• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Mi chvíli nešel kůň, tak jsem hrála hru a nějak jsem se do toho zabrala. Teď už máme na cestě domů taťku, tak jen na chvilku a pak až večer :wink:

Kačí přesně jako Štěpula, Bětka se vzteká, když něco chce a já jí to nechci dovolit. Jako např. před chvílí byla na tom houpacím losovi a jen jsem jí sundala, tak řev. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A jak jsem jí tam dala zpátky, tak klid, veselo :grinning: Opice jedna. Chjo, už aby začli chápat.

Jáji dobrý. Tak poutat, poutat :sweat_smile: Já už tam Bětku ani jinak nenechávám, ale obávám se, že už nebudu moct ani tak, páč ona se tak předkloní, až se bojím, že z toho vypadne a spadne po hlavě dolů :sweat_smile:

Vladí co ty zítra a Budějovická?
24. čer 2009 v 17:34  • Odpověz
autor
A postýlka se u nás sundává jen co přijde manža a trochu se aklimatizuje. Večer už bude spát dole. Já to asi odnesu, páč jí ještě kojím a nahazuju dudla, ale což, nedá se nic dělat. Lepší než aby mi vypadla :sweat_smile:
24. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
ducky...mnooo já ho poutám když jdu třeba na wc ale tady jsem byla hned vedle, jsem to podcenila, on je fakt hadimrška :grinning:
24. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
čau ženy, vůbec nestíhám, byly jsme na plavču, pak na nákupu, protože tu byla prázdná lednice, ted čekám rodiče, přijdou se podívat na holky a jinak stále zápasim s prádlem, vůbec to neschne, ještě budu mít asi 4 pračky...
24. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
tak Kubík spinká, jsme po večeři i, tak ještě nádobí do myčky a zalézt chvíli k tv :slight_smile:
Kačko...já se nebojím, jen jsem se ptala, co jesle, byla jsem zvědavá....neodsuzuju ty mámy co dítka do jesliček dají, stejně tak ty co do práce nechvátají a chtějí být doma co nejdýl. Myslím, že je to každého věc... :slight_smile:
Kačí....Budějovická ve čtvrtek?? Já zas po dnešním cestování a koloně na Barranďáku jsem otrávená z cestování. Po pravdě se mi moc nechce.....kde přímo to plánujete kdyby náhodou?? Ale moc to tam neznám bohužel... :frowning2:
Holky...jak poutáte ty vaše drobečky????
24. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tady je jako tichoooo???? co to????? :confused:
24. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
vladi poutání myslela Katka v tom lehátku, tam je pásek na zapnutí kolem pasu, aby nevypadly. Je to dost nutnost. Já Káju poutám všude kde to jde, v sedačce, v lehátku, kde už tedy moc nebývá, v jídelní židličce, v kočárku...náhoda je blbec.
24. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tsss, kde jste, vás asi vyšpiónim nebo co...manža hraje a já se núúdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Vladí přímo v budově DBK (jak je Billa a tak) je tuším ve druhém patře Človíčkov, tak tam budeme od 13té hodiny. V tuhle hodinu by mohl být Barranďák v pohodě, ale uvidíš, jak se ti bude chtít.
Jestli nás budeš chtít vidět, tak přes něj jednou budeš muset :wink: :grinning:

A s tím poutáním, jak píše Háňa. To lehátko má pásky a jak Jájinka tak Háňa mají to samé, takže věděly o čem mluvím :wink:

A jinak já Bětku taky pásám všude, ona je prdlouš. Např. s tím předkláněním. Představa, že jí nepřipoutám v jídelní židličce, jdu ohřát jídlo, ona se předkloní a letí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded:
To nee.

Jdu pověsit prádlo a pak se stavím :wink: Teda jestli tu někdo bude :zipper_mouth:
24. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz
No ne, FBI se leklo špionění a přišlo :grinning:

Čus, koukej dorazit nebo se unudim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
my jdem asi jukat na film, tak tu asi nebudu :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
jáji co máte za filmík?
24. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
hani...sama nevim, manža vždycky něco stáhne :slight_smile:) naposled jsme koukali na Andělé a démoni :grinning:
24. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
pro info jsem vyšpionila

ZPRÁVA OD JMISA
stále se nic neděje,kontrakce žádné,Alex si vesele kope,hlavně když odejde sestra s monitorem jinak při něm spí...a já stále čekám na jídlo
24. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
autor
Hani, ta výhružka tu ještě nebyla :grinning: A hlavně, FBI se nebojí ničeho :grinning: :grinning: :grinning:

Díky asistente Jájinko :grinning:
24. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz
Holky já se táááák nudím, co mám dělat?
24. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
autor
Hani, kup si medvídka mývala :grinning: :grinning:
Anebo vzbuď Káju a máš o zábavu postaráno :grinning: :grinning:

Néééééééé, si se mnou povídej :sunglasses:
24. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz
nejni zač :slight_smile:)) zitra to budu mit nafláknutý, dopolko gynda i s Tomíkem a pak domu a pak srazík :grinning:
24. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
To zvládneš. Já budu muset před nebo po ještě nakoupit Bětuli. Dochází mlíko a skleničky :sweat_smile:

Sorry, na chvíli odběhnu, na Óčku je klip Michaela, tak jdu na tanec, ale hned jsem zpátky :grinning:
24. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
jsem nějak mimo , jakej klip?? na jakej tanec?? :confused: :grinning:

mno joo beba nám asi taky dochází, do háje
24. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
Jáji Michaela Jacksona, ten ve svých klipech vždy tančí a já tanec milujuuuuuuuuuuuu :grinning:

A kde je ta Hanka? Kupuje toho medvídka? :grinning:
24. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo taaaaaaaak, aha takže sis zatančila před telkou joo :grinning: nechceš nám to příště pustit nějak on-line??? my chceeem viděěěěět :grinning:
24. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
Nééééééé ty fíku, večer netančím :grinning:
To si hodím někdy dopo asi, jsem si říkala, když Bětka bude spát, tak budu tančit :grinning:
24. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak já jsem ouplně mimoň :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
A to jako proč? Teď jsem mimoň asi já :sweat_smile: :confused: :fearful: :confounded: :pensive:
24. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz
:grinning: :grinning: se tu směju. Kačí proč večer netančíš??
Jáji cože na gyndu i s Tomíkem, jo? To bych teda nedala. Já tam jdu za 14 dní, ale bude hlídat babička :wink:

Vladi jo, jo s těma jeslema máš úplnou pravdu, je to každýho věc :wink: A já taky Štěpána poutám všude kde to jde, ale lehátko už teda nepoužívám delší dobu, tam se mu už vůbec nelíbilo.
24. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
katch...mě ho nemá kdo hlídat když je hnusně :confounded:
24. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jak se tady vede. Nakukuji před koupelí, relaxací a odchodem do postele.
24. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
Kačí páč večer jsem už většinou unavená a ještě abych tancovala, neeeeee? :grinning:
Byste po mě chtěly nějak moc, stačí, že někdy tančím, jak manžel píská :grinning: :grinning: :grinning:

A já byla na gyndě taky s Bětkou, jela se mnou kámoška a počkala v čekárně se svým a mým dítětem. Původně měla jet máma, ale ta má v práci teď husto :pensive:
24. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
No jo, vana :sweat_smile: Taky budu muset jít, hlavně to musím stihnout před Myšlenkama zločince, abych po nich už jen zaplula do pelíšku.

Holky to je tak divný, jak ta Bětka spí níž. :sweat_smile: No, budu si ale muset zvyknout, páč nechci, aby si nabila kokos :sweat_smile: :confused:
24. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.