• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Ty optimisto :grinning: To já teda uvidím, jak to půjde :grinning: Už taky potřebuju, aby se vrátila Martinka a tahala mě na brusle :grinning: Sama se nějak nevypravím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
20. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
no nic nebudu tady "zaclánět" ve středu se budeme těšit snad budeme ready
20. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
ti dám optimistu, to prostě zvládnem nee :confused: :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
No, to si povíme za 2 měsíce, až zkusíme H.E.A.T. a opět tam vypustíme duši :grinning:
Rudý budem obě až na pr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a srdce nám vyskočí až do krku :sweat_smile: :confused:
20. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
rudá budu i na stepu, já jsem vždycky :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
Tak to já asi taky budu, ale možní míň než při H.E.A.T.u :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A hlavně, doufám, že se nezadejchám. Aerobní pohyb by mi měl vyhovat víc. :wink:
20. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
Holky, tak ještě nakukuji, ale koukám, že se tu v počtu maminek nic nezměnilo a Vy jste u sportu.
Dobrou noc!
20. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
Alí tak snad vínko chutnalo. Já už asi taky půjdu do hajánkova, jsem vyhlížela Jáju, že popřeju dobrou, ale zase se někde fláká, Jezinka :grinning: :grinning: :grinning:

Každopádně teda přeju dobrou noc všem, i spícím miminkům :wink:
20. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
tsss,jsme dodělávali bramborový salát na zítra na obídek :wink:

tak brou nocku kočky :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz
brý ráno,

tak budíček v 6 a už se nenechal uspat, chjoooo :unamused: Já usla v 1 a nějak se necítím vyspalá :sweat_smile:

snad to za chvíli zalomí, doufááááááááááááám :grinning:
21. čer 2009 v 06:47  • Odpověz
Ahoj Ahoj Ahoj,
u nás budíček před 6tou, stejně jako včera, takže dobrý. Nestěžuju si jako Jájík:slight_smile::slight_smile:.
Teď si tu hrajem a blbneme, a k dopo svačince zkusíme čerstvý banán, to jsem tedy zvědavá a asi dokojím. A vyrazíme ven, pokud bude tak hezky jako tam je teď.
21. čer 2009 v 07:09  • Odpověz
autor
Ahojky,
tak u nás noc na prd, k ránu se dost budila a jako u vás, budíček asi v 6.30. Snažila jsem se jí ignorovat a usnout, ale prostě jakmile i jen povídá, tak já nezaberu :frowning2:

K obědu dělám znojemský guláš, tak jsem zvědavá, jak se mi povede, je to premiéra :grinning:

A pak vyrazíme za kámošema, už se těším :wink:

Tak zatím papa, hezký zbytek neděle, přijdu až večer :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
čauky,
jen v rychlosti zdravím. Od pátku odpoledne až do dneška nám zase nešel net. myslim, že modem je v pytli, takže asi nás čeká druhá reklamace, doufám, že nám ho zase po měsící nevrátí, že je v pořádku, idioti :angry: :angry:

My jsme jeli včera dopo do jižních čech na chalupu na rodinnou oslavu. Bylo to moc fajn a Štěpánek byla zlatej, nechápala jsem a nevěřila svým očím. Všichni pořád říkali jak je to hodný miminko a na co si stěžujeme. Holt nový prostředí a spousta zájemců o chování a obdivovatelů, spíš obdivovatelek teda :grinning: to se našemu mladýmu líbí. V noci jsme se vraceli zpět do Prahy, přijeli jsme o půlnoci, protože tam byla děsná zima a já mám pořád ještě rýmu a štěpula taky občas ještě chrčí, tak jsme se báli aby nenastydl.

Všem přeju pěkný zbytek víkendu a doufám, že Vás dočtu než se štěpán probudí :slight_smile:
21. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz
Ahoj holky, jsme doma z víkendu.

Zběžně jsem dočetla, zbytek později. Jsem nějak bez nálady. :confounded:

K tomu čůrání v noci. Jenže vy obě s Alčou kojíte ještě v noci ne? My máme poslední jídlo v 7, a to kaši, takže nemá z čeho mít nadbytek tekutiny, počůrané to je, ale dělová koule ne, přes den je to počůrané dost. No nic, zatím to řešit nebudu, drka to ví, říkala nabízet, kdyby to byl problém viděla by to na fontanele.
21. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Hezké odpoledne,
tak jsme strávili hezký den - dopo klouček zbaštil skoro celej banán, pak jsme byli na procházce asi dvě hodinky, pak si dal Ondrášek zeleninku s těstovinami a šunkou, šmakovalo mu to a poté jsme vyrazili s rodiči a Štěpánkou na rodinný oběd do pizzerie, kde jsme byli asi tři hodinky a Ondrášek si dal ovocnou přesnídávku - banán s meruňkami, chutilo mu to také. A bylo hodňoučkej.
A já po kojení po 17té vyrážím na nákupy se ségrou, hurááá.

Hanko, v noci nekojím, Ondrášek je krmen Hajajou nebo kaší cca v 19.45 a pak kojím až před tou 6.00.

Zatím páááá

Katchul, no vida jak se Štěpánek umoudřuje:slight_smile:. Jako Ondrášek, ten se teď také mooooc zlepšil.
21. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak se po vikendu hlasim Vcera jsme byli cely den u nasich, dneska rano na prochajde a in-linech, pak obed v Ikee a nakup v Globusu. Uz mam skoro abstak
Vcera kino bohuzel nedopadlo. Kdyz jsme dorazili do kina, tak nam bylo receno, ze se zacatek odklada, protoze se jim pretrhla paska. Nävic film mel trvat 2,5 hodky, to bysme k nasim dorazili pozde, tak jsme to nakonec vzdali a byli jsme jën posedet na kaficku.
Asi nemam silu vas docitat, tak snad jste neresili neco zasadniho :grinning:
21. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my měli taky fajn den, u kámošů to bylo super. Jen Bětka zase přes den blbě spala a odpo už vůbec :frowning2:
Tak jsem zvědavá na tu noc, to se zase před půlnocí vzbudí s řevem a bude jí uhoupávat :sweat_smile:

Hani já taky v noci nekojím, až tak v 5 ráno. Ale jak píšeš, dr. by to určitě poznala. :wink:

Alí, Peti, tak čtu, že jste si užívali pěkné dny a kluci byli hodní, tak to je super :sunglasses:
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Právě jsem uložila Ondru do postýlky, dneska jsem mu dala kašičku a převaluje se tam ze strany na stranu:slight_smile:.
Se ségrou na Chodově to bylo fajn, něco málo jsme toho nakoupily a spíše načuhovaly do obchůdků. Byl to fajn strávený čas.
21. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Kačko..nenašlas ten odkaz kam jedete na dovču??

jinak se na zítra těším, se nehnu :grinning:
21. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Alí tak hlavně že vám to udělalo radost :wink:

Jáji já ho ani nehledala, nevěděla jsem, že tě to zajímá :astonished: :wink: Tak se dám do hledání.
A zítra nezapomeň, že tam musíš naběhnout a zabrat místa, já dorazím těsně před 18tou :sweat_smile:

A zítra jedu dát otčímovi to naše auto rozbitý, tak jednak doufám, že dojedu a druhak že to nebude nic vážnýho. :frowning2: :confused:
21. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
Jáji tak jsem nenašla ten původní odkaz, to byly snad přímo jejich stránky. Ale přes kamaráda google jsem našla toto:
http://www.penziony.cz/mrakotin/privat-hyka/
21. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
nebooj budu tam :slight_smile:)))))))))))
21. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Tak super, Jáji :wink: Se těším, jak si pěkně zacvičíme :grinning:
21. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz
Hezky se mi čte o Vaší přípravě na cvičení, když u toho pojídám čokoládového mufina z Marks and Spencera:slight_smile:.
Trochu jsem něco málo poklidila a asi se vrhnu do pelíšku.
21. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Alí já si u toho papkala piškoťáček :grinning:
Já tu něco dočtu a jdu taky do hajan, páč Bětule zase bude chtít vstávat po 6té a to mě ničíííííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak dobrou noc všem :wink:
21. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz
Ahoj holky, máte nějaké typy, jak zabavit malé 2-měsíční dítko, když vaříte? Zuzanka je dost mrzutá, když se jí nemohu věnovat.. Přeji krásnou dobroooooou.
21. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz
Hezké ráno,
tak my klasické probuzení v 5.50, no přiznávám, ještě bych spala, ale nebudu si stěžovat.
22. čer 2009 v 07:07  • Odpověz
Dobré ráno,
u nás noc ok, jen mám rýmu jak trám, spát jsem šla v 9 a stejně mi to nestačilo, budila jsem se s plným nosem a večer jsem měla i teplotu. Fakt super. Jen doufám, že až mi odezní, tak že už budeme všichni ok, kdyby se to u nás mělo točit pořád do kolečka, tak mně asi jebne :angry:

mojca, jestli máš lehátko, tak si ji dej do lehátka na zem do kuchyně a dej jí do ruky něco na hraní s čm si neublíží. Já Kája dávám vařečku a vykládám jí co dělám. Nebo jestli máš manducu, tak si ji dát na záda. Jinak bohužel.
22. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
i já přeju hezké ráno :slight_smile: hlavně tedy tobě Hani, aby ses z toho rychle dostala, vím, jak je rýma nepříjmená....já jsem pak taky unavená, nevyspalá, protože nemůžu s plným nosem spát, takže ti rozumím... :frowning2:
22. čer 2009 v 09:27  • Odpověz
jinak u nás byl víkend fajn, byli jsme pryč, takže tady mám hrozně prádla, hlavně žehlení ještě z minulého týdne, kdy jsem nestíhala.....
22. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.