• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
V DBK? to se přidám :slight_smile:
24. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
jj na Budějárně :wink:
24. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
tak to je prima, máme to kousek :wink:
24. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
super, ale teď přemýšlím, abysme vás vůbec poznali, vy černoši :grinning:
24. čer 2009 v 07:55  • Odpověz
to se neboj, Neli byla po celou dobu mazaná 50 faktorem a byla stále ve stínu, není černá je jen hezky vybarvená a i já jsem to nepřeháněla, mám solární alergii, takže jsem se taky hodně mazala, už nejsem blázen jako dřív, kdy jsem ležela v poledne na slunci bez krému.
24. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
Jé, tak to vítej mezi námi. Já se poprvé osypala po sluníčku taky v Řecku, byl to hnus, úplně to píchalo, jako když na sobě mám miniaturní střepy, Hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj Marti, to je super, že jste si dovolenou pěkně užili. Těšíme se na vyprávění.
24. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Nazdááááááááááááááár cestovatelky :grinning:
taky nahlas závidím báječnou dovolenou a na fotky se těším jak blázen. Snad aspoň to sluníčko na nich do mě vlije trochu optimismu :wink:

U nás se dneska celkem spalo, kójo v 5.45 (předtím v 5 dudlík) a vstávačka v 7 :confounded:

Máme dneska poslední Hajísky, tak ten déšť snad přežiju a půjdu. A už jsem se přihlásila od září do Lezísků a kdyby náhodou Bětka už chodila, tak přejdu do Ťapáčků :wink:
24. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
autor
Hani tak teď jsem vyšpiónila, že JMíše praskla v noci voda a už je v Krči. Takže si naše příspěvky o váhovém odhadu už nepřečte a i kdyby, tak už jí to bude jedno :grinning:
24. čer 2009 v 08:56  • Odpověz
Zdravím,jsme poořád na SK...holky jaké kočárky jste nakonec pořídili..jak je ted léto,furt někde trajdám a celej sporták i s Elen nesu nesu,sice unesu,ale mohl by bejt i lehčí(X-lander).Matru vim,chicco....
Je jdete k človíčkovi?Bavte se hezky..byla tam i oslaviška 1 rok Nelinky??
24. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Ondrášek to po svačince zalomil a spinká, no, na moc dlouho to asi nebude, alespoň jsem si něco přečetla, udělali jsme si přehled, jak se budeme s celou rodinou vídat v Rumburku (abych tam s Ondráškem nebyla nikdy sama:slight_smile:) a doufám, že ještě stačím vytřít /snad/.
24. čer 2009 v 09:04  • Odpověz
Kate, Nelinku jsme oslavili Na tý louce zelený:slight_smile:, u IKEMu, bylo to fajn, mrkni se na fotky do alba. Pošlu Ti odkaz do IP, jo?
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýý

Bětka je samé překvapení. Seděla v ohrádce, tak jdu pro foťák, že taky zvěčním nějakou fotku jak sedí. A přijdu a ona stojíííííííííííííí :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: Držela se za tyčky a stála. Takže dneska jde postýlka dolů :sweat_smile:
24. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
Kate ahoj. A kdy se vrátíš? Já mám Mutsy Spider. Jsou to sice trochu dražší golfky, ale jsou naprosto skvělý a jsem maximálně spokojená.
Kámoška má teď Espiro City a podle majitele Dětského ráje by měly být o něco lepší než ty Chicca.
Ale čert ví. Ona je s nima teda spokojená. :wink:
24. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
Katko fakt jo? No tak super. Ale ona ještě neměla termín ne? Myslím že byla 38?

Jinak super, gratuluju ke stání :dizzy_face: Tak to tak za 14 dní po vás bysme mohli stát my :grinning:

Kate my máme peg perego pliko p3 a super :wink: A teď jsem viděla naživo golfky cybex a musím říct, že tak jak se mi na obrázku nelíbily, tak v reálu jsou moc hezký, super ovladatelný, prostorný a hlavně neuvěřitelně lehoučký, a nejsou ani drahý, jukni http://www.babystyle.cz/golfky-cybex/
24. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
Dneska je tu teda mrtfo :unamused:
24. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Hani jj, byla 38 tt. Ale to už je dobrý :wink: Jsem zvědavá, kdy porodí, páč dneska to prý zkusí bez tablety a když tak zítra by si jí nechala dát. Budu zase špiónit :grinning:

Jj, čekej to zanedlouho :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
A kam chodila do diskuze?
24. čer 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
Chodí do Těhotenství a teď se to jmenuje Jedeme dál, už jako maminky. :wink:
24. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky!
Tedy vy jste toho nakecaly :grinning: Jsem uz zase zapomnela na co reagovat :wink:

Hani, do toho dortu davam kompot, syrove broskve jeste nemam ozkousene. Ten dortik je rychly a dobroucky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zitra mate srazik, ju? To jsem zase nejak prehlidla. Sla bych taky, ale nevim tedy kam se s temi kocarky vejdeme :grinning:

Hani, dekujeme za pranicko :dizzy_face: Chci dneska vyrazit na CHodov koupit prckovi u Hajka takovy maly ovocny dortik, ale vuuuubec se mi v tom pocasi ven nechce :angry:
24. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Tý voe a já si říkala, jaké přání Honzíkovi a hledala jsem Péti pas, abych se podívala, co to jako slaví, vždyť měl před chvíli 2 měsíce. A teď jsem koukla do kalendáře :grinning: :grinning:
Takže taky přeju Honzíkovi vše nejlepší :wink:

A na sraz pojď, tam se nějak vejdem. :wink:

Holky kdo chce, tak doražte zítra (tj. ve čtrvtek) ve 13.00 hod. do Človíčkova v DBK na Budějovické :grinning:

Tak a je to a ať přijde, kdo bude mít chuť, čas a náladu :wink:
A já beru golfky, ať jsem malá s kočárem :grinning:
24. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Kaci, dekujeme. Ja bych tedy s dovolenim :grinning: dorazila, ale mozna prijdeme trosku pozdeji, protoze prcek vetsinou kolem 12 hod papa a nejaky casek mi zabere cesta. My tedy golfky zatim jeste vzit nemuzeme :grinning:
24. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Peti doraž, my tak nějakou chvíli budeme :wink: Ty, i kdybys nějaký golfky měla, tak bys je vzít nemohla, páč tobě chci poslintat Teutonii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
Tak to musim vzit zitra na kocarek plastenku, abysme to nemeli moc poslintany :wink: :grinning:
24. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Peti to každopádně :grinning: Co nezvládne poslintat Honzík, poslintám já, až jí budu obdivovat :grinning:
24. čer 2009 v 09:55  • Odpověz
Jsem musela nakrmit zvěř, zase broskev, banán, sušenky a dneska zdlábla bez keců :grinning:

Taky beru golfky, ale na místo je to fuk, nejvíc stejně zaberu já :grinning:
24. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky,
holky vy jedete, já vás absolutně nestíhám! :grinning:
Dočetla jsem, Katka má pravdu, že mám co dělat s uhlídáním našeho ďáblíka, takže tu můžu být v podstatě jen když spí. Včera jsem ale vyřizovala maily a hledala na netu nějaký nejbližší jesle, takže na Koníkovi jsem skoro nebyla. A odpo jsem si zdřímla s prckem.

Jinak já jedu zítra do Zelenče, přijede mě vyzvednout po obědě kámoška, postavili si tam domek, tak jim to jdu okouknout a večer nás tam vyzvedne přítel. Dneska je to venku zase mega hnus, ale potřebovala bych nutně do obchodu koupit něco těm známejm. Psa by nevyhnali :angry: ale já se asi budu muset vyhnat :unamused:

A vítám černošku Martinku :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Jo a v sobotu nám začíná dovolená, supéééér :slight_smile: Nejdřív Šumava se Štírama a pak chata. Takže budu až 7. července, ale asi jen týden a pak se zase přesuneme na chatu, snad přijde konečně nějaký léto!!

Honzíkovi taky přejeme vše nej nej k svátku :slight_smile: :wink:
24. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
ahooooj,

takže noc dobrý až na to že se dítko ve 22:30 vzbudilo děsným pláčem a už nespal, strašil tu s námi do 23:30, blbnul, pak dostal najist a sup chrupat a chrupal do 7 :slight_smile:)) pak jsme to v 8:30 zalomili a spali do 10:15 hihi

Marti ahooooooooooj, vitejte zpět :wink:

hrusti pojďte, tam se vejdeme :grinning:

ducky...mě všecko bolííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí
24. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
Čauky, holky, já se dala do takového vyklízení až se sama divím - vytřiďuji spoustu věcí ze skříní atd., pak taky balím dárky holkám z práce, které měly narozky (páč se tam asi zastavím až pojedu v pátek k zubařce), tatínkovi k svátku, mamince k narozkám, atd... No, prostě samá práce a práce a na KOníka není čas.

O co tu jde? :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.