• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
Ahojky, Ondrášek teď také spinká, tak mám chvilku. Usnul v lehátku.

Jj, papání, Ondra by asi papal pořád, pusinka je stále otevřená, škrábu už poslední zbytky z mističky a on kouká tak hladově - pořád by asi jedl a jedl:slight_smile: a když už je konec tak vysílá, jako že "já chci ještěěěěě".
23. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Ale tady nikde nikdo, co? Tak si jdu prolistovat časopis.
23. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
hrusti: do kurzu plavání jsem se zatím nepřihlásila, ale vážně o tom uvažuji. Nejprve musím zdokonalit své řidičské (ne)schopnosti a pak se budu někam hlásit. Horko těžko zvládám cestu k dětské Dr. v Dubči, ale já se do toho opřu a věřím, že strach z řízení půjde překonat :sunglasses: .
23. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
Mojca, ja se na ty vanicky budu hlasit az v srpnu, driv to asi nema cenu. Ja jsem taky ridicka neschopna :rolling_eyes: Mam strach nekam vyjet s prckem, neumim si predstavit, o bych delala, kdyby spustil behem jizdy ten jeho hysterak :unamused: Ale do Petrovic je to z Haju kousek, tak to nejak zvladnu :wink:
23. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my jsme doma. Šly jsme s kámoškou i chvíli ven, páč jsme potřebovaly uspat děti. Trošku jsme zmokly, oni ne, byli pod pláštěnkami :grinning:
Ad MHD, opět jsem dneska měla konflikt. Já už se na to fakt vys.ru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Bohužel za kámoškou autem je to přes magošku a to se mi fakt nechce, když mi tam jede 16tka. Holt asi budu muset vždy zatnout zuby.

Hani ten tvůj konflikt je teda hustej, to bych po něm řvala taky.

Jáji tak mě se to rozleželo a cítím lýtka :sweat_smile: A břicho při protahování taky :grinning: Kámoška mě varovala, že zítra to prý bude nejhorší, tak jsem zvědavá. Máme poslední Hajísky, tak abych se tam vůbec dokodrcala :grinning:

Bětka je taky dobrý jedlík, stejně jak Ondra, pusinka furt dokořán. :grinning:

Alí nechceš s tím jogurtem počkat? Vždyť je to za chvíli. :wink:

Peti opraš si řidičák, páč MHD je očistec. To zvládneš. A udělej to co nejdřív, páč čím víc to budeš odkládat, tím spíš se do toho nepustíš. Moje kámoška chtěla prášit řidičák při prvním dítěti. Teď už má dvě a té mladší holčičce jsou 3 :grinning:

My dneska nemáme tátu doma, tak doufám, že tu večer někdo bude :wink:
23. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
ducky...taky začínám cítit lítka a to břicho

dítě mám protivné až hrůůůůůůza, je unavenej,odpoledne už nespal, řval v postýlce jak tur, záchvaty tak jsem ho vyndala, no má smolíka, musí vydržet ale moje hlava asi praskne, už jsem protivná :unamused:
23. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
autor
Jáji :grinning: :grinning:
Bětka nespala dopo, spala až na té procházce a pak opět nespala a já se klepala, páč v tramvaji ona nespí a čučí kolem. Na nástupišti jsem jí uvozila a modlila se, aby se neprobrala, až nastoupíme. Naštěstí nee a spala půl hoďky :grinning: Takže je teď veselá a řádí v ohrádce. :grinning: Právě žere plínku :grinning:
23. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
já doufám že manža dorazí co nejdřív, jinak za sebe neručím :unamused:

V půl ho půjdu vykoupat, pak jídlo a chrnět a já budu péct
23. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
Tak mě manža dneska nedorazí, je na tom offsitu. A Bětule si mě žádá :grinning:
23. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Honzula je dneska hrozne protivnej. Nevim, jestli je to tim, ze nam dosel sabik a chtela jsem ho nechat jen na probiotickych kapickach, nebo tim pocasim :confounded: Dopoledne a odpoledne spal asi 3/4 hodky, jinak ne, tak jsme vytahla kosik a prochazela se po Hajich, tak spinka, jeste ted doma v kocarku. To zase nebude spinkat v noci. Ach jooo :frowning2:
23. čer 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
Peti podle mě tím počasím, ptž v jednu chvíli byla protivná jak Bětka, tak kamarádky Matýsek. Taky jsme říkaly, čím to je, páč normálně jsou oba pohodáři, kór když jsou spolu :wink:

Bětulka je v pelíšku a já si jdu dát večeři, mám hlad jak herec :grinning:
23. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
U nas teprve tatka koupe a za chvilku dostane prcek mlicko a pujde taky spinkat. Snad bude spat lip nez minulou noc :unamused:
23. čer 2009 v 19:31  • Odpověz
u nás se chrní a výtvor je v troubě :grinning:
23. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
My chystáme kaši, tak zatím pa.
23. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
Tak já jsem po večeři, myčka vrtí, láhve umytý. Asi chvíli orazím a pak si půjdu dát zmrzlinku :grinning:

Jáji co jsi pekla?
23. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
tohle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=48575

už je upečeno, jsem zvědavá
23. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Tak ať vás ta metynka nenamete :grinning:
Já ti teď čoveče jako spodek ovocných koláčů dělám nejradši to jogurtový těsto :wink:
23. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Tak my uz taky spinkame :slight_smile: Holky, vy si tedy po vecerech takhle dopravate, ju? To ja jdu radsi spat, abych nic nezrala :grinning:
Jo, u nas se taky jogurtovy testo osvedcilo, nejlepsi ji s broskvickama mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
no hele poreferuju co a jak až ochutnám :grinning:
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Peti já jsem ještě odolala. Jako ta zmrzka je v mrazáku asi 14 dní a ještě jsem jí nančla :grinning:

Hm, tak si asi půjdu dát jabko :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kaci, to mas ode mne pochvalu... za zmrzku i jablicko :wink:
23. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz
dejte pokoj s jablkem :grinning: já akorát kynu ale strašněěěěěěěěěěěěěěě
23. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Jabko je ve mě. :grinning: A čtvereček čokolády :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale jen jeden, na chuť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
23. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
holky vynikajícíííííííííííííííí
23. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Teda, ty koštuješ takhle na večer, jo? :grinning:
To asi prásknu Hance, ať ti dá v pondělí zase pěkně do těla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
se opovaž!!!!!!!!!! mě to stačí takhle :grinning:
23. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré večér, smé dokókat Zoufalky, chtít se mi plakat, další až v září, ale veselo tu, můžu za vámi

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
Co dáš, když to neprásknu? Kousek metýnky? :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Hani ty už to nepij ani ředěný :grinning: :grinning: :grinning:

Kačí...jo tak Metýnku se ti zachtělo jooo, dobrá tak ve čtvrtek ti donesu :grinning: :grinning: ať v tom nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
nežerte, bych taky žrala a nemám co :angry: :sunglasses:
23. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.