• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Kuk, jsem doma, jdu kouknout co jste nakrafily :slight_smile: . To je hnus počasí co? A my jedeme zítra na svatbu a pak na chalupu oslavit tchánovi narozky.
19. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
my zítra taky jedem na svatbu, snad nebude lejt
19. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
No holky, má být docela hnusně. Tak snad nedostane plavajze :confused:

Hani nevíš, co se stalo Rezetce? Já dneska otevřela téma o dvou jménech pro děti a úplně poslední příspěvek byl od Rezetky a má smazanou profilovou fotku a album :astonished: Já se ráda dívala na malého rockera. :frowning2:
19. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Hani kam jedete na svatbu?
19. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Ty vado ste toho nakecaly, jsem to jen zběžně prolítla. Takže...

Katko k vyvařřování, v knížkách píšou do půl roka, já jsem přestala hooooooodně brzy a jakože asi ve 3 měsících nebo kdy a vyvařila jsem to pak jen jednou za čas - lahve, dudlíky když jsem si vzpomněla jsem přelila vroucí vodou když jsem si dělala čaj. Na příští dítě rozhodně kupuju sterilizítor do mikrovlnky. Teď už nesterilizuju vůbec, myju vodou a jarem, lahvičky občas proženu myčkou, dudlíky sem tam zaliju tou vodou z konvice. A Kája je v pohodě, takže být tebou, tak se na to z vysoka.. dyť je jí 8 měsíců...

botičky, ptala jsem se výslovně mudry a říkala že až bude opravdu chodit víc než lézt, protože když je pořád víc na zemi tak ty botičky překáží a škodí

hami hajaja - používala jsem na střídačku s kaší, teď už ne, dávám jen kaši, efekt stejný jako u kaše, takže 0 :grinning:

a víc si nepamatuju

jáji super že nemusíte na kyčle :wink:

alči, peti děkujeme za přání

a koncert byl country fontana, rádi píváme u kytary a tak a manža hodně hraje, bylo to ve Velké Chuchli od Country radia, je to každý rok, do loňska to bylo na Křižíkově f. a letos v Chuchli na závodišti. Byl tam mj. Dobeš, Spálený, Martinová, Mládek aj. Vyšlo počasí a tak, zkrátka pohoda :dizzy_face:

Ufffff, doufám že než jsem to napsala, tak jste všechny zmizely :confused:
19. čer 2009 v 17:38  • Odpověz
KAtko nestalo se jí nic, někdo jí tu pořád šmíruje a má kecy, tak to vyřešila takhle.

jáji do čelákovic, ale jen na obřad
19. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
my jdem taky jen na obřad do Brandýsa :grinning:
19. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
dítě je vzhůru :frowning2: budu později
19. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
autor
Hani - děkujeme naší kriminální ústředně za rozbor a Dřevoplechu bych napsal asi toto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A s tou Rezetkou mě to teda mrzí, páč Tobiášek je božan a ráda jsem se dívala na fotečky v albíčku :frowning2:
A Dobeš je super. Zpívá ještě Jarmilu? Mládka mám taky ráda a i Spálenýho. Jinak ale country moc nemusím :pensive:
19. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
autor
A my si jdeme číst Krtečka a Kuřátko v obilí :grinning:
19. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Katko jak mám Káju naučit pít čaj ,vodu a tak? Vlbec nic z toho nechce, jestli dá za den 50, tak je to hodně a to je fakt málo, vzhledem k tomu že už 2 dny má mlíko jen 1x denně 260 ml :confused:
19. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
Hani tak já nevím, jestli jsem úplně ta správná osoba, páč čaj jsem Bětku taky ještě nenaučila pít. Pije naředěné šťávičky od Hami. Poslední dobou to ale taky trochu fláká, dřív pila plnou láhev 260 ml a teď už jí nedá. A přitom furt nabízím a nabízím. Tak jedině to, nabízej jí třeba každou hodinu, nejen po jídle.
Já mám pocit, že prostě některé děti pijou a jiné ne. Včera, jak jsem byla s tou kámoškou, tak ta má 2letýho kluka a skoro 4letou holku. Holka pije extrémně málo a kluk vypije i 2 litry tekutin denně. A do holky to nedostane, i kdyby se rozkrájela. Takže asi má taky Kája menší potřebu. :frowning2:

A stavím se večer, páč manža je doma :grinning:
19. čer 2009 v 18:33  • Odpověz
no tak já zas zkusím koupit ty šťávičky a ředit to, i když ty čaje jsou taky sladký :confounded: Asi je s nepitím po mně. :confounded:

Tak nevím jestli se večer ještě potkáme, za chvíli jdeme plavat a pak na manželky, už mám absťák :grinning:
19. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Tak jsem na chvilku tu, dítě usíná a manža hraje zatím hru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj holkyyyy,
tak jsem Ondráškovi dala Hajaju a uvidíme, teď usnul /doufám/ po mírném křiku.
Hanko, náš klučík pije také ty zředěné štávičky a někdy se napije i ovocného čajíku, zatím pije jen z lahvičky, sem tam v rámci hry zkouším i pítko, ale to nám ještě moc nejde.
19. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
autor
Hani jestli dost čůrá, tak má snad tekutin dost. Já osobně si myslím, že Bětka teď pije méně kvůli UM. Asi nikdy nevypila 210 MM a tak teď nemá takovou potřebu. Dneska vypila tak 100 :frowning2: šťávy.

Alí u nás se to taky nechytlo. Jako pochopila jsem pítko od MAMu, to má hodně děr a dost to teče. Ale ten hrníček NUK mě fakt mrzí, ten má jen takovou drážku ze které to teče jen o trošku víc než z láhve. Já mám ale pocit, že jí vadí ten tvar :frowning2:
19. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Jj, Avent to má taky tak - ten hrníček, ale budu zkoušet a zkoušet - ono se to snad ujme:slight_smile: :slight_smile:.
No, a já jdu asi na kutě, jsem celkem znavená a nějak mne po tom dnešním hrabání se v zubech bolí celá tlamička, dokonce mi bylo i nějak divně a slabo, tak to půjdu zaspat.

Na víkend nehlásí nic moc počasí, tak se možná vypravím /sama/ do nějakých obchodů, Martin jde ráno do centra, pak s maminkou do Botanický do Troji fotit a až přijde tak půjdu já. A v neděli zatím máme oběd s našima v naší oblíbené restauraci/pizzerii.

A prsa už teď začínají boulovatět, no to brzy, když to mají vydržet až do ráááánááááá.

Dobrou noc Vám všem!
19. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
Alí dobrou noc a ať se dobře vyspí i tvoje prsa :grinning:
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ráno,
jdu jen na chvilku, pak musím do vany, zabalit, zkulturnit se a razíme a budu až v neděli.

To Avent pítko špatný není, já jí ho zkouším dávat, nechci aby mi to sladký cucala z dudlíku, tím spíš když s tím dělá kraviny, tak kvůli zubům. A pije z toho stejně bbě jako z dudlíku tak je to asi jedno. Dneska tedy zkusím koupit ty šťávičky a uvidíme. Na pleny se zaměřím, myslím že je mívá mokrý normálně, akorát přes noc míň, ale to mi přijde normální, že v noci moc nečůrá ne?
20. čer 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj holky!
Nam se vcera vratil tatka a dneska razime na cely den do Berouna. Mamca ma narozky a jako bonus dostane hlidani Honzika :grinning: , protoze jsem pres net objednala pro nas s manzou listky do kina na film Andele a demoni. Uz se tesim, ze vypadnu z toho stereotypu, ale je mi jasny, ze se mi za ty dve hodky bude po prckovi styskat :slight_smile:

Jinak manza je prdlous, privezl prckovi zeleninove prikrmy od Alnatury. Pry to jeho kolega bral po tunach, protoze v Cechach nemaji takovy vyber jako v Nemecku, tak manza nesmel byt pozadu. Haha, tak to zatim schovam do skrine a az bude cas, tak to budu muset najit :wink:

S tim hrneckem bych si nelamala hlavu. Prckove jsou zvykli na prso nebo flasticku, tak si musi zvyknout na hrnecek. Honzik se ze zacatku pral s tema flastickama od Nuku, protoze z nich musi vic tahat, aby to teklo a ted uz z nich v pohode papka :slight_smile:

Preji hezkou sobotu, mrknu na vas zitra :slight_smile:
20. čer 2009 v 07:38  • Odpověz
Tak Kája si sama sedlaaaaaa!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Kája je šikulka :slight_smile:
20. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
Hezké ráno,
tak Ondrášek dnes spinkal 20.35-6.00, to je dobrý ne? Akorát ta moje prsa - uáááá hrůůůůza - to byla úleva když se z nich klouček nasosal po 13,5 hodinách. Jsem zvědavá na ty léky, které příští týden zkusím nasadit.
Ke svačince jsme si teď dali hrušku-banán a chutnalo to Ondráškovi, pak se ještě dokojil. A něco dobrého k obídku mu musím dát:slight_smile:.

Hanko, hezky si užijte víkend, vlastně všichni si užijte víkend, papa
20. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak já jsem trochu bez nálady, páč jsme jeli dopo pro tu ohrádku a cestou se nám posr.lo auto :frowning2:
Nevíme, co s tím je, začlo v tom vrčet. Nejdřív jen na neutrál a trojku, postupně se to zhoršilo a řve to už i na jedničku a dvojku. Pak ještě začly kvílet brzdy. Takže fakt super. V pondělí to mám přivézt k otčímovi, tak tam snad dojedu. :frowning2: :frowning2:

Jinak Peti to je manža naopak šikovnej, skleničky se nezkazí :wink:

Hani užijte si víkend a gratulka k sedu. Další dobitá meta :grinning:

Alí tak super, že to prsa přežily :wink: A spánek krásný, tiše závidím. U nás se spalo sice docela dobře, ovšem probrala se někdy po třetí, páč byla zašprajcnutá, vysvobodila a dala dudla a spinkalo se do 5ti, kdy se vzbudila tím, že pásla a praštila se hlavou do šprušlí. No a potom spala už tak asi do 6ti a konec, dělala vyrvál. Vstaly jsme sice až v 7.30, ale už jsem neusnula, tak jsem hotová.

Teď čekáme, až se Bětka vzbudí a jdeme se najíst k nám do pizzerie, snad se tam přes oběd nekouří :confounded:
A zítra jedeme na třetí ke kámošům, co mají toho Matýska, přijdou ještě další kámoši s dítětem a budeme domlouvat dovču, na kterou všichni jedeme společně. :wink: Jídlo a tak :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
autor
Jo Hani a k té plínce a čůrání, Bětka teda čůrá mnohem víc. A přes noc má jen jednu plínu, nechodím jí přebalovat a ráno je to dělová koule. Úplně nacucaná. Dokonce nám už 3x protekla :astonished:
Takže Kája asi fakt pije málo. Zkoušej to a budu držet palce, ať se trošku rozpije :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hlásíme se po obědě z Beránkova:slight_smile:.
Ondrášek si dneska dal poprvé velkou skleničku od Hami, a to: Jarní zeleninka s krůtou. Nejdřív tak nevěřícně koukal, co to tam jako je za kousky v té pusince, ale pak hezky papal. Tak super. Od zítřka už jen ty velke (asi) a dodělám samo i ty malé, co mi ještě zbývají ve skříni.

Jinak tu leje a leje, sem tam přestane, ale nic moc počasí, asi budeme celý den doma než se plahočit v takovém nečasu, to mne vždycky odrazuje někde zmoknout.

A zase dnes Ondrášek dopoledne dlouho spinkal, sice usnul u mne v náručí, ale přenesla jsem ho a v klídku spinkal u sebe v postýlce skoro hodinku a třičtvrtě. Tak jsem také ulehla, nespala, ale natáhla se.

Katko,noc dobrá, u Ondráška, ale mě bolela záda, ústa asi od zubařky ještě, no a ta prsa, takže spánek nic moc. Snad bude dnes lépe, uvidíme.

Kam se chystáte se známými na dovču?

Hanko, my jsme na tom stejně jako Bětka, také máme plínku nacucanou hooodně po celé noci.
20. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahoj,

my byli na svatbě, moc pěkné :grinning: Pak u babi, pak rychle do Ikea a dom. Dneska Tom zbaštil půl sklenky jednoho a pak jsem musela načít novou a snědl ještě půlku :slight_smile:))

jooo a plenku má ráno nacucanou ažaž :grinning:
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
Alí jedeme na Vysočinu. Už jsem tady před dobou dávala odkaz a teď ho nemůžu najít :sweat_smile:
Je to penzionek s bazénem, tak se moc těšíme. Musím teda někde koupit ty nepromokavé plínky :wink:
Jo a u nás vůbec nepršelo :astonished:, dokonce teď odpo svítilo sluníčko :confused:

Jáji tak jste si to užili? :grinning: Co měl Tomík za ohoz? :slight_smile:
20. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
ducky...mno protože nebylo vedro tak mikču z tesca z medvídkem a kapucou a džíny, chtěla jsem mu dát od Nextu ale jemu je všechno hrozně velký v pase :sweat_smile: JInak byl zlatíčko

my furt nevíme kam na dovču chjooo
20. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj holky,
to je fajn, že jste si svatbu užili, Jajinko, a že se Tomášek choval vzorně. A začal pěkně papat, viď?
Katko, jj, pamatuji si, když jsi tu Vysočinu teď zmínila, že jsi to tu říkala.

My jsme byli na procházce teď k večeru, když bylo sluníčko, taky jsem se mrkla ke Štěpánce a těším se na zítřejší rodinný oběd:slight_smile:, alespoň nemusím vymýšlet a vyvářet.

A normálně odpoledne Ondrášek spinkal taky skoro 1,5 hodinky, tedy dnes celkem 3 hodiny, týýýý joooo, to nespal ani jako malilinkaté miminko. No, a teď jsem ho po Hami Hajaja uložila a usíná....
20. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.