• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Krásné ráno,
přeji pěkný den před odchodem k zubařce, dám si něco k snědku a pádím.
19. čer 2009 v 06:28  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
19. čer 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Dobré ránko :slight_smile: ,

Alí tak dobře dopadni.

Hani tak jaký byl koncertík?
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz
Jsem se musela kouknout co se dělo v těch Ledňáčcích, drbna stará no :zipper_mouth:

Katko koncert super. Přišli jsme v 10. Kája dobrý, až na plínu zapnutou zadkem dopředu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
autor
Hihi :grinning: , to je dobrý ta plína :grinning:

Teď jsem si znovu ověřila, že moje mlíko už je tak asi na žížu. Dostala v 7.30 kójo a teď už řvala hlady, vztekala se, tak jsem jí musela jít udělat UM :pensive:
19. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
Jo a vlastně vše nej, nej, nej Kájince k 8mi měsíčninkám :grinning:
19. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
A jó, moje dítě má narozeniny :sweat_smile: Jsem jako zapomněla :zipper_mouth: Děkujeme za gratulaci.

No jo, tak kojila jsi dlouho, stejně bys postupně přestávala ne? Lepší teď než ve 2 letech, kdy si kozu tahá samo :zipper_mouth:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Hani já jsem spokojená. Mě to ani nevadí, že už nebudu kojit. Zase taky lepší odstavit jí teď než jí to pracně brát třeba v roku.
Každopádně mě Bětka trochu vyděsila, páč ten hysterák před jídlem jsem přikládala hladu. Jenže ona dojedla a začla řvát znovu. Uklidnila se až u mě a teď je v postýlce, páč si mnula oči. Normálně by ale šla spát tak kolem 10tý. Snad se jí nic neděje. :frowning2: :pensive:
19. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Tak Bětulka už skoro spí, tak snad to bylo jen z únavy :pensive:
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Taky myslím, mně to aspoň přijde hrozně zvláštní, když se chodící a mluvící dítě dožaduje prsa :zipper_mouth:

Kájuša taky chrní, nechápu proč si neprotáhne o hodinu to ranní vstávání..
19. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
autor
Hani mě se to taky moc nelíbí. Docela mě položilo, když byla kdysi v Topstaru reportáž o Saudkovi, seděli někde v divadle a byla tam ta jeho současná Pavla Hodková. A najednou při natáčení přišel ten jejich dvouletý syn, vyndal si prso a začal pít :astonished: :astonished: :astonished:
To jsem nějak nemohla vydejchat.

Taky nechápu, dřív jsme s Bětkou vstávaly v 8.30 a tak a teď poslední dobou v 7 :frowning2:
19. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
No to je děs, fakt.

To vstávání, taky mě udivuje, že si to ty děti zkrátěj ze dne na den třeba o 2 hodiny. Ale ta sedmá je pořád dobrá, oproti 5 ráno. To jsem prostě bojkotovala a vzala si ji vždycky do postele a ona to pak ještě aspoň na hodinu vždycky zalomila. Vstávání v 5 jsem praktikovala týden a dýl bych to asi nezvládla.
19. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdu se umýt, za chvíli si přijdou rodiče pro psa a my po K sváče razíme k babičce na o. Budu až večer.

Hezký den!
19. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
autor
Hani taky nechápu. Bětka nejen že si zkrátila spánek v noci, ale většinou nespí už ani odpoledne. S manžou nechápem, kde bere energii.

Hezký den :wink:
19. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
ahoj holky,
my jsme s prestavkami spali dneska do 9 hod. super :dizzy_face: venku je fuj fuj, potrebuji na postu a nakoupit, ale asi az odpoledne, snad se to trosku zlepsi.
Hani, vsechno nej Kaje k 8-mesicninam :slight_smile:
no, s tou energii to taky nechapu. nespi, zlobi a nejsou vubec utahani :grinning:
19. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Jeste jsem se chtela zeptat. Prcek zacal kaslat, tak kdyby se mu to o vikendu nejak rozjelo, muzu mu dat nejaky sirupek? Co doporucujete?
19. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj holky,
připojila jsem se až teď, zase nám blbne net, už mě to se.. štve :angry:
Dneska moc nebudu, páč přijede za chvíli máma a já jedu na rehabilitaci. A prcek už se vzbudil, chjooo

Jáji tak kdy dorazil manža???
19. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
A kašel Štěpánek ještě neměl, takže neporadím.
19. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky,

takže hlášení z domu, manža dorazil kolem 23:45 a když mi vyložil co vypil - 2piva, 2 červený vína, jedno bílé a panáka a dort a brambůrky tak jsem řekla že se pobleje a cooo, měla jsem pravdu :rolling_eyes: Hodinu na to to vyhodil, takže jsem usla až před 1 ráno grrrrrrrrrrrrr

jinak my dneska v poledne razíme na kyčle, v tomhle hnusným počasí, no snad už nebudem muset
19. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Peti my sice kašlaly, ale od rýmy, která jí zatékala do krku. Takže je otázka jestli potřebuješ něco do nosu nebo je to opravdu kašel. Asi by bylo nejlepší poradit se s dr. :wink:

Kačí tak to zvládni a hezky si zase zarehabilituj :wink:

Jáji to je fakt fík :grinning: Si ho měla nechat. Když se uměl tak zlískat, tak by se měl umět i o sebe postarat když blije, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Jinak Bětka si schrupla přes hodinku :astonished: a já to taky na chvíli zatáhla.
A teď mě naštvala, páč má opět škytavku, dneska již podruhé, ovšem odmítla jak pítko od MAMu, tak nový hrníček s pítkem od Nuku :angry: Ona asi do smrti bude pít z dudlíku jako malé miminko nebo co :angry: :grinning:
Tak teď škytá a čeká, až se jí vyvaří láhev.
Holky kdy plánujete přestat vyvařovat? Mě to docela dost nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 10:56  • Odpověz
ducky...já vyvařuju tak jednou týdně :sweat_smile: On se o sebe postaral ale jaksi já nemohla spát když tam štěkal do záchodu :grinning:
19. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Aha, tak já vyvařuju po každém použití :sweat_smile: A právě mě to už fakt sejří a nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pokud bych tím Bětce nějak významně pomáhala, tak to budu dělat dál. Já si říkám, že už by měla mít snad dost protilátek, ne?
Navíc pije už převařenou vodu z vodovodu a tu snesla úplně v pohodě.

Aha,tak to já myslela, ža potřeboval opečovat, když líbal záchodovou mísu :grinning:
19. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
ducky...náš pil od začátku převařenou vodu z kohoutku a v pohodě :wink:

jinak mi dneska opět bojkotuje příkrm, vzal si asi 5 lžiček a nazdar je po hladu, ani zapít to nechtěl, to teda nevím jak vydrží bez jídla než se vrátíme z kyčlí
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
Jáji tak já počkám ještě co ostatní holky a pak se rozhodnu :wink:

Nám se teď stala strašná věc. Bětka byla v hracím centru a najednou strašný řev. Ona se koulela ven a zamotala se náušničkou do moskytiéry. Takže visela na oušku :cry: :cry: :cry: :cry:
Tak jsem jí vysvobodila, uklidnila a zjistila, že náušnice nejde zapnout. Normálně se celá zohýbala. Takže vyndat, opět pláč, zubama a prstama jí narovnat vrátit zpátky opět s pláčem. Ale už je to dobrý a hrací centrum uklízím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
jejej chuděrka, tak my pomalu jdem na kyčle, jsem zvědavá zda vydrží, snědl půlku skleničky nakonec ale já sem byla naštvaná jak nikdy, krmim ho v lehátku a on to patlal všude a ještě se tomu děsně řehnil :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím.
U zubařky docela dobrý, šlo to - spravila mi dva zuby - šestku a sedmičku dole, byly tam prý ohromné kazy, ale naštěstí to nešlo ještě do kanálků, hurááá. Pak jsem nakoupila něco v Rossmanovi a hurá domů. Chlapci to tu zvládli, UM opět vyžahl Ondrášulka do poslední kapičky a dokonce i spinkal asi 40 minut. Manžel šel do práce a já něco málo poklidila a šla ohřát kloučkovi obídek, dneska jsme zkusili Zeleninovou omáčku s rýží a kuřetem od Hippu, přidala jsem do toho ještě mrkev, aby toho bylo víc a pochutnal si (snad:slight_smile:). Teď tu povídá (zatím příjemně:slight_smile:).

No, a já si za chvíli taky něco dám, mám hlad jak herec:slight_smile:.

Přemýšlím, zda po té 14té mám zkusit dát ovoce, nebo raději moje mlíko (no, uvidím dle aktuálního stavu prsou, zatím to ještě docela ujde..., kdyby to bylo snesitelné tak bych ho nakojila až po té 17té).

Téééda, Katko, chudinka Bětka, hlavně, že se jí nic nestalo.
Jajinko, dobré kyčličkové pořízení.
Hanko, na jakém koncertě jsi byla? A Karolínce vše nejlepšejší!!!
Peti, my taky ještě nekašlali, tak nevím.
19. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
Kaci, ja sterilizuji po kazdem pouziti, ale mam vic flasticek a sterilizator na 6 flasticek, takze vetsinou sterilizuji 1x, max. 2x denne. Dr. rikala, ze prvni tri mesice po kazdem pouziti a pak staci 1x denne.

Prcek rano kaslal a ted nic, tak uvidime. Dopoledne spal 3/4 hodky a ted tady rve. Ach jooo. Odpoledne vyrazime s kocarkem, tak snad zabere, aby nebyl vecer protivny :rolling_eyes:
19. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj, ahoj :slight_smile: odpoledne jedeme pryč, a já nemám ještě sbaleno, nemám nic...nestíhám....tak jen v rychlosti....jdu nakouknout :slight_smile:
19. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Taky přejeme všechno nejlepší Karolínce k narozkám :slight_smile:
Alčo....s tím kojením, měla bys mu dávat vždy jen trochu mlíko, jen co tě to přestane bolet a pak ho dokrmit, čím míň bude pít, tím míň se mlíko bude dělat... :slight_smile:
Kačko...chudinka Bětka.....to by člověk nevěřil co se může stát....
musím letět udělat něco k jídlu, pak balit, uvidím jak stihnu nakouknout ještě...
19. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.