• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Thomayerky 08 a 09 II

(Zamčená)
4. listopadu 2009 
autor
Týýýýýýýýýý voeeeee, to už mě fakt kaká a to ve velkým :angry: :angry: :angry: :angry:
Prima normálně stáhla snad všechno, na co se tam koukám. Odpo Čarodějky a teď jsem zjistila, že nedávají ani Myšlenky zločince, ale nějakou pitomou Kůstku co sbírá kosti a je hnusná jak zadek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak už mám recepis na ten lék k podpoře ukončení laktace, jen se rozhodnout kdy s tím seknout:slight_smile:.

Bětuška už tedy spí při zemi, jo?:slight_smile:
Kačí taky mi to přišlo divný když jsme dali postýlku nízko, ale už jsem si zvykla :wink: Na záda to je teda nic moc, ale teď už občas Štěpánek rovnou stojí když si pro něj jdu, tak mi to ulehčuje :sweat_smile: V noci teda samozřejmě ne.
A Tebe jak tancuješ jak manžel píská to jsem si živě představila :grinning: :grinning:

Taky musim ještě provést večerní očistu :slight_smile: Koupel, ale nedám, protože jsem se vanila včera :grinning:
Jéé my jsme psaly všechny tři úúúplně stejně :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
KAčí ajo. A já si říkala, že si tu píšu sama ze sebou :grinning:
No a já doufám, že Bětce to v tom spacím pytli moc nepůjde, páč to není ještě úplně dole. Je to o patro níž, takže kdyby si stoupla, tak má nad žbrdlinama hlavu. Aby se převážila, musela by vyskočit, což neumí, ale ... :sweat_smile: Tak snad si tam zatím stoupat nebude.
A jinak to určo znáš, zdání klame, že? Takže on si myslí, že tančím jak píská :grinning: :grinning:

Alí jj, ještě né úplně při zemi, ale je to teď v úrovni mojí postele :grinning:
24. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
Holkýýýýýýýýý, kde jste všechny? :confused:

A KDE JE naše nudící se Háňa? :angry: :angry: Asi dostane zítra po čuni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
Já jsem tu ještě něco poklízela. Takže vy máte Katko na tý postýlce tři možnosti nastavení výšky, jo? My jen dvě, nahoře a úplně dole.
24. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
Kačí asi 4, jak jsem koukala. Úplně dolů se mi to ještě dát nechce, to bych asi za Bětkou hodila šipku, když bych jí chtěla vyndat :grinning:
24. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
My máme tři a jsme uprostřed výšky postýlky, a to si Ondrášek ještě nestoupá. Tak se mějte, jdu do hajan.
24. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
Alí dobrou. Já se chystám do sprchy, kde teď ale nahřejvá kožich manža. Asi ho budu muset vyhodit :grinning:

Tak páááááááá a zítra se těšíme :wink: :sunglasses:
24. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
Ahooj,tak vracíme sa cca půlka června..jj jsme už veeelíké..do alba jsem v části NOVE,přihodila 1 foto na 11 měsíců...
No ja jsem lůžko musela taky brzo dát na poslední,a jsem prťavá a jeste je to na kolečkách,tak jí tam ukládám tak těžko...
24. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ráno,
tak jsem se včera kapku vypařila co? Nudu zmohla televize a manža ukrad notebook :sweat_smile: Ale teď už jsem tu v plné parádě a jdu vás dočíst. :wink:
25. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
Hezké ráno, venku sice pořád nic moc, ale ještě, že nám tu nehrozí žádné záplavy, chudáci lidi.
Kate, Elen už je kus ženský:slight_smile::slight_smile:. V půlce června? To už bys byla zpět, asi jsi myslela července, viď?
Jdu dát mléčnou svačinku Ondráškovi, tak zatím pa.
25. čer 2009 v 08:33  • Odpověz
Ali nechceš se sejít na těch Hájích?
25. čer 2009 v 08:35  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
tak my taky dorazíme, na všechny se těšíme :dizzy_face:
25. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
všechny zdravím a sorry, ale hned na vás vychrlím, že jsem pěkně nakakaná.
Před měsícem jsem objednala Bětce bazén a prý mi poslali pár dní na to e-mail, že už není a nebude. Já ho nedostala a furt čekám jak idiot. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Tak doufám, že najdu jiný a doručí mi ho ještě před dovolenou :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
Tak jsem ho objednala znovu a jinde, kde měli, že ho mají skladem. Tak snad. :angry:

A jinak se na vás moc těším a možná se trošku zdržím, páč si předtím ještě pojedeme pro autí :grinning:
25. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Holky dotaz, na jaké jméno je ta rezervace???
25. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
autor
Hani Pavlíčková :wink:

A JMíša asi dneska porodí, teď jsem byla špiónit a ráno už byla na 2 prsty :slight_smile:
25. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Super, dík.

O Jmise vím, taky jsem koukala :grinning:

S tím bazénkem to naprdne :confounded:

Myslela jsem že teď praštím svoje dítě, snad hodinu v kuse tu kňourala a řvala, plně hystericky a až teď konečně usnula, pakoň. Vypadá to, že zaspí dopo svačinu, tak bych jí dala dřív oběd, takže v Človíčkov akorát sváči.
25. čer 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Hani přímo nasrandí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad ho v tom dalším krámě fakt mají, speciálně jsem si vybrala obchůdek, kde píšou skladem !! :pensive:

A mě tam asi taky vyjde sváča, ale neva, už to máme nacvičený :grinning:
25. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
A napsalas jim aby ti fakt dali vědět jestli ho mají?

Sváča dobrý, oběd by mi trochu vadil, protože u něj dělá kraviny a je to všude, ale sváču přežijeme snad bez úhony. :grinning:
25. čer 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Nenapsala, rovnou objednala. Přišlo mi zatím potvrzení objednávky, tak uvidíme.

Já už jsem zmákla i oběd. Nějak je mi to už jedno. Samo doma je to lepší :grinning:
Musím za Bětkou, už se nudí a hýká :grinning:
25. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
Jo to jo, taky jíme v terénu, ale když to můžu přizpůsobit, narvu jí ho radši doma.

Bože, měla bych jít žehlit, ale tak mě vyšťavila tím řvaním že se na to asi vykvajznu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
autor
Hani práce neuteče, nemá nožičky :grinning:

Já dala Bětku do postýlky, byla lehce protiv. A ještě předtím upadla v ohrádce. Zadek-záda-hlava. Naštěstí je tam pěnové puzzle a na tom koberec, tak snad dost silná vrstva. Brekla, ale jen trochu. Jí nechám naučit se padat tady v ohrádce, pak jí teprve vypustím na plovoučku a dlaždičky :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
No pády jsou teď hustý, Kája ráno seděla a pak to vypadalo že hodí takovou držkovou a najednou si tam v pravý okamžik strčila ruce a skončila v lehu na rukách a smála se, tak dobrý, ale jindy to jsou šlupky. :sweat_smile:
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Nezkoušelas?

Rafaelo rezy

1 hrnček práškového cukru, 1 hrnček vlažného mlieka, 2 hrnčeky polohrubej muky, 1 prášok do pečiva, 1/2 hrnčeka oleja a 2 celé vajíčka
Posýpka: 1/2 hrnčeka práškového cukru, 1 hrnček kokosu
na vrch 1 šľahačka

Cesto spracujeme zo všetkých prísad. Nalejeme na plech a hneĎ na vrch cesta, ešte pred upečením dáme posýpku. Upečieme a ešte zahorúca nalejeme 1 nevyšlahanú šľahačku, niekto odporúča aj troška rumu. Polieva sa cik - cak čokoládou
25. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Nic, jdu na to prádlo, nebo se ho nezbavím. Kouknu ještě před obídkem
25. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Tak Bětka sed a ze sedu má už vypilovaný, to je v pohodě. Z toho stoje je to let :sweat_smile: :sweat_smile:

Moučníček neznám, vypadá dobře :wink: Opíšu :grinning:
25. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme vcera meli uplakany vecer, tak jsem nemela silu vecer zapnout pc :unamused:
Jinak dneska nam vychazi obidek na 12 hod., takze dorazime za vami mezi 13:15 a 13:30 hod.

Kaci, s tim bazenkem to jsou fakt idioti! Mne se tohle stalo, kdyz jsem manzovi objednavala neco k narozkam a dostal to mesic po narozeninach :angry: Takze od te doby si zasadne vybiram na netu obchody, kde maji stav on-line a je to skladem.

Hani, ja mam taky recept na rafaelo. Je moc mnam mnam. Tou slehackou se to poleje jeste kdyz je to teplejsi a ono se to tim pekne zvlacni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska se mi nechce varit :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.