• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Dobré zatažené ráno, u nás noc ok, vstávando v 7 a na to jsem si už docela zvykla. Dneska mně čeká tradiční program, žehlení, praní a kuchyň. Chci Káje zkusit uvařit oběd, tak jsem zvědavá jestli bude dlabat. Jdu kouknout co jste napovídaly.
23. čer 2009 v 07:56  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla.

Alčo co bylo to vaše za robota? Tohle je toto http://robzone.cz/cz/roomy-black
23. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
My měli nějakého z téhle řady: http://www.irobot-roomba.cz/
23. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Myslím, že tu "rumbu" 580.
23. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Vypadá to podobně, tak to jsem tedy zvědavá.
23. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Tak my si jdeme dát nějakou ovocnou svačinku, zatím pááá
23. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
ježiš a jó, díky Ali, já musím uvařit broskve :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
jdu jen na skok, páč jedeme ke kámošce. Doufám, že nedostaneme plaváka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás se dnes spalo zase přerušovaně a vstávaly jsme nějak po 7mý. Teda Bětka. Ležely jsme do 7.45 :wink:

Hani pak dej fakt vědět, jsem zvědavá. Kdyby to k něčemu bylo, tak bychom ho možná taky koupili.
Jo a jak si Kája sedá? Bětka přes bok :wink: Ale stále to zkouší i ze zad. Zvedne hlavu a ramena :grinning:

Jáji mě nic nebolíííííííííí :grinning: Nevím, jak je to možný, ale jsem v pohodě. Co ty, kočko? :fearful:

Možná ještě stihnu nakouknout, jdu připravit věci.
23. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
Katko, ahoj.
Hezky si to u kámošky užijte.
A zmoknout se nám dnes asi poštěstí - tady teď prší a na radaru to vypadá dost výživně. papa
23. čer 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
Jo Hani a ještě mě napadlo s tou sedačkou. Neobměkčilo by manžela kdyby jste si jí nechali vepsat do pojistky?
Já to tak udělala i s tím vajíčkem, páč k tomu máme i základnu a je to bezmála za 8tis. Takže mám v pojistce vyloženě napsanou základnu a sedačku.
Jako to bude fakt děs jí pořád tahat :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Alí nestraš, tady neprší a přeju si, ať to tak zůstane :sweat_smile:
23. čer 2009 v 08:54  • Odpověz
Katko dík, to s tou pojistkou mě nenapadlo,. to jde ju?To bychom mohli zkusit.

Jinak Kája si sedá různě, přes bok asi 2x a jinak tak že je na 4, rozplácne se do žabičky, hodí nohy do rozštěpu a sedí :grinning:
23. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
Hani já mám u Český poj. a tam to jde. A nevidím důvod, proč by to nešlo i jinde. Zeptejte se, páč tuhle tahat furt nahoru a dolů. Navíc když někam pojedete na výlet, tak stejně Káju přehodíte do kočáru a sedačku necháte v autě. A tam by vám jí taky mohl někdo ukrást.

Tak to je Kája řízek teda :grinning: :grinning: Jako Bětka je taky gymnastka, ale přes rozštěp si nesedá :grinning:
23. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
My máme taky ČP, a to jsem přesně manžovi říkala, že když půjdeme třeba na nákup, tak bude sedačka v autě, ostatně, zůstávalo tam když jsme někam jeli i vajíčko, a že ji takhle může zrovna tak někdo ukrást. No uvidíme. Ono ho to přestane bavit, aspoň doufám :unamused:

No na to že je to takovej obřík, tak ohebná je, to se jí teda rozhodně nemůže upřít :grinning:
23. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Hani tak tam to jde na 100%. No, snad ho to fakt unaví, páč si to nedovedu představit.
A taky bych řekla, že ti, co v noci vykrádají auta jdou spíš po rádiích a tak, než po sedačkách. :wink:

Tak holky papá, jdu nás dochystat a razíme :wink:
23. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo a včera jsem se zase zhádala v metru, opět na eskalátorech, tentokrát s nějakým dědkem :angry: Stojím uprostřed, úmyslně, jenže golfky jsou úzký a místa je tam i tak dost. Chlap leze okolo a já mu říkám: Nemohl byste počkat... a už jsem to nedokončila, protože prolez, tak říkám: Ne, nemoh.. :angry: A on jestli mi jako nějak vadí. Tak mu říkám, že jo, že kdyby strčil do toho kočáru, tak skončí dole a on Strčil jsem snad do něj? Tak já: Jo tak pardon, já tady budu čekat až do něj někdo strčí. A on Kdybyste nestála takhle uprostřed, ale na straně.. A já na to: Nemyslíte, že je to úmyslně, aby okolo lidi nelezli? Tak hodil ksicht a šel dál, hulákali jsme na sebe na schodech. Nakonec jsem mu řekla, že to třeba jednou pozná a on Jestli si myslím že nikdy necestoval s kočárkem. Tak jsem mu chtěla říct, že když on vozil, tak eskalátory ještě nebyly :grinning: Ale neřekla no. Tak mě vytočil. :angry: A pak taky když jsem jela busem, ne nízkopodlažním, na zastávce 4 chlapi, tak si říkám, to mi někdo pomůže a jen jsem mávla na bus, tak jsem tam stála sama, chlapi zmizeli :confused: A když jsem chtěla vystupovat, tak se do cesty narvaly krávy důchodkyně s holema a ještě s jedním kočárkem jsme jim museli uhýbat, aby milostivě mohly vylézt první.... No povím vám, že zase někdy vyrazím sockou :angry:
23. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Katko no mně to neříkej, jemu to potřebuju vysvětlit :grinning: Nejhorší je, že když ho překecám a nedejbože tu sedačku ukradnou, tak mě zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj holky!
U nas noc desna. Prcek se probudil o pulnoci, pak ve 4 a 7.30 hod. Mame trosku rymu, tak se mu asi hur dychalo, no jsem dneska mrtva, protoze mezi spanim mel jeste prdiky, takze sebou sil a porad pokvikaval.
Navic jsem porad nejak nestravila toho dr a premyslim nad tim :frowning2:

Hani, no, vubec me to chovani tech imbecilu v MHD neprekvapuje. Ja jsem jela vcera zapsat prcka na cviceni do Petrovic, cesta relativne o.k., ale rekla jsem si, ze tam budu jezdit autikem, tu kratkou trasu snad zvladnu, nesedela jsem v aute hrozne dlouho :sweat_smile:
23. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
Neboj, to se rozjezdíš, já když si můžu vybrat, jedu taky radši autem, havně mi i vadí, když si se mnou chce někdo v MHD povídat (někdo=baba důchodkyně)
23. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
Krásné dopoledne....tak my spánek od půl 8 do 6, napal se a do 7 ještě usnul..... :slight_smile:
Co tady píšete o tom mhd to je fakt hrůza. Já ještě nejela a hned tak nepojedu, všechno si objedu raději autem, ty lidi jsou neohleduplný všude, i v obchodech, vidí že jedu s kočárkem a nemůžou uhnout a budou se tam kochat v regálech, to mám taky vzteka
23. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani, budu muset se rozjezdit, jinak to fak nepujde :unamused: No, nedavno jsem jela metrem a vezla jsem perinu s polstarem pro navstevy. A jeden duchodce, kdyz videl, ze je to z duteho vlakna, tak mi tam daval prednasku, ze jsem si to nemela kupovat, ze on to ma doma a ze se mu to nejak zcvrklo atd. Tak jsem mu podekovala za nazor a rekla, ze uz doma periny z duteho vlakna mame a jsme spokojeni, tak tam neco remcal a evidentne jsem ho nastvala :wink:
23. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Peti dědek jeden viď. Co je jim do toho. Chápu, jsou starý, ale... :angry:
23. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
ahoj holky,

ducky...ty už tu nejsi ale ty si to najdeš :grinning: mě taky téměř nic nebolí, jen trochu břicho když se protáhnu :sweat_smile:

hani...já nesnáším mhd , ty lidi jsou jak kokoti :angry:
23. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, neporadíte mi, co bych si mohla vzít na bolest hlavy, když kojím??? Včera jak byl večer ten vítr, vracely se nám ty plyny z karmy zpátky do koupelny a maličko jsem se tam přidusila. Celou noc jsem nespala jak mi bylo zle a od rána mě ukrutně bolí hlava...a k tomu Adrianka má nějakej plačtivej den :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz
Čauky!
Tak my i v tom dešti byli 1,5 hodinky venku, teď si dal Ondrášek k obídku velkou sklenku od Hami, ale moc mu to asi nejelo kvůli těm velkým kouskům (mně se taky zdály nějaké velké), ale zdlábnul to. Odpoledne dáme něco mňam, možná zkusím ten jogurt, i když jsme ještě neukončili osmý měsíc, uvidím:slight_smile:.
A taky jsme si zaplavčili:slight_smile:.

Přijde se za námi podívat moje maminka, tak se těšííííím. Odpoledne už ven nepůjdeme

Já necestuji jinak než MHD a je to děs, ale co naděláme, že? :frowning2: :frowning2:
23. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
hrusti: netrap se, každé dítě je individualitou, má jiný temperament, který ho žene kupředu, jiné potřeby, je důležité si to uvědomit a neporovnávat své dítko s jinými.. Bohužel doktoři to mají v popisu práce :angry: . Zvedání hlavičky se nemusí notně objevit, když si to zrovna Dr. myslí.. Na to máte ještě celý třetí měsíc. Tvým mateřským úkolem je podporovat jeho komunikaci, tzv. "povídání", protože to je základem příští řeči dítka, pokládat na bříško, abys posílila svaly, a lehej si přitom před něj, a všecko ostatní nech na něm, až bude chtít zvedat hlavičku a rozevřít pěstičku, udělá to :wink: .. Má ještě móóóře času.
Holky, mohli byste mi poslat odkaz na nějaké stránky, firmu, u které bych pořídila hrací deku nebo jinou deku na hraní?
23. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz
pri já myslím že můžeš paralen a ostatní tedy nevím

ali já vím, to tě úpřímně lituju :frowning2:

jinak moje dítě poprvé snědlo mnou uvařené jídlo, huráááááááá, tak zítra to zkusím znovu. Měla bramborovou kaši s kukuřicí, brokolicí a kuřecím masem :wink:

mojca, zadej si na MMB hrací deka a vytipuj si co se ti líbí a buď ji poříď tam jetou nebo novou v obchodě. Je spousta různých druhů od obyčejných, pes ty s hračkami, s kolotočem atd.
23. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
Holky, vam ti prckove tak pekne papaji. Prcek je dneska nejaky protivny a stavkuje i s jidlem, a to je u nej co rict. No, doufam, ze je to jen prechodne a zitra bude lip :wink:

Mojca, diky za podporu :slight_smile: Nehlasili jste se na to cviceni do Petrovic? My budeme od zari chodit na cviceni maminek s detmi a premyslim i o tech vanickach. Ale taky az od zari, az budeme ockovani :wink:

Docela dobre ceny maji v detskem raji, ale zalezi jaka deka se ti libi. Maji jich fakt hodne. Ja jsem tu deku koupila pres MMB za 340 Kc :grinning: Byla minimalne pouzivana, tak jsem ji jen vyprala a Honzula si na ni hraje. Tedy ted ne, ted zrovna na chvilicku usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
u nás se taky spííííííí, už podruhé dneska usnul v postýlce, sice si malinko poplakal ale usnul :grinning:

hrusti..mě teda pěkně nepapá, mě sabotuje příkrmy, chce jen mlíko, příkrm to musí mít náladu aby snědl něco
23. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
No ja jsem taky zvedava, jak budou Honzikovi smakovat prikrmy. Podle me zacneme driv nez v 6 mesicich, protoze bych mu musela mlicko delat do pullitru, aby mu to stacilo :grinning:
23. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.