teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já doufám, že teď mi chvíli manža do Němec nepojede. Ovšem příští týden má pro změnu Offsite, takže bude pryč úterý, středa :angry: No, ale třeba to dopadne jako ten minulý, kdy to tam prý bylo tak děsný, že se vrátil první den večer domů :grinning:
17. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
Alí nádhera, právě jsem se "zamilovala" a to je u mě nebezpečný :wink:
Já mám totiž teď Samsung U900 Soul a prskám, páč jsem odkojená Nokiema a tohle byl přehmat vedle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak už útočím na manžela, že tenhle by se mi móóóóóóóóóóóóc líbil :wink:
Jen sem teda nikde nenašla tu tvojí kombinaci. Jen stříbrný, který se líbí mě :wink:
17. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Viď, to je pěknej telefonek:slight_smile: :slight_smile:. My jsme také celá rodina na Nokia telefonech, jsou super.
Najdeš ho na nokia.cz, tam tu barevnou kombinaci mají zobrazenou /ale ta červená tam vypadá moc jedovatě, ve skutečnosti je mnoooohem příjemnější/.
17. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
Alí mě to nejde. Já tady nemám nějaký Flashe a buď mi to shazuje stránky nebo mi je nenačte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
Tak až naživo :wink:
17. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Nic, koukám, že jste všechny někde v prachu, tak já se jdu bucnout k telce.

Dobrou :wink:
17. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak Adrianka spinká, ještě jsem pověsila prádlo a teď mi tady manžílek básní o nějákým autě, který chce vnutit šéfovi, aby mu koupil! :grinning: a já koukám po nějákým malým foťáčku...máme velkou zrcadlovku a tu než vyndám, tak je po akci...

Tak doubrou...zítra ráno jdeme na ty naušničky a pak jedeme do Jirčan. Má být hezky, tak budeme s kamarádkou venku na zahradě!
17. čer 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Pri, zítra zvládněte naušničky a užijte si pěkný den!
Dobrou noc všem
17. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ráno,
dneska bude parný den a nás čeká úklid, ak tu budu asi jen chviku teď dopoledne. Odpoledne razím za manžou a vyjíždíme směr Chuchle na country fontánu, tak naše dítko bude poprvé hlídáno tchýní večer, tak jsem zvědavá :sweat_smile:

Jdu vás dočíst.
18. čer 2009 v 07:01  • Odpověz
KAtko kuk http://www.ptmobil.cz/img-zbozi/5323-front-big.jpg

No to toho na dočítání moc nebylo.. tak šup šup vstávejte, ať můžeme pokecat :dizzy_face:
18. čer 2009 v 07:04  • Odpověz
krásné ráno všem.....teda já měla tenhle týden tak hektický, každý den něco....snad dnes to bude lepší a trochu pobydeme doma, protože zítra máme opět už plány :slight_smile:
Jen bych potřebovala do lékárny. Objednávala jsem tam Kubíkovi nějaké sušenky. Jednou jsem totiž tady u vás četla, že nějaké dáváte, ale asi to to zapadlo a nikdo neodpověděl jaké a tak, tak jsem šla do lékárny....
18. čer 2009 v 08:00  • Odpověz
Jáji....co Tomík?
A kdepak máme Katchulu? Už dlouho se neobjevila....
18. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
vladi ty sušenky, já mám safari od hami, ale dávám jí je minimálně. Podle mně jsou lepší křupky, protože se úplně rozmočí, případně jsou z toho takové mokré kousky, ty sušenky se sice taky rozmočí, ale po delší době a ne úplně, takže můžou zaskočit a pár takových maminek, co pak bušili dětem do zad znám, tak je zatím dávám jen do svačiny, jakože je třeba mixnu s banánem a mlíkem.
18. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
obyčejné, klasické křupky?? :slight_smile: a co piškoty???
Kubíno na chvíli usnul, jdu taky zalehnout....ono to nebude na dlouho, jak ho znám :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
Dobré ránko,

Hani díky za odkaz. :wink:
Mobil je teda fakt pěkný a vážně uvažuju, že bych ho chtěla.

Vladi já taky dávám Hami safari, ale spíš rozdrcené v přesnídávce a taky jen občas.
Katchula je na chatě, dneska by se měla vracet.
Křupky klasické ne, jsou buď kukuřičné nebo rýžové. Mají je ve zdravých výživách nebo Bio krámcích, někde i v lékárnách. Piškoty neeeeeeeeeeee !!!! :sweat_smile: Jsou plné sacharidů a navíc je v nich celé vajíčko. A bílek je velmi silný alergen, proto se do roku vůbec nesmí podávat a do jídla se míchá uvařený žloutek :wink:
18. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
vladi křupky ne ty arašídové, ale kukuřičné bez příchuti, buď je prodávají v bipotravinách a nebo i v hypermarketech, většinou jsou u pečiva. Hlavně bacha, dělají se i ochucené, tak určitě ty bez příchuti. Ty sušenky mu dávat můžeš, ale buď u něj a dávej pozor kdyby mu to zaskočilo no. Já je proto radši nedávám. A piškoty, leda nějaké speciální, na normálních je dokonce napsáno že jsou až od 3 let :confused:
autor
A já dneska dopo pojedu pro ten koberec do Ikei a odpo asi prochajda. Sice já se upeču, ale Bětka už by mohla provětrat tu spostu kraťásků, co má :grinning:
Jsem právě zjistila, že neumím uklidit pořádně a rychle, když mě netlačí čas. Furt od toho odbíhám a tak, děs. Asi budu muset počkat těsně než přijde tchýně :grinning:
18. čer 2009 v 08:52  • Odpověz
autor
Hani :grinning:
Taky jsem efektivnější a rychlejší, když má někdo přijít :wink:
18. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
A Honzíkovi všecno nej k dvouměsíčním narozeninám :grinning:
18. čer 2009 v 08:55  • Odpověz
Jo a ani jsem vám neříkala, včera jsem si koupila 3/4 kalhoty, zkoušela jsem si je v kabince, Terka mě šmírovala, vyzkoušela jsem snad 4 a ani jedny mi nebyly a to dítko to okomentovalo slovy: Máš velkou pdel. Jsem myslela že se počůrám smíchy. :grinning:
18. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Taky se připojujeme s přáním všeho nej.

A ještě vám musím napsat, co dnes ráno vyvádělo moje dítě... v obýváku je kytka, má výslovně zakázáno k ní lézt a tahat za ní. Co myslíte, připlazila se k ní že na ní zase chmátne, tak říkám nenene, tytyty, zase zkouší, tak ji plácnu. Tak se oddálí, jako že dobrý. Tak jdu do kuchyně a ona jen zmerčí že jsem včudu, jde tam zas a s takovým úšklebkem. Zopakovala to 3x, a normálně ze mně měla srandu.
18. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
A teď žere koberec. Se z ní picnu fakt. Zlatý ležáci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 09:01  • Odpověz
autor
Hani tak Terka je asi dobrý číslo :grinning: :grinning: :grinning:
A Kája též :grinning:
Já už Bětku taky občas plácnu, ptž když na ní dělám tytyty a nenene a říkám to přísným hlasem, tak se mi směje do obličeje :grinning: Když jí klepnu přes prsty, tak se zarazí. Ovšem dělám to jen velmi málo, třeba když mě už po 150tý zatáhla za vlasy, já křičela au,au,au a ona se chechtala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jinak já si 3/4 koupila v H&M v úterý a jsem nadšená. Já, která nosím nejvíc černou a bílou jsem si koupila proužkované kalhoty modro-bíle-zelené :grinning: Ale jsem z nich nadšená. :sunglasses:
18. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.