• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
A sleduju tu Ondráškovu proměnu na hodnýho hošíka :slight_smile: Pořád to je lepší a lepší viď Alí? To je fajn. U nás teda je to lepší pouze když jsme někde na návštěvě, kde jsou ochotní Štěpánka tahat a chovat. Já když jsem s ním sama doma, tak jsem za ten den pak vyždímaná jak citron, pořád mu musim vymýšlet novou zábavu a navíc ho hlídám na každym kroku, protože už by nejradši jen stál, ale padat pořád moc neumí.
aa už se budí...
22. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
autor
Kačí polívky prodává Hipp. Jsou ve skleničce a hustý jako klasický příkrm. Ovšem moje mlsná koza to moc nechtěla, páč jak tam není mrkev, tak se ofrňuje.
A automechanik v rodině, to je naprosto dokonalé. Stará se o vozový park za rozumný peníz :grinning:

Já už jen obleču Bětku, předám jí na Koni a přihasím za tebou, Jáji. A neboj, krokové variace samozřejmě nejsou problém pro vysloužilou tanečnici :grinning: Se těšíííííííííííííííííím :grinning:
22. čer 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Tak manža volal, že vypíná počítač a pomalu odchází. :wink:
A já má supersavou ovci, tak to snad bude v pohodě :grinning:
22. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
hrusti: naše dítka dnes vstávala úplně shodně, byl by z nich dokonalý páreček :wink:.
Holky, někde jsem četla, jak o lehátku tak o autosedačce, že mají šikmou oporu zad a už po několika minutách se kojenec dostává do nesprávné polohy, hrozí prý pokřivení páteře a a váha těla se přenáší na nějakou"křížovou" kost, tak jsem z toho byla vyplesklá a lehátko si nepořídila...tudíž v něm nemohu své dítko zabavit :cry: .
22. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Čao ženy, tak jsem tu.

A novinka, máme novou autosedačku :dizzy_face: Jukněte: http://www.kocarky.cz/vromer-2009/king-plus/romer-king-plus-benno.jpg a Káje se v ní moc líbí. Jen jeden takový neduh, manža ji nechce nechávat v autě, což je pěkně pitomý a nesouhlasím s tím, jasně že bych nerada aby kvůli ní někdo vykrad auto, ale takhle s ní prostě nebudu moct nikam jezdit sama, protože neunesu na jedné ruce 9,5 kilový dítě a v druhý ruce autosedačku která má stejně, možná ještě víc :angry: Jenže manžu prostě nemůžu zlomit.

Katch, já bych taky chtěla zase zkusit vařit, tak uvidíme. Možná to zkusím už zítra, že bych jí udělala br. kaši s brokolicí a kuřecím masem. Nebo hodně holek dělá že to dochucuje trochou skleničkové zeleniny, že ty děti ošálí :grinning:

Jinak Kája si sedá o stopéro a z kleku se snaží si stoupnout na jednu nožičku, nicméně zatím na to nepřišla. Uf.
22. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
Jo a ještě jsem zapomněla, zítra nám přijde na prezentaci paní s robotickým vysavačem, co vysává a vytírá sám, i když nejste doma, v pc to vypadá dobře, tak uvidíme a když bude dobrej, tak bude doma. :dizzy_face: Chtějí za to 10 000, což není tak strašný, kdyby to mělo být účinný.
22. čer 2009 v 18:20  • Odpověz
Čao, ženy!
Manžel je doma, tak jsem zde než začne předspánkový ceremoniál v podobě hraní, koupání, přípravy večerní krmě a uspávání:slight_smile:.

Katchul, polívčičku jsem dělala (úplně jednoduše z kousku kuřete, květáku, mrkve, brambory a pórku) a jinak prodává i Hipp (jak píše Katka není s mrkví, ale je taky celkem dobrá). A jinak taky zírám jak se Ondrášek zlepšuje, sice nevydrží moc dlouho sám, moc se nezabaví a začne vysílat jakmile jsem (jsme) z dohledu a i když na dohled jsme tak stejně začne pištět a ječet, protože chce chovat a chovat, a to jaksi pořád nejde. Ale zaplať bůh za to, jak to teď je:slight_smile:.

Hanko, ahooooj, hezká sedačka, v té se musí krásně hačat. Áaaa, další která bude zkoušet robota, jak jsem tu psala, my měli doma také Robota Roomba (myslím se to jmenovalo) a nenadchlo nás to - raději ohnu hřbet a uklidím si to sama:slight_smile: :slight_smile: - potichu a rychleji mám ten pocit:slight_smile:.

Jajinko, tak Tebe mrcha ještě nenavštívila jo? No, to jsem zvědavá, jak to bude u mne. Kojím ještě dvakrát.

Pak dejte holky vědět, jak jste si zacvičily.
22. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme zpatky od dr. Jsem docela presla, protoze se panu dr. nelibilo, ze prcek drzi pesticky, leka se a nedrzi hlavicku, takze musime na rehabilitace. No, me spis prijde, ze nam to napsal kvuli tomu nizkemu apgaru a ze dohazuje ksefty rehabilitacni sestre, ktera je vedle nej v ordinace. Sestra nam nabidla termin v srpnu, tak na ni manza spustil, ze pan dr nam napsal ko v koncem cervence a chce videt nejake vysledky, tak pak nam nabidla termin 1.7. v 7.3O hod. rano. To bude urcite prcek nevyspaly a protivny a cele to prorve. No, nevim, jsem z toho presla a navic pan dr na me tedy moc nezapusobil. Ale tu rehabku si dame a uvidim, co mi rekne nase prakticka dr. Mne neprijde, ze by byl Honzula nejak zaostaly, tak jsem z toho docela smutna a otravena
:cry:
22. čer 2009 v 19:10  • Odpověz
Mojca, ja jsem se ptala dr. na to lehatko a nic nerikala, ze by to ditkam neprospivalo. Navic ho v lehatku nemas cely den, ja ho tam davam obcas, stridam to s dekou, kosem a posteli, co mame v detskem pokoji a na noc davam do detske postylky v loznici.
Jinak uz jsme prihlaseni na cviceni v Petrovicich, tak snad se to bude Honzulovi libit.Jeste zkusime ty vanicky.

Hani, ta autosedajda je pekna. Romer dela pekne sedacky :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
Kaci, asi jsem se spatne vdala. My v rodine zadneho automechanika nemame, i kdyz by se faaakt hodil :grinning:
22. čer 2009 v 19:14  • Odpověz
holky, díky za rady. Zkusím to. Jak říkám, babičky máme celkem daleko a jezdíme tam tak jednou za tři neděle, a to Kubík zapomene mezitím. Když jsme tam o víkendu, tak druhý den už je to dobrý, potřebuje čas a ne aby se hned asi na něj vrhali :wink:
Ale Kačí máš pravdu, že přijedeme a většinou Míla ještě vybaluje tašky z auta a mně se chce na záchod, tak ho tam někdy třeba i nechám, tak toho už se příště vyvaruju.....
22. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
Hani.....přesně tuhle sedačku mám vyhlídnutou. Když jsme byli tenkrát kupovat to madlo na kočárek, tak tam je měli a tahle je super. A to je ta s tím isofixem???
22. čer 2009 v 19:41  • Odpověz
hrusti...prosím tě Tom měl pěstičky taky hooodně dlouho, lekal se jak nevim co a nikdo nic neříkal :confused:

jsem doma, musim do vany, bylo to supeeeeer, jen se absolutně nechytám v krocích, oujeeee

Kačí v pondělí můžuuuuu, to mi volali z masáží že to musí zrušit, jupí jupí jupajdááááááááá :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
Jaji, hlavne, ze jste si to uzili.
Dr. nam dal nejaky vitamin B, mam mu davat pulku do mlicka kazde rano a cvicit s nim koniky. No, ja myslela, ze mimi ma drzet hlavicku ve 3 mesicich. Navic prcek byl rozespaly. Je pravda, ze se trochu leka, a to na nej mluvim a ted jsem mu zacala poustet radio. Zrovna ted posloucha pohadku o hloupem Honzovi :grinning:
22. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ali a co na tom robotíku bylo blbý? Kromě hluku tedy, jak jsem pochopila a toho že je to pomalé?

vladi není s isofixem, my v autě isofix nemáme.
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Hanko, nepřišlo mi, že by to nějak extra pěkně čištilo:slight_smile:. Pozorovala jsem několik smetí, kterých jsem si všimla a jednou je vzal z jednoho místa a na jiném byly zase venku. No, jo, je to jeeeen technika...
22. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojda holky, tak máme za sebou další den. Taťka krmí a já mám asi 20 minut než půjdu uspávat...pak chci ještě udělat oběd na zítra a to bude už čas jít do postele...

Jinak jsme dneska byly na kyčlích, tak je máme v pořádku a na kontrolu už nemusíme. Taky jsem se ptala na ty naše zahnuté malíčky (má je zahnuté jakoby pod prsty), tak je to prý ještě pozůstatek z dělohy, mám dávat volné ponožky a cvičit s nimi (lechtat jí na noze ) a do 6. měsíce se to srovná!

Po cestě nazpátek jsem se stavila v DM, Rosmannovi a Lidlu a jsem o tisícovku chudší. Ale koupila jsem ten Nutrilon Extra a na noc jí ho zkusím dát, jestli bude dýl spát...uvidíme! Jo a taky jsem koupila první tři skleničky příkrmů od 4. měsíce (což nám bude 5.7.), ale myslím, že počkám do toho 5.měsíce!

jáji, ducky: kam chodíte cvičit???
22. čer 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
pri...chodíme k Hance Kynychový do Bráníka
22. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Pri, ja ma ohnute malicky doted a zadne mindraky kvuli tomu nemam :wink:
22. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
hrusti: já taky nemám ideální nohy, ale proč jí to nechávat, když tomu jde předejít a hlavně my to máme v rodině...tchán je má zahnuté nahoru a hodně přes sebe...a bohužel to je dědičné, tak jsem se na to raději zeptala...

jaji: no bráník mám trochu z ruky, škoda, chodila bych ráda s váma. Já sama se nepřinutím :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz
pri...já se taky sama nedonutim :frowning2:
22. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
Hani dej pak prosím vědět, jaký ten robot je. My jsme to taky studovali, ale když Alča napsala, že to není nic moc, tak jsme přestali. Tohle je ale jiná značka. :wink:

Jáji super. Já jsem vyřízená. Dělala jsem hned ještě večeři. Teď půjdu do vany a asi se naložíííííím :grinning:

Peti vdala si se dobře. Tak zas máte třeba jiný profese. :wink: Já jsem teda ale šťastná, že máme v pohodě auto a zdravotnictví. Takový dobrý věci :grinning:

Alí-Pri já bych se sama taky nedonutila, proto jsem ráda, že chodíme s Jájou. Tak se aspoň můžeme táhnout :wink: A navíc, už jsem to tu psala, ale ona je moje holka, páč je po sportu taky rudá jak rak, tak aspoň nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning:

Vladí zkuste to a uvidíte. Dejte si čas, tašky počkají, ale aby se Kubík cítil dobře, to je důležité. :wink:

Alí-Oskarko, ty jsi teda polívčičku vařila jo? Takže jsi dělala vývar? :astonished: A to jsi mu dala jen tu polívku nebo po tom i skleničku?

Jdu do vany :wink: :sunglasses:

Hele co Martinka, neozvala se zase někomu? A kdy se mají vlastně vracet? :fearful:
22. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
my jsme teď hráli scrable a teď si napustím vanu a naložím se tam.....no a pak do hajan.... :slight_smile:
Hrusti....nenech si kazit náladu od dr. Kubík se taky hrozně lekal, stačilo aby někdo hlasitěji promluvil a už se lekl....Honzík je zdravé šikovné mimčo :slight_smile:
Holky....kde v Bráníku??? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz
Katko, jj vývar:slight_smile:. Jela jsem podle recepisu pro děti od ukončeného 6tého měsíce. Nic jiného už nepapal. A v Rumburku jsem připravená hodně vařit a připravovat ovocné přesnídavky atd... Snad nám to půjde:slight_smile: a maminka mi pomůže:slight_smile:.

Právě se láduji žloutkovými věnečky a horkou čokoládou, mňam. A za chvíli hajdy na kutě.

Ondra dneska vypil té kaše nějak moc, ani nevím kolik jsem jí udělala, ale rozhodně jí bylo hooodně. On vůbec by toho baštil až běda. Vždycky když dojíme, tak brečí že chce ještě, no přeci ho ale nerozežeru, že? :slight_smile:
22. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Také jsem byla naložena ve vaně plné broskvové pěny, mlask:slight_smile:.
22. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Vladi jedna zastávka za Nádraží Braník :wink: Já myslím, že už to jsou Hodkovičky. Chceš chodit na stepík? :grinning:

Alí a písneš mi prosím recepis?
Teda, žloutkové věnečky. To já měla jablíčko. Když už jsem si dneska dala do těla, tak ať to tolik nekazím :wink:
Bětka je taky smutná, když dopije mlíčko, kaši, dojí a tak. Ale taky jí nechci rozežrat :sweat_smile: Musí si udržet míry modelky. :grinning: Jsem zvědavá, kolik bude vážit na té osmiměsíční. Řekla bych, že už pokoříme 7 kg :sweat_smile: :grinning:

Jo a já si nakonec dala jen sprchu. Nevím totiž, jestli bych se z té vany ještě zvedla :sweat_smile:
22. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Holky, dobrou nooooooooooooooooooooooooc!
22. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
Já jdu taky spinkat, jsem vyřízená. Dobrou noc :wink:
22. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
my koukáme na film :grinning: Tak brou nocku holky moje :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz
Hezké ráno, i když venku je tedy škaredoooooooooooooooooo.
U nás klasická vstávačka v 5.53:slight_smile:, ale spinkání celou noc takže dobrý - já spala od 22.30 do skoro 6 což je OK. Samozřejmě, že to počasí uspává, ale musíme se vzchopit, že?
23. čer 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.