• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
ducky...tak jooo tak fík rád půjde :dizzy_face:

no tady je to fakt takový klidný a i když máme každá jinej názor tak se nehádáme, no prostě jsme si sedly jak prdel na hrnec :grinning:
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jáji co se dělo v lednovkách??

Kačí tak to si nedovedu vůbec představit, že bych lovila Štěpulu z podlahy zpět na puzzle, tam by vydržel tak 5 vteřin :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
katch...to je na dlouho, nicméně já si ráda povídám s lidma co je mám ráda a co jim neva že píšu jak Tom spí, jí apod :slight_smile:)
18. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Jáji taky mám ten pocit :wink: Jak by napsala Háňa hr na pr :grinning:

Kačí tak Bětka tam taky vydrží třeba minutu. Občas už rezignuju a nechám jí na plovoučce cucat nohu od stolu, ale většinou jí po chvíli zase nahodím na Krtky :grinning: Proto chci tu ohrádku, páč mě to furt neba :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jáji to jsou mi věci :confused: A o čem by se na diskuzi o dětech asi tak mělo psát?
Tak já ještě nenarazila na žádnou diskuzi, kde by se vyloženě někdo hádal. Ale my jsme tady snad všechny "vcelku normální", takže to nehrozíííí :slight_smile: :wink:

Půjdu spát, tak brou noc všem :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
brou Kačí :wink:

mě manža jaksi trčí v hospodě po volejbal, chjo
18. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Kačí výhoda paneláku - jedna z mála, že tady studený podlahy fakt nejsou :grinning:
Papa
18. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
holky, mám dotaz...myslíte, že když jsou takovýhle vedra, že bych měla dávat čajík ??? Zatím jsem nic nedávala...momentálně po většinu dne má Aduška moje mlíko (ať už si ho vytáhne sama nebo já pomocí odsávačky) a jen večer, max. třeba někde na cestách má UM. Všude se píše, že UM je vlastně jen výživa ne pití...tak nevím :frowning2:

ducky: kolínko???? :astonished: proboha tam se budeme stěhovat, tak to abych do té diskuze ani nelezla, že :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
holky, mám dotaz...myslíte, že když jsou takovýhle vedra, že bych měla dávat čajík ??? Zatím jsem nic nedávala...momentálně po většinu dne má Aduška moje mlíko (ať už si ho vytáhne sama nebo já pomocí odsávačky) a jen večer, max. třeba někde na cestách má UM. Všude se píše, že UM je vlastně jen výživa ne pití...tak nevím :frowning2:

ducky: kolínsko???? :astonished: proboha tam se budeme stěhovat, tak to abych do té diskuze ani nelezla, že :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:23  •  2 děti  • Odpověz
jejda, jsem chtěla opravit kolínko za kolínsko a odeslala jsem omylem obě verze...pardoooon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz
pri...já spíš všude čtu že mlíko stačí :wink: já dávám šťávičku ale já dávám už příkrmy, dřív jsem nedávala ani ve vedru
18. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
Alí mlíko má stačit, ale kdyby si měla dojem, že má Aduška žížu, tak dej klidně trochu čajíku. :wink:
A neboj, Kolínsko se zhádalo, rozdělilo na dvě diskuze, přičemž ta jedna utichla a co jsem vyčetla, píšou si po ICQ. Ta druhá tady furt je. :wink: I když ta mi zrovna byla míň sympatická.

Kačenko dobrou :wink: Jo a my taky bydlíme v panelo-cihláku, jenže jsme přízemí, tzn. pod náma nikdo není :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
Holky, dobrou noc.
Také jsem ráda, že je naše diskuse taková přátelská, milá a ráda sem chodím a těším se na Vás:slight_smile: :slight_smile:.
Jajinko, jasně, pojď s námi na kafčo.
My bychom mohli v pondělí odpoledne nebo někdy ve čtvrtek, když Katka nemůže v úterý a středu.
18. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
tak čtvrtek? pondělí a pátek nemůžu
18. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj ženy, jsme doma z koncertu, bylo to super. Jdu chrupat, popovídáme ráno :wink:
18. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Hani...brou nocku :grinning:
18. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
autor
Alí dobrou :wink: A teda ve čtvrtek si vás píšu. Zase dopo nebo po o :astonished:

Hani taky dobrou :wink: A zítra napiš, jaký byl koncert :wink:

A jinak souhlas, taky se na vás vždycky těším :wink:
18. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
autor
Jáji tebe si samo zapíšu taky :grinning:
18. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
ducky...už sem se chtěla urazit :grinning: :grinning:

tak brou nocku dámy :wink:
18. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak jsem vás ještě dočetla.

Bych se příští týden taky vetřela, kdyby to byl teda čtvrtek...v po,út nemůžu :frowning2: Jinak koncert super, vyšlo počásko, ani nesprchlo, prostě pohodička. á už slyším jak se vrací manža se psem, tak padáááám.

Doboru noc kočandy nehádající se :grinning:
18. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
Hani si (jako italsky ano :grinning: ), taky si tě píšem :grinning:

Jáji já hned jak jsem to odeslala, tak jsem se chytla za hlavu, že jsem oslovila jen Alču, ale myslela jsem to na vás na obě :grinning: Proto jsem to spěchala hned napravit :grinning:

A brou nocku všem, páč jsem tady asi už poslední :wink:
18. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
mě manža nasr.... ted mi napsal ze dorazi az ve 23, sem mu napsala at si tam zustane :angry:
18. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
Jáji promiň, ale :grinning: Mě nějak rozesmála představa, že by tam Tomáš fakt začal bydlet :grinning:
18. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz
to je mi fuk, pac me nastval a basta, chodi do hospody kazdej ctvrtek, copak mu to nestaci do 22??? kurna :angry: a v utery chce jit zase do hospody
18. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz
jaji: to jo, kdybych plně kojila tak by mlíčko mělo stačit (protože máme to přední a zadní), ale UM je jen výživa a to si říkám, že je někdy den - když jsem pořád na cestách, kdy neodstříkávám, dostává jen UM a když je takovýhle vedro :confused: Nevypadá, že by měla žízeň (nebo resp. jak se to pozná???) tak to asi nechám tak jak to je a až budou zase vedra, zkusím udělat čajdu a když bude mrzutá, dám jí ho, jestli náhodou nemá žížu...

tak jdu chrupat...doubrou noc
18. čer 2009 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz
pri...říká se že se to pozná podle propadlé fontanely ale to jsem jen slyšela :unamused:
18. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz
autor
Aaaa, u Pavlíčků bude asi tichá domáctnost :pensive:
Tak choď po cvičení taky do hospody, ať vidí, fík jeden :grinning:
Já mám vlastně doma tak hodnýho chlapa. Ten jezdí jen pracovně. Jako třeba příští týden u
úterý-středa Offsite a dneska mi sdělil, že 1.7. musí být zase v Německu, takže to zas bude minimálně jeden večer před :angry:
18. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
autor
Alí tak udělej čajík a nabízej. Když bude mít žížu, tak ho vezme :wink: Dobrou :wink:
18. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz
ducky...jo si piš :angry: :grinning:

tak brou noc, za 3min má bejt doma ha ha
18. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz
autor
Jáji dobrou. :wink:
18. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.